Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Male in velike zadrege

popka
24.09.2006, 16:38
Se vam je že kdaj zgodilo kaj takega, da bi se najraje pogreznili v zemljo od sramu? Zanimajo me seveda samo zgodbice, ki so povezane s tem sklopom.:approve:

Jaz sem npr. enkrat (najstniška leta:blush: ) srečala pri vhodu v diskoteko nekega fanta, s katerim sva ga eno noč malo srala, ko pa sem pogledala še njegovega prijatelja, sem ugotovila, da sem se tudi z njim neko noč fino imela (pa ne isto noč, da ne bo pomote:shy: ). :blackeye: :D

U462
25.09.2006, 07:40
Ufff --- sem imel zanivivo srečanje ja :rolling:

Se z eno bejbiko gledava (blo je mal temno, pa tiste migajoče luči v disku ...) in se mi pripelje, da sva se nekoč imela prav fino :P
Tudi ona je delovala kot, da ve in da se poznava.

Ko pa sva spila pijačo, pa ugotoviva, da je ona pravzaprav hčera o tiste, s katero sva ga "srala" :D

mdg
25.09.2006, 07:47
Dooolgo sm se matral z eno pupo...res dolgo.
Na koncu je popustila in šla na eno feštico pri prijatelju.
Poletje...piknik...ogenjček...pijača. Grem odtočit v sosednji potok,
na poti v poltemi ognja nazaj srečam bejbiko, jo objamem in...nekaj čudno se je
branila na začetku, ampak potem pa ji je kar zapasalo. Brez besed...
Naslonjena ob drevo se je kar zapalila. :P

Objeta se vrneva k oknju in lejgavraga...taprava pupa že sedi tam !
Gledam tole objeto...pa ono "tapravo" tam...yebenti dvojčice !:nonono: :blush:

madmitch
25.09.2006, 10:06
Začetek veze z mojo sedanjo, torej mnoooogo let nazaj (nekaterih od vas še bilo ni, jaooo, tole ni dibro). Prespal sem pri njej in zjutraj sva se spravila k "delu". Ravno nekje sredi največje naslade uleti njena mama in z veseljem oznani zajtrk. Jaz sem jo pogledal (postelja je bila tako obrnjena, da sva se lepo spogledala, ko je odprla vrata) in rekel, "takoj". :( :( :(