Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Visja Ali Visoka Sola

crazzywak
07.09.2006, 10:32
ZIVJO
Mene zanima katero visoko ali visjo solo je najboljese vpisat za naprej iz katere smeri se najlazje dobi sluzba koncano imam pa ekonomsko sredno solo
Hvala

mrjerry
07.09.2006, 10:45
Zakaj ne vprasas kar direktno, ali ti je kdo od nas pripravljen nakazati 500 jurjev na mesec za naslednjih 40 let?

crazzywak
07.09.2006, 10:54
To bi bla se najboljsa varianta
Jest sem drugace ze zaposlen v firmi za nedolocen cas zdej bi pa hotu se mal napredovat sam brez sole ni moznosti ker se usi sefi za svojo rit bojijo pa ceprav so nesposobni

pinky
07.09.2006, 10:55
in zdej naj ti mi - ki te ne poznamo kaj te zanima, kaj v firmi počneš, kakšna firma je, kakšen kader rabijo in s čim bi napredoval - povemo kaj it študirat?

mrjerry
07.09.2006, 11:00
Ljudje, ki ne vedo, zakaj tocno naj gredo na faks, si tja tudi ne zasluzijo it :approve:

sJavorshek
07.09.2006, 12:25
Pejt študirat tisto, kar te zanima, če se boš silu v neki, da bi napredvou, je velika možnost, da se ti bo vse skupi zagabilo, ne boš naredu in boš na malo boljšem, a ne kompletno na boljšem. :dontknow:
Še vedno se lahko zaposliš kje drugje, če narediš šolo, ki te zanima. :approve:

Brootalen
07.09.2006, 16:53
ZIVJO
Mene zanima katero visoko ali visjo solo je najboljese vpisat za naprej iz katere smeri se najlazje dobi sluzba koncano imam pa ekonomsko sredno solo
Hvala

izbiraj med naravoslovno-tehničnimi faxi.

mertseger
07.09.2006, 18:56
Ne ekonomije pa fdv-ja in filofaksa

ponga
07.09.2006, 20:39
ZIVJO
Hvala

:nonono:
najboljš da vpišeš tisto, ki te najmanj zanima... :nonono:

Če hočeš kak pameten odgovor, bo pa treba napisati kaj bolj konkretnega.
Ne vem od kje ti ideja, da idejo za študij iščeš pri forumaših, ki o tebi ne vejo/vemo nič... :censored: :nonono:

zverina
07.09.2006, 21:47
ZIVJO
Hvala

a še obstajajo taki faxi?

Ti predlagam prekvalifikacijo gradbene smeri, tud jaz premišljujem v tej smeri.
Povprečni OD v Sloveniji polagalca ploščic je 600000sit.