Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Male skrivnosti

Sharkica
22.09.2006, 07:08
Ali imate kakšne svoje drobne skrivnosti, za katere partner ne ve ... kaj pa vem, recimo kakega oboževalca, s katerim se na skrivnem sestajate, na dnu omare skrit vibrator, eksotične želje, ki jih partnerju še niste zaupali, kakšno neprijetnost iz preteklosti itd. - ali pa si popolnoma vse zaupata, pokažeta? Se vam zdi to, da imaš nekaj "čisto svojega, za kar pa res ni nujno, da kadar koli izve", pametno ("mal zasebnosti pa tudi moram imeti") ali vas zaradi tega kdaj grize vest oz. ima, da bi stegnili jezik?

Nodika
22.09.2006, 07:22
Ali imate kakšne svoje drobne skrivnosti, za katere partner ne ve ... kaj pa vem, recimo kakega oboževalca, s katerim se na skrivnem sestajate, na dnu omare skrit vibrator, eksotične želje, ki jih partnerju še niste zaupali, kakšno neprijetnost iz preteklosti itd. - ali pa si popolnoma vse zaupata, pokažeta? Se vam zdi to, da imaš nekaj "čisto svojega, za kar pa res ni nujno, da kadar koli izve", pametno ("mal zasebnosti pa tudi moram imeti") ali vas zaradi tega kdaj grize vest oz. ima, da bi stegnili jezik?

Huda tema! :approve:

Moj dragi ve o meni vse. Popolnoma vse. Drugače niti ne bi mogla živet..So skrivnosti, ki mi jih je uspelo zase zadržat kar dolgo ... sam sta me moj dolg jezik in odprto srce (:D) prisilila, da sem popustila.

Ali jaz vem vse o njem? Po moje mi vsega ne pove. Ne vem, potihem si tko mislim.

Tudi moje skrite, najbolj preverzne želje pozna.. ali jih upošteva... to je pa spet druga tema. :D

Sharkica
22.09.2006, 07:23
Huda tema! :approve:

Moj dragi ve o meni vse. Popolnoma vse. Drugače niti ne bi mogla živet..So skrivnosti, ki mi jih je uspelo zase zadržat kar dolgo ... sam sta me moj dolg jezik in odprto srce (:D) prisilila, da sem popustila.

Ali jaz vem vse o njem? Po moje mi vsega ne pove. Ne vem, potihem si tko mislim.

Tudi moje skrite, najbolj preverzne želje pozna.. ali jih upošteva... to je pa spet druga tema. :D

Odpri jo! :D

Nodika
22.09.2006, 07:25
Odpri jo! :D

Bi sam se mi zdi, da je bla že milijon obdelana. :dontknow:

Sharkica
22.09.2006, 07:25
Bi sam se mi zdi, da je bla že milijon obdelana. :dontknow:

Ja sej vem ... zato tudi smajli zraven.

Nodika
22.09.2006, 07:28
Ja sej vem ... zato tudi smajli zraven.

Itak, na vse zgodi me že ena...:nonono:

Cifra
22.09.2006, 07:32
Kar nekaj stvari je takih, ki jih ne ve in jih najbrž ne bo nikoli vedel. Sicer pa je to vse v moji preteklost, in naj ne bi vplivalo na najino skupno prihodnost. Koliko skrivnosti pa se bo nabralo tekom najine zveze, bomo pa še vidli. Jaz se trudim, da čim manj :D

U462
22.09.2006, 08:14
:rolling: :rolling: :rolling:
če me nebi poznala kakšen sem, nebi bil zanimiv za njo :approve:
in če nebi imel domišljije pa kakšne slike Dorijana Greya v sefu dobro ve, da je tudi v dobro presenetiti nebi znal ;)

suede
22.09.2006, 08:27
imam skrivnosti....kar se tiče moje preteklosti mu pač ne povem vsega.....ker so pač stvari k se npr tičejo mene pa mojga bivšga ipd stvari in ga enostavno ne obremenjujem s tem....

Morena
22.09.2006, 08:33
Imam svoje male skrivnosti, ampak pretežno neškodljive (mislim, to ne vem sicer, zakaj bi pa mogla biti posedovanje vibratorja neka skrivnost?!). O preteklosti ve toliko, koliko se mi zdi upravičeni, da ve, pa tudi nimam kaj za skrivat. Preteklost je pa itak preteklost in naj tam ostane. Sicer pa, kot že rečeno, ja, imam svoje male skrivnosti in zdi se mi prav tako - drugače me zase ne bi nič ostalo.

Sharkica
22.09.2006, 08:37
Imam svoje male skrivnosti, ampak pretežno neškodljive (mislim, to ne vem sicer, zakaj bi pa mogla biti posedovanje vibratorja neka skrivnost?!). O preteklosti ve toliko, koliko se mi zdi upravičeni, da ve, pa tudi nimam kaj za skrivat. Preteklost je pa itak preteklost in naj tam ostane. Sicer pa, kot že rečeno, ja, imam svoje male skrivnosti in zdi se mi prav tako - drugače me zase ne bi nič ostalo.

Tud jest ne vem, ampak predpostavljam, da za kakšne najbrž je... kaj pa vem, mogoče je bejbo sram priznat tipu, da se gre v prostem času "vaja-dela-mojstra-mojster-pa-vajo"?

Morena
22.09.2006, 08:38
Ma ja... tega pa preprosto ne razumem. Mene ni prav nič sram priznati, da rada in kar precej masturbiram. :approve: In to nima prav nobene veze ali imam serviserja ali ne.

lady_lucifer
22.09.2006, 08:40

evo, isto zame vela:approve:

roxa
22.09.2006, 08:48
za te zadeve sem prava grešnica....:blush:
slabe vest nimam, ker ga na varam....
imam pa skrivni mail,dobivam se s komer mi paše (če bi vedu bi znoru:evil: )...
velik stvari mu ne povem (tiste ki jih ne rabi vedit)....

mdg
22.09.2006, 09:02
Ma tip mora bit malce skrivnosten, temačen, nenavaden, imet nekaj vedno "neodkritega" :blush:

Bolje da se bejbika(e) s tem ukvarja, kot pa z drugim skrivnostnim, nenavadnim...:D

Vse "odkrito", "odprto", "jasno" sucks.:approve:

madmitch
22.09.2006, 09:25
Ma tip mora bit malce skrivnosten, temačen, nenavaden, imet nekaj vedno "neodkritega" :blush:

Bolje da se bejbika(e) s tem ukvarja, kot pa z drugim skrivnostnim, nenavadnim...:D

Vse "odkrito", "odprto", "jasno" sucks.:approve:

In to ravno toliko skrivnosten, da začne ženski delat njena žilica po kovanju zarot, da na koncu ve a ne ve in raje ne vpraša, ker ve, da ne ve in si misli, da je bolje, da ne ve, ker ni sigurna, če ve vse in če ni tisto, kar ona ve, čisto nekaj drugega, kar bi morala vedeti. In če ni za tisto, kar ve ali bi morala vedeti, kriva sama, ker če je kriva sama, je bolje, da ne ve, ker če bi vedela, bi bilo hudo, in potem ne bi vedela, kaj naj stori.

No ja, približno takole, samo na kratko.

dvojčica
22.09.2006, 12:36
Jest mam tud kako malo skrivnost...tko kot je morena rekla, ne morem se čist cela razdajat:D :blush:

Trillian
22.09.2006, 13:29
ja no, vsega glih ne ve...predvsem kar je domena preteklosti, ampak nič relevantnega, in niti ne vem zakaj naj bi vedu vse in obratno (dokler so "male" skrivnosti jasno)

Njuška Trap
26.09.2006, 19:11
Mislim, da imava oba skrinjice, kjer so na varno spravljene male skrivnosti... Na vsake toliko (ponavadi ob precej nemogočih urah :rolling: ) se zgodi, da se debata razvije v tako smer, ko eden izmed naju reče: "A-haa, kaj pa to...", pa drugi pove in potem spet: "Kaj pa ti, si že..." Če me vpraša, povem, če me ne, sem pa tiho... :angel:

veska
26.09.2006, 19:31
ja kaj naj recem cedalje vec imam skrivnosti...pa ne da bi skrivala...npr detajli iz kakega dobrega zura, al pa grem vcasih z kakim frendom na kavo...pa sj tud ce bi izvedu nic tazga ma ne obesam glih na zvon...just in case...

snežko
26.09.2006, 19:34
:) oojaaaa. .kar nekaj...

NOTORIOUS
27.09.2006, 10:30
hello:P
ja po moje ma usak skrivnosti, pa sj zakaj pa ne?
so pa dolocene stvari, k je bols, da jih ne zve:veryevil:
pa sj sam da ni skode- a ne?
roxa ze ve!;) :sex:
smile:P

mrjerry
27.09.2006, 10:32
Ma ja... tega pa preprosto ne razumem. Mene ni prav nič sram priznati, da rada in kar precej masturbiram. :approve: In to nima prav nobene veze ali imam serviserja ali ne.

Ce zenska skriva vibrator na dnu omare, si u bistvu sama v skledo pljuva, ker sta s tem oba prikrajsana za potencialne uzitke.