Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kaj bi naredili, če bi partnerja zalotili..

Nodika
21.09.2006, 11:07
Za fante vem, tko da mi ne rabite odgovarjat.

Kaj bi naredili, če bi v postelji zalotili svojega partnerja z istospolnim partnerjem? :O

popka
21.09.2006, 11:12
prdružla bi se jima:P :clown:

drugač pa bi se pogovorila z njim in, če bi mi povedu, da je ugotovu, da ga moški bolj privlačijo, bi se pač razšla. ni kej za filozofirat tuki:dontknow:

Nodika
21.09.2006, 11:22
prdružla bi se jima:P :clown:

drugač pa bi se pogovorila z njim in, če bi mi povedu, da je ugotovu, da ga moški bolj privlačijo, bi se pač razšla. ni kej za filozofirat tuki:dontknow:

Na tisto zgoraj sem tut jaz najprej pomislila. :P

Kolikor sebe poznam, bi me vrglo. Kako, zakaj,.... a se mu je vsa ta leta seks z mano gnusil, če so mu všeč moški... kje sem zgrešila, kako sem lahko spregledala...

Zame, osebno, bi bilo to huje, kot če bi me prevaral z žensko.

suede
21.09.2006, 11:24
a je opcija da se jima pridružim...:D .... ja kaj bi pa lahk nardila....pač čaw miško ti prvošm vse najbolš..

Sharkica
21.09.2006, 11:40
Pridružujem se tistim, ki bi se pridružile :)

Sicer pa brez filozofiranja - adijo.
Velja, če ga zalotim s tipom, z žensko al pa z dvospolnikom!

gia
21.09.2006, 11:43
se pridružujem šarkici.

Sharkica
21.09.2006, 11:50
Jest poznam en tak primer ... je mamina frendica zalotila tipa v postli z drugim tipom ... vse puloverje mu je na franže narezala... :)

Marduk1
21.09.2006, 11:55
Hudo dve ženski na kupu :approve: :veryevil:

nattka
21.09.2006, 13:12
vseeno s kom ga zalotim ... najprej bi se pogledala v oči ...

spela26
21.09.2006, 13:13
bila bi sokirana...kaj pa?:angel:

Cifra
21.09.2006, 13:30
Pridružola se jima nebi, bi bla pa najbrž razočarana in bi se razšla. Huje bi bilo, če bi ga zalotila z žensko... 1000krat huje :approve:

Sharkica
21.09.2006, 13:32
Pridružola se jima nebi, bi bla pa najbrž razočarana in bi se razšla. Huje bi bilo, če bi ga zalotila z žensko... 1000krat huje :approve:

Jest pa ne vem, kaj je huje ...da ga dobim z žensko al s tipom ... oz. misel na to, da ga je recimo včeraj tiščal enemu v tazadnjo, dons pa vame... :dead: ja, definitivno je huje, če ga dobim s tipom

Cifra
21.09.2006, 13:34
:D Al pa če ga je tišal v drugo pi....... isto sranje :)

Sharkica
21.09.2006, 13:35
:D Al pa če ga je tišal v drugo pi....... isto sranje :)

nenene, sranje je samo v prvem primeru... dobesedno... :rolling:

nattka
21.09.2006, 13:36

jaz pa mislim da bi se mi bolj gabil, če bi ga dobila z moškim ...

Cifra
21.09.2006, 13:37
nenene, sranje je samo v prvem primeru... dobesedno... :rolling:
Kaj pa če ga tiši drugi v ritko? :blush:

Sharkica
21.09.2006, 13:38
Kaj pa če ga tiši drugi v ritko? :blush:

:O Vidš, na to pa nisem pomislila.

Torej either way: :dead:

Cifra
21.09.2006, 13:40
:O Vidš, na to pa nisem pomislila.

Torej either way: :dead:

:approve: Vidiš, drugič je treba vse variante pretehtat :D

U462
21.09.2006, 13:55
Meni je moja teden dni po medenih tednih (no ble so bl ure, ksva bla reveža) rekla, da pa če bo zvedla !!! za kakšno drugo, da bo naredila štalo ---- totalno (odselila, otroke s sabo ... blablabla). Pa sem jo odkrito pogledal v oči in ji rekel: če tega ne prekličeš in nama ne boš pustila prostora za debato, dialog ... potem boš zvedela za moškega :veryevil: .

Še do danes mi ni pogledala ne v žep moje obleke, ne v denarnico, ne na računalnik, ne v mobi, tudi moj avto pusti pri miru in ne šnofa, niti otrok, znancev, sodelavcev ne sprašuje kdaj, kje s kom sem bil :2thumbs:
Pa zato dobro furava skupaj že .... ja prav veliko vas ni starejših tukaj :2thumbs:
Aja, tudi kako porabim tistih nekaj % moje plače, ki so čisto moji me še ni vprašala. Še če je kje od mene padel kakšen račun ga ni odvijala in proučevala ampak mi ga je dala kakršnega je našla.

Pa jaz se do nje enako obnašam ... včasih je težko firbec krotiti, potem se pa navadiš, da je to tudi oblika spoštovanja :2thumbs:

spela26
21.09.2006, 13:57
Meni je moja teden dni po medenih tednih (no ble so bl ure, ksva bla reveža) rekla, da pa če bo zvedla !!! za kakšno drugo, da bo naredila štalo ---- totalno (odselila, otroke s sabo ... blablabla). Pa sem jo odkrito pogledal v oči in ji rekel: če tega ne prekličeš in nama ne boš pustila prostora za debato, dialog ... potem boš zvedela za moškega :veryevil: .

Še do danes mi ni pogledala ne v žep moje obleke, ne v denarnico, ne na računalnik, ne v mobi, tudi moj avto pusti pri miru in ne šnofa, niti otrok, znancev, sodelavcev ne sprašuje kdaj, kje s kom sem bil :2thumbs:
Pa zato dobro furava skupaj že .... ja prav veliko vas ni starejših tukaj :2thumbs:
Aja, tudi kako porabim tistih nekaj % moje plače, ki so čisto moji me še ni vprašala. Še če je kje od mene padel kakšen račun ga ni odvijala in proučevala ampak mi ga je dala kakršnega je našla.

Pa jaz se do nje enako obnašam ... včasih je težko firbec krotiti, potem se pa navadiš, da je to tudi oblika spoštovanja :2thumbs:

ha koncno ena pametna moska izjava:2thumbs:

Smaug
21.09.2006, 14:00
Tuseksi...a si zbolel mogoce? Danes namrec treses same modrosti iz rokava (pa za ***at sigurno nisi dobil, tako da...:D).

dvojčica
21.09.2006, 14:07

waaaaaaaaau:D :2thumbs:

mdg
21.09.2006, 14:15

Porkamalora !:O
Majster.:approve:

U462
21.09.2006, 14:17
Tuseksi...a si zbolel mogoce? Danes namrec treses same modrosti iz rokava (pa za ***at sigurno nisi dobil, tako da...:D).
Če boš slučajno kdaj svojga fotra al pa psihića kdaj ke vidu k neb smel bit ne tam pa ne tko ... tist hip pozab :veryevil:

mrjerry
21.09.2006, 14:54

Kaj bi naredili, če bi v postelji zalotili svojega partnerja z istospolnim partnerjem? :O

Jaz bi ful ful ful mocno upal, da se ne bi ravno tisti moment zbudil.

roxa
21.09.2006, 15:32

pridružila bi se...

soncnica
21.09.2006, 15:36
bruhala bi...

drgac nimam nc proti istousmerjenim, sploh ne, sam...moj naj ga pa drzi pr seb in ne v...:dontknow: :approve:

SPAM
21.09.2006, 15:46
ok.. hm 2 ženske k se igrata ena z drugo.. vrjetn bi letu po kamero pa vse lepo posnel :veryevil:

roxa
21.09.2006, 15:49
Logočno....mal se pa lahko pohecamo...ampak pri moških je malo drugače....jaz bi bla šokirana..itak pa še meni ne da riti ne vem zakaj bi jo potem nastavil moškemu....

Morena
21.09.2006, 16:09
Pogledam, vidim, se obrnem in grem stran. Mirno. :D

soncnica
22.09.2006, 12:42
Logočno....mal se pa lahko pohecamo...ampak pri moških je malo drugače....jaz bi bla šokirana..itak pa še meni ne da riti ne vem zakaj bi jo potem nastavil moškemu....

roxa- mas res ja:2thumbs:

Morena- pa res misls da bi lohk kr mirno odsla po tem k vids kaj tvoja "love of your life" .....pocne:nonono: ?

Trillian
22.09.2006, 13:25
kot je bilo že rečeno, ni važno moški (o.k. mogoče bi bil večji šok) al pa ženska, al p aje3eni plakat...samo obrnem se in grem. Ni vredno niti zgublat besed (vrjetno jih tudi ne bi najdla od šoka).... simple as that.

soncnica
22.09.2006, 18:50
...preplet razočaranja, jeze, šoka...

mdg
25.09.2006, 10:46
težko je rečt, kaj...

Vem pa, da bi se samo težko obrnil na levo krug.
Verjetno bi šel po video kamero... :shy:

In jih kako urco, dve zagotovo še ne bi izpustil ven.
Kazen mora bit.:approve:

Če je prasica, hočem še jaz met kaj od tega.:blush:

kopron
26.09.2006, 07:22
Jaz bi napovedal POTRES ... z gromom in strelami ter ....:censored::nonono: :censored:

Sharkica
26.09.2006, 07:30
težko je rečt, kaj...

Vem pa, da bi se samo težko obrnil na levo krug.
Verjetno bi šel po video kamero... :shy:

In jih kako urco, dve zagotovo še ne bi izpustil ven.
Kazen mora bit.:approve:

Če je prasica, hočem še jaz met kaj od tega.:blush:

:rolling: Definitivno najbolj izvirni payback!

mdg
26.09.2006, 07:34
Midva bi se mogla varat ! :P :D:D

Sharkica
26.09.2006, 07:57
Midva bi se mogla varat ! :P :D:D

:blush: :blush:

veska
26.09.2006, 19:40
Dala bi mi svobodo. Naj živi tako kot hoče, čeprav bi bla valda verjetn šokirana in žalostna, ma...vsak trenutek ko komu dirigiramo življenje je izgubljen trenutek. hej živimo svobodno...