Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Papirnate brisače

jurka
13.09.2006, 18:06
Sama sem velik uporabnik papirnatih brisač, pa me zanima, če se tudi vam dogaja, da je rolice kar na lepem konec, ker papirnate brisače uporabljete za vse mogoče stvari?! :)

Za kaj vse jih uporabljate - poleg običajnih kuhinjskih stvari?

Morda dobim kako novo idejo in jih bom porabila še več... :D

TuNina
13.09.2006, 18:09
uporabljam jih za brisanje.. sem ti dala novo idejo?

ponga
13.09.2006, 18:18
Uh, tud jst jih velik uporabljam - za vsa mogoča brisanja in čiščenja (od steklokeramične plošče, pulta, TV ekrana, ogledal...), namesto papirnatih robčkov, pogosto tudi namesto kuhinjskih krp, pa uporabne so npr.pri trebljenju solate, lupljenju sadja... vse skupaj pa potem konča v zabojniku za biološke odpadke.
Pa priročne so za pobrisat kako packo na kuhinjskih tleh, malo vlažne super pobirajo droben prah s parketa ali recimo lase s tal kopalnice...
Se sploh ne spomnim, za kaj vse jih še uporabljam. :shy:

Sem ti pa najbrž kar huda konkurenca, jurka, pri uporabi. :) 2 rolci na teden sigurno gresta, tudi več...

pk
13.09.2006, 20:00
ponga, se v vsem strinjam. pravzaprav v sili nadomestijo tudi toaletni papir;)

nattka
13.09.2006, 20:05
pa če polovičko brisačk zrolaš v rolice in naviješ lase ... oba konca zavežeš skupaj ... greš lahko zvečer spat z njimi ker ne tiščijo, zjutraj pa imaš take ljubke svedraste kodrčke ...:shy:

Vsemogočni
15.09.2006, 22:23
Sila koristne in uporabne. Uporabne po iznajdlivosti posameznika.

Že zarad same "pakunge" so bolj priročne in uporabne kot recimo papirnati robčki, čeprav v bistvu razlike skoraj ni.

madmitch
15.09.2006, 22:45
Za vse zgoraaj našteto pa še za pivnati meso, ko se odtaja, da ni potem vse pošpricano, ravno tako za ribe...
Skratka, eden bolj uporabnih izumov, ni kaj.

sno
16.09.2006, 15:53
Jaz sem lihkar odnesel eno rolco v klet, ker sem kupu sodček in ga napolnil z odličnim refoškom, pa če kakšna kaplca mim, jo obrišeš....
UPAM DA BO TAKŠNIH KAPLC ČIM MANJ :)

nemehecat
16.09.2006, 17:46
Kašenkrat se znajdejo tud na nočni omarici:blush: