Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : moška kontracepcija

roxa
19.09.2006, 16:52
zanima me, če sste jo pripravljeni moški jemati?
baje bo kmalu na tržišču...je isto kot ženska, sam da se jo mora jemati najmanj polovico leta, da začne delovati...

lepotec
19.09.2006, 20:50
zanima me, če sste jo pripravljeni moški jemati?
baje bo kmalu na tržišču...je isto kot ženska, sam da se jo mora jemati najmanj polovico leta, da začne delovati...
A potem pol leta nič sexa NE HVALA .

U462
19.09.2006, 20:54
glede na to, kaj vse potem nastane kot clovesko bitje, bi bilo treba uvesti testiranje na sposobnost proizvesti Cloveka :D

lady_lucifer
19.09.2006, 20:54
pol leta!! :O:O

soncnica
19.09.2006, 20:56
pol leta?no ja, sam da bo pol ...pol leta se se mal pomatram z mood swingi, pol bo pa kul:rolling:

U462
19.09.2006, 21:10
hmm ... vcasih ne vem, ali je bilo to, kar so poceli Spartanci z nepopolnimi izdelki bolj humano, ker so pustili ljudem svobodno voljo ali pa bi bilo morda bolje oba spola zascititi pred ustvarjanjem nepopopolnih bitij :dontknow:

Sharkica
20.09.2006, 06:15
Kaksna oblika kontracepcije pa je? Stranski ucinki? Ali kaj vpliva na libido?

:rolling: :D Sej ... sem hotla vsaj mal pokomentirat tole temo (btw, dobra), ampak tale post pove vse. Skratka, po moje zgrešena investicija v trg, ki se vnaprej boji, a mu bo stal in v katero smer ga bo neslo ...

nattka
20.09.2006, 07:29
:rolling: :D Sej ... sem hotla vsaj mal pokomentirat tole temo (btw, dobra), ampak tale post pove vse. Skratka, po moje zgrešena investicija v trg, ki se vnaprej boji, a mu bo stal in v katero smer ga bo neslo ...

pravzaprav zanimivo, da je to isti trg ... ki je za viagro pripravljen pozabiti na vse stranske učinke ...;)

res dobra tema ...

Sharkica
20.09.2006, 07:31
pravzaprav zanimivo, da je to isti trg ... ki je za viagro pripravljen pozabiti na vse stranske učinke ...;)

res dobra tema ...

Igzekli! :approve:

mdg
20.09.2006, 07:51
Ma meni to ne bi bil problem. Res.

Bolj je pomislek v tej smeri, če je tabletka RES zanesljiva -
vsaj v taki meri, kot kontracepcija pri ženskah.

Je pa zanimivo takole žensko razmišljanje:
"Ne vem, če bi ti zaupala, da boš res tak priden
in je ne boš pozabil jemat !" :D:D

roxa
20.09.2006, 08:05
Kaksna oblika kontracepcije pa je? Stranski ucinki? Ali kaj vpliva na libido?
Vpliva tudi na erekcijo na rast dlak itd...imajo dost stranskih učinkov, ki jih zdaj rešujejo, da bodo tabletke do 2010 na tržišču...vzame pa se isto, kot ženske.

nattka
20.09.2006, 08:26
zanimivo ... ko je ven prišla prva kontracepcijska tabletka z kupom stranskih učinkov ( še danes ni povsem nenevarna in nedolžna) ... so jo punce pograbile kot zaklad ...
končno nekaj malega, nevidnega in uporabnega ...
dlakavost, hormonski crashi, kile, celulit, nepoldnost ... nič ni moglo ustaviti pohoda male a dinamitne stvarčice ...

no zdaj je na vrsti močnejši spol ... in glede na to, da je moški ego najmočnejša stvar v vesolju, bomo verjetno še vedno ženske tiste, ki bomo skrbele za te reči ...;)

roxa
20.09.2006, 08:28
VERJETNO IMAŠ PRAV:shy:
moj se je že izjasnil, da on tega že ne bi jemal:dontknow:

mrjerry
20.09.2006, 08:30
Zakaj pa ne?
Se posebej, ce je vsaj tako ucinkovita, kot zenska in ce ne pokvari okusa sperme :approve:.

lady_lucifer
20.09.2006, 08:33
ce tabletke res pridejo ven leta 2010, bo to glih enih 10let odkar jih jst jemljem (recimo, da se ne bom odlocila nehat...). in ze zarad tega bi rada vidla, da bi moj tip probal s tem, ker jst jih v nedogled tud ne morm jest.

roxa
20.09.2006, 08:34
ce tabletke res pridejo ven leta 2010, bo to glih enih 10let odkar jih jst jemljem (recimo, da se ne bom odlocila nehat...). in ze zarad tega bi rada vidla, da bi moj tip probal s tem, ker jst jih v nedogled tud ne morm jest.
TOLE si zlo dobr povedala, menda si mora ženska vzeti premor...pozabila sem pa po kolikih letih....

obliž je pa samoplačiniški:evil: :mad:

roxa
20.09.2006, 08:45
Kako vpliva na erekcijo? Je potem mocnejsa? Ali dlake rastejo bolj, ali manj? Torej bodo tabletke? Se bodo jemale vsak dan?

Kar se pa mene osebno tice, zmanjsaje libida ne bi bilo slabo, ker ga mam itak prevec. Erekcijo imet je pa koristno, a ne? Je ne gre mesat z libidom. :nonono:

@ Sharkica & Nattka: vzdrzita se neumestnih komentarjev. :nonono:
erekcija je potem na upadu, dlake bolj rastejo....za libido pa ne vem..vem da pri ženski upada, za tu pa ne vem:shy:

mrjerry
20.09.2006, 08:51
Bolj kul bi bilo, ce bi ga zenskam dvignile ;). Zakaj jemati KT, ce potem ne seksas?

Sharkica
Zakaj sem se "obesil" ravno na libido? Zato, ker ga imamo mi moski ponavadi prevec, zenskam ga pa kontracepcijske tablete zatolcejo. Ce bi moske KT doprinesle k izenacitvi zenskega in moskega libida bi to bilo cool. :2thumbs:

Kakšno posploševanje....

roxa
Zakaj sem se "obesil" ravno na libido? Zato, ker ga imamo mi moski ponavadi prevec, zenskam ga pa kontracepcijske tablete zatolcejo. Ce bi moske KT doprinesle k izenacitvi zenskega in moskega libida bi to bilo cool. :2thumbs:
včeraj je nekaj pisalo v oni...ko preberm ti povem...ravno o teh zadevah je blo pisano

sadie_007
20.09.2006, 09:06
jst jem tabletke že 11. leto (neprekinjeno) in mi je čist ok ... name nimajo nobenih stranskih učinkov in tud, kadar mi ginekologinja da testirat urin (mende tko preverijo, koko je teleščku), je zmeri vse ok ... tko da jih nameravam jemat še naprej ... pa tud sama nase se najbolj zanesem - do zdej se mi je samo enkrat zgodilo, da sem jo pozabila vzet ... če bi jih mogu pa moj mož (:D) jemat, bi bla pa skos nervozna - a jo je al je ni in bi imela čist preveč dela že sam s spominjanjem ga

načeloma sem pa ZA možnost, da jih tud fantje jemljejo ... sej eni ne pozabljajo tolk

kar se pa stranskih učinkov tiče (k je zgori en fant jokcu) ... tud pri marsikateri punci so ... manjša želja po seksu, slabše vlaženje, občasni glavoboli ... sam ane, punce noben nč ne vpraša - sam fajn je, k ni treba več s kondomom, ker s kondomom ***at je pa kt da bi sladoled čez šipo lizu :clown:

no, mal sem se preveč razjezila ... že grem :clown:

Sharkica
20.09.2006, 09:20
posplosevanje cesa?

Posploševanje, da imajo moški večji libido od žensk ... to je zelo pavšalna trditev ...

mdg
20.09.2006, 09:40
Točno tako...če pride neka vrsta KT (najlepše bi bilo napopati nek obliž),
je vazektomija non-issue.

Se je kateremu že zgodilo, da ga je partnerka prosila za to?
Anyway...tega ne naredim. :approve: You never know...
Življenje je nepredvidljivo.

mrjerry
20.09.2006, 10:17
Meni bi se zdelo normalno, da se partnerja o tem pogovorita, ce imata seveda moznost. Mozna resitev je tudi, da KT jemljeta oba, glede na to, da nobena izmed metod ni 100%. S tem se verjetnost zanositve mocno zmanjsa, saj je verjetnost, da se hkrati pojavita dva maloverjetna dogodka (odpoved posamezne metode), se bistveno manjsa :).

freya
20.09.2006, 10:45
hormonska zaščita v obliki tabletk, ki jih je treba vsak dan jemat, odpade - je sadie zelo lepo razložila, zakaj...
v obliki nekaj mesecev delujočega obliža-če bi ga partner dobro prenašal, je zelo elegantna rešitev (po moje drastične spremembe v libidu ne more biti)
Vazektomija pride vpoštev šele po 35 ali 40-em letu, je pa trajna in učinkovita rešitev brez stranskih učinkov.

D' Andre
20.09.2006, 11:21
Ne, ni šans... da b skoz mogu pazt na to... raj ga not ne dam... sicer pa obstajajo dobri, stari kondomi...

SPAM
20.09.2006, 11:30
še zmer sm za kondome če je že kontracepcija, kar se pa tiče nekih tabletk je pa in pr ženskah in pr moških vse nekak tko-tko, kemija pač, to se pa itk ve d ni najboljša zadeva ne za enga ne za drugga

Njuška Trap
20.09.2006, 12:22
Ojoj, da si predstavljam, da bi moj dragi pokasiral najhujše stranske učinke (ki so obstoječi pri KT za ženske)... Ne, ne, bom raje jaz... :rolling:

SPAM
20.09.2006, 12:27
mogoč je pa stranski učink pr moški kontracepciji priapizem :veryevil:
še zmer pa ni to vzrok d bi jemal kemijo... rajš pač uporablam kondome, če pa že ne, je pa itk mljaužnt položajev v seksu k ni nujno d ti pride lih v partnerko al pa kakor kol tko da bi ona zanosila ;)

Njuška Trap
20.09.2006, 12:35
mogoč je pa stranski učink pr moški kontracepciji priapizem :veryevil:
še zmer pa ni to vzrok d bi jemal kemijo... rajš pač uporablam kondome, če pa že ne, je pa itk mljaužnt položajev v seksu k ni nujno d ti pride lih v partnerko al pa kakor kol tko da bi ona zanosila ;)
So ženske, ki so zanosile kljub temu, da so s partnerjem prakticirale coitus interraptus... :dontknow:

SPAM
20.09.2006, 12:43
hja, to je pa po moje to k z neumitm rokam treba šart okol genitalij, pol pa ni važno katerih neumith rok po katerih genitalijah lih mal po izlitju... mnde je sperma tk al tk lahka aktivna par dni še.. tk da zelo možno, pač treba prat, menat posteljnino ipd. ;)

U462
20.09.2006, 12:46
Pravzaprav je tole izhodišče za novo temo z anketo:
Ste se pripravljene odreči svojega nadzora nad možnostjo zanositve (Da/Ne) :2thumbs:

So ženske, ki so zanosile kljub temu, da so s partnerjem prakticirale coitus interraptus... :dontknow: kaj pa vsi ostali s katerimi se je samo parila :veryevil:

Njuška Trap
20.09.2006, 12:46
hja, to je pa po moje to k z neumitm rokam treba šart okol genitalij, pol pa ni važno katerih neumith rok po katerih genitalijah lih mal po izlitju... mnde je sperma tk al tk lahka aktivna par dni še.. tk da zelo možno, pač treba prat, menat posteljnino ipd. ;)
K-aaaj? :think:
Kakšno zvezo ima higiena s C. Interraptus? :confused:

freya
20.09.2006, 12:48

ne bi rekla, da je kakšna zanosila, če je spala v zamazani posteljnini dva dni po odnosu
:D
p.s. če je katera to rekla, te je nahecala

