Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Slovenska nogometna reprezentanca

Strani : 1 [2]

hillman
05.01.2007, 21:45
politka

castor
05.01.2007, 22:15
Dajmo času čas.

Kek zna uspeti, če ga bodo igralci dovolj spoštovali.

ozayrus
06.01.2007, 09:06
Ne vem, po mojem kakih vidnih uspehov nebo - upam pa da se motim

rikec
06.01.2007, 09:22
Tud jaz mislim, da nekih posebnih nogometnih revolucij slovenska reprezentanca pod vodstvom Matjaža Keka ne bo dosegla. jaz bi dal Pinnija potem Stojanoviča, potem... pa enga tujca :2thumbs:

evil the greatest
06.01.2007, 18:19
groza...

žućo
07.01.2007, 07:13
Bomo videli kako bo proti Estoniji v Domžalah.

čudežni
09.01.2007, 11:31
Mogoče se motim, ampak zdi se mi,da nekdo, ki komentira po TV, ne bo dosegel svoje slave v praksi.
V kolikor se motim, se bom opravičil.

smuča
13.01.2007, 17:10
Zavrl pa noben več ne ve kaj bi naredil. Je pač mogel naredit nekaj. In to nekaj je da je Keka postail. Jaz bi bla najbolj za to, da bi enga tujca postavil, sam za to baje ni denarja. Tak pač to gre. Sam Kek bi znal jih skup spravit, ker ima eno tako karizmo. Bo pa treba počakat, potem pa da vidimo. Dajmo mu priložnost...

žućo
14.01.2007, 08:00
Nekaj bo naredil. Če bo dobro ali slabo pa počakajmo

fuzbalfen
15.01.2007, 08:52
Pa še to!
Zdaj bo pa lahko Oblak komentiral igro oz. neigro slovenske reprezentance in kritiziral selektorja če ga bodo pač povabili v studio.Moštvenega duha pri tej ekipi ne more biti ker so ti igralci tako primitivni ,da jim tudi mag.Z Verdenik v 10 letih ne more razložiti kaj je to moštveni duh.Rezultati bodo morda malo boljši le če bodo igrali z slabšimi azijskimi ekipami in s kako Oceanijo.Tu bodo morda kaki remiji o zmagah je pa pri tej ekipi možno le sanjat .Torej po mojem ni vzrok selektor ,ampak sam igralski kader katerega je treba pač vzgojit in pa dvigniti nivo lige če je interes.Če ga pa ni in mislim ,da je res tako je pa bolje da gremo na čisti amaterizem ,pa ne rabimo selektojev v takem smislu ,niti ne Zavrlov kateri so po mojem že zdavnaj odslužili.Torej vedite ,da rezultatov NE BO!!!!!!

Ampak Oblak fantom sploh ni dal možnosti, da se formira ekipa, saj je opravil veliko preveč menjav, da bi se počutili kot ekipa. Upam, da Kek vsaj teh neumnosti ne bo ponovil.;)
Fantje lahko odgovorno odigrajo šele, ko so prepričani, da jim selektor zaupa, medsebojno spoštovanje med igralci in selektorjem mora biti, to je sestavni del profesionalnega igranja. Javno prelaganje odgovornosti selektorja zgolj na igralski kader ni sprejemljivo. :nonono:

partibrejker
18.01.2007, 07:11
đizs:nonono:kek halo.zgleda so mogl enga iz mariborskega konca gor postavt da bo vsaj del slovenije zadovoljen.
jest sam mislm da bo tole polom

Falcao
18.01.2007, 09:39
Ne vem zakaj vsi sploh govorite čez Keka če človk še niti ene tekme ni vodil reprezentanco.
A ne bi blo bolš počakat mal da vidmo kakšni bodo rezultati,pa jih pol kritizirat. Sej on je tud človk pa mislim da se bo potrudu po svojih najboljših močeh, razen če mu ni sam do denarja.

ozayrus
19.01.2007, 14:45
Ne vem zakaj vsi sploh govorite čez Keka če človk še niti ene tekme ni vodil reprezentanco.
A ne bi blo bolš počakat mal da vidmo kakšni bodo rezultati,pa jih pol kritizirat. Sej on je tud človk pa mislim da se bo potrudu po svojih najboljših močeh, razen če mu ni sam do denarja.

Samo podajamo svoja mnenja.

grofica
19.01.2007, 18:56
đizs:nonono:kek halo.zgleda so mogl enga iz mariborskega konca gor postavt da bo vsaj del slovenije zadovoljen.
jest sam mislm da bo tole polom

ČE BO DELU TKO, KT JE DELU DO ZDEJ S KADETI...ČE BO ZNAU NARDIT VZDUŠJE, KT GA JE S KADETI, ČE GA BOJO MEL ČLANI DESETINO TOK RADI, KSO GA MEL KADETI IN SE GA OBENEM BALI...POL VERJAMEM, DA BO IZ TE REPREZENTANCE STISNU USE, KAR SE DA...

DEJMO KEK

dadod
23.01.2007, 13:13
Seznam Matjaža Keka. Predvsem pogrešam domžalski tercet: Ljubijankič, Rakovič in Luka Elsner.
http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10031010701231258100

Nincha II.
23.01.2007, 19:10
Vau, Dedic is back? :dontknow:

A je mel on osebni spor z Oblakom al je blo z vodstvom zveze?
Ker ce je bil sprt z zvezo, pa ga je zdej Kek vsejen vpoklical ... A ni mal cudno?
A se je Dedic sploh odzval?

pistoljero
23.01.2007, 20:34
kot 1. jst mislm da zdele v sloveniji nimamo enga dobrga trenerja mogoce ksn odstopa sam ne za dost
kot 2. pa bi jst dal priloznost mlajsim igralcem

fuzbalfen
24.01.2007, 10:34
Seznam ni slab, vliva optimizem. :2thumbs:
Glede na poškodbe in formo nekaterih je izbor primeren.
MB seveda pogrešajo Preglja, ampak on mora najprej sanirati poškodbo. Tudi Rakovič in Ljubijankič še lahko prideta v repko. Pa še kdo. Najprej se naj začnejo tekme, da se vidi pripravljenost in forma posameznih kandidatov.
7. februarja bo jasno, ali je izbor Keka pravilen. ;)
Ko bo šlo zares, bo Kek že imel jasnejšo sliko o igralcih. Ampak nekje je treba začeti.:2thumbs:

grofica
25.01.2007, 13:57
Vau, Dedic is back? :dontknow:

A je mel on osebni spor z Oblakom al je blo z vodstvom zveze?
Ker ce je bil sprt z zvezo, pa ga je zdej Kek vsejen vpoklical ... A ni mal cudno?
A se je Dedic sploh odzval?

KOKR VEM, JE BIU U SPORU Z VSEMI, K MAJO USAJ MAL VEZE Z ZVEZO:rolling: :rolling: :rolling: IN, ČE GA BO KDO URIHTU, GA BO ZIHR KEK...TKO, DA MI FUL DOPADE, DA GA JE POKLICU, DA SE JE Z NJIM POMENU IN TO...UŠEČ MI JE TUT, DA NI POKLICU STARIH MAČKOU..ZATO, KER NIMATA STATUSA V KLUBU IN NE VADITA REDNO..UŠEČ MI JE TUT, KOK SAMOZAVESTNO IN RESNO JE ODGOVARJU NA TISKOUKI...U GLAUNM, ŠE NBEN NAŠ SELEKTOR MI NI TOK SEDU, KT KEK...IN PROU ŽOU MJE, DA SO KADETI OSTALI BREZ NJEGA...

Duh
25.01.2007, 17:53
khm, khm...da se nisi ti malo napalila na njega, eheh...

Drugače pa ja, dakmo mu cajta in mu privoščim, da ga izkoristi...upam le, da si bo znal ustvarit avtoriteto tudi pri "zvezdah" (namišljenih ali ne)...

Kar mi je všeč pri njemu je to, da ni bil nikoli žaljiv, se praviloma ni izgovarjal in je znal priznati tudi svoje napake, vedno mi je deloval dost dostojno...
če je zdaj to dobro za vodenje reprezentance ne vem...po moji logiki je to eden izmed načinov, da ga bodo igralci spoštovali, seveda, če jim te vrednote (če je res tak, kot ga "vidim") tudi kaj pomenijo....

Nincha II.
25.01.2007, 18:21
KOKR VEM, JE BIU U SPORU Z VSEMI, K MAJO USAJ MAL VEZE Z ZVEZO:rolling: :rolling: :rolling: IN, ČE GA BO KDO URIHTU, GA BO ZIHR KEK...TKO, DA MI FUL DOPADE, DA GA JE POKLICU, DA SE JE Z NJIM POMENU IN TO...UŠEČ MI JE TUT, DA NI POKLICU STARIH MAČKOU..ZATO, KER NIMATA STATUSA V KLUBU IN NE VADITA REDNO..UŠEČ MI JE TUT, KOK SAMOZAVESTNO IN RESNO JE ODGOVARJU NA TISKOUKI...U GLAUNM, ŠE NBEN NAŠ SELEKTOR MI NI TOK SEDU, KT KEK...IN PROU ŽOU MJE, DA SO KADETI OSTALI BREZ NJEGA...

Grofa :)

Sej men je tut na Keku vsec ta njegova skuliranost, ampak nekako me skrbi, da nima dovlj karizme, da bi znal te nase (bolj ali manj) namisljene zvezdice drzat skupaj kot ekipo in ne vsakega zase...
Jaz sem si sicer bolj zelela videt Stojanovica na selektorskem stolcku, ampak mislim, da kar so zbal so zbral in da naj cas in igra pokaze, kako dober je Kek. Do takrat se bom pa vzdrzala vsakrsnega kritiziranja. :shy:

Glede Dedica pa - upam, da bo pokazal, da je naredil Oblak ogromno napako. Ce bo zares igral za reprezentanco, ne dvomim, da mu bo zmanjkalo motiva, da pokaze kaj zna. Sem optimistka. NO ja, mogoce tut zato, ker slabse, kot je blo zdej pod Oblakom, ze skor ne more bit :D

pistoljero
25.01.2007, 18:44

Sej men je tut na Keku vsec ta njegova skuliranost, ampak nekako me skrbi, da nima dovlj karizme, da bi znal te nase (bolj ali manj) namisljene zvezdice drzat skupaj kot ekipo in ne vsakega zase...
Jaz sem si sicer bolj zelela videt Stojanovica na selektorskem stolcku, ampak mislim, da kar so zbal so zbral in da naj cas in igra pokaze, kako dober je Kek. Do takrat se bom pa vzdrzala vsakrsnega kritiziranja. :shy:

Glede Dedica pa - upam, da bo pokazal, da je naredil Oblak ogromno napako. Ce bo zares igral za reprezentanco, ne dvomim, da mu bo zmanjkalo motiva, da pokaze kaj zna. Sem optimistka. NO ja, mogoce tut zato, ker slabse, kot je blo zdej pod Oblakom, ze skor ne more bit :D
mas prov tut jst bi raj vidu stojanovica pa se ene par drugih igralcev

grofica
25.01.2007, 19:07
khm, khm...da se nisi ti malo napalila na njega, eheh...

