Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : IP telefonija-zasedeno?

muc
13.09.2006, 21:56
danes se mi je prvič zgodilo,da sem naletel na zasedeno številko,ampkak ko sem klical nisem slišal običajnega tu,tu,tu........
Najprvo sem mislil,da je s telefonom kaj narobe,ker ni bilo nobenega znaka v slušalki,ampkak se mi je na zaslonu samo napisala številka 486 in klic je bil prekinjen.Sedaj me pa zanima zakaj ne slišim znaka zasedeno in alij se to dogaja samo pri meni ali pri vseh?

Lp!

madmitch
14.09.2006, 06:33
danes se mi je prvič zgodilo,da sem naletel na zasedeno številko,ampkak ko sem klical nisem slišal običajnega tu,tu,tu........
Najprvo sem mislil,da je s telefonom kaj narobe,ker ni bilo nobenega znaka v slušalki,ampkak se mi je na zaslonu samo napisala številka 486 in klic je bil prekinjen.Sedaj me pa zanima zakaj ne slišim znaka zasedeno in alij se to dogaja samo pri meni ali pri vseh?

Lp!

Meni na mojem fritzu, kadar je linija zasedena, napiše:
13.09.06 21:40:48 Internettelefonie mit 441207XXXXX über sip.internetcalls.com war nicht erfolgreich. Ursache: Busy here (486)

muc
14.09.2006, 12:25
Torej,skoraj enako kot pri meni.Za zasedeno linijo je sedaj pri IP telefoniji tekstovno sporočilo,seveda pa je od telefona odvisno kaj ti napiše:)
Hvala za odgovor!
Lp!

SloCop
14.09.2006, 13:06
jst mam pa sagema in gor analogni gigaset in ce je zasedeno to tudi javi... z klasičnim tonskim znakom
tu tu tu tu tu....