Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : darilo ali presenečenje

sandrat
20.09.2006, 08:14
Ojla,

A ma kdo idejo - najraje za (presenečenje) 40 obletnico poroke. Kej odpilenga- sam ne preveč, kr sta stara okrog 60.

Al pa kej za darilo, sam ne preveč drago okol 10.000 SIT.

Jz :dontknow: kaj bi.

Sacha
20.09.2006, 08:20
mogoče kej tazga (http://www.najdarila.com/darila/index.php?action=details&parentID=67&subID=92&productID=1276)
(http://www.najdarila.com/darila/index.php?action=details&parentID=67&subID=92&productID=1276)

Kahla
20.09.2006, 08:56
Škoda ni da unga stroja za merjenje holesterola zravn al pa za cukr. No ja.

nattka
20.09.2006, 09:11
pa ne da resno mislite da sta strojček za merjenje holesterola al pa cukra primerno darilo za obletnico poroke ...:O

nattka
20.09.2006, 09:26
odpilena stvar na primer ( to smo mi naredili) ... je poceni edino dela je veliko ... sicer sem delala za 50 let ampak ideja je ok ...

vzameš fascikel ali pa mapo dovolj veliko da gre notri ene 50 listov in potem nabaviš navaden bel papir, prozorne vložne mapce, slike, lepilo, suho cvetje, brskanje po spominu - svojem in tujih, internet in začneš ...

recimo ... leta 19XX sta se poročila gospod Y in gospa X ... pa nalepiš poročno sliko ... in kak duhovit komentar ...

na spodnjem delu lista pa napišeš kakšen zanimiv svetovni dogodek iz tistega leta ... recimo če je bilo to leto 1966 , potem lahko morda omeniš kak lokalni dogodek, pa kdo je bil takrat nogometni prvak na svetu, pa če je bilo kako olimpijsko leto, omeniš eno od jugo ali slo imen in tako naprej ...

prerez 40 letnega življenja slavljencev in svetovnih dogodkov ...

se splača pobrskati za starimi fotkami in članki ...

mislim da je bilo to najlepše darilo kar sem ga dala iz rok ... vredno vsake minute dela, ker še danes razveseljuje vsakega, ki ga vzame v roko ...

pa 10K bo dovolj ;)

upam da sem razumljivo napisala ...:blush:

Smaug
20.09.2006, 12:41
Kaj pa kasen prenosljiv bon za staracki dom? Preprosto, jako uporabno, poleg tega bodeta oba presenecena. Da ne govorim o tem, da se bosta koncno zacela zavedati, da je biti porocen 40 let izjemen dosezek :approve:

Njuška Trap
20.09.2006, 14:55
odpilena stvar na primer ( to smo mi naredili) ... je poceni edino dela je veliko ... sicer sem delala za 50 let ampak ideja je ok
...
upam da sem razumljivo napisala ...:blush:

Nekaj podobnega je naša mami bratu za petdeset let naredila, samo ne v slikah, pač pa z manjšimi modelčki... Ji je vzelo nekaj časa, da je odpredavala, kaj od tega kaj pomeni...
Recimo, kupila je modelček tovornjaka, vzela par mini žemljic in to je nakazovalo, da si je med študijem denar služil z razvažanjem kruha...

Je pa tvoje veliko bolj praktično, saj je vse shranjeno na enem mestu, pa tudi bolj estetsko... :approve:

sandrat
20.09.2006, 21:09
Nattka hvala za nasvet- je ful dobr, sam mi verjetno ne bo šlo kr nimam tolk cajta.
Sacha tisto pa že mata.

Če se še kej spomnte sporočte.
LP

gega
10.01.2007, 06:40
Hoj!

Skratka, potrebujem kakšen predlog/nasvet za darilo. Kupujem(o) ga za kolegico (24); fino bi bilo, če bi bilo kakšno presenečenje, pa čim bolj uporabno hkrati. Kolegica rada potuje, se ukvarja s športom, na splošno je zelo naspiderana.

hvala za kakršnokoli pomoč;)

LP

Goody
10.01.2007, 12:25
Če rada potuje, ji lahko plačate kakšen tečaj tujega jezika, recimo ...ali ji kupite šotor za kampiranje, nahrbtnik
če ima rada šport, ji tudi lahko plačate tečaj trebušnega plesa ali pa aerobiko, fitnes ....uro ali dve jahanja konja, plačate kakšno dobro masažo, in tko ... pa še nekaj idej v članku ...Seksi in vroča nožna oblačila (http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=155&page_id=116&article_id=155116061220130427111&cid=406&pgn=1)

mgrkman
25.06.2008, 14:45
Zdravo,

v soboto kolega praznuje 18. rojstni dan, pa ostali nimamo nobene ideje kaj mu nabavit za darilo. Kakšen nasvet? Kaj se ponavadi kupi?

lp

d3vil_b4b3
25.06.2008, 14:52
Vse je odvisno od vaše "resnosti". Če je prijatelj za šale mu dajte nekaj takšnega...npr. wc školjko z medvedki, napihljivo lutko ali kaj podobnega ;)

Veliko zanimivih daril najdeš tukaj (http://www.noradarila.com)

Če ste bolj resna družba mu lahko podarite kakšen bon za športno trgovino ali kaj takšnega. :2thumbs:

Pa dobro praznujte! ;)