Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Pozor- podtaknjena droga

jolbe
07.09.2006, 18:01
Hay.Se oproščam ker ne vem v katero rubriko bi ta post napisal.Zgodba je sledeča,da se mi je dogodilo že marsikaj hudega v življenju,bil sem tudi zasvojen s heroinom,ter se uspešno ozdravil,prekinil vse stike z bivšimi kolegi v narekovaju,dokler do pred mesecem dni nisem prišel v gorenjsko prestolnico,ter tam srečal enega modela s katerim se nisem videl približno 6 let.Sla sva na drink,naročim kavo in sok,kajti tudi pijem nič,grem na wc,se vrmem,popijem kavo sok,plačam ter se posloviva.Problem katerega rešujem ze cel mesec pa je da mi od tistega dne manjka par dni filma.Doma sem menda naredil moji sedaj bivši partnerki tako štalo da se menda po njenih besedah kolikor sem lahko zvedel,človek samo sramuje.Ker imam vsaj mislim dober odnos do žensk mi ne gre v glavo kako sem lahko kaj takega storil da me je dekle vrglo na cesto.No danes sem dobil izvid od zdravnika.ker sem v laboratoriju dal kri,da mi je ta človek podtaknil v sok ali kavo pcp-angelski prah.Vam povem da so test ponovili dvakrat.Stvar je pa sledeča.Kaj naj naredim,sedaj imam dobesedno uničeno življenje.Sam sem prišel z živci že čisto na rob,kajti izgubil sem vse kar mi je največ pomenilo.Kako ti lahko človek podtakne kaj takega v pijačo.Skratka da ne dolgovezim,če niste sigurni v človeka ali v lokalih nikoli ne pijte pijač katere ne vzamete ali natočite sami in kozarca ne izpuščajte izpred oči.Zame je sicer prepozno,vi pa previdnost.Sam se bom pa odločil kako se bom soočil s tem tipom.Naaj povem da sem strogo proti nasilju,če pa problema ne rešim se mi bo še utrgalo.lp.

šnela
07.09.2006, 18:10
huh :(

mislim, kva vse si člouk dovoli naredit sočloveku :mad:

kaj pa kakšno posredovanje policije? bi izvid bil dovolj za dokaz?

sJavorshek
07.09.2006, 18:27
Če bo kaj pomagal, pejt z izvidom nazaj k bivši, povej, kaj se ti je zgodil in skuši pokrpat, skensli vso, ampak vso družbo iz prejšnjih obdobij. :dontknow:

Pa ne zaupi nobenmu, k ga res ne poznaš :blush:

kr se pa vsipanja stvari v pijačo tiče pa lahko samo potrdim tvoj nasvet. :approve:

jolbe
07.09.2006, 18:40
Ja mislim da ni problema izvid kot dokaz.

mertseger
07.09.2006, 18:54
jst bi ga tepu, ma kaj naj rečem drugega že tko sem proti drogerašem........matr bi ga tepu....:nonono: :mad: :nonono:

jolbe
08.09.2006, 06:09
Mislim da vsakemu normalnemu človeku pride na misel-tega človeka bi pa fentou,ampak kot pravi pregovor za vsako rit raste palica.....

Limml
08.09.2006, 06:23
Samo en nasvet, bivši "najboljši prjalti" zate ne smejo več obstajat, če koga srečaš, ga enostavno ignoriraš" kdo s pa ti" ?

Pa velik sreče pri reševanju nastalega problema s punco :2thumbs:

Andreea
08.09.2006, 11:57
Samo en nasvet, bivši "najboljši prjalti" zate ne smejo več obstajat, če koga srečaš, ga enostavno ignoriraš" kdo s pa ti" ?

Pa velik sreče pri reševanju nastalega problema s punco :2thumbs:

:ja:

Punci poskusi razlozit. Ne vem, kaj si naredil, ampak upam, da se bosta zmenila in bo vse ok. :2thumbs:

summer
08.09.2006, 12:05
ja.....to se je zgodilo mojmu prijatlu....ene dve leti nazaj...smo skupaj pili v MB v eni "diskoteki".....vsi smo bili skupaj, čist normalno je potekal večer....naj še povem, da se nihče od nas ni nikol drogiral ali kakorkoli....naenkrat njega zmanjka....klicali in iskali smo ga več kot dve uri....in smo ga našli pred eno trgovino..kako je klečal, jecal, bluzil nekaj da ga nekdo lovi in nevemkajševse....peljali smo ga na urgenco kjer smo izvedeli da mu je nekdo podtaknil tabletko ekstazija.....
še danes ne vemo kdo in zakaj.......zato jz vedno pijačo kje v nabitem lokalu, držim v roki in vedno imam nekoga tako zraven, da se stvari pazijo.....
jah...svašta so ljudje sposobni nardit...žalostno toda resnično....
men je zlo žal, da se ti je to zgodilo, in jz bi poskušala njej razložit, da se ji lahko verjetn ista stvar zgodi....res pa je, da verjetn sam veš, da tvoji prejšnji "prijatelji" niti za na kofe za it niso ne....

Sharkica
08.09.2006, 12:25
Ampak ... zakaj naj bi ti nekdo podtaknil drogo, za katero je plačal, a zato, da dobi novo stranko, ali iz provokacije ali kaj ... sorry ampak men je to en čisto drug svet ... in ja, dobro da vem, da odslej pijače v lokalu ne bom več puščala same...

summer
08.09.2006, 12:29
zakaj.....jz mislim,da so takrat bili eni smrkavci....ker je imel enkrat neke probleme z njimi...ampak, če človeku ne moreš dokazat, ga tud ne moreš obsodit a ne....
in ja....za vsakega velja...če je v nabitem lokalu...naj pazi na svojo pijačo.....

šnela
08.09.2006, 12:33
mislim, da je šarkica misila bolj na splošno ... tud jst ne vem, zakaj to ljudje počnejo ... baje je politika dilerjev 'prvič on poišče stranko, za drugič pa že stranka išče dilerja' ... tko da pomoje je to podtikovanje samo zaradi pridobivanja novih strank ... ne vem, no :/

jolbe ... verjetno neb blo dobr, da bi se ti še v 'dodatne' nevšečnosti spuščal, ampak verjamem, da te jezi or whatever. ne vem, poskusi se povezat s policijo ... alkaj? :dontknow:

summer
08.09.2006, 12:39
nasplošno je pa stvar takšna......vzeri en ek za jurja in biti "high" 10 ur je ceneje kot, spit par pirov.....in tega se velik najstnikov poslužuje....nažalost.....jz sem sicer sama ven s te generacije imam pa mlajšo sestro, ki mi včasih govori zgodbe, pismo, da ne morem verjet....ka vse se dogaja....pa če gledaš da je to 10 let razlike....ampak stvari so se zelo, zelo spremenile....

policije pa jz ne bi klicala, ker nima smisla.....požri to...vzami se skup..poberi se, vzami življenje v svoje roke....takšne stvari minejo, ljudje pridejo in gredo iz tvojega življenja...zato, ker se ti je to zgodilo še ni konec sveta.....še hujše stvari so....
p.s......vem, da si misliš, da je men lahko o tem govorit......in da ne vem kako se počutiš.....sam verjemi mi.....stvari bodo vedno boljše....

šnela
08.09.2006, 12:42
zanima me, če si takšni ljudje, ki podtikajo drogo v pijačo, na ta način 'zagotovijo' še eno stranko? al kako se ta igrca gre?

heh, jolbe si je že enkrat postavlju na noge in mu je uspel, zdej pa mu en prdec poruši vse ... sklepam iz tegale (http://forumi.siol.net/showpost.php?p=756822&postcount=486) posta.

summer
08.09.2006, 12:49
ne...po mojem si ne zagotavljajo s tem novo stranko...saj po enem zauživanju ne moreš postat odvisen......je pa ziher zanimivo za 15,16,17 letnike...če jim kdo par tabletk najprej ponudi zastonj...in potem ugotovijo, da so za jurja lahk zadeti celo noč...in tako se vse skupaj začne.....potem je pa odvisno od družbe in od samega človeka...kako nadaljuje.....

jz pa mislim, če je bil dost močan in pametn, da se je odvisnosti rešu.....mora vedet, da zarad tega pripetljaja ni konec sveta...in če bi njegova punca mogoče bila mal bolj odprta za pogovor in nastalo situacijo, bi tud morala razumet......če po drugi strani gledaš..je mogoče to bila celo dobra stvar.....saj mu lahko da vedet, da mu ob težkih trenutkih očitno ne bi stala ob strani...

jolbe
08.09.2006, 16:08
haj,naj povem še enkrat,da tega tipa nisem videl približno 5-6 let.Srečala sva se ter šla na drink,-drink kateri me je drago stal.Sicer pa pravijo Kolo sreče se okreče...

partibrejker
11.09.2006, 06:54
Ampak ... zakaj naj bi ti nekdo podtaknil drogo, za katero je plačal, a zato, da dobi novo stranko, ali iz provokacije ali kaj ... sorry ampak men je to en čisto drug svet ... in ja, dobro da vem, da odslej pijače v lokalu ne bom več puščala same...

in to še PCP ki ga je dost težko za dobit:dontknow: in bi ga lohk lepo prodal al pa konzumiral.
eni so pa res čudni

sunnygirl
11.09.2006, 09:08
jst se dons mislm, da se mi je neki podobnega zgodilo enkrat v znanem ljubljanskem klubu(kamor ne stopim vec)... s kolegicami smo prisle mal plesat, praznovat en rojstni dan....spila sem eno alkoholno pijaco, pol sm pa pila sok in res sm ga pustila par minutk na mizi in sla nekoga sam pozdravit, pol sm pa un sok do konca spila, pa naenkrat mi postane full vroce(res me je kr oblivalo), grem na wc, padem skupi(kar se mi drugace ne dogaja), cist suha usta, grlo mke je peklo, solzne oci, slabo...pol me je varnostnik pospremil vn in tm sm ene 2 uri na mrazu sedela(blo je pozimi) v kratkih rokavih pa mi je blo tok vroce, pa nekih trenutkov se sploh ne spominjam...
sm sam vesela, da mam tok dobre prijatelje da so bli vsako sekundo z mano, da se mi ne bi kej zgodilo al pa da bi mi kdo kej naredu...
grozna izkusnja, ki jo povem vsaki kolegu/ici k gre kdaj v ta lokal...tok da vejo da pijaco spij takoj al pa drzi v roki ves cas

amaze646
11.09.2006, 13:04
Enkrat se v mlajsih letih vem da sem bil kar konkretno nadevan in so mi eni hotl dat v pivo ekstazi. Seveda sem pozneje zvedel cigava je bla ideja in je to hotel storiti. Ce bi se to takrat zgodilo mislim da bi on tip se danes trpel trajne psihicne in fizicne posledice....

mrjerry
11.09.2006, 13:05
Ni nemogoce, da se to ne zgodi, ampak vseeno mislim, da so taksni primeri zelo zelo redki. Dejansko je tezko dosezt, da ti bo folk metal drogo v pijace, se posebej zato, ker ima vecina praskov in tablet zelo specificen okus. Za heroin in PCP sicer ne vem (niti ne vem, kako je z oralnim uzivanjem heroina, ampak menda da nima jakega efekta, glede na to, da ga vsi inhalirajo ali injektirajo), ampak ectasyji in speed so praviloma grenki ko tristo hudicev. LSD je ipak na papircku, ki kar tko ne zgine...

dkivi
13.09.2006, 08:42
jst se dons mislm, da se mi je neki podobnega zgodilo enkrat v znanem ljubljanskem klubu(kamor ne stopim vec)... s kolegicami smo prisle mal plesat, praznovat en rojstni dan....spila sem eno alkoholno pijaco, pol sm pa pila sok in res sm ga pustila par minutk na mizi in sla nekoga sam pozdravit, pol sm pa un sok do konca spila, pa naenkrat mi postane full vroce(res me je kr oblivalo), grem na wc, padem skupi(kar se mi drugace ne dogaja), cist suha usta, grlo mke je peklo, solzne oci, slabo...pol me je varnostnik pospremil vn in tm sm ene 2 uri na mrazu sedela(blo je pozimi) v kratkih rokavih pa mi je blo tok vroce, pa nekih trenutkov se sploh ne spominjam...
sm sam vesela, da mam tok dobre prijatelje da so bli vsako sekundo z mano, da se mi ne bi kej zgodilo al pa da bi mi kdo kej naredu...
grozna izkusnja, ki jo povem vsaki kolegu/ici k gre kdaj v ta lokal...tok da vejo da pijaco spij takoj al pa drzi v roki ves caslahko da ti je kdo podtaknil GBH,čeprav tvoj opis simptomov ni čisto tipičen zanj,razen delne izgube spomina in padanja v nezavest oz. hude zaspanosti....znan je tudi pod imenom droga posiljevalcev:evil:

Wella
13.09.2006, 10:35
Men se je to enkrat zgodil.:nonono: Nikol prej ne potem nism nc uzel.
Zgodba pa je taka: Smo bli zunaj in sedel z neko sirso druzbo, jaz pa sem pil sok, ker sem vozil (in bil voznik zacetnik). Zraven nas je sedel se nek tip, ki ga ne poznam in je edini v kaficu pil sok, in sva zamenjala kozarce (nazalost). K sreci so to moji frendi in takratna punca opazli, tip je bil znan po prekomerni dozazi vsega mogocega, pa so me sam domov odpelal. Ful neprijetno, uglavnem se je zgodil vse po nesreci ... (seveda po sistemu da ti drogo noben ne podari). So mel vsi dost razumevanja in me cuval, bivsa pa je to sprejela z veliko vecjo dozo razumevanja kot sem pricakoval.

Njuška Trap
13.09.2006, 10:41
Ni nemogoce, da se to ne zgodi, ampak vseeno mislim, da so taksni primeri zelo zelo redki. Dejansko je tezko dosezt, da ti bo folk metal drogo v pijace, se posebej zato, ker ima vecina praskov in tablet zelo specificen okus. Za heroin in PCP sicer ne vem (niti ne vem, kako je z oralnim uzivanjem heroina, ampak menda da nima jakega efekta, glede na to, da ga vsi inhalirajo ali injektirajo), ampak ectasyji in speed so praviloma grenki ko tristo hudicev. LSD je ipak na papircku, ki kar tko ne zgine...
Ne vem, če pomislim, da imam, kadar pijem alkohol, občutek, kot da mi je alkohol požgal brbončice, in da imam zato malo manjšo sposobnost zaznavanja okusov, si lahko predstavljam, da bi, še posebej, če je okus pijače že tako grenek, lahko spregledala dodatno grenkobo...

mrjerry
13.09.2006, 10:55
Ne vem, a si ze kdaj probala ectasy ali ne, ampak tisto je tako nemarno grenko, da ga prakticno ni mogoce spregledat ali skrit. Mogoce v kaksen fajn mrzlem toniku, ampak, kolk folka pa dejansko pije tonik (tonik, ne bitter lemon).

Poznam nekoga, ki je tabletko ectasyja vedno zavil v majcken koscek vate, samo zato, da ga je lahko pogoltnil, brez da bi prisel v neposreden stik z jezikom. TOK je grenak.

Razen seveda, ce si ze res tolk totalka, da pac zagrabis kozarec in eksas. Ampak hm... Takrat si si u bistvu posredno ze mal sam kriv, ker se pac nimas vec pod kontrolo.

Speed bi slo malo lazje (je manj grenak), ampak tam ni problemov, ker ni psihadelicna droga ampak samo zelo mocno pozivilo. Pojavijo se lahko problemi s spanjem in dosti energije, ni pa evforije, vrtoglavic, black outov ipd. Glede na to, da ga eni uporabljajo kot pripomocek za maratonska ucenja na izpitih si lahko predstavljas, da ni ravno sinonim odklopa.

Njuška Trap
13.09.2006, 10:55
V nekem manjšem, zdaj že nekaj časa zaprtem, lokalu v Kranju (ki pa se ga že od nekdaj drži ne prav pozitiven - prej zloglasen - renome) so pred nekaj leti tipu v pivo podtaknili ecstasy (ideja in ecstasy sta prišla od tamkajšnjega natakarja) in to zgolj iz objestnosti - tako, za foro... Tipa je totalno odneslo, od halucinacij, paranoje, do tega, da je tip vmes izgubil nezavest...
Ker so "frendi", neprostovoljno omamljeni tip natakarja ni tožil...

Njuška Trap
13.09.2006, 10:58
Ne vem, a si ze kdaj probala ectasy ali ne, ampak tisto je tako nemarno grenko, da ga prakticno ni mogoce spregledat ali skrit. Mogoce v kaksen fajn mrzlem toniku, ampak, kolk folka pa dejansko pije tonik (tonik, ne bitter lemon).

Poznam nekoga, ki je tabletko ectasyja vedno zavil v majcken koscek vate, samo zato, da ga je lahko pogoltnil, brez da bi prisel v neposreden stik z jezikom. TOK je grenak.

Razen seveda, ce si ze res tolk totalka, da pac zagrabis kozarec in eksas. Ampak hm... Takrat si si u bistvu posredno ze mal sam kriv, ker se pac nimas vec pod kontrolo.
Ne vem, meni je že lekadol tako grenak, da ga že v štartu "vržem" čisto na konec jezika in najhitreje, kot se le da, čez spijem kaj sladkega (voda pač ne prekrije okusa)...

Njuška Trap
13.09.2006, 11:22
Ja, lekadol bi bil primerljiv... Jaz tud ne prenesem grenkobe in sem se moral prav naucit, kako ruknt lekadol s cim manj problemov.

Ja, kar se lekadola tiče, sem imela neprimerno raje aspirin (glede na to, da mi le-ta ne povzroča težav z želodcem), pa se je moralo zgoditi, da je bil na razpolago zgolj lekadol in takrat sem se naučila "metanja" na konec jezika...
Še dobro, da zdaj obstaja dovolj filmsko obloženih analgetikov, s katerimi ni težav - ne z okusom, ne s požiranjem... :)

anarchy
17.09.2006, 11:57
Hay.Se oproščam ker ne vem v katero rubriko bi ta post napisal.Zgodba je sledeča,da se mi je dogodilo že marsikaj hudega v življenju,bil sem tudi zasvojen s heroinom,ter se uspešno ozdravil,prekinil vse stike z bivšimi kolegi v narekovaju,dokler do pred mesecem dni nisem prišel v gorenjsko prestolnico,ter tam srečal enega modela s katerim se nisem videl približno 6 let.Sla sva na drink,naročim kavo in sok,kajti tudi pijem nič,grem na wc,se vrmem,popijem kavo sok,plačam ter se posloviva.Problem katerega rešujem ze cel mesec pa je da mi od tistega dne manjka par dni filma.Doma sem menda naredil moji sedaj bivši partnerki tako štalo da se menda po njenih besedah kolikor sem lahko zvedel,človek samo sramuje.Ker imam vsaj mislim dober odnos do žensk mi ne gre v glavo kako sem lahko kaj takega storil da me je dekle vrglo na cesto.No danes sem dobil izvid od zdravnika.ker sem v laboratoriju dal kri,da mi je ta človek podtaknil v sok ali kavo pcp-angelski prah.Vam povem da so test ponovili dvakrat.Stvar je pa sledeča.Kaj naj naredim,sedaj imam dobesedno uničeno življenje.Sam sem prišel z živci že čisto na rob,kajti izgubil sem vse kar mi je največ pomenilo.Kako ti lahko človek podtakne kaj takega v pijačo.Skratka da ne dolgovezim,če niste sigurni v človeka ali v lokalih nikoli ne pijte pijač katere ne vzamete ali natočite sami in kozarca ne izpuščajte izpred oči.Zame je sicer prepozno,vi pa previdnost.Sam se bom pa odločil kako se bom soočil s tem tipom.Naaj povem da sem strogo proti nasilju,če pa problema ne rešim se mi bo še utrgalo.lp.

Najdi unega tipa, zmense z njim, ga morda tozi, ce ne bo slo z lepa, pa porabi malo domisljije.

Cvetlični deček
17.09.2006, 12:22
in to še PCP ki ga je dost težko za dobit:dontknow: in bi ga lohk lepo prodal al pa konzumiral.
eni so pa res čudni
Ka pa vem, ene stvari se da doma skuhat...

partibrejker
18.09.2006, 09:24
Ka pa vem, ene stvari se da doma skuhat...

hja da sam ne pcp:)predvidevam

freya
19.09.2006, 06:55
Torej so vse droge tako grenke, da se jih da v pijačah zaznati?
Obstajajo pijače, v katerih se okus bolj porazgubi in so verjetno bolj "zanimive za podtikanje"??
:shy:

3nity
19.09.2006, 07:10
Pa ne tisti na koncu mesta (Sejmišče), ampak na Tomšičevi (?) - pri gradu Khiselstein.

Ja, kar se lekadola tiče, sem imela neprimerno raje aspirin (glede na to, da mi le-ta ne povzroča težav z želodcem), pa se je moralo zgoditi, da je bil na razpolago zgolj lekadol in takrat sem se naučila "metanja" na konec jezika...
Še dobro, da zdaj obstaja dovolj filmsko obloženih analgetikov, s katerimi ni težav - ne z okusom, ne s požiranjem... :)

Konec spama. :angel:

hm, to je pa zanimivo, glede na to, da je aspirin lahko škodljiv za želodec

SPAM
19.09.2006, 12:17

hja, kaj nej rečem, šola za drugič, če si že kje zunej na drinki, zdej veš da ni za zaupat vsakmu, kar folk dela drugim s tem d mu neki podtika je itak lame, so tud men neki podobnga probal narest "kolegi" sam pač sm vedu da se drogirajo tud sami pa sm zato zmer k smo bli kje zunaj al nesu drink s sabo k blo treba na wc al pa sm prej pač popil do konca, če je čakala k sm se vrnu nova pijača se jo nism dotaknu, sm si pač naroču novo pa bil blem rešen

SPAM
19.09.2006, 12:19
anyway, nasilje ne bo rešu nič, tip k je podtaknu drogo, jo zih redno kupuje torej če ne drgač, pač spremljej kje se giblje kje se redno zadržuje s kšnmu folkm k hitr odide, poklič polcijo pa ga pač prjav, res d se sliš nizkotno sam ***at ga, zate se gre pa za tvoj zdravje pa še od kerga drugga k mu je lahka isti tip naredu enako štalo

jolbe
20.09.2006, 20:55
Hay,vsem skupaj,da vam povem da sem tipa najprej prijavil,samo vsa stvar ne deluje najbolje,zato,čeprav sem človek kateri sovraži nasilje...mu sledi nekaj takega kar si bo zapomnil celo življenje.Meni je ****** za***al lajf,izgubil sem mojo ljubezen,sedaj se pobiram potem pa udri jača manijače.Takim idiotom je treba striči krila.Naj se drogira vsak kateremu paše,najbolj niskotno pa je podtikanje.Sve se vrača sve se plača.lp.

šnela
20.09.2006, 21:23
sej verjetno bi tud jst popisdila, ako bi se mi to zgodil ... sam res, no ... še enkrat premisl, preden se mu maščuješ. zavedaj se možnih posledic.

Snif
20.09.2006, 21:27
upam, da ti bo uspel se spet postavt na noge ;) sicer ne vem kaj ima folk od tega sam se kdaj zgodi, da komu kaj podtaknejo v pijačo. prebral sem par mnenj o tem, da je bilo podtaknjeno zato, ker hočejo pridobit kupca
ne vem, če je čist tko, ker če bi imel hude privide, da bi me npr. lovile pošasti ne vem kolk bi bil pripravljen še 1x kupit (glede na to, da sploh ne veš, da si imel stik z drogo).

Njuška Trap
20.09.2006, 21:34
hm, to je pa zanimivo, glede na to, da je aspirin lahko škodljiv za želodec
Ja, vem, da je to ena izmed glavnik kritik, ki doletijo aspirin in da imajo nekateri ljudje zato raje lekadol, samo pravim, da meni ne povzroča nobenih težav, zato ga imam raje (ker mi je lekadol pa res za bruhat grenek)...

jolbe
28.09.2006, 02:09
upam, da ti bo uspel se spet postavt na noge ;) sicer ne vem kaj ima folk od tega sam se kdaj zgodi, da komu kaj podtaknejo v pijačo. prebral sem par mnenj o tem, da je bilo podtaknjeno zato, ker hočejo pridobit kupca
ne vem, če je čist tko, ker če bi imel hude privide, da bi me npr. lovile pošasti ne vem kolk bi bil pripravljen še 1x kupit (glede na to, da sploh ne veš, da si imel stik z drogo).

ojla,ja valda vem da je bila droga,kaj pa je pcp zate,lekadol.12 let sem bil na tej gnili kranjski narko sceni,potem 5 let čist kot solza,imam svoje podjetje,ta modek katerega dobro poznam še iz prejšnjih časov pa mi naredi štalo.halllooooooooooo.Pa saj nimam več 20 let ampak čez 40.
KAZEN BO PA VZGOJNA BREZ SKRBI

Jelengar
09.11.2006, 23:19
Hay,vsem skupaj,da vam povem da sem tipa najprej prijavil,samo vsa stvar ne deluje najbolje,zato,čeprav sem človek kateri sovraži nasilje...mu sledi nekaj takega kar si bo zapomnil celo življenje.Meni je ****** za***al lajf,izgubil sem mojo ljubezen,sedaj se pobiram potem pa udri jača manijače.Takim idiotom je treba striči krila.Naj se drogira vsak kateremu paše,najbolj niskotno pa je podtikanje.Sve se vrača sve se plača.lp.
Lej, Jolbe, ce se ti je zares zgodilo to kar pravis, potem s teboj socustvujem. Ampak, "prevzgajat" onega kretena po moje nima smisla. Zakaj bi si mazal roke z golaznijo? :dontknow: Samo v se vecje tezave se bos spravil. Kaj, ko bi se namesto "prevzgoje" kretena lotil prepricevanja svoje bivse partnerke, da si bil zrtev enega kretena? Zelim ti obilo uspeha v prepricljivosti. Aja, pa se to bi me zanimalo: ali si po tisti bedni izkusnji ostal "clean" ali si se vrnil na stara pota? :dontknow:

soncnica
10.11.2006, 06:56

am...aspirin JE skodljiv za zelodec, lekadol pa nima sali. kisline, tko da ni...

Leeloo
25.11.2006, 17:33
Huh, jolbe :( Mi je žal, da se ti je to zgodilo, pa da je potem vodilo do take štale s partnerko.

Sam praviš, da bumerang na koncu poride do tistega, ki ga vrže... Tko da jaz na tvojem mestu tudi ne bi več metala bumeranga, ampak bi se rajš poskusla pogovorit s partnerko. Res bi blo boljše, če se s takšnimi stvarmi ne bi več ubadal, pa tudi če posredno. Pusti na miru, si že šel mimo tega in ne potrebuješ spet (pri tem mislim samo mešanje štren modelu, ki ti je to podtaknil, da se ne bomo narobe razumeli :) ).

No, mogoče še replika na druge, ki ste se javljali sem not. Niso vse droge tko grenke, recimo GHB baje da nima okusa in je zato tako dobrodošla "droga za posiljevanje". In res je, kozarc držat v roki, roko pa pri sebi.

Aja, še to sem hotla dodat: ful je rezlika, če človek sam prostovoljno vzame zadevo in točno ve, kaj ga čaka, ne pa, da mu to nekdo drug podtakne in se ti dobesedno sred belega dne začne mešat... Mora bit grozljiva izkušnja.

Jolbe, jaz stavim na pogovor s partnerko in ti želim vso srečo!

Njuška Trap
05.01.2007, 22:05
am...aspirin JE skodljiv za zelodec, lekadol pa nima sali. kisline, tko da ni...
Ja, ja, to vem, ampak meni pač ni povzročal težav. Never ever. :)

Cavallo
05.01.2007, 22:23
Kaj da je folk tolk ***jen matr ?Pa frderbam ga mdona :/ Mislm svašta. Zdej še na skret nebom mogu it predn nebom mel vse prazno :/ Kam to pelje :/

Njuška Trap
05.01.2007, 22:36
Jaz vedno, ko grem na WC, kakšnemu prijatelji rečem, če mi malo popazi, pa niti ne iz strahu, da bi mi kdo kaj podtaknil, ampak bolj zato, ker imajo nekje preveč pridne natakarje, ali pa ti kdo mimogrede kaj polije... Zanimivo, res nikoli nisem cvikala zaradi česa podobnega...