Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Vroči SMSji

Kyrra
21.09.2006, 13:22
Kako bi vi postopali, če bi ugotovil, da vaša draga/dragi prejema sms od druge/drugega, in to skriva?

Prosim za resne odgovore. Hvala.

Sacha
21.09.2006, 13:25
Odkrit pogovor!

popka
21.09.2006, 13:27
pogovor

nattka
21.09.2006, 13:29
se pridružujem ... sedla za mizo, pogledala v oči, globoka vdahnila in vprašala ...

ostalo je odvisno od odgovora in dogovora ...

Smaug
21.09.2006, 13:30
Najprej bi jo premlatu, pol bi njeni majki povedal tisto, kar si ze dolgo zelim (itak je ona vsega kriva, ve tast), pol bi jo se enkrat premlatu in ji zaplenu mobitel ter tako ubil dve muhi na en mah. Ja.

V bistvu me te sms-ji ne motijo, problem je v mesecnem racunu za Mobitel...

EDIT: Ko zagusti, bi se pa vsi samo pogovarjal :D

Sacha
21.09.2006, 13:32
Sej jest sem mela tud neki v mislih za par kep okol ušes pa je napisala samo resne odgovore, pa vem, da me neb resno jemal, tko da Smaug, čist te zastopm :D:D:D

Kyrra
21.09.2006, 13:37
Itak da pogovor bo, ampak ko vem, da se bo naredil neumnega in vse skupaj zanikal oz druga reakcija bo, da bo zelo kooperativen in vse oh in sploh, potem bo pa vse isto naprej. Jaz si želim, da se sob konkretno strezni. Ker brce mu nebi ravno rada dala. Sprašujem po takem načinu, ki si ga bo zapolnil, in me neha vleči za nos.

Smaug
21.09.2006, 13:38
Mah, ce bi zaupal partnerju itak nikoli ne bi ugotovili, da si na skrivaj posilja vroce sms-e. Jazst osebno bi popolnoma obolel, ce bi mi lubika omenila MOJE sms. Prvo kot prvo, da mi brska po osebnih stvareh, drugo kot drugo, da mi se enkrat iskaze nezaupanje z dvomljenjem vame in tretje kot tretje; tepu bi jo :approve:

Ce imata pak probleme, se pa stvar loti resevati iz drugega konca...

nattka
21.09.2006, 13:40
Itak da pogovor bo, ampak ko vem, da se bo naredil neumnega in vse skupaj zanikal oz druga reakcija bo, da bo zelo kooperativen in vse oh in sploh, potem bo pa vse isto naprej. Jaz si želim, da se sob konkretno strezni. Ker brce mu nebi ravno rada dala. Sprašujem po takem načinu, ki si ga bo zapolnil, in me neha vleči za nos.

mislim da si moraš najprej ti priti na jasno kaj hočeš ...

če mu boš odpustila s tem da že vnaprej veš, da s tem ne bo nehal ... potem se nehaj obremenjevati in nehaj stikati po mobiju ( tako si verjetno našla) ...

način, ki si ga bo zapomnil je namreč ravno tisto, kar mu ti ne bi dala ... brca v rit ...

Sharkica
21.09.2006, 13:55

Če ti ima namen nasaditi roge, ti jih bo brez tega, da ga "discipliniraš". Tako da razmišljati o tem, kako naj te neha vleči za nos, ni pravi pristop. Pred tem moraš (morata) ugotoviti, zakaj je sploh začel z vročimi SMSji - in the first place... ker, a veš, there's always a reason...

temp64
21.09.2006, 14:39
Kako bi vi postopali, če bi ugotovil, da vaša draga/dragi prejema sms od druge/drugega, in to skriva?

še bolj bi začel svoje sms-e skrivat

Kyrra
21.09.2006, 15:13
Če ti ima namen nasaditi roge, ti jih bo brez tega, da ga "discipliniraš". Tako da razmišljati o tem, kako naj te neha vleči za nos, ni pravi pristop. Pred tem moraš (morata) ugotoviti, zakaj je sploh začel z vročimi SMSji - in the first place... ker, a veš, there's always a reason...

Sure po dveh mescih, potem ko je ne vemkoliko časa za mano letal, pa po vseh izjavah ljubezni...sure, mora biti en razlog. :clapping: Čeprav ga jaz ne vidim, razen tega, da nima podstrešja pošlihtanega.

mrjerry
21.09.2006, 15:16
Kyrra, nocem bit nesramen... Ce imas v roki kost, bo lacen pes obrnil lastno kozo odzunaj navznoter zato, da bi jo dobil. Sitemu psu bo pa dol viselo.

Kyrra
21.09.2006, 15:18
Kaj potem predlagaš, da ga stradam? Ker mi je dol padl, da bi ga resno jemala, razen tega da bi ga samo za *** frenda še imela. V tem je odličen.

roxa
21.09.2006, 15:30

po****ila bi..tko kot sem že velikokrat...moram pa priznat, da je dobro zadeve preverit preden koga kaj obtožiš:blush: