Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Najljubši kosi jesensko - zimske garderobe

Nodika
20.09.2006, 11:03
Spet se bliža mraz in komaj čakam, da ven privlečem svoj debel, muherjev pulover. :approve:

Letos svoje zimsko jesenske kolekcije ne bom spreminjala le dopolnila jo bom še s kašnim kosom.

Volnene hlače in plašček si planiram kupiti. :P

Drugače se pa, če ne zaradi drugega, veselim hladnih dni, da lahko skočim v škornje.
Imam velikooo škornjev (pa če bo posreči, dobim letos še kašne!)

Obožujem škornje! :approve:

Kako je z vašo garderobo to jesen? :)

suede
20.09.2006, 11:05
škorni, škorni pa še enkrat škorni I like it too. Pa plaščki na tisoč in en način....the best....bo pa treba še mal dinarčkov zagont za kšn nov plašček pa kšne škorne...

TuNina
20.09.2006, 11:26
jaz pa si hočem letos nabavit črne usnjene rokavice.. take ***iš.

dvojčica
20.09.2006, 11:29
Jest sem si glih včerej kupila ene hude temno rjave škornje, točn take, kot sem mela že kakšen mesec zamišljene v glavi.:approve:

Drugače pa jeans, temno rjava, zelena, črna...tega je največ v moji jesensko zimski kolekciji.

iri
20.09.2006, 11:35
uf ja... :approve:

drugač sem pa tud jst pri plaščkih in škornjih. Bi bil že čas, da si omislim nov plašček, ampak kaj, ko sem izbirčna, al so pa hudo dragi. Pri škornjih mam pa drug problem, ker jih nosim samo na krila, ker mi tole s kavbojkami in hlačnicami zatlačenimi v njih ne sede kej preveč. Jesensko-zimskih kril pa valda spet nimam lih ful ogromno :rolleyes:

Nodika
20.09.2006, 11:39
Jest sem si glih včerej kupila ene hude temno rjave škornje, točn take, kot sem mela že kakšen mesec zamišljene v glavi.:approve:

Drugače pa jeans, temno rjava, zelena, črna...tega je največ v moji jesensko zimski kolekciji.

Kakšne, kašne, kašne Dvojčica. Povej. :P

Jaz si že cel mesec ogledujem ene v eni štacunci, pa ne zberem poguma, ker so zelo odštekani pa me je strah, da jih ne bom mogla velik nosit.

Nodika
20.09.2006, 11:40

Jaaa, tunca kje jih misliš kupit.
Jaz sploh ne vem kje iskat kvalitetne usnjene ženske rokavičke.
Jaz bi rada take tanke, znotraj podložene z mehkim blagcom.:approve:

Nodika
20.09.2006, 11:43
uf ja... :approve:

drugač sem pa tud jst pri plaščkih in škornjih. Bi bil že čas, da si omislim nov plašček, ampak kaj, ko sem izbirčna, al so pa hudo dragi. Pri škornjih mam pa drug problem, ker jih nosim samo na krila, ker mi tole s kavbojkami in hlačnicami zatlačenimi v njih ne sede kej preveč. Jesensko-zimskih kril pa valda spet nimam lih ful ogromno :rolleyes:

Men so pa všeč zavihane hlače čez. Al pa zdej se spet nosijo kaprice.
Sm vidla zadnjič ene hude kariraste, na rob, s širokim usnjenim pasom. Huuudo! :P

sadie_007
20.09.2006, 11:45
jst pa sovražim jesen in mi je muka, ko je treba enkrat po jesenske cunje ... v glavnem drgnem stare cunje in čakam pomlad :shy:

tko da ... jesenski nakupi ... kakšne nove kavbojke in ful bi rada nove pumice :P

iri
20.09.2006, 11:46
Men so pa všeč zavihane hlače čez. Al pa zdej se spet nosijo kaprice.
Sm vidla zadnjič ene hude kariraste, na rob, s širokim usnjenim pasom. Huuudo! :P

ne ne, jst ne maram ničesar s hlačami in škornji, samo izjemoma mi kakšna bejba v teh kratkih hlačah do kolen in škornji, s tem, da more imet res dobro postavo in znati nosit zadevo, ker drugače mi gredo tudi te zdej ultra moderne fancy kratke hlače malo na živce. :shy:

v glavnem, jst mam rada hlače dolge do konca, nič 7/8, nič zavihano. :approve:

Nodika
20.09.2006, 11:50
ne ne, jst ne maram ničesar s hlačami in škornji, samo izjemoma mi kakšna bejba v teh kratkih hlačah do kolen in škornji, s tem, da more imet res dobro postavo in znati nosit zadevo, ker drugače mi gredo tudi te zdej ultra moderne fancy kratke hlače malo na živce. :shy:

v glavnem, jst mam rada hlače dolge do konca, nič 7/8, nič zavihano. :approve:

Jaz nimam nobenih ovir. Dobro se počutim v kratkih hlačah in krilcih, tko da jst to kar nosim, tut če mogoče v tem ne zgledam vedno najboljš. :D

dvojčica
20.09.2006, 11:59
Kakšne, kašne, kašne Dvojčica. Povej. :P

Jaz si že cel mesec ogledujem ene v eni štacunci, pa ne zberem poguma, ker so zelo odštekani pa me je strah, da jih ne bom mogla velik nosit.

Sem iskala po netu, pa jih ne najdem. V glavnem od KHrio-ta ene. Pa ful mehko usnje je, udobne.

Mam ene kariraste rjave hlače na rob, malo nad kolenom, bojo fajn zraven šle.:approve:

Nodika
20.09.2006, 12:00
Sem iskala po netu, pa jih ne najdem. V glavnem od KHrio-ta ene. Pa ful mehko usnje je, udobne.

Mam ene kariraste rjave hlače na rob, malo nad kolenom, bojo fajn zraven šle.:approve:

Kakšne oblike so? Kje je ta trgovina?:)

dvojčica
20.09.2006, 12:04
Kakšne oblike so? Kje je ta trgovina?:)

Spredaj so bolj okrogle, pa brez pete. V Škofji Loki in v Kranju jih imajo, za LJ. pa ne vem, ampak najbrž jih majo kje.

Malo na netu poglej, majo tud čevlje zlo fajne, pa vse je usnjeno in fajn za nosit.

Sharkica
20.09.2006, 12:08
Moj najljubši kos zimske garderobe je smučarski komplet.
Ne maram zime. Čakam na poletje!

TuNina
20.09.2006, 12:14
Jaaa, tunca kje jih misliš kupit.
Jaz sploh ne vem kje iskat kvalitetne usnjene ženske rokavičke.
Jaz bi rada take tanke, znotraj podložene z mehkim blagcom.:approve:

nimam pojma.
moram malo okol pogledat... pa seveda zbiram predloge.

Njuška Trap
20.09.2006, 12:28
Komaj čakam, da oblečem svojo temno olivno zeleno jopico z ovratnikom, dolgo do kolen, na zadrgo...
Pa v Štiflu sem ugledala super škornje, temno, temno sive (pri najboljši volji se ne morem spomniti izraza za to barvo), spredaj skoraj športne... :P Že varčujem.

Sharkica
20.09.2006, 12:29
Komaj čakam, da oblečem svojo temno olivno zeleno jopico z ovratnikom, dolgo do kolen, na zadrgo...
Pa v Štiflu sem ugledala super škornje, temno, temno sive (pri najboljši volji se ne morem spomniti izraza za to barvo), spredaj skoraj športne... :P Že varčujem.

Grafitno sive?

Njuška Trap
20.09.2006, 12:31
Grafitno sive?
Ne, ne, ena beseda je.

:think:...

Sharkica
20.09.2006, 12:31
Ne, ne, ena beseda je.

:think:...

grafitnosive?

Njuška Trap
20.09.2006, 12:38
grafitnosive?
:rolling: Trma. :approve:

ain
20.09.2006, 12:55
naj kos plašček, krilce plus škorenjčki..
kaj bo letos novega? verjetn plačš. če ga bom našla, ker tud jaz izbirčna...
pa kavbojke v s.oliverju mam ogledane, anastacijina kolekcija...

lady_lucifer
20.09.2006, 13:10
te pomembne stvari mam tud jst ze nabavljene..ala plasc, skornje itd. zimske garderobe ne kupujem rada :nonono: vedn se mi zdi, da nimam dost izbire :dontknow:
drgac sm si pa letos sred najvecje vorcine kupila ene zimske zametne hlace, ker so ble lanska kolekcija in ful pocen pa se FUL dobre!! :)

ain
20.09.2006, 17:49
jaz mam pa rajši zimo, se mi zdi da maš nešteto kombinacij. poleti že težko daš več kot dva kosa nase.

iri
20.09.2006, 18:03
sej lih zato maš lahko več kosov in jih bolj pogosteje menjavaš, itak rabiš samo dva naenkrat :)

ain
20.09.2006, 18:27
pozimi je večji čar kombinirat... pa nogavičke, pa krilce, pa ena majčka, pa druga, pa rutka, pa uhani...

fancy
20.09.2006, 18:32
:nonono: :nonono: ženske :nonono: :nonono:

TuNina
20.09.2006, 18:42
pozimi je mraz. že to je dovolj velik minus.

Knez
21.09.2006, 07:46
Tole:

http://www.dietde.com/img/shopping/burberry/burberry.jpg

lady_lucifer
21.09.2006, 07:48
Tole:

http://www.dietde.com/img/shopping/burberry/burberry.jpg

teb so sali tko nasplosno kul, al mas rad tocno take vzorce na salu?:dontknow:

Knez
21.09.2006, 07:50
teb so sali tko nasplosno kul, al mas rad tocno take vzorce na salu?:dontknow:

Šali na splošno kul, plus tale je zelo dolg, da se v mrazu fajn zaviješ,plus vzorec je pa itak klasika.Sami plusi, skratka.:D

popka
21.09.2006, 10:44
jeseni maš ti že šal:O

drugač si morm pa jest ene usnjene škornje brez petke kupit pa hlače pa kak pulover.

lady_lucifer
21.09.2006, 10:47
popka, pa kaj bos ti s skornji, ce mas pa coklce :nonono:

jst si letos nameravam kupit sam kak fini pulover, ker sem se teh, ki jih imam, ze malo navelicala, ceprou sploh ne zgledajo zguljeni/razbarvani...

popka
21.09.2006, 10:51
ma coklce počas razpadajo:(

morm druge nabavt:P :P

sadie_007
21.09.2006, 11:55
ene usnjene škornje brez petke

uuuu ja, dej :P

Nikka06
21.09.2006, 12:06
Jaz si morem tud kupid skornje pa se kaksno torbico. Sicer pa moje najljubsa jesenska novost pr oblacilih so jaknice.

roxa
21.09.2006, 15:37
Spet se bliža mraz in komaj čakam, da ven privlečem svoj debel, muherjev pulover. :approve:

Letos svoje zimsko jesenske kolekcije ne bom spreminjala le dopolnila jo bom še s kašnim kosom.

Volnene hlače in plašček si planiram kupiti. :P

Drugače se pa, če ne zaradi drugega, veselim hladnih dni, da lahko skočim v škornje.
Imam velikooo škornjev (pa če bo posreči, dobim letos še kašne!)

Obožujem škornje! :approve:

Kako je z vašo garderobo to jesen? :)

škornji+plašči jaaaaaaaa

Morena
21.09.2006, 15:55
U yeah, tudi jaz komaj čakam, da si spet nadenem svoje usnjene rokavičke. :D
Drugače pa bi si rada kupla še kakšne usnjene škornje, trenutnih sem se malo naveličala. Drugo mam pa vse še od prej - lederni plašč, pa dve fabulous bundi in prečudovita dva šala. Več ne rabim. :D Aja, morda kak pulover. :shy:

TuNina
21.09.2006, 15:56
in kje si nabavla ledernate rokavičke, if i may ask?

roxa
21.09.2006, 15:56
jaz že tuhtam kake škornje bom SPET kupila:nonono: ...usnja imam pa veliko....

roxa
21.09.2006, 15:57
to je najboljš kupit v kaki usnjarni kjer imajo pri tovarni trgovino...najbolj pocen je

Morena
21.09.2006, 16:04
Usnjarstvo Herman - ena trgovina je v Cirkulanah, mislim pa, da še imajo eno v Mb - nisem pa ziher. Tole za Cirkulane - če greš iz Mb, moraš it čez Ptuj... in pri Spuhlji ne zaviješ na levo proti Vili Monde, ampak se pelješ naravnost in prideš pol do enega mosta, tam pa že vidiš tablo Borl, se mi zdi... in na levo tako vlko gostilno. No, tam je ta trgovina. Upam, da se ti kaj sanja. :D
Šivajo pa tudi po meri. Že dolgo razmišljam o kakšnem ledernatem miniču. :shy:

TuNina
21.09.2006, 16:05
oh i know mr. herman pretty well :cool:

Morena
21.09.2006, 16:07
No, te pa tak. :D

lady_lucifer
21.09.2006, 17:11
evo, dans sm sla mal po trgovinah precekirat to jesensko-zimsko kolekcijo...katastrofa! vse crno, rjavo, sivo, temno vijolcno....pa da se ubijes s takimi zagrenjenimi farbami :nonono:

Morena
21.09.2006, 17:15
Čist moje farbe. :P
Letos se nekaj navdušujem nad temno vijola farbo. Morda bo končno kak kos garderobe tudi v tej farbi. :D

lady_lucifer
21.09.2006, 17:17
men se zdi, da je te melancana barve kukr ces;)

pinky
21.09.2006, 17:24
evo, dans sm sla mal po trgovinah precekirat to jesensko-zimsko kolekcijo...katastrofa! vse crno, rjavo, sivo, temno vijolcno....pa da se ubijes s takimi zagrenjenimi farbami :nonono:očitno letos ne bom mela novega najljubšega kosa zimske garderobe :nonono::nonono:

pa glih jeseni k je zunaj vse mračno se najbolj rabi žive barve!

lady_lucifer
21.09.2006, 17:26
očitno letos ne bom mela novega najljubšega kosa zimske garderobe :nonono::nonono:

pa glih jeseni k je zunaj vse mračno se najbolj rabi žive barve!

evo, tocno to tud jst pravim!

gia
21.09.2006, 18:27
sej sta rdeča in jajčno rumena ful aktualni ;)
sicer pa kar se mene tiče še vedno skinny jeans al pa vsaj ravne in pa majčke oz. puloverčki čez rit.
s škorenci mam pa travme, tko da jih nikakor ne morem proglasit za najljubši kos biločega :D

ain
21.09.2006, 20:33
tud men je všeč da je dost zelene in rjave barve, pa čeprav bom mal ovčka izpadla ker mam že iz prejšnjih sezon sam ti dve barvi v omari. no bež se tud najde
no vijolična tud men ne sede, vedno mi deluje nakak "pogrebna";)

Knez
22.09.2006, 07:33
Ene žametke bo treba nabavit, po možnosti beš barve.

roxa
22.09.2006, 08:31
men so pa všeč...pisane nogavice in karatko krilce jeseni....ali pa še boljš samostoječe nogavice v bež barvi:P