Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : pritožba na odločbo

razočaran48
13.09.2006, 11:43
Pozdravljeni!
Na zavod za pokojninsko in invalidsko zavarovanje moram napisati eno pritožbo na odločbo, ki sem jo dobil.... gre se za to, da sem sem pred časom vložil prošnjo, da mi poleg nadomestila plače vsak mesec (sem na čakanju, še eno leto do upokojitve), plačajo še nadure, ki sem jih oddelal, ko sem še delal. Prinesel sem jim tudi potrdilo s svoje firme. Vendar so mi to prošnjo zavrnili.
Sedaj se imam namen pritožiti, ker to, kar delajo, ni "pravično".
Namreč..... jez sem bil šofer-nabavnik, in moj delovni dan se je začel 2 uri pred drugimi in končal od 5,6, ali tudi 7 ur za drugimi. Nisem imela urnika od 7h-15h.
Zato bi vas prosil, če mi lahko vsaj nekako okvirno pomagate, kaj naj napišem v pritožbo.... vsaj malo.
Ker nisem nek pisec.
Za vse odgovore oziroma pomoč,se vam NAJLEPŠE zahvaljujem!!!!

mrjerry
13.09.2006, 11:49
Ce se gre za zneske nad 200.000 sit ti predlagam, da za to najames odvetnika :approve:

Kaja
13.09.2006, 13:07
Pozdravljeni!
Na zavod za pokojninsko in invalidsko zavarovanje moram napisati eno pritožbo na odločbo, ki sem jo dobil.... gre se za to, da sem sem pred časom vložil prošnjo, da mi poleg nadomestila plače vsak mesec (sem na čakanju, še eno leto do upokojitve), plačajo še nadure, ki sem jih oddelal, ko sem še delal. Prinesel sem jim tudi potrdilo s svoje firme. Vendar so mi to prošnjo zavrnili.
Sedaj se imam namen pritožiti, ker to, kar delajo, ni "pravično".
Namreč..... jez sem bil šofer-nabavnik, in moj delovni dan se je začel 2 uri pred drugimi in končal od 5,6, ali tudi 7 ur za drugimi. Nisem imela urnika od 7h-15h.
Zato bi vas prosil, če mi lahko vsaj nekako okvirno pomagate, kaj naj napišem v pritožbo.... vsaj malo.
Ker nisem nek pisec.
Za vse odgovore oziroma pomoč,se vam NAJLEPŠE zahvaljujem!!!!

zadeva je malo delikatna, nasvet oz. pomoč ti že lahko ponudim, samo, kaj pa, če ne boš uspel s pritožbo in bom rekel da zato, ker je slabo spisana?

razočaran48
13.09.2006, 13:47
Vsaj okvirno bi prosil, če mi lahko pomagate. Lahko po točkah, bom že sam nato strnil v celoto.
In za vsako pomoč vam bom hvaležen, in ne bom govoril, da je bila oziroma da je pritožba slabo napisana!!!!

Kaja
13.09.2006, 13:57
1. Kdaj so dobil odločbo?
2. V kolikem času moraš dati pritožbo ? (15 ali 30 dni)?
3. Napiši malo več (pa ne tukaj gor, ker je to preveč za ostale, mogoče na OS oz. na mail).

razočaran48
13.09.2006, 14:16
KAJA..... imaš zasebno sporočilo!