Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : NetGear Powerline Ethernet Adapter + AMINO

falotXP
25.09.2006, 10:51
Zanima me ali je mogoče za SIOL TV priklopiti AMINO-ta prek taga omrežnega stikala http://www.mimovrste.com/katalog/product.php?product_id=1140381826

Ali bi to delovalo?

T-a-d-e-j
25.09.2006, 12:11
Ne vem zakaj ne bi, edini pogoj je dovolj hitra povezava (cca. 6 megabitov), kolikor vem je pa tale zadeva dovolj hitra. Vprašanje je če se ti splača, za tak denar (kupiti moraš 2 adapterja) bi se ti splačalo pogledati še Wlan sekcijo...

falotXP
25.09.2006, 18:46
Se pravi, da je bolj priporočljivo vzeti kakšen brezžični router ali kaj bi najbolj prišlo prav?
Kabel je malo težko potegnit.... ne vem... kaj priporočate?

doofus1979
26.09.2006, 12:41
jaz sem sicer probal z digitusovim powerline adapterjem, ki je nekaj podobnega, pa se ni obneslo. ocitno ima stvar (vsaj v mojem primeru) nekaj problemov z multicastingom, ki se uporablja pri iptv.

glede ruterja pa tako, ce rabis samo za en tv deluje dobro z "navadnim" access pointom (jaz sem imel LevelOne WAP-0006 na obeh straneh).

sam pa imam SiolTV brezzicno z Ruckus Wireless MF2900UE, ki oddaja signal na dva access pointa LevelOne WAP-0006 (enega pri Aminotu in drugega pri racunalniku) in deluje odlično. malce drazja resitev ampak kot pravim, deluje brez problemov, tudi kadar mora iti signal na dva razlicna konca, kar z navadnim access pointom tezko dosezes - mogoce s kaksnim novejsim, zmogljivejsim.

prednost Ruckus Wireless MF2900UE je tudi ta, da se lahko nanj povezes z obicjano wireless kartico (PCI, PCMCIA), medtem ko mi na navadnem access pointu ni uspelo vzpostaviti delovanje iptv.

falotXP
27.09.2006, 20:08
Mi lahko kdo prosim bolj to stvar razloži....

Home Networking
The ReadyLinks SmartFootTM and Coaxsys TVnet/AC adapters
(sold separately) are custom accessories which are directly
compatible with the AmiNET110 and allow consumers to
receive individual IPTV services on multiple televisions around
the house. An end user can view a movie in the living room
while another family member watches a different channel in
their bedroom, all via existing cabling.

Kaj mi pomaga, če imamo doma že kabelsko omrežje?

falotXP
29.09.2006, 08:03
Ali je še mogoče kje/kako dobiti AMINO 110?