Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kreme, ki dvigujejo in napenjajo

Sharkica
12.09.2006, 10:36
Pravkar sem prišla iz DM in odpiram tole temo, ker je ena gospodična pred mano nabavila (priznam, sem radovedno gledala na tekoči trak, ker nisem mogla verjeti svojim očem) neko kremo za dvig in napenjenje prsi, za utrditev maščobe na trebuhu, za dvig in napeto kožo ritke. Tega, da je tam pustila malo premoženje, niti ne bi omenjala. Pač pa ... ko je blagajničarko vprašala, če to res kej deluje, ji je vestno zatrjevala, da ful pomaga, da je tut sama sprobala itd. OK - to je del njene službe. Ampak, mislim, a je dejansko možno, da ti ena krema res dela take čudeže iz mehkega in povešenega? Tok da vem, če bom kdaj rabila... :D :D

summer
12.09.2006, 10:41
krema brez telovadbe ziher ne.......pa lahk pride 50 ml...200k :D

mrjerry
12.09.2006, 10:52
Sigurno ne pomaga :approve:

Bolj smiselno je ze iz starta narest kupcek denarja in obiskat kirurga, ce si dejansko zelis, da bi stvari malo dalj stale in bile malo dalj napete, kot je to narava predvidela.

summer
12.09.2006, 11:12
ne....če je ženska stara tam okol 30 in stvari niso več tako gladke in koža po telesu ni več tako napeta.....je zelo fajn, da začne telovadit.....in če se pri tem tudi maže s kremami ki vzpodbujajo k manjšanju celulita oziroma staranju kože....toliko boljš....

sadie_007
12.09.2006, 11:31
[QUOTE=summer]ne....če je ženska stara tam okol 30 in stvari niso več tako gladke in koža po telesu ni več tako napeta.....QUOTE]

:mad:

po mojem bo cajt, samerca, da me prideš mal pobožat ... pa boš pol pisala :shy:

drugač pa ... jst verjamem bolj v šport in dobre gene :approve:

summer
12.09.2006, 11:32
[quote=summer]ne....če je ženska stara tam okol 30 in stvari niso več tako gladke in koža po telesu ni več tako napeta.....QUOTE]

:mad:

po mojem bo cajt, samerca, da me prideš mal pobožat ... pa boš pol pisala :shy:

drugač pa ... jst verjamem bolj v šport in dobre gene :approve:

pa sej nisem govorila, da jo imajo:D
da ne pride do tega je fajn preventiva šport in ziher kakšna krema ne škodi.....pa jz sn tud mal pred zdajci:D tk da....lahk ti mene tud prideš pobožat:D :approve:

dvojčica
12.09.2006, 13:40
ne....če je ženska stara tam okol 30 in stvari niso več tako gladke in koža po telesu ni več tako napeta.....je zelo fajn, da začne telovadit.....in če se pri tem tudi maže s kremami ki vzpodbujajo k manjšanju celulita oziroma staranju kože....toliko boljš....

Al se pa že celo mladost skoz mal s športom ukvarjaš, pa je tud "okol" 30 koža še lepo napeta:mad: :D ;)

Morena
12.09.2006, 15:04
Absolutno ne drži. Če bi to držalo, da si lahko z žavbami, ležeč s vsemi štirimi od sebe, rešiš vse "težave", potem kirurgi ne bi imeli kaj za delat.

*tyra*
12.09.2006, 15:45
Ko sm vidla naslov mi ni blo pa nč jasno..:D:D:..zakaj bi kdo rabil kremo za bruhat..pa za napenjanje..:rolling: ..no pol sm pa prebrala..in sm vidla, da sm si narobe predstavlala...:D:D:D

lila5
13.09.2006, 10:30
Pravkar sem prišla iz DM in odpiram tole temo, ker je ena gospodična pred mano nabavila (priznam, sem radovedno gledala na tekoči trak, ker nisem mogla verjeti svojim očem) neko kremo za dvig in napenjenje prsi, za utrditev maščobe na trebuhu, za dvig in napeto kožo ritke. Tega, da je tam pustila malo premoženje, niti ne bi omenjala. Pač pa ... ko je blagajničarko vprašala, če to res kej deluje, ji je vestno zatrjevala, da ful pomaga, da je tut sama sprobala itd. OK - to je del njene službe. Ampak, mislim, a je dejansko možno, da ti ena krema res dela take čudeže iz mehkega in povešenega? Tok da vem, če bom kdaj rabila... :D :D

