Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Hudi nemiri na Madžarskem

Knez
19.09.2006, 17:29
http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=3&article_id=1306091908092462&cid=101&pgn=1

EU komentira, da je to "notranja stvar članice".

Če bi to bilo recimo v Bosni, bi vsi govorili o balkanskem kotlu, ki se še ni ohladil.

cactus
19.09.2006, 17:34
Tudi tu velja: nekaj dela ljudi nezadovoljne.
Je to laž?
Je to izgubljeni občutek socialne varnosti?

Politiki lahko še tako trobezljajo, lažejo in ne vem kaj še, če se človek počuti socialno varno. Če vidi bodočnost....
Slika je sila preprosta: izgubljene iluzije.....

buba
19.09.2006, 17:36
--eh ja --- "Balkan", je svetovni fenomen --- samo stanijol papir, v katerega se zavija je ponekod bolj blescec...:approve:

BMX
19.09.2006, 17:55
Madžarska ima bolj malo z Balkanom, ima pa dolgo tradicijo puntov in revolucij..........

Brootalen
19.09.2006, 18:42
Pismo matr so tile mađari najivni... 50 let so imeli komunizem in še zdaj niso prišli do spoznanja, da je matematično dokazljivo, da komunisti ne morejo vladati ne da bi se lagali:cool:

mataj
19.09.2006, 20:43
Ti punti dokazujejo, da so Madžari politično zreli za demokracijo.

Laganje in dajanje lažnih obljub v predvolilni bitki bi morali kaznovati s smrtjo. Usmrtitev takih osebkov bi morala biti javna in to z motorno žago.

Brootalen
19.09.2006, 22:16
Laganje in dajanje lažnih obljub v predvolilni bitki bi morali kaznovati s smrtjo. Usmrtitev takih osebkov bi morala biti javna in to z motorno žago.

:2thumbs:

čudežni
20.09.2006, 01:05

:2thumbs: :2thumbs:

Kakšna prepotenca in absurd.
Premier prizna, da je "ponarejal" oz. na veliko lagal o gospodarskem stanju države ( PRVO VPRAŠANJE, KO SEM TO PREBRAL JE, MAR NE TUDI "NAŠI" LAŽEJO IN PONAREJAJO RAZLIČNA STANJA?!?!? ), nato pa pričakuje, da bo zaradi poštenosti še naprej opravljal to isto funkcijo (Premier zavrnil odstop in si prizadeva za vzpostavitev reda)

Takšne ljudi oz. vladajoče bi morali odstraniti, jim zapleniti VSE PREMOŽENJE in jih poslati DELATI!!!
To velja isto za "NAŠE BALKANCE".
Upam, da bo narod toliko pameten,da bodo šli do konca za vsakršno ceno.NAROD SE NE SME NIKOLI PUSTITI IZKORIŠČATI!!!NIKOLI!!!
NE VEM,KDAJ SE BO PRI NAS ZGODIL KAKŠEN PODOBEN PUNT? (>>> mislite, da bi mi - SLOVENCI, tudi odšli na ulice ob podobnem scenariju??? )

Barak
20.09.2006, 06:55
"Jasno je, da ne drži, kar smo govorili. Prekoračili smo gospodarske in finančne možnosti države... In kaj smo še storili v štirih letih? Nič. Ne morete našteti niti ene same odločitve vlade, na katero bi bili lahko ponosni, razen tega, da smo se ob koncu dela vlade izvlekli iz dreka. Nič. Ko bomo morali pred državo polagati račune o tem, kaj smo naredili v preteklih štirih letih, kaj bomo rekli," je na omenjenem sestanku dejal Gyurcsany. vir delo.si
Glede na izrečene izjave, me še najbolj čudi da kar 47% Madžarov meni, da naj Gyurcsany ostane na položaju.

Lp

TIGR
20.09.2006, 11:12
http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=3&article_id=1306091908092462&cid=101&pgn=1

Če bi to bilo recimo v Bosni, bi vsi govorili o balkanskem kotlu, ki se še ni ohladil.

Bosna ni članica EU in upam, da tudi ne bo skupaj s Hrvaško in ostalim Balkanom.

TIGR
20.09.2006, 11:16
:2thumbs: :2thumbs:

Kakšna prepotenca in absurd.
Premier prizna, da je "ponarejal" oz. na veliko lagal o gospodarskem stanju države ( PRVO VPRAŠANJE, KO SEM TO PREBRAL JE, MAR NE TUDI "NAŠI" LAŽEJO IN PONAREJAJO RAZLIČNA STANJA?!?!? ), nato pa pričakuje, da bo zaradi poštenosti še naprej opravljal to isto funkcijo (Premier zavrnil odstop in si prizadeva za vzpostavitev reda)

Takšne ljudi oz. vladajoče bi morali odstraniti, jim zapleniti VSE PREMOŽENJE in jih poslati DELATI!!!
To velja isto za "NAŠE BALKANCE".
Upam, da bo narod toliko pameten,da bodo šli do konca za vsakršno ceno.NAROD SE NE SME NIKOLI PUSTITI IZKORIŠČATI!!!NIKOLI!!!
NE VEM,KDAJ SE BO PRI NAS ZGODIL KAKŠEN PODOBEN PUNT? (>>> mislite, da bi mi - SLOVENCI, tudi odšli na ulice ob podobnem scenariju??? )

AGITPROP na kvadrat:D :rolling: :D ;)

TIGR
20.09.2006, 11:18

POLITKOMISAR ;) :rolling: :D :approve:

TIGR
20.09.2006, 11:22
Glede na izrečene izjave, me še najbolj čudi da kar 47% Madžarov meni, da naj Gyurcsany ostane na položaju.

Lp

Niso Slovenci, so Madžari, čeprav tudi Slovenci postajajo zrelejši, ne glede na prejšnje poste, ki jih omenjaš;) :D

čudežni
20.09.2006, 13:35

Lp

Barak, kako pa naj bi jaz recimor kot državljan Madžarske zaupal nekomu, ki mi je o svojem stanju v državi lagal ( OD KOD 47 % ? - zato, ker je to napisano v časopisu:O - ne vem ničesar o metodah in sistemu merjenja).

mataj
20.09.2006, 13:38
POLITKOMISAR ;) :rolling: :D :approve:A ne znaš brat? Rekel sem javno. Ne tako, kot so kvizlinge fojbirali, ampak tako, kot so čarovnice kurili-- pravzaprav ne čisto tako. Klerikajzlni so takrat imeli nek predsodek proti prelivanju krvi, vse so delali tako, da je niso nič spustili, če bi bilo po moje, pa bi vse špricalo naokoli.

FerdoX
20.09.2006, 14:49

Ne vem no... gre za določeno politično krizo. Res so nemiri ampak povzročil jih je pravzaprav premie sam s svojimi nepremišljenimi izjavami.

Res ne vem kaj naj pa bi EU sploh storila? Poslala NATO enote al kako?

Pikado
20.09.2006, 19:51
Končno nek politik pove resnico o politiki in potem ga takoj hočejo odstavit in namesto njega postavit nekoga, ki bo lepo lagal naprej...
Če ljudje verjamejo v vesoljce, bogove, zakaj ne bi še verjeli, da politiki ne lažejo...
V bistvu je ta politik amater, lahko bi se kaj naučil od velikega grmovja...reče se: nisem imel pravih informacij, oz. informacije so bile takrat takšne, sedaj so drugačne, ampak namen je bil pa dober...:clown: :rolling: