Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Naročilo TRIO paketa

Cavallo
19.09.2006, 14:55
Zdravo,

1.9.2006 sem narocil TRIO paket in me zanima kdaj bo priklop. Ker to je pa zdaj ze prevec. Zrajcal so me da je mozn TRIO paket pri nas zdej pa cakam ko bebec :D Bi se dalo to kaj pohitrit al ... ? :) Pisal sem tut ze na info at siol.net pa nobenega odgovora....

lp

jugato
19.09.2006, 17:34
Moral boš počakati še kakšen dan, verjetno tam okoli 1.meseca da se bo stvar uredila.

Cavallo
20.09.2006, 09:47
Ma nej grejo nekam. Zdej so kmeti baje se mojo pogodbo al kakorkoli ze oni recejo tem nekje zgubil oz. je ni. Vecji problem je pa se ta da sem sosedu narocu pred enim tednom isto TRIO paket in je ze pred vcerajsnjim dobil domov vse potrebno in samo se caka na priklop. Mislm debili totalni. Da jih ni sram!!!! Nevem kaj ne zdej!?

krneki66
20.09.2006, 15:43
Zdravo,

1.9.2006 sem narocil TRIO paket in me zanima kdaj bo priklop. Ker to je pa zdaj ze prevec. Zrajcal so me da je mozn TRIO paket pri nas zdej pa cakam ko bebec :D Bi se dalo to kaj pohitrit al ... ? :) Pisal sem tut ze na info at siol.net pa nobenega odgovora....

lp
Tudi sam sem 1.9. narocil Trio paket - razvezan dostop. Prikljucili naj bi me 26. 9.2006. Ker sem se narocil v Teletrgovini sem isti dan dobil vso potrebno opremo. Najboljs, da poklices na 080 1000. Tam ti bodo vse povedali.

storz
21.09.2006, 06:34
Ma nej grejo nekam. Zdej so kmeti baje se mojo pogodbo al kakorkoli ze oni recejo tem nekje zgubil oz. je ni. Vecji problem je pa se ta da sem sosedu narocu pred enim tednom isto TRIO paket in je ze pred vcerajsnjim dobil domov vse potrebno in samo se caka na priklop. Mislm debili totalni. Da jih ni sram!!!! Nevem kaj ne zdej!?

JAz sploh ne najdem naročila, da bi bil kje zabeležen. Kje si pa opravil naročilo?

storz
21.09.2006, 09:20

bomo uredili. sem videl kje je problem in te bodo kontaktirali. Prostor pa je še na centrali.

Cavallo
21.09.2006, 09:29
Kje pa teči težava ? Res me zanima. Ker se mi vse ful čudno zdi. Ja upam da je še frej in da bo še frej ne :) Ker že cca. dve ali pa celo tri leta skoraj vsak mesec pišem na siol kdaj bo možna televizija in da zdej nebi dobu ... :) Pa kaj mate zadnje čase na supportu ene stare dekline ko res pojma nimajo ? Ne da bi karkoli ali kogarkoli žalu samo ko pokličesš tja in nima pojma o čem govori oz. kar nekaj kvasi v tri dni tko da skor zaspiš zraven na telefonu :)

lp

Cavallo
21.09.2006, 09:32
JAz sploh ne najdem naročila, da bi bil kje zabeležen. Kje si pa opravil naročilo?

To mi zdele že par dni govorijo da mojga naročila ni o_O In da nej oddam še 1x naročilo. Pa žal negre ker mi napiše da je bilo naročilo že oddano na to telefonsko številko. Me prov ferbec matra kje se nismo razumel oz. kaj je blo narobe :)

Cavallo
21.09.2006, 09:55
Evo stvar rešena. Me je kontaktiral en prijazen gospod in smo zrihtal :) Ko bi vsi zaposleni delval tako kot ta :)

Aja Storž hvala ;) Maš v dobrem pivo! ;)

Mowgli
21.09.2006, 10:14
Kje pa teči težava ? Res me zanima. Ker se mi vse ful čudno zdi. Ja upam da je še frej in da bo še frej ne :) Ker že cca. dve ali pa celo tri leta skoraj vsak mesec pišem na siol kdaj bo možna televizija in da zdej nebi dobu ... :) Pa kaj mate zadnje čase na supportu ene stare dekline ko res pojma nimajo ? Ne da bi karkoli ali kogarkoli žalu samo ko pokličesš tja in nima pojma o čem govori oz. kar nekaj kvasi v tri dni tko da skor zaspiš zraven na telefonu :)

lp

A ti povem zgodbico naše familije o prošnji za telefonski priključek leta 1978?
No answer since :veryevil:

Cavallo
21.09.2006, 10:46
Dobra zgodbica :D To boš lohk vnukom pripovedoval :D