Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : internet povezava prekinja,..

matej66
06.09.2006, 18:18
mam modem sagem f@st,in na internet sem se povezal preko usbja, ker se preko mrezne ne morem. Povezava se mi vzpostavi, odpira strani v brskalniku, vendar se ne morem povezat na msn ali pa mi cez nekaj casa neha delat brskalnik(ne odpre strani). Potem moram modem resetirat in se ponovno povezat. Vscasih pa mi javi da se ne morem prijavit ker sta up. ime in geslo v domeni neveljavna,..... kaj je morda to krivo da sem povezan preko usbja in ne preko mrezne? ne razumem zakaj mi prekinja povezavo,.. Pa se msn mi ne dela, ki mi ponavadi dela ok,..
:dontknow:

peternelj
06.09.2006, 20:24
Ker si povezan preko USB-ja sigurno ni problem, ker sem sam imel nekaj časa povezano preko USB-ja pa mi je vse normalno delalo tako da je napaka nekje drugje.Lahko na samen računalniku, modemu ali liniji.

drnovurb
07.09.2006, 08:29
Tuki bo problem kr na računalniku.... Išči najprej tam

matej66
08.09.2006, 16:52
Zdaj sem povezan y drugim racunalnikom/povezava ne prekinja vec, samo msn mi se vedno noce povezat. KAj je morda kriv pozarni zid v modemu ali kaj?

anzev
18.09.2006, 14:48
Jaz imam tudi problem s tem da mi povezava prekinja.
Najprej sem mislil da se mi ruter obeša, pa sem kupil novega Linsys v Big Bangu za 16k ( prej sem imel nekega dlink in je bil za 5 računalnikov se mi zdi nekako prešvoh). Vsakič ko se mi prekine povezava, grem na ruter in mi pod zavihtkom status piše za stanje ppoe: connecting. Vendar se mi ne connecta temveč mi napiše: Cannot get a IP addres from ppoe server. Kaj bi to bilo? Reset ruterja ne pomaga ! :dontknow:

depi
18.09.2006, 15:22
Anzev mam vcasih enak problem. Zadnic je povezava padla in ni blo variante, da bi se router nazaj povezal, kljub nekajkratnim resetom. Ob priklopu direkt na modem je pa zadeva delovala. Sem priklopo nazaj na router pa spet ne. Ko sem ze mislil da je router hin, se je cez kako uro dve potem spet normalno povezal.

kaj je vzrok temu, nimam pojma

mam pa tudi linksysa

jack666
19.09.2006, 18:54
mam modem sagem f@st,in na internet sem se povezal preko usbja, ker se preko mrezne ne morem. Povezava se mi vzpostavi, odpira strani v brskalniku, vendar se ne morem povezat na msn ali pa mi cez nekaj casa neha delat brskalnik(ne odpre strani). Potem moram modem resetirat in se ponovno povezat. Vscasih pa mi javi da se ne morem prijavit ker sta up. ime in geslo v domeni neveljavna,..... kaj je morda to krivo da sem povezan preko usbja in ne preko mrezne? ne razumem zakaj mi prekinja povezavo,.. Pa se msn mi ne dela, ki mi ponavadi dela ok,..

A maš mogoče fiksni IP?

anzev
20.09.2006, 13:57
Aja, pozabil sem povedat da hkratni reset (torej power cut-off) vseh naprav pa pomaga.!?

darkobas
07.06.2007, 09:51
Jaz imam tudi problem s tem da mi povezava prekinja.
Najprej sem mislil da se mi ruter obeša, pa sem kupil novega Linsys v Big Bangu za 16k ( prej sem imel nekega dlink in je bil za 5 računalnikov se mi zdi nekako prešvoh). Vsakič ko se mi prekine povezava, grem na ruter in mi pod zavihtkom status piše za stanje ppoe: connecting. Vendar se mi ne connecta temveč mi napiše: Cannot get a IP addres from ppoe server. Kaj bi to bilo? Reset ruterja ne pomaga ! :dontknow:

men se dogaja podobno... mam asus wl500g z dd-wrt firmwerom.... samo men reboot routerja pomaga...
itak pa tudi če se na proteusa direkt povežem in ga nastavim kot router se povezava prekine 10krat na dan.

MrBoombastic
07.06.2007, 12:57

Si poskusil Sagema nastavit kot router?