Sharkica
20.09.2006, 12:49

Spet en otrok, k Antenine zaupne besede bere... :rolling: :rolling: :D :nonono:

Njuška Trap
20.09.2006, 12:49
kaj pa vsi ostali s katerimi se je samo parila :veryevil:
Ti hudič, ti... :D :kisses:
Ne, ne ... a kaj pomaga, če povem, da je moja sestra (sinonim zvestobe :ja: ) zanosila na tak način... Kasneje sicer splavila in me prikrajšala za naziv "teta". Damn! :D

SPAM
20.09.2006, 12:50
ok, recimo teb pride pač kaj vem nek tko d sploh ne pride v žensko, ženska je še vzburjena npr, pa recimo prime tvoj one, tud če je bil obrisan, pa pol šlata še sebe in je lahka že tist zadost če je v plodnih dnevih da zanos al pa kontra, tip ma pač še mal sperme kje na prstih al pa kje pa pač še mal z rokam zadovoljuje žensko in je spet enačba nekak enaka, sperma se prenese v žensko in je to to, sam sej pravm te zadeve se dogajajo v zelo mejhnh procentih če ne v promilih

SPAM
20.09.2006, 12:51
Spet en otrok, k Antenine zaupne besede bere... :rolling: :rolling: :D :nonono:
prvo te prašam kaj je antena? drugo te prašam kk veš d se to mogoče ni zgodil pr men kdaj? pa še bi lahk našteval, in ja otroc smo menda itk vsi k mamo še starše :clown:
sicer je pa tko, ne rab me nben jemat dobesedno, ker ne razlagam skor nikol zadev dobesedno

Njuška Trap
20.09.2006, 12:52
ok, recimo teb pride pač kaj vem nek tko d sploh ne pride v žensko, ženska je še vzburjena npr, pa recimo prime tvoj one, tud če je bil obrisan, pa pol šlata še sebe in je lahka že tist zadost če je v plodnih dnevih da zanos al pa kontra, tip ma pač še mal sperme kje na prstih al pa kje pa pač še mal z rokam zadovoljuje žensko in je spet enačba nekak enaka, sperma se prenese v žensko in je to to, sam sej pravm te zadeve se dogajajo v zelo mejhnh procentih če ne v promilih
Ve kdo podatek, koliko časa spermij preživi izven telesa - izven telesne temperature?

SPAM
20.09.2006, 12:58
Ve kdo podatek, koliko časa spermij preživi izven telesa - izven telesne temperature?
http://24ur.com/bin/experts.php?esection_id=4&expert=dejanb&q_id=39603

U462
20.09.2006, 13:00
zmrznjeni nekaj let ;) ... spermo banke pa te firme :2thumbs:

Njuška Trap
20.09.2006, 13:04
zmrznjeni nekaj let ;) ... spermo banke pa te firme :2thumbs:
Njah, njah... :nonono: :D

Okej, koliko časa preživi spermij, hm, na posteljnini, na rokah, na sramnih dlakah... ?

Njuška Trap
20.09.2006, 13:05
http://24ur.com/bin/experts.php?esection_id=4&expert=dejanb&q_id=39603
In kaj bi bilo po dohtarjevo "nekaj časa"? :dontknow:

U462
20.09.2006, 13:09

Okej, koliko časa preživi spermij, hm, na posteljnini, na rokah, na sramnih dlakah... ?
moji bi od sramote, da so poslani na kakršnokoli drugo področje kot v temo naredili harakiti že po prvem mikronu na svetlobi :approve: ... nekaj pa le dajo na svoj ego ;)

U462
20.09.2006, 13:12
In kaj bi bilo po dohtarjevo "nekaj časa"? :dontknow:
svoje čase je hči znanih slovencev delal splav z medicinskim potrdilom, da je zanosila, ko se je šla kopati v banjo polno vode za svojim bratom (menda so bili zelo "šparovni" v gospodinstvu) :rolling:
to bi bilo takole (brisanje, česanje, britje, urejanje nohtov ... skratka simpl moška opravila v kopalnici) ene pol ure :2thumbs:

dan dado
20.09.2006, 22:31
in kaj smo zdaj zvedli?,,,,,,,,bi ali na bi?

dan dado
20.09.2006, 22:31
sm hotu rečt : ne bi

mrjerry
21.09.2006, 07:42

V noznici prezivijo povprecno med 2 in 3 dni. Na posteljnini morda kaj vec, ker je okolje v noznici zelo neprijetno spermijem. Predvsem zaradi kislosti in bakterij. Spermiji, ki so na kontaktnih povrsinah z noznicno steno, odmirajo zelo hitro. Ena od nalog semenske tekocine je, da jih pred tem sciti.

Glede na to, da na posteljnini tega ni, je mozno, da prezivijo kaj dalj, po drugi strani pa imas problem s pomanjkanjem vlage, kar prav tako slabo vpliva na celico.

Vsekakor pa bi moral 2 dni star in komaj ziv spermij, ce slucajno osamel pride v noznico, preziveti se kompletno ***o na poti proti jajcecu. In to brez pomoci semenske tekocine, ki mu daje zascito in predstavlja vir energije zanj ter brez collateral damagea sotrpinov. Z drugimi besedami, not bloody likely to happen.

VR3
21.09.2006, 10:36
vprašanje je bolj, kolko žensk bi zaupalo moškemu, da bo redno jemal KT...

mdg
21.09.2006, 11:24
če bi se dol splaknilo s pivom, recimo...
sploh ne bi bilo problema :D

freya
21.09.2006, 12:30
V noznici prezivijo povprecno med 2 in 3 dni. Na posteljnini morda kaj vec, ker je okolje v noznici zelo neprijetno spermijem. Predvsem zaradi kislosti in bakterij. Spermiji, ki so na kontaktnih povrsinah z noznicno steno, odmirajo zelo hitro. Ena od nalog semenske tekocine je, da jih pred tem sciti.

Glede na to, da na posteljnini tega ni, je mozno, da prezivijo kaj dalj, po drugi strani pa imas problem s pomanjkanjem vlage, kar prav tako slabo vpliva na celico.

Vsekakor pa bi moral 2 dni star in komaj ziv spermij, ce slucajno osamel pride v noznico, preziveti se kompletno ***o na poti proti jajcecu. In to brez pomoci semenske tekocine, ki mu daje zascito in predstavlja vir energije zanj ter brez collateral damagea sotrpinov. Z drugimi besedami, not bloody likely to happen.

Če se semenska tekočina posuši, živijo nekaj ur, v ženskih rodilih 2-3 dni, v idealnih laboratorijskih pogojih lahko tudi do 7 dni.
Vzdržljivejši so spermiji z genskim zapisom X (za deklico), Y propadejo hitreje, so pa hitrejši.

nattka
21.09.2006, 13:09
vprašanje je bolj, kolko žensk bi zaupalo moškemu, da bo redno jemal KT...

zanimivo vprašanje, glede na to da veliko žensk zaupa moškemu ... da bo pazil ...

Sharkica
21.09.2006, 13:11
zanimivo vprašanje, glede na to da veliko žensk zaupa moškemu ... da bo pazil ...

Treba znat pazit ... in jest mojmu raje zaupam, da bo pazil (do zdaj mu je uspevalo) , kot da ga dnevno kontroliram, ali je vzel KT ali ne ... :approve:

U462
21.09.2006, 15:16
pri vsem zaupnaju in pazljivosti je čudno, da smo vsi ki tukaj tipkamo ratal :veryevil:
kako je že z modrostjo, ki je postala mati previdnosti ;)

mrjerry
21.09.2006, 15:33
Če se semenska tekočina posuši, živijo nekaj ur, v ženskih rodilih 2-3 dni, v idealnih laboratorijskih pogojih lahko tudi do 7 dni.
Vzdržljivejši so spermiji z genskim zapisom X (za deklico), Y propadejo hitreje, so pa hitrejši.

10x :)
Torej dejansko ni sans.

roxa
21.09.2006, 15:50
Treba znat pazit ... in jest mojmu raje zaupam, da bo pazil (do zdaj mu je uspevalo) , kot da ga dnevno kontroliram, ali je vzel KT ali ne ... :approve:
jaz se tega ne bi šla...enkrat se zalomi in pol je sranje....

Jelengar
21.09.2006, 18:02
Treba znat pazit, je rekla :rolling: :rolling: :rolling: Matr, eni pa o kontracepciji res nimajo pojma. :rolling: :rolling: :rolling:

mobi-tel
21.09.2006, 20:04

Sperma se izloči že kar nekaj časa pred orgazmom. Res, da je jo je toliko da je očesu nevidno, je pa dovolj, da te oplodi. Zato se jaz raje nebi zanašal na to.
Lahko pazi, da te ne špricne, ne more pa kontrolirat semenčic, ki že prej zbežijo ven.

Sharkica
22.09.2006, 06:40
Treba znat pazit, je rekla :rolling: :rolling: :rolling: Matr, eni pa o kontracepciji res nimajo pojma. :rolling: :rolling: :rolling:

Miško ... ne razburjaj se in se še naprej drži svojega kondoma :approve:

mdg
22.09.2006, 07:18
Nočem pazit ! Hočem...zalivat.:blush: :D

freya
22.09.2006, 07:26

MRJerry, tebi, ki si bolj planski tip, bi se ti mogoče celo dalo planirat spol naraščaja - zato ti pride prav tale podatek....torej, spolni odnos dan pred ovulacijo ali na dan ovulacije da več možnosti za deklico, akcija po ovulaciji da več možnosti za spermije, ki nosijo zapis za fante
:clown:

lady_lucifer
22.09.2006, 08:22
MRJerry, tebi, ki si bolj planski tip, bi se ti mogoče celo dalo planirat spol naraščaja - zato ti pride prav tale podatek....torej, spolni odnos dan pred ovulacijo ali na dan ovulacije da več možnosti za deklico, akcija po ovulaciji da več možnosti za spermije, ki nosijo zapis za fante
:clown:

a to resno?:O:O:D

roxa
22.09.2006, 09:20
anketa kaže, da bi jo jemali...:?:

Sharkica
22.09.2006, 09:49
anketa kaže, da bi jo jemali...:?:

Ja, ja, eno je teorija ... mislim, a si dejansko predstavljaš svojga tipa, ki ima na nočni omarici škatlico KT in ki sredi noči prepoten vstane, O šit, pozabil sem tabletko... :rolling:

mrjerry
22.09.2006, 10:43
Definitivno bi zgledalo vsaj priblizno tok bedno, kot to zgleda pri zenski.
S to razliko, da bi se s kanckom zlobe obrnil v postelji in to sele naslednji dan po obilnem seksu povedal svoji dragi. Ker potem bi ONA bila tista, ki bi letela na Metelkovo po une tamocne, po katerih ti je lep cas ultra slabo.

Oh da powah :cool:

Sharkica
22.09.2006, 10:44
Definitivno bi zgledalo vsaj priblizno tok bedno, kot to zgleda pri zenski.
S to razliko, da bi se s kanckom zlobe obrnil v postelji in to sele naslednji dan po obilnem seksu povedal svoji dragi. Ker potem bi ONA bila tista, ki bi letela na Metelkovo po une tamocne, po katerih ti je lep cas ultra slabo.

Oh da powah :cool:

:nonono: Zarad takih je bolje, da KT ostanejo domena žensk...

mrjerry
22.09.2006, 10:46
Ne delaj se norca iz tistih, katerih dobra volja in konstruktivni pristop (in dejstvo, da jim je dejansko kaj mar zate) ti omogocajo mirnejse spanje :approve:.

Jelengar
22.09.2006, 10:50
:rolling: Rekla je, da mu ne more zaupat, ali je vzel KT ali ne, mu pa zaupa, da bo "ahtal". :rolling: Ahtaj Franci, ahtaj, ce ne se bo otrok fsro. :rolling: :rolling: :rolling:

Sharkica
22.09.2006, 10:53
:rolling: Rekla je, da mu ne more zaupat, ali je vzel KT ali ne, mu pa zaupa, da bo "ahtal". :rolling: Ahtaj Fanci, ahtaj, ce ne se bo otrok fsro. :rolling: :rolling: :rolling:

Tko je tvojih 10 otrok ratal, ne?

mrjerry
22.09.2006, 10:54
Jelengar ma dejansko point. Meni osebno je bolj smesen tip, ki ga vsakic ven vlece tik pred orgazmom, pa seveda bejba, ki se nagonsko potegne v drugo smer, da je hitreje zunaj, kot pa tip, ki se mogoce parkrat na leto spozabi in sred noci butne tablet. Slednje namrec lahko naredis v miru in brez nepotrebnega dzumbusa. Za razliko od prvega.

Sharkica
22.09.2006, 10:58
Jelengar ma dejansko point. Meni osebno je bolj smesen tip, ki ga vsakic ven vlece tik pred orgazmom, pa seveda bejba, ki se nagonsko potegne v drugo smer, da je hitreje zunaj, kot pa tip, ki se mogoce parkrat na leto spozabi in sred noci butne tablet. Slednje namrec lahko naredis v miru in brez nepotrebnega dzumbusa. Za razliko od prvega.

However ... usak po svoje ...

Jelengar
22.09.2006, 11:04
Ti kar se naprej uporabljaj metodo: "Ahtej Franci, ahtej!" Vsakemu oslu je ze jasno da je "metoda" silno nezanesljiva, razen za morske pse. :rolling:

freya
22.09.2006, 11:07
a to resno?:O:O:D

teorija je taka, drži, a težko izvedljivo
( merjenja bazalne temperature večkrat na dan , da se ugotovi točen čas ovulacije)

ampak jaz mam rada presenečenja

mrjerry
22.09.2006, 11:08
Problem je, da temperaturo merim po filingu in ne s termometrom :blush:

freya
22.09.2006, 11:09
na ta način je pa zmer malo višja, ane?

mrjerry
22.09.2006, 11:11
kaj pa vem... potem zmer pozabim belezit, kljub temu, da veckrat zmerim :blush:

roxa
25.09.2006, 09:09
Ja, ja, eno je teorija ... mislim, a si dejansko predstavljaš svojga tipa, ki ima na nočni omarici škatlico KT in ki sredi noči prepoten vstane, O šit, pozabil sem tabletko... :rolling:
moj je že reke, da ne bi....:dontknow:

dvojčica
25.09.2006, 11:00

Jest tud nisem za pazi variante. Kot prvo niso ziher, kot drugo pa v taki fazi ne morem še to razmišljat, a ga bo prav cajt ven potegnu al ne, sploh mi je pa všeč, da mu ga ni treba:)

U462
25.09.2006, 11:05
Jest tud nisem za pazi variante. Kot prvo niso ziher, kot drugo pa v taki fazi ne morem še to razmišljat, a ga bo prav cajt ven potegnu al ne, sploh mi je pa všeč, da mu ga ni treba:)
raj napiš tko kt je das tolk škrt, da nč stran ne vržeš ;)

mdg
25.09.2006, 11:07

:approve: :approve: :approve:
Zakaj bi dva bila za en fajn užitek prikrajšana,
če se da drugače rešit ?:blush:

dvojčica
25.09.2006, 11:11
raj napiš tko kt je das tolk škrt, da nč stran ne vržeš ;)

Itak...vse hočem zase:approve: