Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Servisne strani/telefonija/dodatne storitve - NE DELUJE !!

zubor
19.09.2006, 06:16
Že od petka urgiram na Siol, danes pa še po tej poti, ker zgoraj omenjena povezava NE DELUJE ! Zanima me samo, če jim je res tako malo mar ali je posredi bolj zapletena težava. Siol, prosim čimprej popravite, ker NUJNO potrebujem prevezavo telefonskih klicev.
LP Borut

Metek
19.09.2006, 07:13
zakaj pa ne uporabiš novih strani http://moj.siol.net/sporocanje/telefonija/ ?

storz
19.09.2006, 07:19
Že od petka urgiram na Siol, danes pa še po tej poti, ker zgoraj omenjena povezava NE DELUJE ! Zanima me samo, če jim je res tako malo mar ali je posredi bolj zapletena težava. Siol, prosim čimprej popravite, ker NUJNO potrebujem prevezavo telefonskih klicev.
LP Borut

povej mi na PM kaj bi rad točno?

zpz
19.09.2006, 08:01
Se bom še jaz "pripopal" tule zraven, ker sem glede tega že spraševal tule...

Dajte Telefonske storitve (http://moj.siol.net/sporocanje/telefonija/) v Servis na MojSiOL.
Tista "Telefonija", ki je sedaj tam, je neuporabna.

LP
zpz

Metek
20.09.2006, 07:20
zakaj pa je neuporabno ?

saj lahko narediš vse kar si na servisnih in še lepši vmesnik je ?

zpz
20.09.2006, 10:01
zakaj pa je neuporabno ?

saj lahko narediš vse kar si na servisnih in še lepši vmesnik je ?

Vse lepo in prav za nove strani za telefonijo.
Ampak, ali naj vsakič posebej in za vsako stvar posebej vpisujem up. ime in geslo... Škoda časa. Takrat ko kaj rabiš, rabiš hitro...
Naj dajo pod eno geslo vse, kar se tiče naročniških storitev. Da je vse na kupu. Ne pa nekaj tukaj, nekaj tam...
Naj dajo vse pod "Moj SiOL", pa bo kul. Je tak problem?

Blog pa dajo na Moj SiOL... Svašta....

LP
zpz

P.S.: Neuporabna je telefonija, ki je sedaj na servisnih straneh...

zubor
20.09.2006, 13:07
Kar je res je res. Sedaj je vse razmetano, malo stvari je na enem mestu. Če telefonske storitve niso več možne na servisnih straneh (kar sploh ni logično), naj bo objavljeno vsaj sporočilo, da se to nahaja čisto nekje drugje ali pa naj vsaj brišejo gumbek za dodatne storitve, ne pa da tri dni telefonarim na Siol, zakaj povezava ne deluje, tam pa ni nobenemu nič jasno. Še vedno pa vztrajam, da se tudi Telefonske storitve nahajajo na Servisnih straneh, saj tam namreč urejam vse, kar se mojih nastavitev tiče. Dobro, da obstaja tale forum, škoda, da se nisem že prej spomnil nanj. Hvala za pomoč vsem, ki nam jo dajete.
LP Borut

zpz
27.09.2006, 07:18
Že na sami vstopni strani "servisa" sta linka na "stare" strani telefonije....

----------------------------
.....
Preverite čas rabe telefonije in znesek za tekoči mesec in pretekla obdobja
Preglej porabo
.......
----------------------------

Dajte se že odločit, katere bojo v uporabi....

Pa še nekaj me moti:
Dajte obvestila o nadgradnjah, prekinitvah in o ostalih stvreh, ki se tičejo nas uporabnikov, na PRVO STRAN servisa. Jaz vsakič posebej iščem link, da pogledam, če je slučajno kakšna "napovedana prekinitev".
Zakaj imamo na servisnih straneh link "obvestila". V enem letu, odkar sem naročnik, ni bilo gor niti enega obvestila!!!

LP zpz

vajenc
29.09.2006, 13:40
Ta problem katerega si ti sprožu, sem jz že mal pisal naokoli glede teh problemov, ker se meni to zdi tut čist mem, neki tam, pa tam. Evo link in neki odgovorov od Siola:

http://forumi.siol.net/showthread.php?t=20020