Drugače pa ja, dakmo mu cajta in mu privoščim, da ga izkoristi...upam le, da si bo znal ustvarit avtoriteto tudi pri "zvezdah" (namišljenih ali ne)...

Kar mi je všeč pri njemu je to, da ni bil nikoli žaljiv, se praviloma ni izgovarjal in je znal priznati tudi svoje napake, vedno mi je deloval dost dostojno...
če je zdaj to dobro za vodenje reprezentance ne vem...po moji logiki je to eden izmed načinov, da ga bodo igralci spoštovali, seveda, če jim te vrednote (če je res tak, kot ga "vidim") tudi kaj pomenijo....

HEHEHE..NIT MAL, VERJEM...EDINI DEC JE, K OBMOUKNEM CELO TAKRAT, KME POZDRAVI...KR KOLENA SE MI ZAŠIBIJO..TAK REŠPEKT MAM PRED NJIM...POMOJE, DA SM SE TEGA NAUČILA OD SINA:)))

PR NS DOMA JE SVETO TIST, KAR KEK REČE.....

grofica
25.01.2007, 19:11

KEK VE O FUZBALU, TAKTIKAH IN O VSEM KAR PAŠE ZRAVN, POMOJE NAJVEČ OD VSEH SKUPI V SLOVENIJI...PR OTROCIH JE BIU DOBR TRENER...V REPREZENTANCO JE POKLICU GOLMANA, KI NI BIU V NOBENMU KLUBU PRVI GOLMAN...DANES JE ČLAN INTERJA PR SVOJIH 16 LETIH...IN ŠE NEKDO JE RAUN PREJŠN TEDN PODPISU ZA INTER...RENE..ŠE EN MLAD MARIBORČAN...IN KEK JE ZA NJEGA ŽE PRED KAKŠNIM LETOM REKU, DA JE MARADONA...

HOČM REČT...DA ZAVOHA IGRAUCA...DA ZNA Z OTROCI...BOJIJO SE GA K HUDIČ KRIŽA IN GA MAJO BLAZN RADI...DA PR MULCIH 15 LETNIH DOSEŽEŠ TO, MORŠ BIT PSIHOLOG...

PRLUBU SE MI JE TUT PAR MESCOU NAZAJ, KSE JE SOŠOLC IN SOREPREZENTANT OD MOJGA SINA V ŠOLI NA TRENINGU POŠKODOVAU...KO SO BLI STARŠI ŠELE NA POTI IZ MB V LJ V BOLNICO, JIH JE KEK ŽE POKLICU IN PRAŠU, KAKO JE S TAMALIM...

U GLAUNM..NE MORM DRGAČ, KOKR, DA GA SPOŠTUJEM IN MU ŽELIM...VSE NAJ NAJ...

fuzbalfen
26.01.2007, 10:02
Grofica hvala za tale post.
;) Za nas iz Lj konca je dobrodošla taka informacija.
Rešpekt in spoštovanje selektorja in obratno. Tudi selektor mora spoštovati igralce. Verjetno to, za Keka ne bo problem. Selektor mora "poštimat igralčeve glave", se pravi motivirat igralce, da dajo od sebe maksimum.
Seveda, pa nogometnega znanja ne manjka, ne selektorju, ne igralcem, kaj bodo skupaj spravili, pa bo kmalu jasno.

Težka bo, ampak upanje umira zadnje. ;) :2thumbs:

SuperPig
26.01.2007, 10:44
KEK VE O FUZBALU, TAKTIKAH IN O VSEM KAR PAŠE ZRAVN, POMOJE NAJVEČ OD VSEH SKUPI V SLOVENIJI
Že zaradi našega nogometa upam, da mu bo uspelo, vendar se mi zdi, da je on še en od trenerjev, ki teorijo obvladajo v nulo(npr. Verdenik), to je pa tudi vse kar znajo. Dober trener je trener, ki zna igro prilagodi igralcem, ki jih ima na voljo in ne trener, ki igra neko šablonsko igro. Drugače bom pa rajši počakal na prvo tekmo, da vidim kako si je vse skupaj zamislil, nato ga bom pa hvalil, ozirom kritiziral.

pistoljero
26.01.2007, 17:13
KEK VE O FUZBALU, TAKTIKAH IN O VSEM KAR PAŠE ZRAVN, POMOJE NAJVEČ OD VSEH SKUPI V SLOVENIJI...PR OTROCIH JE BIU DOBR TRENER...V REPREZENTANCO JE POKLICU GOLMANA, KI NI BIU V NOBENMU KLUBU PRVI GOLMAN...DANES JE ČLAN INTERJA PR SVOJIH 16 LETIH...IN ŠE NEKDO JE RAUN PREJŠN TEDN PODPISU ZA INTER...RENE..ŠE EN MLAD MARIBORČAN...IN KEK JE ZA NJEGA ŽE PRED KAKŠNIM LETOM REKU, DA JE MARADONA...

HOČM REČT...DA ZAVOHA IGRAUCA...DA ZNA Z OTROCI...BOJIJO SE GA K HUDIČ KRIŽA IN GA MAJO BLAZN RADI...DA PR MULCIH 15 LETNIH DOSEŽEŠ TO, MORŠ BIT PSIHOLOG...

PRLUBU SE MI JE TUT PAR MESCOU NAZAJ, KSE JE SOŠOLC IN SOREPREZENTANT OD MOJGA SINA V ŠOLI NA TRENINGU POŠKODOVAU...KO SO BLI STARŠI ŠELE NA POTI IZ MB V LJ V BOLNICO, JIH JE KEK ŽE POKLICU IN PRAŠU, KAKO JE S TAMALIM...

U GLAUNM..NE MORM DRGAČ, KOKR, DA GA SPOŠTUJEM IN MU ŽELIM...VSE NAJ NAJ...

ce je tko kokr pravs pol je on izmed tistih k bi znal kej narest za slo. reprezentanco upejmo na najbolj sicer bomo pa vidl na prijatlski tekmi kaj je naredu iz ekipe

Nincha II.
26.01.2007, 22:45
ce je tko kokr pravs pol je on izmed tistih k bi znal kej narest za slo. reprezentanco upejmo na najbolj sicer bomo pa vidl na prijatlski tekmi kaj je naredu iz ekipe

Hmmm, kaj pa naj bi do 7.februarja lahko naredil z ekipo...
Ne vem, ce bo slo Keka ze po tej tekmi sodit, se mal vec casa mu bo pa le treba dat - cudezi rabijo cas in jst upam, da ma Groficna res prov in da ni Kek se ena verzija teoretika, pa "nikakvega" prektika ;)
Sem optimistka, ponavljam! :shy:

ozayrus
27.01.2007, 07:47
s temle, da ni imel še dovolj časa se pa čist strinjam. Šele ko bo nekaj časa preteklo bomo lahko "analiziral" način dela

pistoljero
27.01.2007, 17:46
ja vsaj ene temelje bi ze mogu postavt do takrt

ozayrus
28.01.2007, 07:41
Ti temlejne lahko postaviš če maš plac. Ne pa da moraš naprej eksperimentiranje prejšnega selektorja popucat, da sploh dobiš prostor za svoje vodenje. In kolkr je Oblak eksperimentiral, bo Kek dolg pospravljal.

dadod
06.02.2007, 15:33
V sredo igramo proti Estoniji. Kakšen bo rezultat? Pomoje 3:0
http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10031010702061120480

ervin34
06.02.2007, 19:37
Za koga? :dontknow:

youri18
06.02.2007, 20:38
pomojm bi bla bolša postawitew 4 2 3 1
k mamo cew kup dobrih napadalcev. uzadi bi igral ilič, cesar, mavričpa file, zadnja vezna bi bla koren pa čeh, ofenzivni vezni levo dedič al pa rako u sredin lavrič desno pa birsa, čista špica bi biw pa novakovič.

youri18
06.02.2007, 20:41
2 0 bo za naše
ful bo tekma zaprta pa en gol bomo dal is prostiga

ervin34
06.02.2007, 20:51
bomo videli :approve:

grofica
07.02.2007, 15:01
DONS MORMO DEFINITIVNO ZMAGAT....

TKO, KT SO UČER PORTUGALCI ZMAGAL BRAZILCE....:veryevil:

čudežni
07.02.2007, 16:33
Meni gre na jok, ko berem, kako je Estonija prava repka za to,da se pripravimo pred nadaljnimi kvalifikacijami.
Imam občutek, kot,da želijo dvigniti nivo "motivacije in zmagovalni duh" na takšen način,da izberejo neko "levo repko" s katero smo že 3 krat zmagali in enkrat igrali neodločeno.
Češ, sedaj vam bomo pokazali, vam, "ubogim Estoncem".
Jaz ostajam pri svojem mnenju, ki govori v ta prid,da Kek ne bo naredil nič kaj šokantnega v pozitivnem smislu, ampak bo nadaljeval povprečno ali podpovprečno delo svojih rojakov ( SEVEDA KATANCA TUKAJ NE ŠTEJEM ZRAVEN ). Mogoče zvenim pesimistično, ampak jaz v tipa, ki komentira po TV, razglablja, analizira, se butasto smeji, žal ne verjamem.

P.s. : Za vohuna in dajalca informacij pri drugih repkah s katerimi smo v isti grupi, je baje zadolžen tudi DR.Verdenik.:rolleyes:

Duh
07.02.2007, 17:57
No čudežni...pri svoji napovedi res nisi bil ravno hraber, eheh...ker če pogledamo realno, ne glede kdo bo selektor, je vedno večja verjetnost,da pričakujemo povprečne rezultate kot neke izjemne ;)...tak pač je...Srečko je naredil nekaj izjemnega, k čemu se bomo vedno probali približat, nam pa to verjetno ne bo uspevalo vsako leto, eheh...

Drugače pa glede Verdenika...večinoma se ga obravnava v posmehljivem kontekstu. Res da kot selektor z reprezentanco ni naredil nič izjemnega, sem pa od nekaterih fuzbalerjev slišal kar nekaj pozitivnih za njega...sicer da je izjemen teoretik, ampak tudi to, da je pa imel nek posreden vpliv na rezultate naše "zlate generacije"...da je okostje te ekipe začel sestavljat ravno verdenik, ko so bili še "republiški" reprezentantje mlajših kategorij in že takrat postavljal sistem igre, katere bi naj naše nogometaše pripeljal kasneje do tistih rezultatov...seveda se je moralo vse poklopit, srečko, zlatko, ostali fantje...ampak, baje da jim je takrat nastavil odlično popotnico...to sem slišal od nekaterih nogometašev, ki so ga brez slabe vesti pohvalili...vsaj v tistem delu, kjer se ga je dalo...:dontknow:

gordano
07.02.2007, 19:39
po mojem menju se ne bo tresla gora

čudežni
07.02.2007, 23:45
No čudežni...pri svoji napovedi res nisi bil ravno hraber, eheh...ker če pogledamo realno, ne glede kdo bo selektor, je vedno večja verjetnost,da pričakujemo povprečne rezultate kot neke izjemne ;)...tak pač je...Srečko je naredil nekaj izjemnega, k čemu se bomo vedno probali približat, nam pa to verjetno ne bo uspevalo vsako leto, eheh...

Drugače pa glede Verdenika...večinoma se ga obravnava v posmehljivem kontekstu. Res da kot selektor z reprezentanco ni naredil nič izjemnega, sem pa od nekaterih fuzbalerjev slišal kar nekaj pozitivnih za njega...sicer da je izjemen teoretik, ampak tudi to, da je pa imel nek posreden vpliv na rezultate naše "zlate generacije"...da je okostje te ekipe začel sestavljat ravno verdenik, ko so bili še "republiški" reprezentantje mlajših kategorij in že takrat postavljal sistem igre, katere bi naj naše nogometaše pripeljal kasneje do tistih rezultatov...seveda se je moralo vse poklopit, srečko, zlatko, ostali fantje...ampak, baje da jim je takrat nastavil odlično popotnico...to sem slišal od nekaterih nogometašev, ki so ga brez slabe vesti pohvalili...vsaj v tistem delu, kjer se ga je dalo...:dontknow:

Duh, koliko hraber sem bil, si lahko videl po današnji tekmi.
Ja, če smo hoteli zmagati Estonijo,nam je moral sodnik podariti 11-m.
To je za moje pojme sramotno in ne odtehta izgovorov v stilu, saj so ja prvič igrali, niso uigrani, slaba površina itd...
Ob vsem tem ne pozabi,da ima selektor ( če se ne motim) MESEČNO plačo v višini 1 MILIJON EX SIT ( preračunano v današnje € približno 4100 ). Kaj pa lahko takšen selektor kot je Kek izgubi - sloves, ponižanje medijev.....Ej, za 4.100 grem tudi jaz za selektorja.
Tudi jaz sem za Verdenika marsikaj slišal in z razliko od Keka( še en taoretik, ki se butasto smehlja), ko je napovedoval na TV, sem v njegovi "teoriji" tudi sam videl včasih zanimive razlage, ki so mi pa žal ob njegovih praktičnih (NE) uspehih skopneli kot milni mehurčki in počli.
Ne pozabi,da je Katanec danes/ včeraj zmagal v Albaniji z veliko slabšim igralskim kadrom, ki ga premore Makedonija proti Albancem.

P.s.: nekoč sem prebral dva zanimiva stavka.
Prvi gre takole: " Zakaj biti povprečen.Povprečnih je že tako dovolj."
Drugi pa takole:" Be anything than average"

grofica
08.02.2007, 17:54
ČUDEŽNI....SELEKTOR MA MAU VEČ PLAČE, KT SI ZGORI NAPISU:nonono: :approve: :clown:

rikec
08.02.2007, 19:23
Mislim, da bomo čedalje bolj spoznavali, da je SREČKO KATANEC edina konkretnejša rešilna bilka za slovenski nogomet. :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:
Sicer pa,... pustimo Keku, da se še dokaže...recimo, da so včeraj naši imeli slab dan :rolling: :angel: :angel: :angel:

henry_
08.02.2007, 19:56
Za mene je Kek pajac, za nekoga kot sem tule bral pa celo religija. Eh... Jaz ko ga vidim na TV v trenutku preklopim kanal, ker tako osladnega natolcevanja floskul pač ne morem poslušati. Moje mnenje je, da je bil Kek najslabša možna izbira. Pač takšen in tisti, ki bo najbolj pasal k Zavrlu. Tako na blago povedano, po moje ni baš razgledan in ni videl dovolj veliko sveta, o njegovi karizmi ni kaj za povedat ker je enostavno ni, skratka po moje on nima niti za burek, kot se reče. Koliko ve o nogometu niti ni najbolj pomembno in po moje tudi tu glih ne raztura. To nenazadnje tudi velikokrat sploh ni najbolj pomembno. Blaževič naprimer tudi ni ravno tatamata glede strokovnosti, pa ima oz je imel pač ene lastnosti, ki jih je v določenih primerih znal izkoristiti in narediti rezultate. Tudi zato ne pravim, da smo sedaj s Kekom v vsakem primeru adijo ampak sem dokaj velik pesimist. Pustil se bom presenetiti, saj tudi neumnemu kmetu včasih zraste velik krompir ampak ...
... za začetek objektivno nismo videli nič. Noben nov sistem igre, nobene nove borbenosti in želje, nobenega novega igralca (kar je še najbolj šokantno). Vsi igralci, ki so igrali so pač Oblakova "odkritja" in vse skupaj je bilo na kratko povedano zanič in brezveze. Pa ne modrovat, da mu je treba dati čas in da ne gre čez noč. Časa pač ni in za uboge Estonce ga niti ne rabiš kaj veliko. Saj tudi jaz nisem pričakoval, da bomo pa sedaj kar razturali, saj tudi s Katancem ali s kom boljšim skoraj zagotovo ne bi, ampak vsaj kakšen sij na koncu tunela bi pa lahko bil ...

pistoljero
08.02.2007, 19:58
Mislim, da bomo čedalje bolj spoznavali, da je SREČKO KATANEC edina konkretnejša rešilna bilka za slovenski nogomet. :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:
Sicer pa,... pustimo Keku, da se še dokaže...recimo, da so včeraj naši imeli slab dan :rolling: :angel: :angel: :angel:

KATANCU kapo dol drgac pa ce dober pogledas so vcerej po dolgem casu spet kaksno lepo akcijo spelal sam se zakljucek je mankal :D :D :D :Dhenry tist o zavrlu se pa strinjam

mlaki
08.02.2007, 21:51
Henry malo bluziš.
Da lahko rečeš, da je nekdo ki je vsaj 20 let v fuzbalu lolek, potem me zanima kaj pomeni za tebe beseda izkušnja in kdaj ta beseda nekaj pomeni? Glede na to, da ima kek najvišjo možno licenco pomeni, da nekaj teorije o nogometu ima? Ali ne? In glede na to da je igral fuzbal vsaj 20 let, potem praktično znanje tut ima.
Na ***** mi grete taki šalabajzeri, ki pametujete o vsaki stvari, pa na vsakem najdete napako.Vsi smo samo ljudje in taki kot si ti henry , ki imate velik gobec ste v praksi največkrat še daleč od svojega gobca.

henry_
09.02.2007, 09:20
Henry malo bluziš.
Da lahko rečeš, da je nekdo ki je vsaj 20 let v fuzbalu lolek, potem me zanima kaj pomeni za tebe beseda izkušnja in kdaj ta beseda nekaj pomeni? Glede na to, da ima kek najvišjo možno licenco pomeni, da nekaj teorije o nogometu ima? Ali ne? In glede na to da je igral fuzbal vsaj 20 let, potem praktično znanje tut ima.
Na ***** mi grete taki šalabajzeri, ki pametujete o vsaki stvari, pa na vsakem najdete napako.Vsi smo samo ljudje in taki kot si ti henry , ki imate velik gobec ste v praksi največkrat še daleč od svojega gobca.

mlaki šalabajzerko bluziš na kvadrat in mi greš prav tako na pipi s svojim blesavim razmišljanjem …
… dejstvo je, da če hočeš polemizirati ali kritizirati moje mnenje, ki sem ga pač izrazil, ker smo tu pač na forumu in forum bi naj bi smisel in pravica za to, moraš prebrati kar je napisano in dojeti smisel, kar ti vsekakor nisi. Nisem glih kaj dosti razpredal o izkušnjah leporečnega Keka, čeprav bi se dalo. Dejstvo je pač, da je Kek svoje dolgoletne igralske izkušnje nabiral v glavnem v takratni 2 jugoslovanski ligi, kasneje slovenski in vmes v super nogometno razviti avstrijski ligi (Spital/Drau a so ti sploh bili drugoligaši?). Dejstvo je, da je le GAK klub, ki v evropskem merilu vsaj nekaj malega pomeni. Pa to niti ni pomembno. Kolikor se spomnim je bil dokaj soliden igralec in tudi sedaj je vendarle lahko tudi soliden trener, čeprav kot sem rekel ravno nisem optimist, pa sem po naravi to skoraj zmeraj. Za to imam pravico, ali ne? Bistvena razlika je tudi biti trener igralcem, ki so že pri dvajsetih afirmirali ali realizirali, bolj kot lepi Kek v dvajsetih letih ali igralcem v U16, ki so na začetku svojih poti. Bistveno je kje in kako se nabirajo izkušnje in ne kako dolgo. Tudi petelin, ki iz dneva v dan koplje po gnoju ima po nekem času že kar dosti izkušenj z razkapanjem gnoja, ampak haska velikega pa ni in ga ne bo pa še kako zavzeto in vestno bo delal.

Prav tako sem prav poudaril, da tudi tehnično -teoretično znanje ne prinaša avtomatično rezultate. Tako si tudi tukaj zelo površno bral. Doktor nogometa Verdenik je prav gotovo teoretično zelo podkovan, a kaj ko nima ne nastopa, ne pristopa do igralcev, niti avtoritete in zato ne bo nikoli velik trener. Več je dejavnikov, ki naredijo dobrega trenerja, včasih je ob vseh potrebno imeti tudi jajca in srečo, a jaz pri Keku zaenkrat ne vidim nobenega takšnega dejavnika, ki bi lahko prevladal in bil odločilen. Naj me prepriča drugače in bom z veseljem priznal svojo zmoto. S prvo tekmo pa pač ni pokazal NIČ. Dejansko je res šlo le za mazanje oči javnosti, z verjetno dogovorjeno zmago nad zelo skromnim nasprotnikom. Dejansko časa nima veliko, oziroma ga nima skoraj nič. Tudi če štejemo, da so te kvalifikacije izgubljene, bomo ob njegovem verjetnem neuspehu pri formiranju nove ekipe – novega sloga igre, selekcije … pred naslednjimi akcijami spet bosi in na začetku. Zato je potrebno ocenjevati brez pardona in biti kritičen. S svojim prejšnjim postom sem res kritiziral, morda celo nekorektno kar se mi lahko malce zameri, ampak bil sem dokaj konkreten in to je vsaj nekaj. Vsekakor več kot nič pri tistih, ki so se sprijaznili s trenutnim stanjem in se tolažijo, zapirajo oči, ter pravijo, da ima(mo) čas.

O moji praksi pa raje ne. Bom pa vseeno povedal, da v resničnem življenju vodim večji kolektiv kot lepi Kek, da se spopadam z veliko večjimi, resničnimi problemi in da mi je nedvomno težje, ker mi ni nihče podaril ničesar in mi ne bo, ne položaja in ne visoke plače in ker bom nenazadnje, svoj morebitni neuspeh tudi plačal sam, s svojo usodo in s svojim premoženjem. Ne bom mogel enostavno dvigniti sidro in odjadrati drugam, kot bo lahko to naredil on, ki z drugim ku.r.cem po koprivah kot rečejo naši južni. Nogomet igram res le občasno in za zabavo, a to ne pomeni, da o reprezentančnem nogometu, ki ga spremljam ves čas in od vsega začetka, ne morem imeti svojega mnenja, kakršnokoli že je.

pistoljero
10.02.2007, 21:58
mlaki šalabajzerko bluziš na kvadrat in mi greš prav tako na pipi s svojim blesavim razmišljanjem …
… dejstvo je, da če hočeš polemizirati ali kritizirati moje mnenje, ki sem ga pač izrazil, ker smo tu pač na forumu in forum bi naj bi smisel in pravica za to, moraš prebrati kar je napisano in dojeti smisel, kar ti vsekakor nisi. Nisem glih kaj dosti razpredal o izkušnjah leporečnega Keka, čeprav bi se dalo. Dejstvo je pač, da je Kek svoje dolgoletne igralske izkušnje nabiral v glavnem v takratni 2 jugoslovanski ligi, kasneje slovenski in vmes v super nogometno razviti avstrijski ligi (Spital/Drau a so ti sploh bili drugoligaši?). Dejstvo je, da je le GAK klub, ki v evropskem merilu vsaj nekaj malega pomeni. Pa to niti ni pomembno. Kolikor se spomnim je bil dokaj soliden igralec in tudi sedaj je vendarle lahko tudi soliden trener, čeprav kot sem rekel ravno nisem optimist, pa sem po naravi to skoraj zmeraj. Za to imam pravico, ali ne? Bistvena razlika je tudi biti trener igralcem, ki so že pri dvajsetih afirmirali ali realizirali, bolj kot lepi Kek v dvajsetih letih ali igralcem v U16, ki so na začetku svojih poti. Bistveno je kje in kako se nabirajo izkušnje in ne kako dolgo. Tudi petelin, ki iz dneva v dan koplje po gnoju ima po nekem času že kar dosti izkušenj z razkapanjem gnoja, ampak haska velikega pa ni in ga ne bo pa še kako zavzeto in vestno bo delal.

Prav tako sem prav poudaril, da tudi tehnično -teoretično znanje ne prinaša avtomatično rezultate. Tako si tudi tukaj zelo površno bral. Doktor nogometa Verdenik je prav gotovo teoretično zelo podkovan, a kaj ko nima ne nastopa, ne pristopa do igralcev, niti avtoritete in zato ne bo nikoli velik trener. Več je dejavnikov, ki naredijo dobrega trenerja, včasih je ob vseh potrebno imeti tudi jajca in srečo, a jaz pri Keku zaenkrat ne vidim nobenega takšnega dejavnika, ki bi lahko prevladal in bil odločilen. Naj me prepriča drugače in bom z veseljem priznal svojo zmoto. S prvo tekmo pa pač ni pokazal NIČ. Dejansko je res šlo le za mazanje oči javnosti, z verjetno dogovorjeno zmago nad zelo skromnim nasprotnikom. Dejansko časa nima veliko, oziroma ga nima skoraj nič. Tudi če štejemo, da so te kvalifikacije izgubljene, bomo ob njegovem verjetnem neuspehu pri formiranju nove ekipe – novega sloga igre, selekcije … pred naslednjimi akcijami spet bosi in na začetku. Zato je potrebno ocenjevati brez pardona in biti kritičen. S svojim prejšnjim postom sem res kritiziral, morda celo nekorektno kar se mi lahko malce zameri, ampak bil sem dokaj konkreten in to je vsaj nekaj. Vsekakor več kot nič pri tistih, ki so se sprijaznili s trenutnim stanjem in se tolažijo, zapirajo oči, ter pravijo, da ima(mo) čas.

O moji praksi pa raje ne. Bom pa vseeno povedal, da v resničnem življenju vodim večji kolektiv kot lepi Kek, da se spopadam z veliko večjimi, resničnimi problemi in da mi je nedvomno težje, ker mi ni nihče podaril ničesar in mi ne bo, ne položaja in ne visoke plače in ker bom nenazadnje, svoj morebitni neuspeh tudi plačal sam, s svojo usodo in s svojim premoženjem. Ne bom mogel enostavno dvigniti sidro in odjadrati drugam, kot bo lahko to naredil on, ki z drugim ku.r.cem po koprivah kot rečejo naši južni. Nogomet igram res le občasno in za zabavo, a to ne pomeni, da o reprezentančnem nogometu, ki ga spremljam ves čas in od vsega začetka, ne morem imeti svojega mnenja, kakršnokoli že je.

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: wow:clapping: :clapping: :clapping:

dadod
19.05.2007, 10:16
Spisek proti Romuniji: http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10031010705181447290

Knez
20.05.2007, 18:13
Ilke je super pokrival Ronaldinha prejšnjo nedeljo...

Da bi le tudi v reprezentanci ponovil kakšno tako predstavo.

partibrejker
22.05.2007, 08:10

vse je res:2thumbs: .ze k so izbiral selektorja sm reku sam keka ne! ker sm vedu da se bo iz tem sam nadaljevalo prašnikarjevo - oblakovo sranje

grofica
23.05.2007, 15:52
Ah, Dej, Dej...s Kadrom Kga Ma, Kej Velik Itak Ne More Narest....

katea
28.05.2007, 22:13
Pozdravček

Mene pa zanima kdo bo igral v prvi postavi v soboto na tekmi Slovenija Romunija????

Hvala:angel:

partibrejker
29.05.2007, 09:09
Pozdravček

Mene pa zanima kdo bo igral v prvi postavi v soboto na tekmi Slovenija Romunija????

Hvala:angel:

Janez Levec

dadod
31.05.2007, 13:47
Vse o tekmi med Slovenijo in Romunijo
http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10031010705281648260

grofica
31.05.2007, 14:23
Janez Levec

JAPAJADE, ON SJE JEZIK PREGRIZNU...POŠKODOVAN...:dontknow:

partibrejker
01.06.2007, 11:22
JAPAJADE, ON SJE JEZIK PREGRIZNU...POŠKODOVAN...:dontknow:

:d dej ne prjavli grofica
sicr jih je pa več nevem kerga mislš da si ga je pregriznu?pomoje si ga je kek k tok basa

kinsley
01.06.2007, 22:08
Ah, Dej, Dej...s Kadrom Kga Ma, Kej Velik Itak Ne More Narest....

Ni problem kader.Problem je drugje...ni pravega vzdušja da se slovenska pravljica nadaljuje in dokler ne bo orenk čistke v nogometni zvezi je tudi ne bo.

manc
02.06.2007, 22:17
Ne me narobe razumeti, samo do kler bodo tekme v Celju, bo tako kot je.

toben
03.06.2007, 00:04
narobe te razumemo :nonono:

Knez
03.06.2007, 10:02
Enostavno imam občutek, da se naši niso trudili toliko, kot proti Nizozemcem..

snežko
03.06.2007, 19:15
:) enostavno ne znajo...

partibrejker
04.06.2007, 10:07
bravo Cesar lepa podaja:lala:

modelko
04.06.2007, 19:12
Isto sranje se mi zdi kot ga je imel Oblak!!!
Moje mnenje je tako, da Kek tudi ne ve, kje bi kdo igral?! zakaj je forsiral s Cesarjem, če je bil še dva dneva nazaj primerno poškodovan. Zakaj dobi prednost igralec ki ne igra že mesece, pred nekom ki je redno igral?!

Zakaj je Korena dal na zadnjega veznega?! zakaj je dal Čeha takoj za napadalcema? Zakaj Rakovič in ne Novakovič v prvi? Zakaj prave priložnosti ne dočaka Birsa? to je samo nekaj vprašanj, ki bi jih rade volje postavu Keku?!

modelko
06.06.2007, 19:46
pa kaj se tak igra no?!?!?!

spet ni obrambe, ni agresivnosti na sredini oz. v obrambi...
ajmo Kek nared že neki da ti bomo lahk verjel da so opazne + spremembe v repki!!!!!!

lover001
06.06.2007, 21:34
bravo RUDI ZAVRL.............še enkrat bravo RUD:2thumbs: I ZAVRL....

partibrejker
07.06.2007, 07:39
pa kaj se tak igra no?!?!?!

spet ni obrambe, ni agresivnosti na sredini oz. v obrambi...
ajmo Kek nared že neki da ti bomo lahk verjel da so opazne + spremembe v repki!!!!!!

pozab ti na keka .lohk sam upaš da se čimprej spoka

king16
08.06.2007, 09:06
Sramota za Slovenski nogomet. Da pa ti igralci ne znajo, ni res, vsaj večina. Če lahko igrajo v klub, in to še kar zadovoljivo, bi potem korali tudi v državni reprezentanci. Vodenje, vodenje, to bo krivo.

Kje je Katanec? To je edina rešitev za naš nogomet.

MaZUrKo
08.06.2007, 14:08
bravo RUDI ZAVRL.............še enkrat bravo RUD:2thumbs: I ZAVRL....

točno to!!!
sploh pa....ali mislmo da bo kej bolš u prihodnosti??? najprej mora padit zavrl in šele potem lahko upamo na kaj bolšga....

Glede Peka...parodn Keka....je soliden trener za slovensko ligo..to verjamm. samo reprezentaco ni....sm mnenja, da je oblak naredil boljše delo kot on, je pa res, da ni zadovolil pričakovanj.

btw...kirga razn srečkota bi se pa sploh splačal dat za trenerja?:dontknow:

The Devil
08.06.2007, 17:13
Ta reprezentanca ima mnogo, mnogo problemov(nekaj bistvenih po pomembnosti navzdol):
-nemotiviranost (beri: nezainteresiranost) za igranje v rprezentanco
-kvaliteta (ekipa je sibka, kar se kaze v tekmah s "primerljivimi" reprezentancami)
-trenerji in vodstvo zveze

rikec
08.06.2007, 19:54
No zdej gre slabše tudi Makedoncem, upajmo, da bo Srečko kmalu "frej" in da pride nazaj...:2thumbs:

dadod
09.06.2007, 09:33
Bojan Jokič odhaja v Sochaux!!!
http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10031010706090845000

king16
09.06.2007, 11:15
Saj si zasluži, vprašanje pa je, koliko bo tam igral.

krof
16.06.2007, 10:30
mislim da mu bo trener Sochauxa dal priložnost da se dokaže!!!!

kaj mislite vi??

žućo
20.06.2007, 12:58
mislim da mu bo trener Sochauxa dal priložnost da se dokaže!!!!

kaj mislite vi??

sigurno. jokič je dovolj dober da bi tam lahko igral v prvi enajsterici.;)

:rolling: bo že birsa prepričal trenerja od sochauxa:rolling: