Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Voda v steklenici

yang2
20.09.2006, 15:19
Kje bi se dala kupiti negazirana voda v steklenicah?

mrjerry
20.09.2006, 15:24
V supermarketih. Kolikor vem, je Evian pakiran v steklenicah, mogoce tudi kaksen San Pelegrino...

Od slovenskih se je nekaj casa (ne vem ce se, ker je ne kupujem) v steklenici dobila Julijana.

yang2
20.09.2006, 15:29
Kokr vem se Juliana že nekaj časa ne prodaja več. V katerem supermarketu si opazil Evian (opazil sem samo v plastiki) in ali mogoče še kdo ve, kje bi se dalo dobit Jano, Dano, Studeno ali še kakšno drugo vodo v steklenici?

Njuška Trap
20.09.2006, 15:30
Od slovenskih se je nekaj casa (ne vem ce se, ker je ne kupujem) v steklenici dobila Julijana.
Jaz je že dalj časa nisem zasledila, ne v steklenici ne v plastenki po pol litra...

pinky
20.09.2006, 15:30
v vsaki trgovini maš vsaj 5 različnih vod v steklenicah; evian se pa res bolj težko dobi

yang2
20.09.2006, 15:38
v vsaki trgovini maš vsaj 5 različnih vod v steklenicah; evian se pa res bolj težko dobi

Res? Misliš 5 različnih v plastični embalaži ali v steklu. Še v Intersparju sem opazil samo 1 negazirano v steklu.
Praviš da v vsaki trgovini, to že, samo ne v steklu.

pinky
20.09.2006, 16:24
aja, ti prav v steklu iščeš .... ne, te pa ne vem kje jih imajo :dontknow:

Katrin
20.09.2006, 16:59
Evian v steklenički sem videla v Maxiju.

Matjaz26
21.09.2006, 11:07
A ni bla Radenska v steklenicki?

A imajo negazirano razlicico radenske? Najbrz sprasujem bedarije....

lady_lucifer
21.09.2006, 11:39
Jaz je že dalj časa nisem zasledila, ne v steklenici ne v plastenki po pol litra...

julijano so zaprl..menda je sla v stecaj al neki..

mobi-tel
21.09.2006, 12:15
A ni bla Radenska v steklenicki?

A imajo negazirano razlicico radenske? Najbrz sprasujem bedarije....

Ja, negazirano radensko imajo tudi v steklenici. Sem včeraj videl, da ga imajo politiki na svojih mizah.
Sam kje dobijo te v steklenicah.

mrjerry
21.09.2006, 14:52
Politiki, ce mene vprasas, kar direktno pri proizvajalcu.
Narocis vecje kolicine, pa ti zapakirajo v karkoli hoces.

silence
21.09.2006, 17:52
Kdaj bo spet Julijana??!!! :veryangry: :veryangry: :veryangry: :veryangry:

mobi-tel
21.09.2006, 19:03
Kdaj bo spet Julijana??!!! :veryangry: :veryangry: :veryangry: :veryangry:

Ah, pred flaširanjem je bila voda julijana extra klasa po slovenskem merilu, sam so imeli tako tehnologijo polnjenja, da se je kakovost iz izvira do naših ust bistveno zmanjšala.

silence
21.09.2006, 19:04
To je čist res. Samo je bila še zmeri najboljša med flaširanimi.:2thumbs: :approve:

mobi-tel
21.09.2006, 19:09
To je čist res. Samo je bila še zmeri najboljša med flaširanimi.:2thumbs: :approve:

Ne, ni res. Da ne bo pomote, voda v črpališču julijane je bila res daleč najboljša oziroma čista (v sloveniji), v flašah pa ne več. Še tisto kar imamo ne znamo izkoristit in so povprečne vode skoraj enake če ne še boljše.
Vsaka imam drugačno tehnologijo polnjenja, nekatere imajo vrhunsko in najnovejšo

silence
21.09.2006, 19:16
Ne, ni res. Da ne bo pomote, voda v črpališču julijane je bila res daleč najboljša oziroma čista (v sloveniji), v flašah pa ne več. Še tisto kar imamo ne znamo izkoristit in so povprečne vode skoraj enake če ne še boljše.
Vsaka imam drugačno tehnologijo polnjenja, nekatere imajo vrhunsko in najnovejšoSej se čist strinjam. Zgubi na kvaliteti ful ...čist po nepotrebnem.:( Ampak zame je bila še zmer najbolša med flaširanimi.:) Kljub temu, da še predober vem kuko je tole polnjenje zgledalo (če verjamem kar so mi povedal:dontknow: )

mobi-tel
21.09.2006, 19:22
Sej se čist strinjam. Zgubi na kvaliteti ful ...čist po nepotrebnem.:( Ampak zame je bila še zmer najbolša med flaširanimi.:) Kljub temu, da še predober vem kuko je tole polnjenje zgledalo (če verjamem kar so mi povedal:dontknow: )

Kaj ti ločiš negazirane vode po okusu?

lady_lucifer
21.09.2006, 19:26
Kaj ti ločiš negazirane vode po okusu?

jst jih nekej....recimo Zala mi ni pitna sploh:nonono:
pa pr nas hodmo na en izvir po vodo in ti povem, da je to cist drgacna voda kot vse ostale...

silence
21.09.2006, 19:27
Kaj ti ločiš negazirane vode po okusu?Valda... naša tadomača ''Julijana'' je bal čist neki druzga ko vsaka druga v flaši; če jo piješ pri izviru je tudi čist druzga okusa. Če primerjaš Merkatorjevo vodo (:evil: :clown: ) pa ex Julijano; ... Zalo pa Dano itd. je razlika! Ne vem no; mogoče opazim zato ker samo vodo pa čaje pijem. :dontknow:

silence
21.09.2006, 19:27
Lady:D:kisses:

Pozabla...pa pir tud pijem:blush: