Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Imate svoj stil?

Knez
21.09.2006, 18:58
Ali imate svoj stil, ali spadate med modne žrtve, ki morajo biti vedno v tisterm, kar je najbolj "in"?

Jaz zase lahko rečem, da imam nek stil, ki ga dopolnjujem.Včasih pa tudi jaz zapadem med modne žrtve: tako se mi je dogodilo nekaj let nazaj, ko so bile za fante"zakon" talirane jopce, jeans na trapez in pumice.Sej veste.In pol sem tudi jaz to nosil.In ko sem hodil po mestu in videl, da je 75% tipov moje starosti enako oblečenih, sem se počutil ko ena ovca.

Zdaj grem včasih v tako skrajnost, da si nečesa iz principa ne kupim ravno zato, ker je to ta čas "ful IN" in ker vsi nosijo, pa čeprav mi je všeč.

Kako je pa z vami?

TuNina
21.09.2006, 19:01
nosim, kar mi je všeč.. je pa včasih ***a nabavljat cunje, ker se v vseh trgovinah pač prodaja tisto, kar se v tistem trenutku "nosi". in če ti trenutna moda ni všeč, si lahko žvižgaš. al pa v interšparu cote kupuješ.

Knez
21.09.2006, 19:03
nosim, kar mi je všeč.. je pa včasih ***a nabavljat cunje, ker se v vseh trgovinah pač prodaja tisto, kar se v tistem trenutku "nosi". in če ti trenutna moda ni všeč, si lahko žvižgaš. al pa v interšparu cote kupuješ.

Ni nujno..No, kakor kje..

Kavbojke v Levisu so še vedno iste kot pred 20 leti.:)

TuNina
21.09.2006, 19:09
samo levisk pa tud ne morš nosit. no, jaz jih ne morem. :D

lady_lucifer
21.09.2006, 19:14
ja, lahk bi se reklo, da mam svoj stil:) mam pa vcas probleme, ker si nekaj zamislim in tega ne morm dobit....recimo preden je oranzna postala ful in, sm si jo jst ornk zelela, sam je nikjer nism dobila. kake 2 leti nazaj sm hotla met polo majcko....pa sm jo letos kupila, ko je pravi naval polo majc.

pa res je to, da ce ti trenutna moda ni vsec (kako leto-dve nazaj je bla ful in ta "ciganska" moda....so NOT 4 me...), pol je beda....no, v takih primerih skocmo u italijo in tam se vedno kej najde.

TuNina
21.09.2006, 19:18
evo, lih to kao cigansko modo sem mela v mislih.. nikjer ni blo za dobit ničesar, kar ni melo nekih volančkov gor.

lady_lucifer
21.09.2006, 19:20
jap, jst sm takrat kr nekej dnarja prisparala, ker enostavno nism hodila po trgovinah:D

zverina
21.09.2006, 20:04
jaz sem najraje v črnih srajcah oz. polet črnih majicah brez rokavov.:approve: Pa obvezno kaka unikatna verižca v indian stilu.:shy:

zverina
21.09.2006, 20:05
pa pletena zapestnca.

popka
21.09.2006, 20:15
jest sm čist anti-modni freak:D ...tist kar mi je všeč, tist nosim....npr. špičaki men nikol niso bli všeč, si jih nism kupla do lani, ko sm vidla ene k so mi bli clo všeč, obute sm mela pa natanko enkrat:D

ain
21.09.2006, 20:31
tud jaz furam neki svojega, težko da bi prav neki hudo modnega kupla. kr tud jaz ne prenesem da stopiš na ulico in vidiš pred in za sabo še 100 bejb isto oblečenih.
ne vem, jaz vedno dobim tud kose k so klasični, taki čist normalni in nič modni. moreš pa tud vedet verjetno kej iskat.
tko mam tud jaz probleme k imaš neki v glavi in pol tega nikakor ne najdeš, kot po pravilu..

SPAM
21.09.2006, 20:34
mam nek "svoj stil" drgač pa stil k ga mam zastarel že najmn 20 let

Snif
21.09.2006, 21:08
mam svoj stil nabavim kar mi paše, če drugim ni všeč naj gledajo stran ...

Smaug
21.09.2006, 21:19
Vedno kupujem tisto, kar je popularno in modno, ker si tako lazje najdem punce in druzbe, predvsem pa se pocutim enakovreden ostalim.

Abronsius
21.09.2006, 21:32
Pri meni ni problema pri izbiranju, sem namreč bolj pr ta visokih in bolj kot ne nimam neke pretirane izbire pa naj si gre za oblačila ali še posebej za obutev.

Morena
21.09.2006, 21:33
:D

No, jaz pravzaprav ful težko najdem kaj zase, ker iščem nekaj enostavnega, pa vendar seksi in prefinjenega - tega pa praktično po trgovinah ni, sploh teh znanih. Zato dostikrat najdem ful opasne stvari kar v enih xy trgovinah.

Sharkica
22.09.2006, 06:48
Zelo redko se podrejam mnodnim smernicam - imam svoj okus, svoje preference in svoj stil.

Nodika
22.09.2006, 06:49
Ali imate svoj stil, ali spadate med modne žrtve, ki morajo biti vedno v tisterm, kar je najbolj "in"?

Jaz zase lahko rečem, da imam nek stil, ki ga dopolnjujem.Včasih pa tudi jaz zapadem med modne žrtve: tako se mi je dogodilo nekaj let nazaj, ko so bile za fante"zakon" talirane jopce, jeans na trapez in pumice.Sej veste.In pol sem tudi jaz to nosil.In ko sem hodil po mestu in videl, da je 75% tipov moje starosti enako oblečenih, sem se počutil ko ena ovca.

Zdaj grem včasih v tako skrajnost, da si nečesa iz principa ne kupim ravno zato, ker je to ta čas "ful IN" in ker vsi nosijo, pa čeprav mi je všeč.

Kako je pa z vami?

JA, imam svoj stil. :approve:

biba
22.09.2006, 07:13
...oblečem kar je trenutno oprano in zlikano,..kupim pa kar mi je všeč, večinoma športne cunje, ..ponavadi imam dva različna zokna, ker mi jih nihče noče zložit po parih, ..skratka moj stil je definitivno tak, da ga niti nihče, če bi hotel ne bi mogel posnemati,..ubitačen :clown:

*DeeDee*
17.10.2006, 17:05
ja itak no...usak swe obleče kokr mu paše...:Dče enmu niso mini kiklce ušeč si nej kupi dougo kiklo al pa hlače...usak človk ma svoj stil...:Djs se spomenm da je enkrat ena baba 1 meter šroka kupvala bluzo u new yorkerju...sicr ni bla stara sam useen...k ve da tam neu nč najdla....zka sploh silijo tja tisti k si za sebe lohk najdejo stvari kje dgje :nevem:

Andreea
17.10.2006, 17:43

:O
Ja, samo to pa res. Mam svoj stil - in kupujem vsake 5 let za naprej in nazaj zato k vmes nc ne dobim
:mad:
Pr moskih je lazje, k niso take ovce pa ne oblecejo vsega, samo da je moderno, in lahko se vedno po zmerni ceni najdes klasiko v skoraj vsaki trgovini.
Zenske so pa cisto prsmojene... :mad: sm 3 leta nazaj iskala ene zimske skornje, k bi bli okrogli spredaj (ker ne prenasam "pomeckanih" prstov na tazadnjih tacah) hah... vsi, ampak cisto vsi so bli spicasti :mad:

clea
17.10.2006, 18:19
:O
Ja, samo to pa res. Mam svoj stil - in kupujem vsake 5 let za naprej in nazaj zato k vmes nc ne dobim
:mad:
Pr moskih je lazje, k niso take ovce pa ne oblecejo vsega, samo da je moderno, in lahko se vedno po zmerni ceni najdes klasiko v skoraj vsaki trgovini.
Zenske so pa cisto prsmojene... :mad: sm 3 leta nazaj iskala ene zimske skornje, k bi bli okrogli spredaj (ker ne prenasam "pomeckanih" prstov na tazadnjih tacah) hah... vsi, ampak cisto vsi so bli spicasti :mad:
Teli špičaki so šli tud men tiste cajte hudo na živce.

Soleil
17.10.2006, 18:40
Nimam nekega svojstvenega stila v tem smislu, da bi nosila čisto nekaj po svojem dizajnu. Danes je v trgovinah mogoče kupiti za toliko različnih slogov, da glava boli. Drugače je bilo 15 - 20 let nazaj, ko smo pač vsi nosili flouroscentne puloverje, ker so bili pač moderni.

Furam nek mladinski imidž, ker se v cotah za odrasle punce ne počutim dovolj udobno. Tako, da rada oblečem kakšne hlače z žepi, bombažne majice in jopice, jeans, supergice. Imam tudi nekaj bolj resnih oblačil za resne situacije. Veliko lepih stvari pa najdem prav v S.Oliverju ali Espritu.

Andreea
17.10.2006, 19:11
Ja, tam ze dobis - samo js ne mislim za vsako cunjo v velikosti zepnega robca dajat 20+k.

:dontknow:

Sej klasika je zmeri - samo cene so druga pesem. Recimo Lacoste... :P itd.

Soleil
17.10.2006, 19:55
Saj Esprit in S.Oliver imata še kar "ljudske" cene. Lacoste je pa že en rang višje. Kupiš nekaj markantnih kosov, ki jih potem kombiniraš z več drugimi oblekami, ki so bolj poceni in zgledaš čist vredu.

*DeeDee*
17.10.2006, 20:33
sam uni špičaki so pa res čist brezveze...itk sam ožulke dobiš pa čist nč drugega...js trenutno nosim all starke pa ene škorne od vagabonda...:Denkrat probala tiste špičake sm si kr nogo zvinla...čist obup...:P

clea
17.10.2006, 20:37
Mensezdi, da je problem v tem, da se vsako leto moda mal spremeni in potem so vse trgovine natrpane rečmo s špičaki, al pa z balerinkami...itd, tko da pol kej druzga že težko najdeš. Še dobr da so letos une skibucke varjanta moderne, k so mi pa res cortkane. Kakšne roza bi mela, pa s kakšnimi cofki.
All starke bi si pa tud ubodla, tko mal za nostalgijo zganjat, ampak pol spomlad.

*DeeDee*
17.10.2006, 20:41
ma ti špičaki so ubitačni res...groza...js mam all starke une do kolen...itak so že čist uničene drugač pa mam tut ene skibucke črno bele...pa tut majo taka 2 cofka...sam une bol pol pozim nosm:Ddrugač so pa res ful šweet:P

*DeeDee*
17.10.2006, 20:42
trenutno nosm zdele ene take škorne od vagabonda...na zadrgo pa take šnole...:Ppa se dobr u njih počutim zgledajo pa tut ne slabo:addored:

Teo
17.10.2006, 20:43
jaz si vse sam šivam. Mati mi edin gate in nogavice kupuje

clea
17.10.2006, 20:45
jaz si vse sam šivam. Mati mi edin gate in nogavice kupuje
Komplimenti, če se seveda ne zafrkavaš. Jst bi si tud kej sama zašila, pa nimam smisla, še knofa si ne znam pršit.

*DeeDee*
17.10.2006, 20:47
clea enako...men se učasih zdi d bi si razrezala use majce da bi si eno tako po svojem okusu nardila:Dsam k vem da mi ne bi ratal k bi se pičla na igli...:Dnisem nadarjena glede tega...horoskop mi pa prav d bi bla uspešna modna oblikovalka...hahahhaa:Dnikol ne zadane

*DeeDee*
17.10.2006, 20:56
js mam ene gamaše črno-roza...črtaste:Dsam so mi jih molji požrli:approve:tko da si nove kupujem zdj

*DeeDee*
17.10.2006, 20:57
ja ne vem...a sem več al pa manj k ti...:Dto je uprašanje zdej...drugač pa če ti pove moja leta...:Dštudiram modno oblikovalstvo...sam se bom mogla najprej še naučit šivat :approve:

amaze646
17.10.2006, 21:43
odvisno od dneva....vcasih rad mešam

pikec85
02.12.2006, 09:51
jst sm pa po cele dneve skupej črn, no, kdaj imam pod črno srajco tudi belo majico in namesto črnih telovaden črno-bele converske.

sm kot ena zebra, ma bolj črna, kot bela

cliena
08.12.2006, 17:04
rada mam črno barvo...dobro se kombinira z usemi barvami...:approve: