Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nov direktor SOVE

Duh
21.09.2006, 17:39
http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,35,160373

najboljša je pa ta:

Na novinarsko vprašanje, ali morda ne gre za politizacijo te funkcije glede na to, da je Šinkovec član SDS, pa je Hajdinjak odgovoril, da "morebitna strankarska pripadnost pri imenovanju ni igrala nobene vloge".

Kdo je zdaj tu neumen? :rolling:

DrOnyx
21.09.2006, 17:43
Kdo je zdaj tu neumen? :rolling:

KDO JE TO JANŠA?:veryevil:

Duh
21.09.2006, 17:48
Mogoče se bo pa zdaj tisti kufer našu, ko ga je nekje tisti borec za lipicance Brejc izgubil.

Po eni strani bi vse skupaj res lahko bilo že smešno, ampak se mi zdi, da stvari ni kar tako za podcenjevat...upam, da ne bo vrah šale vzel in je ta moja paranoja odveč...

ampak, ko si še večji paranoik in zamerljivec, kot sem jaz podredi varnostno službo, to več ni zabava :dontknow:

yamamoto
21.09.2006, 20:36
Mogoče se bo pa zdaj tisti kufer našu, ko ga je nekje tisti borec za lipicance Brejc izgubil.

Po eni strani bi vse skupaj res lahko bilo že smešno, ampak se mi zdi, da stvari ni kar tako za podcenjevat...upam, da ne bo vrah šale vzel in je ta moja paranoja odveč...

ampak, ko si še večji paranoik in zamerljivec, kot sem jaz podredi varnostno službo, to več ni zabava :dontknow:

Čakam in čakam, pa nič. Kje vraga pa je tukaj Faust, da to dovoljuje? :veryevil:

FerdoX
22.09.2006, 06:42
Ma ja.... tale SDS bi morala takoj ko je zmagala na volitvah kar odstopiti in se samouničiti.

To je pa že višek.... tipi mislijo vladat in niso komunisti.

cornholio
22.09.2006, 07:24
Ma ja.... tale SDS bi morala takoj ko je zmagala na volitvah kar odstopiti in se samouničiti.

To je pa že višek.... tipi mislijo vladat in niso komunisti.

...me nebi nič skrbelo če bi kdaj kdo objavil kakšne slike Lepenskega taborjenja indoktrinirancev ;)
če nisi naš, te ni....