Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zmaga desne sredine na volitvah na Švedskem

FerdoX
18.09.2006, 21:39
http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=3&article_id=1306091808425462&cid=101&pgn=1

Hm..... sicer ne gre za navijanje ali karkoli ker Švedskega primera seveda ne poznamo dosti. Ampak v izogib vsakim privoščljivim tonom ali pa paranoidnim izpadom o "vzponu nacizma po evropi"- gre za normalne demokratične tokove.

cactus
18.09.2006, 23:53
Povsem normalni in predvidljivi pojavi.
Zaščita naroda in narodnosti se vedno začne - s kančkom nacionalizma.

Development - meja je nedoločljiva.

ata
19.09.2006, 02:40
:clown: Tile Švedi so mi bili vedno sumljivi. Že njihova nevtralnost mi je bila sumljiva, 32 vlade socialdemokracije pa navadna krinka. No, sedaj so se končno prikazali v pravi luči - klerofašisti nacistični :clown:

FerdoX
19.09.2006, 06:36
:clown: Tile Švedi so mi bili vedno sumljivi. Že njihova nevtralnost mi je bila sumljiva, 32 vlade socialdemokracije pa navadna krinka. No, sedaj so se končno prikazali v pravi luči - klerofašisti nacistični :clown:
:clown: :rolling: :rolling: :2thumbs:

Knez
19.09.2006, 08:19
Po dolgi vladavini levice zamenjava oblasti in prihaja desna sredina, podobno kot pred kratkim v Sloveniji.Popolnoma normalen proces.

Jaz mislim, da so Švedi že malo siti levice, ki je uvozila preveč tujcev in jim raztalala visoke socialne podpore.

TIGR
19.09.2006, 09:13
Po dolgi vladavini levice zamenjava oblasti in prihaja desna sredina, podobno kot pred kratkim v Sloveniji.Popolnoma normalen proces.

Jaz mislim, da so Švedi že malo siti levice, ki je uvozila preveč tujcev in jim raztalala visoke socialne podpore.

Drži:2thumbs:

Milkman from Hell
19.09.2006, 12:16
To bo šok za Semoliča in njegove sanje o "skandinavski" Sloveniji:rolling: :rolling: :rolling:

lady_lucifer
19.09.2006, 13:11
Se celo porazeni Göran Pärsson pravi, da je tokratni vodja stranke "Moderaterna" najboljsi doslej in da bi bilp cudno, ce neb zmagal;)

maestro II.
19.09.2006, 13:57
Zmagal so predvsem zato, ker so uspel levakarjem odvzeti politično gonilo in to je sociala. Švedska bo le še bolj socialna in prav je tako.

cactus
19.09.2006, 17:30
Zmagal so predvsem zato, ker so uspel levakarjem odvzeti politično gonilo in to je sociala. Švedska bo le še bolj socialna in prav je tako.

Ha, strašno narobe!
Dejstvo je, da se ljudje obračajo k alternativi iz dveh vzrokov: ali so naveličani raznoraznih afer (Kanada) ali pa zaradi krčenja sociale postajajo nezaupljivi in nepoznavanje bodočnosti jih dela vznemirjene.
Spomni se štorije o ruskem carju, davkih in podanikih.

Zaradi manipulacij pri inepretacijah veliko ljudi lahko dobi vtis, da je sociala pre-radodarna.
Ob tem pa povsem spregledajo, da dejansko povečanje po sociali prazni blagajno. In povsem ob tem pozablja,. da se povečuje število upravičencev. In povsem pozablja, da to povečanje gre le na račun krčenja srednjega sloja.
Ljudje božji, vreča ima dno....
Tega se zaveda tudi kapital in podanikom lepo zmanjšuje plače - vrednost dela.
Pojem zadovoljne družbe je le srednji sloj, pojem stabilnosti je le srednji sloj, kot nekakšni neuvrščeni. Ko se balans poruši, imamo sliko, kot je prisotna sedaj.
In ob globalnem spopadu, kateri je praktično neizbežen,.... slika ni lepa.:nonono:

CRNO BELI
16.10.2006, 13:59
Še na oblast niso prišli, že zganjajo lumparije

http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=3&article_id=1306101612441562&cid=101&pgn=1

Zakaj se mi zdi, da imajo desne opcije skupen imenovalec: laž, kraja, prevara, zavajanje.

P.S.

Žal mi je, da bo Evropa svojo skeptično noto, za katero se je trudila stoletja (po vrhu še zelo krvavo), zapravila v manj kot 10 letih?

FerdoX
17.10.2006, 06:49

http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=3&article_id=1306101612441562&cid=101&pgn=1

Zakaj se mi zdi, da imajo desne opcije skupen imenovalec: laž, kraja, prevara, zavajanje.

P.S.

Žal mi je, da bo Evropa svojo skeptično noto, za katero se je trudila stoletja (po vrhu še zelo krvavo), zapravila v manj kot 10 letih?

Uau.... ilegalno je zaposlila varuško in ni plačevala televizije??????

Kako "desničarsko" in kako grozno. :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

ata
17.10.2006, 08:31

P.S.

Leve opcije imajo (vsaj v novih članicah EU) naslednji skupni imenovalec: ko jih pri laži, kraji, prevari in zavajanju dobijo samo skomignejo z rameni in rečejo: saj ste vedeli kakšne volite. Sedaj imate kar ste izvolili - in nihče ne odstopi.
Desne opcije imajo vsaj toliko jajc, da odstopijo, ko jih "zasačijo" in zasačijo. Pri vsem je najbolj zanimivo ravno to, da levičarje bolj moti odstop sam, kot pa njegov vzrok.

1knap
17.10.2006, 15:06
Leve opcije imajo (vsaj v novih članicah EU) naslednji skupni imenovalec: ko jih pri laži, kraji, prevari in zavajanju dobijo samo skomignejo z rameni in rečejo: saj ste vedeli kakšne volite. Sedaj imate kar ste izvolili - in nihče ne odstopi.
Desne opcije imajo vsaj toliko jajc, da odstopijo, ko jih "zasačijo" in zasačijo. Pri vsem je najbolj zanimivo ravno to, da levičarje bolj moti odstop sam, kot pa njegov vzrok.

To je značilnost vseh političnih opcij naš Rupar (levičar SDS) je zgolj in samo izjema...