Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Notranja dobrota

spartan
06.09.2006, 20:14
...kaj je to....v enih ljudeh, da te poslušajo z naklonjenostjo; čeprav te ne poznajo:shy:

Kako vi temu rečete.....ali to za vas obstaja:shy:

šnela
06.09.2006, 20:18
em ... ljudje, ki nimajo življenja oz. bi radi kej pikantnega zvedel, da pol širijo govorice :/

al misliš tko k psihiatri in psihologi and stuff, k jim je to služba?

Smaug
06.09.2006, 20:30
Beres mi misli :D

Jazst bi dodal se ljudje, ki imajo prevec casa. Za vse tiste, ki radi delite stvari z drugimi: Ste mogoce kedaj pomislili, da njih to ne zanima in da ste tezki?

spartan
06.09.2006, 20:35
em ... ljudje, ki nimajo življenja oz. bi radi kej pikantnega zvedel, da pol širijo govorice :/

al misliš tko k psihiatri in psihologi and stuff, k jim je to služba?

ne ne....folk ki ti res želi dobro:shy:

spartan
06.09.2006, 20:35
Beres mi misli :D

Jazst bi dodal se ljudje, ki imajo prevec casa. Za vse tiste, ki radi delite stvari z drugimi: Ste mogoce kedaj pomislili, da njih to ne zanima in da ste tezki?

ne deliti...poslušati:shy:

Smaug
06.09.2006, 20:37
Tukaj se strinjam: ce nihce ne deli, Smaug zelo rad poslusa :approve:

nattka
06.09.2006, 20:39
...kaj je to....v enih ljudeh, da te poslušajo z naklonjenostjo; čeprav te ne poznajo:shy:

taki so redki in zato toliko bolj dragoceni ...

šnela
06.09.2006, 20:39
ne ne ... ni tolk fora v ljudeh, ki se 'zaupajo' kr nekomu, ane (čeprav moraš bit ornk na psu, da se spraviš kej takšnega počet) ... men grejo na kozlanje ljudje, k so tko prekleto prijazni in prikimavajo in se dobrikajo in so tako prekleto razumevajoči. je to vljudnost, zgolj prijaznost ali so to HINAVCI? :D

aja, ti ljudje imajo dejansko takšen face ---> :) <---

ain
06.09.2006, 20:41
vsi tkoj obsojate... firbčni pa ne vem še kaj..
kaj pa če se človek sam rad pogovarja. se mi zdi to dost blizu zgornjemu opisu

Škrlatka
06.09.2006, 21:11

al misliš tko k psihiatri in psihologi and stuff, k jim je to služba?ž
torej praviš da ni takih ljudi ki bi sam dajali, v zameno pa ne pričakujejo nič?

Andreea
06.09.2006, 22:41
Ja, da znajo res poslusat. Pokazat empatijo. Meni to ne gre najbolje (se vidi, da od vedno z mulci ticim skup)...
:nonono:
Pa mi je dostikrat tudi malo sitno, ce je kdo tak z mano. Ce grem ze komu razlagat svoje probleme, ponavadi pricakujem predlog, kako ga resit.
:dontknow:
Punce imajo ponavadi geje za take socutne - kot edine moske, ki naj bi zenske razumeli.
:nonono:

U462
07.09.2006, 07:43
notranjo dobroto imajo ljudje, ki se z menoj vedno strinjajo :2thumbs: :rolling:

lady_lucifer
07.09.2006, 07:46

za mene ne obstaja, ker tega ne potrebujem...

Smarty
07.09.2006, 07:49
Men je to sam človeška toplina...al jo maš al pa ne. Konc debate...
Vidiš pa tko, da se z enimi lahko takoj začneš pogovarjat osebne stvari, z drugimi pa nikoli...

ozayrus
07.09.2006, 08:09
Obstaja, toda ponavadi so to ljudje, ki so preprosto zake narave, dvomim da se lahko tega naučiš ali da te vzgojijo v takem smislu. Zakaj so tako dobri poslušalci? Mogoče majo večje količine endofirina in so skoz zadovoljni. Mora pa bit bolj biološki faktor kot pa psihološki.

anarchy
07.09.2006, 15:30
ne ne ... ni tolk fora v ljudeh, ki se 'zaupajo' kr nekomu, ane (čeprav moraš bit ornk na psu, da se spraviš kej takšnega počet) ... men grejo na kozlanje ljudje, k so tko prekleto prijazni in prikimavajo in se dobrikajo in so tako prekleto razumevajoči. je to vljudnost, zgolj prijaznost ali so to HINAVCI? :D

aja, ti ljudje imajo dejansko takšen face ---> :) <---

PA zakaj se sploh pogovarjas potem z njimi, ali si jim fous, ker ti nisi tak? Ce so oni vljudni in prijazni, kaj si potem ti nevlkjuden in neprijazen, zato tega ne rzumes?

Andreea
07.09.2006, 22:12
Ej, ce imas hude probleme, zna res iritirat, ce te kdo socutno gleda v stilu, ja, ja, te popolnoma razumem. Prijatelj mi je pred kratkim umrl za rakom. Ze nekaj cesa pred tem, je vedel, da nima vec dosti casa, pa smo se zafrkavali na ta racun (on v prvi vrsti), ko je ostal brez las, ko ga je vsaka stvar utrudila,... :(
Hotel je vso stvar jemat na tak nacin. In mi je veckrat rekel, da ga vcasih prav razbesni, ko mu je kdo zacel: ja, saj vem, kako ti je hudo..., in ga gledal z velikimi ocmi. :nonono:
Ne gre se zato, da si neprijazen. To je samo sprejemanje stvari in obravnavanje na razlicen nacin.
Meni tudi bolj sede samoironija, verjetno sva se zato tudi tako dobro razumela.

R.I.P., Mitja.

radhika
02.10.2006, 09:04
]...kaj je to....v enih ljudeh, da te poslušajo z naklonjenostjo; čeprav te ne poznajo:shy:

Verjamem, da obstajajo taki ljudje, ki znajo poslušati z naklonjenostjo, zdaj vprašanje, zakaj so takšni. Ali so željni informacij, ali imajo zmožnost empatije, ali so profesionalci- psihologi, psihiatri. Meni na srečo še ni bilo v življenju treba zaupati težav tujcem, zato so, če jih imaš, najboljši prijatelji ali družinski člani. Za prijatelje pa hitro ugotoviš, ali izdajajo naprej ali so tiho, če so tiho in ti samo skušajo pomagati, so tapravi.:frend:

Njuška Trap
02.10.2006, 11:57
Ne vem, meni se je že parkrat zgodilo, da sem nekoga spoznala, pa sva se v trenutku ujela, si povedala precej, ko sva samega sebe presenetila (v stilu: "Fak, tega pa še kakšnemu prijatelju nisem povedal/a...") s takojšnjo iskrenostjo, tudi odprtostjo ... in se še danes družimo kot prijatelji... Menim pa, da človek mora imeti občutek za to, kaj, kdaj in komu kaj reče - če se razvije situacija, ko pride do takih pogovorov, okej, ne pa, da ljudem svoje probleme razlagaš vsepovprek.

Aldebaran
02.10.2006, 13:23
... Zakaj se naključni ljudje odprejo popolnemu neznancu in mu začnejo govoriti o svojih težavah??? Morda zato, ker so osamljeni in nimajo nikogar, kateremu bi lahko povedali kaj jih teži??? Morda zato, ker so tako na tleh, da enostavno morajo spraviti to iz sebe in se kasneje počutijo lažje... Morda zato, ker začutijo, da naključni sogovornik izžareva pozitivno energijo in jih bo sigurno poslušal, morda kakšno rekel nazaj, jim podal kakšen nasvet, spodbudno besedo oziroma kaj podobnega... Morda zato, ker jih 'neznanec' ne pozna in jih ne bo mogel na podlagi tega obsojati...

pk
02.10.2006, 19:30
[QUOTE=Smarty]Men je to sam človeška toplina...al jo maš al pa ne. Konc debate...
QUOTE]

empatija, ja:approve: