Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Čakanje na kaj? Zakaj?

Wampek
08.09.2006, 11:00
Trenutno imam že od leta 2003 dalje ADSL 4Mbit, ki mi deluje brez težav in sem v nasprotju z večino, zelo zadovoljen. Prejšni teden vidim akcijo in se odločim za Trio paket. Predvsem zaradi televizije in telefonije (2 uri pogovorov brezplačno). In izpolnim na netu tisti obrazec. Ker sem bil dneve, ko bi me moral operater poklical, da bi preverila postavke, zelo zaseden v službi, sem se odločil, da med malico sam pokličem.

In smo šli lepo čez ter pravi, da dobim papirje. Do danes nisem dobil še nič. Pa se odličim, da zopet pokličem. Po 15 minutnem čakanju in klicanju za prostega operaterja, se mi oglasi operaterka. Preveri moje podatke in pravi, da vidi vlogo in da izgleda OK. ISDN bom obdržal, ker je plačnik njega oče. Torej ne bom delal razvezanega dostopa. Bom bi pa rad prenesel eno izmed številk na ISDN-ju na novo SiOL telefonijo. In tu baje se sedaj zakomplicira, zakaj še nisem dobil papirjev in da se zadeva spravi v tek. Ko se razjezim, zakaj je treba čakat, ko pa imam ADSL že doma, samo nadgradit je treba opremo, pravi da se za Trio paket čaka od enega meseca do enega meseca pa pol! In to baje samo zato, ker bi rad imel eno izmed ISDN številk prenešeno na SiOL telefonijo. Akcija pa take, da do konec leta dobim naročnino po polovični ceni, ko pa morda do takrat sploh še ne bom dobil nadgradnje.

Koliko je resnice v tem? Koliko se dejansko časa in od koga je to odvisno?

Dred
08.09.2006, 12:00
Tebi so vsaj odgovorili. 15. 08. 2006 sem oddal poizvedbo za trio paket pa do danes ni ne duha ne sluha o kakršnem koli odgovoru!
:mad:

Wampek
08.09.2006, 12:33
Poizvedba? Misliš, preverjanje če je to na tvoji lokacijo možno?

mikrohard
08.09.2006, 12:37
Pa nujno vzemi ganymeda, ker sicer boš spremenil svoje dobro mnenje o siol adslu ;)

Dred
08.09.2006, 12:37
Ja, na to čakam že skoraj en mesec!:mad:

šnela
08.09.2006, 12:53
Tebi so vsaj odgovorili. 15. 08. 2006 sem oddal poizvedbo za trio paket pa do danes ni ne duha ne sluha o kakršnem koli odgovoru!
:mad:
pri nas že čakamo tudi ohoho časa, da bi se kaj premaknilo v zvezi s trio paketkom, pa očitno še nekaj časa nič ne bo :clown: ah, ko si siolov, se naučiš potrpežljivosti :D

Edit: trio paket smo naročili 20. junija :D :D :D

M.T.
08.09.2006, 13:10
Mislim, da je tukaj glavna težava prenos številke. Problem se imenuje tele.com . Za prenos številke piše, da je potrebno do 2 tedna. V praksi pa mislim, da zna trajat do enega meseca (od tega, ko pošlješ vse papirje- pravilno izpoljnene).

Wampek
08.09.2006, 13:22
Glede ganymeda. Nekje sem bral da rabim dokupi še nekaj, da bom imel analogne izhode. Je to res?

rock
08.09.2006, 13:35
Pa nujno vzemi ganymeda, ker sicer boš spremenil svoje dobro mnenje o siol adslu ;)
S@gem pod mizo je čist pridna škatlca odkar je tja postavljena. V nasprotju z nekaterimi sploh ne opazim, da je tam.
Kolker gledam na stvar in vse debate okol tega so bile ene serije mal defektne in veselo zabavajo folk na obeh straneh kablovja.