Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : skupno življenje...

roxa
07.09.2006, 13:19
Že dlje časa razmišljam, kako so se stvari spremenile okar živiva pod isto streho.
Se strinjate, da človeka resnično spoznaš, ko si začneš VSE deliti z njim.
Ko nastopijo težave in odgovornost, prepiri...sprave...itd...:shy:

Kaj pravte na skupno življenje?

mrjerry
07.09.2006, 13:20
Zakon :approve:

roxa
07.09.2006, 13:22
Prišla sem pa še, do enega sklepa, kar me zelo veseli.

ZALJUBLJAM IN LJUBIM TISTE MOŠKE, KI ME PRIPELJEJO DO NOVIH SPOZNANJ O LJUBEZNI IN O MENI SAMI....

:approve:

mrjerry
07.09.2006, 13:25
Kaj ma to veze s skupnim zivljenjem? :shy:

P.S.: A ti je poslal SMS, da te bo zvecer nategnil, pa si se malo raznezila?

roxa
07.09.2006, 13:28
Kaj ma to veze s skupnim zivljenjem? :shy:

P.S.: A ti je poslal SMS, da te bo zvecer nategnil, pa si se malo raznezila?
Kakšne veze ima?
Veliko. Lepo je, ko ugotoviš, da te oseba s katero živiš spodbuja (nehote) k osebni rasti in te ne omejuje.
Tako se spoznavaš...spoznavaš pa tudi ljubezen.
Razumeš kaj hočem povedat?

Hmmm?
Ne seksala sem preden sem prišla sem:blush:

mrjerry
07.09.2006, 13:32
Tocno razumem, kaj hoces povedat ;). Sicer mam na to majckeno drugacen pogled, ampak v globalu se strinjava. Ne da se mi bolj v detajle razlagat mojega pogleda, ker se sam ne vem cist tocno, ce ga znam ubesedit :clown:

O skupnem zivljenju pa mislim, da dokler nihce od stanovalcev (partner ali prijatelj) ni mutnjav, se da krasno shajati.

lady_lucifer
07.09.2006, 13:35
men je zlo fino :approve:

roxa
07.09.2006, 13:41
Gre se za to, da moj tip recimo je ful hotel, da bi se preselila k njemu, čeprav je tak samotar in jaz pravim, da on razen za sex ne potrebuje ženske.:D
Ampak navadil se je, da je zdaj ženska pri hiši (kasneje se je pridružil pes) in tip je postal pravi družinski moški, ker sem zelo presenečena.
Pri njemu mi je všeč tudi to, da nikoli ne sika brezvez ko sika...in če si sposoben v teh trenutkih premislit in uvidet, da mogoče se gre za nekaj dobrega (zate) je to zelo uredu..te izpopolnjuje.

U462
07.09.2006, 13:52
po naslovu sodeč ta tema bl paše med "svet & folk "
kle se gremo zdravo in raznoliko spolno življenje
in čisto ter popolno ljubezen
... ne glede na spol, barvo, politično prepričanje ali kakršne koli psihične in fizične obne pomankljivosti :approve:

mrjerry
07.09.2006, 13:53
Raba prve osebe mnozine je nepravilna :approve:

Sacha
07.09.2006, 13:54
Prišla sem pa še, do enega sklepa, kar me zelo veseli.

ZALJUBLJAM IN LJUBIM TISTE MOŠKE, KI ME PRIPELJEJO DO NOVIH SPOZNANJ O LJUBEZNI IN O MENI SAMI....

:approve:

In kolk je teh moških?:rolling::rolling:

Drugače pa ja kot je jerry reku, zakon !

U462
07.09.2006, 13:56

čez ene 10 let bo tapru

Drugače pa ja kot je jerry reku, zakon !
Še najbolš je, kse po dolgem cajtu vrnem dam :blush:

Sacha
07.09.2006, 13:57
Te je vesela kt bi te prvič vidla, ne ;):D:D

roxa
07.09.2006, 14:01
Vsak prinese nekaj, če bi rekla, da mi kakšen ni dal napredka bi se lagala.Napredek je pa samo, če ga sam hočeš videti. Iz zveze v zvezo rasteš in se učiš biti z neko osebo...učiš se kaj je to sprejemanje in kaj so težave..itd.

Sem si pa zapomnila eno đeritovo izjavo (zelo dobro povedano), da moraš ugotovit ali je partner tak ali to počne namenoma...stavek se mi je zdel vreden premisleka....zelo pomembno je da ugotoviš to, še posebej pri skupnem življenju.

Sacha
07.09.2006, 14:14
Vsak prinese nekaj, če bi rekla, da mi kakšen ni dal napredka bi se lagala.Napredek je pa samo, če ga sam hočeš videti. Iz zveze v zvezo rasteš in se učiš biti z neko osebo...učiš se kaj je to sprejemanje in kaj so težave..itd.

Sem si pa zapomnila eno đeritovo izjavo (zelo dobro povedano), da moraš ugotovit ali je partner tak ali to počne namenoma...stavek se mi je zdel vreden premisleka....zelo pomembno je da ugotoviš to, še posebej pri skupnem življenju.Aja tko si misnla, da si od vsazga neki potegnla ajaaa:rolling:

Zato sem se jest svojmu preselila po 3 mesecih in splačalo se je, bi se že prej če bi vedla kako bo.

roxa
07.09.2006, 14:18
Aja tko si misnla, da si od vsazga neki potegnla ajaaa:rolling:
Misliš, če sem vsakemu potegnla?:blush: ;)

Ja tko sem mislila. Po treh mescih? Jaz sem se šele po enem letu in pol-približno. Živiva pa skupaj že dve leti-pa še mal več.

spela26
07.09.2006, 14:20

Ja tko sem mislila. Po treh mescih? Jaz sem se šele po enem letu in pol-približno. Živiva pa skupaj že dve leti-pa še mal več.

hehehe,ja sej cas je relativn:clown: :D :D

roxa
07.09.2006, 14:22
hehehe,ja sej cas je relativn:clown: :D :D
bog ve, kaj še bo:?: :slizi:

spela26
07.09.2006, 14:23
bog ve, kaj še bo:?: :slizi:
brezveze se to sprasevat,pust se presenetit;)

Sacha
07.09.2006, 14:25

Ja tko sem mislila. Po treh mescih? Jaz sem se šele po enem letu in pol-približno. Živiva pa skupaj že dve leti-pa še mal več.Nama se je mudil nov kavč sprobavat :P:blush: zato sva mal pohitela.
:rolling:

roxa
07.09.2006, 14:25
brezveze se to sprasevat,pust se presenetit;)
Včasih tuhtam, kako je bilo na začetku.
Kako se stvari spremenijo.:shy:

spela26
07.09.2006, 14:26
Včasih tuhtam, kako je bilo na začetku.
Kako se stvari spremenijo.:shy:

ce sta za skupaj,je odnos po daljsem casu veliko bolj kvaliteten

roxa
07.09.2006, 14:32
ce sta za skupaj,je odnos po daljsem casu veliko bolj kvaliteten
Zelo lep občutek je, ko veš, da lahko neki odnos, kljub muham, ki jih imamo vsi voziš.

U462
07.09.2006, 14:55
pa da vas berem čez dvajset let ;)
k ene tolk mam fore :2thumbs:

roxa
07.09.2006, 14:58
Dej nam rajši povej kako je po 20 letih skupnega življenja:D

nattka
07.09.2006, 15:16

tole sem hotla napisat ... pa sem čakala da tvoje podpišem ...

sicer pa čestitke vsem ... res je lepo skupno življenje ... večinoma ...;)

anarchy
07.09.2006, 15:42
Že dlje časa razmišljam, kako so se stvari spremenile okar živiva pod isto streho.

Sele, ko bos 24 ur z njim, ga bos lahko zares spoznala, saj na delu niti8 ne ves, kaj pocne, koliko ljudi je recimo, ki imajo zeno, na delu, pa se recimo za***avajo z drugimi *****mi ali morda celo tipi in se malo slatajo tako za hec. Da ne govorimo, kaj sele pocnejo, ko so v svoji druzbi proc od zen.

Tezko reci, da cloveka zares poznas, saj nekateri morda vsi se niti sebe ne zadosti poznajo, saj le zakaj te marsikdo drugace opise, torej, ali te drugi ne poznajo, ali morda sami sebe ne poznamo tako dobro.

d_streets
07.09.2006, 18:37
me wanna live together to :yes:

Nincha II.
07.09.2006, 19:38

Odkar s fantom skupaj ziviva, se je nekaj spremenilo - ampak na najboljsi mozen nacin... :approve:

Prej je blo vse drugace, ko se vidis kadar si razpolozen in dobre volje in je vse krasno, zdej pa dejansko deliva svoj vsak dan drug drugim, pa naj bo dober al pa mal manj dober. Seveda, da vsak dan kaj novega prinese in zato sem se vsaj jaz osebno v tem casu res veliko naucila. Vidis, da nihce ni popoln in se naucis sprejemat, gres skupaj tud skozi tezke case, se pogovarjas, tolazis, zabavas, planiras pocitnice... Tako da absolutno pretehta pozitivnov vsem skupaj...
Pa fino je tut to, ko imas prav svoj lasten koticek, si sam in imas svoj mir, si sam svoj gospod. :)

Mal sem probala ubesedit, kaj mislim o tem, sicer pa kot je Jerry ze rekel, je tezko res vse opisat, ker pac za ta obcutek ni enostavno najt besed :shy:

Nincha II.
07.09.2006, 19:41
Sele, ko bos 24 ur z njim, ga bos lahko zares spoznala, saj na delu niti8 ne ves, kaj pocne, koliko ljudi je recimo, ki imajo zeno, na delu, pa se recimo za***avajo z drugimi *****mi ali morda celo tipi in se malo slatajo tako za hec. Da ne govorimo, kaj sele pocnejo, ko so v svoji druzbi proc od zen.

Tezko reci, da cloveka zares poznas, saj nekateri morda vsi se niti sebe ne zadosti poznajo, saj le zakaj te marsikdo drugace opise, torej, ali te drugi ne poznajo, ali morda sami sebe ne poznamo tako dobro.

A za besedo "zaupanje" si ze slisal? :dontknow:

Ce bi vsi tko razmisljali kot ti v tem postu, bi bili ze paranoidni in obsedeni z nadziranjem partnerja...
Tko pa pac v tem zivljenju danes ne gre, ker se ti odrola prej ali slej...

spartan
07.09.2006, 20:13

....treba probat pa da se vidi; drugač ne gre.

korenje
07.09.2006, 20:35
a ne obstaja ze taka tema? :D
karkoli ze.. cloveka resnicno spoznas, ko si z njem nekaj casa. ko pa gresta skupi zivet, pa spoznas, kako se partner razvija - sprememba obnasanja, ipd...

zverina
07.09.2006, 21:37
a ne obstaja ze taka tema? :D
karkoli ze.. cloveka resnicno spoznas, ko si z njem nekaj casa. ko pa gresta skupi zivet, pa spoznas, kako se partner razvija - sprememba obnasanja, ipd...

korenje ti kot tak zaprisežen samec, pa se kar dobro razumeš na te stvarce.:rolling:

dkivi
07.09.2006, 22:47
hehe,17 let koruze,pa še zmeraj so ženske skrivnost vesolja

roxa
08.09.2006, 08:29

Saj sva 24 ur skupaj....
tole si čist mim napisal...pa prosim ne bit tolk črnogled;)

roxa
08.09.2006, 08:31
Zelo lepa izjava:approve:

popka
08.09.2006, 08:38
skupno življenje je kul:approve:

roxa
08.09.2006, 08:40
skupno življenje je kul:approve:
Men se zgodi tud kak dan, da mi ni kul.:dontknow:
Sam to verjetno spada v isto skledo.:shy:

popka
08.09.2006, 08:44
itak, da včas ni kul. nč ne more bit čist vsak dan kul.:approve:

spela26
08.09.2006, 08:47
če bi blo vsak dan popolno in brez problemov....boring:dontknow: :D

roxa
08.09.2006, 08:47
itak, da včas ni kul. nč ne more bit čist vsak dan kul.:approve:
Zato pa včasih vse razmečem in pomečem in grem na tri konjaka:evil: :approve: ....in če me dve uri ni...reče, da me dolgo ni blo:D

mrjerry
08.09.2006, 08:50
je kdo rekel konjak? :P

Vse ima svoje ups and downs, ampak tud ce sva skupej v fletu pa NI kul je se vedno bolj kul, kot ce bi bila vsak na svojem :approve:

Stvari se prej ali slej resijo. Ce ne prej pa takrat, ko oba ratata zadost potrebna :clown:

korenje
08.09.2006, 08:55
Zato pa včasih vse razmečem in pomečem in grem na tri konjaka:evil: :approve: ....in če me dve uri ni...reče, da me dolgo ni blo:D

jah po dveh urah, ko stopis iz hise, se tezko dol das z drugim :D

roxa
08.09.2006, 08:57
je kdo rekel konjak? :P

Vse ima svoje ups and downs, ampak tud ce sva skupej v fletu pa NI kul je se vedno bolj kul, kot ce bi bila vsak na svojem :approve:

Stvari se prej ali slej resijo. Ce ne prej pa takrat, ko oba ratata zadost potrebna :clown:
Konjak je moj najljubši alkoholni družabnik...:P :approve:

No moja strategija pri prepiru je, da se oblečem in grem....drugač se lahko še stepeva:blush: :D
Ko pa pridem pa ponudim roko sprave....resnično se mi zdi, da ko je ženska tečna pomaga pa sam dober f.uk:blush:

roxa
08.09.2006, 08:58
jah po dveh urah, ko stopis iz hise, se tezko dol das z drugim :D
Spet tvoja blesava izjava...daš se lahko dol z drugim v 5 minutah..če hočeš seveda....

Včasih me pa ni celi dan:approve:

sadie_007
08.09.2006, 09:20
midva se mava ful luštn in za nč na svetu ne bi hotla več sama živet ... pa zdej se je glih dobr navadu, da spim s kolenom nekje v višini njegovih reber in ga skos skos mal zbadam ... pa da sem jst zjutri že sto na uro navita, on je pa čist u komi in se zgodi, da posodo od zajtrka (včasih tud telefon) zloži v hladilnik, namesto v stroj :nonono:

kar se pričkanja tiče ... tega je pri nama res malo ... se spičiva orng ene dva- do trikrat na leto in takrat jst tulim on me pa kulira, pol pa rečem kej približno tko blesavga - presnet smrkavc, porkamadona, sej nisva krav skupej pasla, dons pejt kr v avto spat :clown:

no, pol pa zvečer vseen čist skregana skupej lezeva v postlco in se oba grdo drživa ... dokler se ne začneva režat in takrat so strasti že tolk pomirjene, da je ponavad čas, da se pomeniva :approve:

zmeri mava iste štose :nonono:

roxa
08.09.2006, 09:24
kako romanitčno...mene zadnje čase prežema romantika:) :shy:

Nodika
08.09.2006, 09:27
midva se mava ful luštn in za nč na svetu ne bi hotla več sama živet ... pa zdej se je glih dobr navadu, da spim s kolenom nekje v višini njegovih reber in ga skos skos mal zbadam ... pa da sem jst zjutri že sto na uro navita, on je pa čist u komi in se zgodi, da posodo od zajtrka (včasih tud telefon) zloži v hladilnik, namesto v stroj :nonono:

kar se pričkanja tiče ... tega je pri nama res malo ... se spičiva orng ene dva- do trikrat na leto in takrat jst tulim on me pa kulira, pol pa rečem kej približno tko blesavga - presnet smrkavc, porkamadona, sej nisva krav skupej pasla, dons pejt kr v avto spat :clown:

no, pol pa zvečer vseen čist skregana skupej lezeva v postlco in se oba grdo drživa ... dokler se ne začneva režat in takrat so strasti že tolk pomirjene, da je ponavad čas, da se pomeniva :approve:

zmeri mava iste štose :nonono:

O KOLK LEPO! :D :D :D

roxa
08.09.2006, 09:28
Moj pa skoz žnara, da moram gumo od pralnega stroja brisat....jaz pa zanalašč pozabim:D

Nodika
08.09.2006, 09:59
Kok pa eni nalagate ej! :nonono:

Dejmo no, povejte kakšno res sočno prigodo!

Roxa, guma na pralnem stroju... :nonono:

Sadie...v hladilnik posodo od zajtrka...:nonono: đizus!

Faaak, koga to briga???

To je isto Sadie, kot tisti tvoji izlivi, če smo res vsi tko klinčevo spodobni??

Mate res vsi tko pof.ukano porihtane lajfe????

Kje je kakšna, ki je svojmu že spustila šamar al pa ga od njega dobila pa to pogoltnila, ker je njena bolestna ljubezen do njega močnejša od njenga ponosa.
Se najde kje kakšen, ki bo napisal, da jo ima enostavno dost, ker ni več to kar je bila, da ima dost njene nepobrite muce in njene vsak dan večje zanemarjenosti.
Nej kdo odkrit pove, da bi svojo z lahkoto mal zamenjal, ker mu ga pa tko slabo potegne, da to pa res ni več človeku dostojno.
Je kje kakšna, ki ima občutek, da pa svojemu ni več dovolj?
A obstaja tuki gor kdo, ki se je že odselil, ker mu je blo enkrat dooost??
A je kera že zlila v skret lonc župe, zabrisala krompir pa meso v kanto, ker ga po treh obljubah da pride dam ob 4. ni blo do 11. zvečer, ga fino na****.la in mu še spakirala kufre in jih postavlja pred vrata???
Kje je kdo, ki ne prenese partnerjevih staršev, njegove cele družine, ker so mu enostavno anojing in se zaradi tega tudi parkrat na let fajn spičta???
Je kje kdo, ki pade v obdobje, ko se mu pa res kakšen mesec z ženo ne fu.ka ali obratno?
Je kera svojga že zaklenila vn in ključ pustila v vratih, ker mu v polurnem kregu ni mogla dotajčit enih stvari, da ni blo druzga za nardit, da se je lahko pomirila, ko si je on vzel pavzo za čik.

Dejmo, zlijte se p.ič.ke, povejte tko kt je.

So lepi trenutki, dragi moji, hudo lepi trenutki, so pa tut trenutki, ko ne veš kako naprej, ko misliš, da se ti podira svet, ko je vse narobe in proti tebi. Ko ti je tko hudo da bi se kr ubil!

Ampak o tem se ne govori naglas ane. :evil:

:nonono:

mrjerry
08.09.2006, 10:07
Cist na kratko: nimam pojma, o cem ti to. :approve:

Nodika
08.09.2006, 10:09
Cist na kratko: nimam pojma, o cem ti to. :approve:

Kapo dol. :O

popka
08.09.2006, 10:09
kvas pa ti vsa besna:dontknow:

folk bo povedu tist kar mu paše....to je zmer tko blo in tko zmer bo....so what

drgač pa od vsega naštetga jest edin fantovga fotra ne prebaulam od familije pa pr nama včas tut pride obdobje k dolg cajta ne ***ava.....so pa valda kdaj še druge težave k nbenga nč ne brigajo

sadie_007
08.09.2006, 10:10
Kok pa eni nalagate ej! :nonono:

Dejmo no, povejte kakšno res sočno prigodo!

Roxa, guma na pralnem stroju... :nonono:

Sadie...v hladilnik posodo od zajtrka...:nonono: đizus!

Faaak, koga to briga???

To je isto Sadie, kot tisti tvoji izlivi, če smo res vsi tko klinčevo spodobni??

Mate res vsi tko pof.ukano porihtane lajfe????

Kje je kakšna, ki je svojmu že spustila šamar al pa ga od njega dobila pa to pogoltnila, ker je njena bolestna ljubezen do njega močnejša od njenga ponosa.
Se najde kje kakšen, ki bo napisal, da jo ima enostavno dost, ker ni več to kar je bila, da ima dost njene nepobrite muce in njene vsak dan večje zanemarjenosti.
Nej kdo odkrit pove, da bi svojo z lahkoto mal zamenjal, ker mu ga pa tko slabo potegne, da to pa res ni več človeku dostojno.
Je kje kakšna, ki ima občutek, da pa svojemu ni več dovolj?
A obstaja tuki gor kdo, ki se je že odselil, ker mu je blo enkrat dooost??
A je kera že zlila v skret lonc župe, zabrisala krompir pa meso v kanto, ker ga po treh obljubah da pride dam ob 4. ni blo do 11. zvečer, ga fino na****.la in mu še spakirala kufre in jih postavlja pred vrata???
Kje je kdo, ki ne prenese partnerjevih staršev, njegove cele družine, ker so mu enostavno anojing in se zaradi tega tudi parkrat na let fajn spičta???
Je kje kdo, ki pade v obdobje, ko se mu pa res kakšen mesec z ženo ne fu.ka ali obratno?
Je kera svojga že zaklenila vn in ključ pustila v vratih, ker mu v polurnem kregu ni mogla dotajčit enih stvari, da ni blo druzga za nardit, da se je lahko pomirila, ko si je on vzel pavzo za čik.

Dejmo, zlijte se p.ič.ke, povejte tko kt je.

So lepi trenutki, dragi moji, hudo lepi trenutki, so pa tut trenutki, ko ne veš kako naprej, ko misliš, da se ti podira svet, ko je vse narobe in proti tebi. Ko ti je tko hudo da bi se kr ubil!

Ampak o tem se ne govori naglas ane. :evil:

k si spet glih mene najdla

NE, Nodika, pr nama se je zgodila sam ena od zgoraj naštetih stvari, pa sem jo vštela v tiste dva do tri hude fajte na leto, k jih mava

tko da ... lohk še tolk provociraš, nimam ti kej tazga za povedat :dontknow:

Nodika
08.09.2006, 10:14
kvas pa ti vsa besna:dontknow:

folk bo povedu tist kar mu paše....to je zmer tko blo in tko zmer bo....so what

drgač pa od vsega naštetga jest edin fantovga fotra ne prebaulam od familije pa pr nama včas tut pride obdobje k dolg cajta ne ***ava.....so pa valda kdaj še druge težave k nbenga nč ne brigajo

Tut prou!
Ja jst ne znam tko osladno pisat popka. Res, ne znam.
In pol mi včasih neki švigne v glavo in kar pišem , tko kot čutim.

Mal sm nora jst drugače ja. :approve:

Nodika
08.09.2006, 10:16
k si spet glih mene najdla

NE, Nodika, pr nama se je zgodila sam ena od zgoraj naštetih stvari, pa sem jo vštela v tiste dva do tri hude fajte na leto, k jih mava

tko da ... lohk še tolk provociraš, nimam ti kej tazga za povedat :dontknow:

U bistvu bi jaz rada od roxi kej več slišala. Brez zamere. :shy:

:D

pinky
08.09.2006, 10:21
:nonono:eni smo se tud že ločil - pa še zmer mislimo da je skupno življenje lepo :approve:

Nodika
08.09.2006, 10:24
eni smo se tud že ločil - pa še zmer mislimo da je skupno življenje lepo :approve:

O to pa tut jaz mislim!
Težko bi drugače živela kot v dvoje.

In ja, meni se je zgodilo par stvari, ki sem jih zgoraj naštela. In fact, nekatere celo večkrat,
in ja tut jaz lahko rečem, da imam pravzaprav ful lepo življenje, razen 1 ali dveh fajtov na let.

Sam nisem pa osladna in se tut potrudim povedat tko kot je. :approve:

mrjerry
08.09.2006, 10:40
Tut prou!
Ja jst ne znam tko osladno pisat popka. Res, ne znam.
In pol mi včasih neki švigne v glavo in kar pišem , tko kot čutim.

Mal sm nora jst drugače ja. :approve:

Si morda pomislila, da tud mi napisemo tko kot cutimo? Samo da vsak pac napise drugace ;).

Enemu se lahko zdi totalno otrocje in za znort annoying, ce partner VSAK dan med cakanjem na lift pogrunta, da je pozabil mobitel in ga potem najde pod povstrom (kako je prisel tja, ve samo mobitel), enim je pa pac srckano, ker ma enga velizga in mocnga tipa, ki je zjutri tok zaliman, da se najbolj osnovnih stvari ne more spravt skupaj.

Nodika
08.09.2006, 11:35
Si morda pomislila, da tud mi napisemo tko kot cutimo? Samo da vsak pac napise drugace ;).

Enemu se lahko zdi totalno otrocje in za znort annoying, ce partner VSAK dan med cakanjem na lift pogrunta, da je pozabil mobitel in ga potem najde pod povstrom (kako je prisel tja, ve samo mobitel), enim je pa pac srckano, ker ma enga velizga in mocnga tipa, ki je zjutri tok zaliman, da se najbolj osnovnih stvari ne more spravt skupaj.

Nč ni s tem narobe, res.
Najbrž je res fora v tem, da eni lepš napišete svoje občutke al pa jih lepš vidite, ne vem.
Men se pa to zdi pač mal pocukran. :dontknow:

Tist na konc, o velikem močnem tipu, k je zjutri tok zliman, da zase ne ve... Mam tudi jaz tak problem, sam ga ne vidim kot srčkanega.

Mogoče je moj problem res ta, da sem zlo realna in da gledam na probleme preveč resno.
Pa rata zmeri iz srčkanega...:nonono:

nattka
08.09.2006, 11:51

;)
drugače bi bilo dolgočasno ...;)

Andreea
08.09.2006, 12:12
Js si pa sploh tega ne predstavljam. :nonono:
Bivse sosolke iz OS imajo ze lepo familje in otroke in skupna stanovanja in vse...
Pa se tak clovek sem, da rabim veliko prostora. Tudi ce sem z nekom, k ga imam zelo rada.
Najbrz res cloveka spoznas, sele ko zacneta zivet skupaj. Ce drugega ne, da vidis, ali so njegove/njene majhne napakice dovolj sprejemljive za oba, da bosta zdrzala vec kot 2 meseca. :)

Sharkica
08.09.2006, 12:29
Bivse sosolke iz OS imajo ze lepo familje in otroke in skupna stanovanja in vse...
Pa se tak clovek sem, da rabim veliko prostora. Tudi ce sem z nekom, k ga imam zelo rada.
Najbrz res cloveka spoznas, sele ko zacneta zivet skupaj. Ce drugega ne, da vidis, ali so njegove/njene majhne napakice dovolj sprejemljive za oba, da bosta zdrzala vec kot 2 meseca. :)

ampak ... to je en tak kliše ... rabim veliko prostora ... se mi zdi tok priročen izgovor za to, da furaš samsko življenje ... in velik tistih, ki jih poznam in so vedno rabili "veliko prostora", so zdej zafrustrirani samci, ki so zamudili partnersko zvezo, otroke, familijo itd. Je pa res, da imajo prostora še vedno veliko...

mrjerry
08.09.2006, 12:49
Razen, ce misli dobesedno... Morda sedi cez 2 stola, lezi z vsemi stirimi dalec od sebe, zasede 3/4 kopalnice ipd... :dontknow:

summer
08.09.2006, 12:56

jaz te razumem.....:)
sicer sem že imela sedemletno vezo in dve leti skupnega življenja...in je bilo prav vredu....(mogoče tud zarad tega, ker sem bila v službi po 12 ur na dan:D)......sedaj pa bi se po treh letih samskega življenja in "svojega prostora" bolj težko navadla na nekoga.....vem pa kaj misliš pod "svoj prostor":)

mišljeni
08.09.2006, 13:43
Prvi odskočni kamen je itak ko gresta skupaj na prvi dopust in morata usklajevati.............od denarja do preživljanja časa.....pa še bencin je treba plačat e greta z avtom.......pol pa klima crkne če jo maš, ali pa obstojiš v gužvi ker maš avto karto narobe obrnjeno....lahko je zabavni in hec, lahko pa.....

Andreea
08.09.2006, 13:51
Sharkica & mrjerry, joj.... :D
A naj iz tega sklepam, da sta bla vidva pri 23ih ze 5krat porocena al kaj. :rolling:
Ne, ni prostor izgovor, je res. Rabim svoj mir. Veckrat na leto jo pocvirnam na trek po SLO hribih in gozdovih, tko da 14 dni ne vidim nikogar, razen kake srne pa medveda. :dontknow:
Pa mislim, da bi se morala z nekom res odlicno razumet, da bi lahko zivela z njim. :dontknow:
Pac tak se ni prisel mimo. :D

korenje
08.09.2006, 13:52
jaz te razumem.....:)
sicer sem že imela sedemletno vezo in dve leti skupnega življenja...in je bilo prav vredu....(mogoče tud zarad tega, ker sem bila v službi po 12 ur na dan:D)......sedaj pa bi se po treh letih samskega življenja in "svojega prostora" bolj težko navadla na nekoga.....vem pa kaj misliš pod "svoj prostor":)

hmm...
torej si ga mela ko si bla stara 26-3-7 -> 16 let :D

Andreea
08.09.2006, 13:54
hmm...

:dontknow:
Ne. Kako si pa to zracunal???

korenje
08.09.2006, 13:56
Ne. Kako si pa to zracunal???

to za summerko....

summer
08.09.2006, 13:58
hmm...

z njim sem bila od 17 leta ja......zdej bo pa kmal 3 leta odkar sva šla narazen...:D a je vredu

mrjerry
08.09.2006, 13:59
A naj iz tega sklepam, da sta bla vidva pri 23ih ze 5krat porocena al kaj. :rolling:
Ne, ni prostor izgovor, je res. Rabim svoj mir. Veckrat na leto jo pocvirnam na trek po SLO hribih in gozdovih, tko da 14 dni ne vidim nikogar, razen kake srne pa medveda. :dontknow:
Pa mislim, da bi se morala z nekom res odlicno razumet, da bi lahko zivela z njim. :dontknow:

Lahko sklepas kar hoces, ampak pravilen sklep je samo eden in tvoj ni ;).

Vsak ima svoje muhe in bistvo je, da si dobis partnerja, kateremu so te muhe sprejemljive. Mogoce si bolj ali manj socialna od drugih, ampak to, da `rabis svoj prostor' je totalno splosen argument, ki ne pomeni nicesar, lahko pa bi pomenil tudi vse. Ko se s partnerjem dogovarjas za skupno zivljenje, se pac pove. Sorry prjatu, jaz sem taka, da lahko kadarkoli za 2 tedna zginem. Nothing personal, nic nisi naredil narobe, taka pac sem. Glih tko lahko zahtevas zase kopalnico vsak dan med 5:30 in 5:57, da lahko v njej delas stojo na glavo in medtem beres Lady, nameseceno na podplatih. So ***ing what.

korenje
08.09.2006, 14:01
z njim sem bila od 17 leta ja......zdej bo pa kmal 3 leta odkar sva šla narazen...:D a je vredu

in kak je bit samski? :D

summer
08.09.2006, 14:06
in kak je bit samski? :D

čuj...:D najprej sem se težko navadila sama spat.....potem sem se težko navadila tega, da zdaj moram pa sam za enga razmišljat, ne več za dva....aja..pa ugotovila sem kaj so pravi prijatli.....sedaj po skoraj treh letih ti pa moram povedat...da sem uspešno prebrodila vse težave, ki so bile s tem pogojene....imam se super, življenje imam polno....sem pripravljena na nekoga......sam ne iščem:approve:

Sharkica
08.09.2006, 14:06

Kaj joj? Ne, napačno sklepaš in sploh nesmiselno povezuješ stvari med sabo. Sploh ni point v tem, kdaj se poročiš/začneš skupaj živeti in kdaj imaš naenkrat "preveč" prostora. Če ti ta klik ne naredi, potem si pač do konca življenja samski in se družiš z medvedi. Kar ima verjetno tudi svoj čar ... ki pa ga nikakor ne želim odkriti...

Je res, a ne, da smo si različni. A ni to fajn?

Andreea
08.09.2006, 14:07
Lahko sklepas kar hoces, ampak pravilen sklep je samo eden in tvoj ni ;).

Vsak ima svoje muhe in bistvo je, da si dobis partnerja, kateremu so te muhe sprejemljive. Mogoce si bolj ali manj socialna od drugih, ampak to, da `rabis svoj prostor' je totalno splosen argument, ki ne pomeni nicesar, lahko pa bi pomenil tudi vse. Ko se s partnerjem dogovarjas za skupno zivljenje, se pac pove. Sorry prjatu, jaz sem taka, da lahko kadarkoli za 2 tedna zginem. Nothing personal, nic nisi naredil narobe, taka pac sem. Glih tko lahko zahtevas zase kopalnico vsak dan med 5:30 in 5:57, da lahko v njej delas stojo na glavo in medtem beres Lady, nameseceno na podplatih. So ***ing what.

Ne ni res. Moj sklep je pravilen - zame. Zate pa mogoce ne. :approve: :D
Hotla sem rect, da pac rabim tipa, k mi bo vse to dovolil, oz. toleriral. (dobro se razumet je zame nadpomenka (tudi) toleriranja).
Pac nocem tipa, ki bi 24 ur visel na meni. (ene kolegice bi umirale za take) To pomeni zame zdrav odnos. Da ti ni treba bit kar nabrej z nekom in ves, da bos lahko sel za 1 mesec sluzbeno v USA, brez da bi tvoj dragi ali umrl od lakote ali se zadusil v kupu umazanega perila. Eto.

korenje
08.09.2006, 14:09
čuj...:D najprej sem se težko navadila sama spat.....potem sem se težko navadila tega, da zdaj moram pa sam za enga razmišljat, ne več za dva....aja..pa ugotovila sem kaj so pravi prijatli.....sedaj po skoraj treh letih ti pa moram povedat...da sem uspešno prebrodila vse težave, ki so bile s tem pogojene....imam se super, življenje imam polno....sem pripravljena na nekoga......sam ne iščem:approve:

tezko sama spat? :D
hm verjetn je tezko zaspat, ko nimas nc med nogami pred tem ne :P

drgac pa te bo ze kaksn twarlock nasu :D :P

mrjerry
08.09.2006, 14:09
Torej sem zate pri 23 ze 5x porocen? Jah kul, no. Obenem te opozarjam, da iz sklepa sledi, da sem najmanj 4x tudi locen ;).

Ostalo je pa razumljivo. Cisto drugace je slisati tako, kot si rekla zdaj. Razlogi so kar naenkrat postali oprijemljivi. Zdaj dajes vtis, da ves kaj hoces, prej pa je vse skupaj izpadlo kot neki zlajnani izgovori, pobrani z naslovnic Cosmopolitana ;)

Andreea
08.09.2006, 14:12
Torej sem zate pri 23 ze 5x porocen? Jah kul, no. Obenem te opozarjam, da iz sklepa sledi, da sem najmanj 4x tudi locen ;).

Ostalo je pa razumljivo. Cisto drugace je slisati tako, kot si rekla zdaj. Razlogi so kar naenkrat postali oprijemljivi. Zdaj dajes vtis, da ves kaj hoces, prej pa je vse skupaj izpadlo kot neki zlajnani izgovori, pobrani z naslovnic Cosmopolitana ;)

:O
Ne berem Cosmopolitana. :approve:
Tisto ta prvo je bla pa fora, no. :nonono: :rolling:

summer
08.09.2006, 14:12
tezko sama spat? :D
hm verjetn je tezko zaspat, ko nimas nc med nogami pred tem ne :P

drgac pa te bo ze kaksn twarlock nasu :D :P

korenček...se vidi da s še mlad:D

ja verjetn me bo:P ....drugače pa tud prav....:approve:

Sharkica
08.09.2006, 14:35
Ne ni res. Moj sklep je pravilen - zame. Zate pa mogoce ne. :approve: :D
Hotla sem rect, da pac rabim tipa, k mi bo vse to dovolil, oz. toleriral. (dobro se razumet je zame nadpomenka (tudi) toleriranja).
Pac nocem tipa, ki bi 24 ur visel na meni. (ene kolegice bi umirale za take) To pomeni zame zdrav odnos. Da ti ni treba bit kar nabrej z nekom in ves, da bos lahko sel za 1 mesec sluzbeno v USA, brez da bi tvoj dragi ali umrl od lakote ali se zadusil v kupu umazanega perila. Eto.

Em ... a maš res tok slabe izkušnje s tipi, da misliš, da to ni možno?

Andreea
08.09.2006, 14:39
Hja, prav dobrih nimam, ne. :D
Ampak seveda mislim, da je to mozno. :) Samo trenutno nobenga takega ne poznam, k bi bil samski. :approve:

Sharkica
08.09.2006, 14:41
Hja, prav dobrih nimam, ne. :D
Ampak seveda mislim, da je to mozno. :) Samo trenutno nobenga takega ne poznam, k bi bil samski. :approve:

Korenje? Mislim, da bi se odlično razumela. On tako ali tako cele dneve teka po Rožniku in bi imela ogromno časa zase :D

Andreea
08.09.2006, 14:42
Pa kaj mate vsi s tem Korenckotom. Ko da sva ze napol zarocena. :nonono:

Sharkica
08.09.2006, 14:43
Pa kaj mate vsi s tem Korenckotom. Ko da sva ze napol zarocena. :nonono:

Nkol ne veš ... kje te čaka pravi koren (jak)