Verjetno dela krema podobne čudeže, kot jih delajo razne kreme za obraz proti gubam, ki boleg tega, da gubice izginejo, z raznimi koencimi ali s čim že, napenjajo kožo na obrazu.....kreme proti celulitu in strijam, ki tudi napenjajo kožo......:dontknow:

Matilda
13.09.2006, 14:13
Ampak, mislim, a je dejansko možno, da ti ena krema res dela take čudeže iz mehkega in povešenega? Tok da vem, če bom kdaj rabila... :D :D[/QUOTE]

Saj se šališ kaj ne?
Če pa se ne (kaj pa vem ima nas svakakvih).. misliš, da ne bi že vse hodile okoli s perfektnimi noncelulitičnimi bedrci, ritkami ala Naomi in privzdignjenimi ličnicami. No, jaz bi že:)
Morda pa tista blagajničarka ve nekaj kar ne ve nihče in zato smo vsako leto bolj povešene in nagrbančene.
Zdaj vemo. Oziroma, ko nam odkriješ ime te kreme bomo vedli.:kisses:

Sharkica
14.09.2006, 07:06
em ... od mene tega ne boste izvedeli, raje kot da zapravljam za brezvezne kreme, dnevno športam ...

Katrin
14.09.2006, 21:07
Nobena krema ne dvigne ničesar in ne odstrani celulita.

roxa
19.09.2006, 10:13
telovadba in vaje + mrzla voda delajo čudeže:approve:

lady_lucifer
19.09.2006, 10:33
mrzla voda:O

Sharkica
19.09.2006, 10:37

Ja valda, tuširanje z mrzlo vodo, na koncu tuširanja, je čudež za napeto kožo!

lady_lucifer
19.09.2006, 10:38
Ja valda, tuširanje z mrzlo vodo, na koncu tuširanja, je čudež za napeto kožo!

ne vem, ce bi zmogla:nonono: konc koncev se grem v 75% primerih pod tus pogret:D:D

Sharkica
19.09.2006, 10:39
ne vem, ce bi zmogla:nonono: konc koncev se grem v 75% primerih pod tus pogret:D:D

Ja sej ni simpl...

nattka
19.09.2006, 11:32
odlično je tudi menjavanje mrzle in vroče vode ...

na koncu tušanja se splahneš s prijetno toplo vodo pomikaš pipo proti hladni ( stisneš zobe) in spustiš curek ledene čez sebe ... nato premikaš proti vroči in to toliko časa dokler še zdržiš ... pa spet pod leden tuš ... in konec ...

je odlično tudi pri glavobolu in utrujenosti ...

dvojčica
19.09.2006, 12:38
Jest sem preveč zmrznjena za take šok terapije, čeprav vem, da je dobro za prekrvavitev. Grem raje pod zelo vroč tuš, da se v kopalnici kar megla nardi:approve:

lady_lucifer
19.09.2006, 12:52
jst bi za dobro prekrvavitev rajs ful cilija pojedla:D

dvojčica
19.09.2006, 13:04
Pa sej se da še na kakšen bolj prijeten način kri po telesu pognat:D

nattka
19.09.2006, 13:43
Pa sej se da še na kakšen bolj prijeten način kri po telesu pognat:D

in obenem naredi še gladko kožo ... :approve: ;)

freya
19.09.2006, 14:01
ne verjamem, da kaj pomaga
kolegica e za kreme proti strijam zmetala kup denarja, pa ima precej strij, jaz pa nič, čeprav se nisem mazala

roxa
19.09.2006, 16:43
led je še boljše....recimo v brisačo in zjutraj na obraz...najboljše za gubice....

roxa
19.09.2006, 16:44
odlično je tudi menjavanje mrzle in vroče vode ...

na koncu tušanja se splahneš s prijetno toplo vodo pomikaš pipo proti hladni ( stisneš zobe) in spustiš curek ledene čez sebe ... nato premikaš proti vroči in to toliko časa dokler še zdržiš ... pa spet pod leden tuš ... in konec ...

je odlično tudi pri glavobolu in utrujenosti ...
res je:approve: