Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Dilema

PEPE1
26.09.2006, 13:44
Spoznal sem žensko, ki je poročena in ima otroke.
Jest sem samski in brez otrok :)
Skratka, preskočila je iskrica....in dogovorila sva se, da se bova dobivala samo za sex brez obveznosti....
No in sedaj me zanima vaše mnenje. Naj se dobivam z njo, glede na to da je poročena in z otroci....njej to ne predstavlja nobene ovire.....pravi da je to itak že počela...

Vaše mnenje....

Hvala.

P.S. pa brez obsojanj prosim, ker se še nisva dobila, ampak naj bi se ta vikend.

mrjerry
26.09.2006, 13:47
Take stvari se ponavad sprasuje, preden se zmenis :veryevil:

nattka
26.09.2006, 13:49
P.S. pa brez obsojanj prosim, ker se še nisva dobila, ampak naj bi se ta vikend.

in kaj konkretno torej želiš vedeti ...

dvojčica
26.09.2006, 13:54
In zdej boš tko naredu, kot bomo mi rekla al kaj?:nonono:

PEPE1
26.09.2006, 14:01
in kaj konkretno torej želiš vedeti ...

U bistvu me zanima, kaj bi vi naredili.....

spela26
U bistvu me zanima, kaj bi vi naredili.....
ampak mi nismo taki kot ti...drgac bi naredil:dontknow:

Kaja
ona je poročena in z otroki....ti si pa sam...............če ona lahko, kje je ovira?

D' Andre
26.09.2006, 14:02
Ne vidim problema: kot dve odrasli osebi, sposobni normalne komunikacije, sta se zmenila za f*k. Čudovito, super. Men se zdi, da te bl skrbi, da bi se ti zaljubil pa to... :rolling: Otroc pa to... :)

mrjerry
26.09.2006, 14:02
Objavi sliko bejbe :clown:

Drgac pa... Ne, jaz se s takimi ne bi zapletal. Pa ne zato, ker ima otroke, ampak zato, ker si z zenskami v zivljenju zelim poceti se kaj dugega, kot seksati brez obveznosti. Obveznosti so u bistvu cist okej :cool:

freya
26.09.2006, 14:03
Ne vidim problema: kot dve odrasli osebi, sposobni normalne komunikacije, sta se zmenila za f*k. Čudovito, super. Men se zdi, da te bl skrbi, da bi se ti zaljubil pa to... :rolling: Otroc pa to... :)

brez skrbi, če že ima otroke, ne rabi še enga

Mowgli
26.09.2006, 14:06
Objavi sliko bejbe :clown: Pa telefonsko...

Sicer pa, če ti ne smeta filling, da si toy boy... WTF, enjoy!

Cavallo
26.09.2006, 14:07
Skratka, preskočila je iskrica....in dogovorila sva se, da se bova dobivala samo za sex brez obveznosti....
No in sedaj me zanima vaše mnenje. Naj se dobivam z njo, glede na to da je poročena in z otroci....njej to ne predstavlja nobene ovire.....pravi da je to itak že počela...

Vaše mnenje....

Hvala.

Ma dej sam žgi ko kobra. Nič čakat! Mal je takih :)

Mowgli
26.09.2006, 14:10
Sanje deževnika, da je odrasla kobra... :clown: Pazi se mungosa!

Sharkica
26.09.2006, 14:11

Vaše mnenje....

Hvala.

Em ... kako bi se pa ti počutil, če bi izvedel, da tvoja žena počne kaj takega?
(ja, ja, fantje, hitr navalite s komentarji :D )

Cavallo
26.09.2006, 14:15
Jah če bi se pa to men zgodil bi pa drugač ukrepal :D :D :D Ker pa to ni njegove pa nej gre :D

Cavallo
26.09.2006, 14:19
No sicer pa bi to pomenlo da je napaka na moji strani oz. v tem primeru na moževi strani. Al je ne zadovolji tko kot jo mora al pa je en bednik ki mu dol visi za familijo itd. Al pa če je ženska res tolk potrebna ko sahara vode in dec nevzdrži več in mora potem še mal drugam skočit :) Mal fantaziram :D

nattka
26.09.2006, 14:32
No sicer pa bi to pomenlo da je napaka na moji strani oz. v tem primeru na moževi strani. Al je ne zadovolji tko kot jo mora al pa je en bednik ki mu dol visi za familijo itd. Al pa če je ženska res tolk potrebna ko sahara vode in dec nevzdrži več in mora potem še mal drugam skočit :) Mal fantaziram :D

al pa je konec koncev sam prasička ... ki ji je vseeno s kom se dol daje, sam da ni doma treba ...

lila5
26.09.2006, 14:34

Vaše mnenje....

Hvala.

Če sta se zmenila za seks brez obveznosti, ne vem zakaj bi te zanimala njena družina in otroci...:dontknow: sicer pa si ti samski, poročena in z družino pa je ona in vara ona in ne ti.......

Če pa imaš moralne zadržke in si se zato obrnil na forum, pa seks brez obveznosti, še posebno s poročeno žensko z otroki, ni zate.......

Če si se pa ti zaljubil, ona pa si želi le seksa.....tega ti pa ne privoščim......

Cavallo
26.09.2006, 14:38
lila5, odgovor na mestu! ;)

grofica
26.09.2006, 14:39
Take stvari se ponavad sprasuje, preden se zmenis :veryevil:

:rolling: :rolling: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: JESSAM UPAM, DAJ DOST STAR, DA JE NAUJO ZAPRLI...

mrjerry
26.09.2006, 14:41
in obratno, ce mal pomislis... :shy:

(lepo da si spet kej okol prsla :kisses: )

grofica
26.09.2006, 14:41
al pa je konec koncev sam prasička ... ki ji je vseeno s kom se dol daje, sam da ni doma treba ...

MOGOČE JE PA KONCKONCOU SAM FEJST BABA, KJI MOGOČE NI USEEN S KOM SE DOL DAJE(SKLEPAM, DA PEPI FAJN ZGLEDA IN, DA JE MAČO:rolling: :approve: ) IN MOGOČE SE DOMA NE MORE....

MOGOČE...JE PA SAM POTREBNICA, KI UŽIVA V FU.KU....IN ZATO ŠE NI PRAŠIČKA....

spartan
26.09.2006, 15:05

Vaše mnenje....

Hvala.

....sem bil v takšni situaciji.....tako da te ne bom obsojal. Se pravi...povedala ti je, da je to že počela......verjetno ti je tudi razložila, da sta se "mal" prepozno spoznala za "kaj več"..

Kakšno je moje mnenje; bodi ziher, da ona ni ravno "zaljubljena" v tebe....če boš na vikend-srečanju pokazal, da si zaljubljen....potem te bo simpl pustila pri miru (saj menda ne verjameš, da rabi ob svojem možu še zaljubljenega mladca, kateri bi ji težil....ali celo ogrozil njen status in njeno idilično družinsko življenje). Če bo vse klapalo in ko bo ugotovila, da si dovolj zrel za kaj takšnega (in pa seveda vreden greha), ni več ovir in potem lahko športata, seveda le začasno. Kakšna je pa prihodnost takšne veze; če je zanjo sex šport, potem si bo prej ali slej dobila drugega in veselo telovadila z njim naprej (po domače; ko ji boš dosadil).

Če mi ne verjameš, kar sem napisal; potem jo enostavno vprašaj. To ni ravno zveza, ki bi temeljila na vzajemnem čustvenem odnosu. Lahko jih krepko dobiš po glavi; ti praviš iskra....iskra da....ampak česa?

Tako da imaš kar nekaj stvari na izbiro.......lahko ti pa povem kaj sem jaz naredil.

madmitch
26.09.2006, 15:13
Kaj čakaš, sam da da. Ti kar navali, boš videl, sex je prima stvar.

mrjerry
26.09.2006, 15:30
....sem bil v takšni situaciji.....tako da te ne bom obsojal. Se pravi...povedala ti je, da je to že počela......verjetno ti je tudi razložila, da sta se "mal" prepozno spoznala za "kaj več"..

Kakšno je moje mnenje; bodi ziher, da ona ni ravno "zaljubljena" v tebe....če boš na vikend-srečanju pokazal, da si zaljubljen....potem te bo simpl pustila pri miru (saj menda ne verjameš, da rabi ob svojem možu še zaljubljenega mladca, kateri bi ji težil....ali celo ogrozil njen status in njeno idilično družinsko življenje). Če bo vse klapalo in ko bo ugotovila, da si dovolj zrel za kaj takšnega (in pa seveda vreden greha), ni več ovir in potem lahko športata, seveda le začasno. Kakšna je pa prihodnost takšne veze; če je zanjo sex šport, potem si bo prej ali slej dobila drugega in veselo telovadila z njim naprej (po domače; ko ji boš dosadil).

Če mi ne verjameš, kar sem napisal; potem jo enostavno vprašaj. To ni ravno zveza, ki bi temeljila na vzajemnem čustvenem odnosu. Lahko jih krepko dobiš po glavi; ti praviš iskra....iskra da....ampak česa?

Tako da imaš kar nekaj stvari na izbiro.......lahko ti pa povem kaj sem jaz naredil.

Jaz bi samo dodal, da se s tem do neke mere (spet odvisno od primera do primera) delno zakoljes pri dobivanju kaksne resnejse zveze. Prvo kot prvo si malo manj `na prezi' in drugo kot drugo mors svoji resnejsi bejbi (ko jo dobis) prej ali slej obrazlozit, kako je stvar potekala. Ce ne sicer pa zato, ker se prej ali slej izkaze, kako majhna je slovenija.

spartan
26.09.2006, 18:16
Jaz bi samo dodal, da se s tem do neke mere (spet odvisno od primera do primera) delno zakoljes pri dobivanju kaksne resnejse zveze. Prvo kot prvo si malo manj `na prezi' in drugo kot drugo mors svoji resnejsi bejbi (ko jo dobis) prej ali slej obrazlozit, kako je stvar potekala. Ce ne sicer pa zato, ker se prej ali slej izkaze, kako majhna je slovenija.

Še dobro, da nisem povedal, kaj sem v dani situaciji dejansko storil; ob takih prijat'lih človek sploh ne rabi sovražnikov :D

drugače Jerry; ženski, katera mora vedeti sem povedal....in ona ve....

veska
26.09.2006, 19:38
Naši dvomi so izdajalci - ki nas silijo da izgubljamo, ker se bojimo tvegati.
Ne vidim ovir.

nattka
26.09.2006, 19:53

pa ne da se ti sekiraš o majhnosti slovenije ...:O

za to se pa še jaz ne ... kar sem počela PREDEN sem spoznala njega, je moja stvar ... on to sprejme ali ne ... če mu sploh povem ...

jaz samo menim, da mladenič brez obveznosti ne rabi poročene mame, ki se dol daje z vsakim, ki pride mimo ...
če pa bo to storil, je pa njegova stvar in ne vem zakaj bi moral naslednji punci razlagat karkoli ...

lila5
26.09.2006, 20:01

A ni to o majhnosti Slovenije brezvezen stereotip o katerem je sploh neumno govoriti, še bolj noro pa se obremenjevati.......;)

Mene nikoli ni zanimalo in tudi nisem pričakovala, da mi bo moj partner govoril o svojih prejšnjih resnih vezah.....prejšnjih seksualnih pustolovščinah za eno noč.....in tudi od mene ni nikoli pričakoval, da mu bom na dolgo in široko razlagala kaj vse sem s kom doživela in na kak način......kar je bilo prej je pač preteklost....še posebno če ne pričakuješ, da dobiš devičnika za resnega partnerja......:)

spartan
26.09.2006, 20:13
A ni to o majhnosti Slovenije brezvezen stereotip o katerem je sploh neumno govoriti, še bolj noro pa se obremenjevati.......;)

Mene nikoli ni zanimalo in tudi nisem pričakovala, da mi bo moj partner govoril o svojih prejšnjih resnih vezah.....prejšnjih seksualnih pustolovščinah za eno noč.....in tudi od mene ni nikoli pričakoval, da mu bom na dolgo in široko razlagala kaj vse sem s kom doživela in na kak način......kar je bilo prej je pač preteklost....še posebno če ne pričakuješ, da dobiš devičnika za resnega partnerja......:)

seveda je brezvezen......če bi vsak pred svojim pragom pometal, bi vlada morala nabaviti rovokopače:D

Jelengar
26.09.2006, 23:43
Kar se mene tice (ker si ze vprasal), se jaz osebno taksnih igric ne bi sel.

Glede tebe pa, upam, da si polnoleten, ker drugace lahko potrebno mater spravis v nepotrebne tezave. :D Preden pa jo poskusis ubosti pa zahtevaj pisno dovoljenje njenega moza, da jo lahko. :veryevil:

Žeruh
27.09.2006, 05:36

Vaše mnenje....

Hvala.

Jaz mislim, da si odprl to temo samo zato, da se pohvališ:approve: Poznam ta občutek, ko dosežeš najvišjo stopnjo varanja (bil si prevaran:( ,...varal si:P ,... in nekdo vara nekoga s tabo:P ).

Kar naprej stari.... samo pazi, da njen 4. otrok ne bo tvoj:veryevil: .

Jelengar
27.09.2006, 07:14
Nic ne bomo obsojali. :D Sicer je pa vikend vec kot primeren za take stvari. Matere s tremi otroki so takrat ponavadi proste, moz je pa verjetno na fuzbal tekmi. A bosta pri njej doma ali pri tebi doma? Ali kje drugje? Povej vse podrobnosti. :P

roxa
27.09.2006, 08:42

Vaše mnenje....

Hvala.

moj nasvet?
pusti poročene pri miru...tu imaš lahko samo težave...

biba
27.09.2006, 08:46
..ne,..ne in ne, .....ne,..edino, če rad ližeš kar so drugi že izpljunili

mrjerry
27.09.2006, 11:28
pa ne da se ti sekiraš o majhnosti slovenije ...:O

za to se pa še jaz ne ... kar sem počela PREDEN sem spoznala njega, je moja stvar ... on to sprejme ali ne ... če mu sploh povem ...

jaz samo menim, da mladenič brez obveznosti ne rabi poročene mame, ki se dol daje z vsakim, ki pride mimo ...
če pa bo to storil, je pa njegova stvar in ne vem zakaj bi moral naslednji punci razlagat karkoli ...
JAZ se ne, ker tega ne pocnem in se mi posledicno ni treba sekirat. Sem pa izpostavil kot enega izmed moznih problemov. Naj tisti, ki je vprasal, pri sebi presodi, ali mu je to faktor odlocitve ali ne.

Drugo je pa encapsulated form of my thought exactly :2thumbs:

Jelengar
27.09.2006, 12:12
Jaz bi samo dodal, da se s tem do neke mere (spet odvisno od primera do primera) delno zakoljes pri dobivanju kaksne resnejse zveze. Prvo kot prvo si malo manj `na prezi' in drugo kot drugo mors svoji resnejsi bejbi (ko jo dobis) prej ali slej obrazlozit, kako je stvar potekala. Jaz bi tvoj, sicer veljaven point, samo malce predrugacil. Ne da moras (imperativ) svoji resnejsi bejbi (ko jo dobis) prej ali slej obrazlozit, kako je stvar potekala. Seveda ne. Gre zato, ali ji bos lahko kdaj tudi kaj takega brez sramu zaupal. Tu gre za vprasanje, koliko se sam cenis.

mrjerry
27.09.2006, 12:18
True.

freya
29.09.2006, 12:57
Kja si se odločol Pepe?
jasno....ti kar poročaj v ponedeljek

NOTORIOUS
29.09.2006, 14:24
men je stvar tko mal :dontknow:
sam tko je , ce je porocena, pa ma otroke, pol je ona tista k more vedt kaj ji lohk skoduje- ti pac tle nis nc kriv
sj ti sam tic not pade.:dontknow: :P :veryevil: itk bo dala teb al pa ksnmu drugmu:approve:
aja pa upam da si sposobn poskrbet pol zase- k bo njen zvedu- pa ce te dubi:fight:
itak se pa ti odloc:rolling:

roxa
29.09.2006, 15:42
men je stvar tko mal :dontknow:
sam tko je , ce je porocena, pa ma otroke, pol je ona tista k more vedt kaj ji lohk skoduje- ti pac tle nis nc kriv
sj ti sam tic not pade.:dontknow: :P :veryevil: itk bo dala teb al pa ksnmu drugmu:approve:
aja pa upam da si sposobn poskrbet pol zase- k bo njen zvedu- pa ce te dubi:fight:
itak se pa ti odloc:rolling:
hmmm...:?:
dobr si tole povedal, resnično...jaz bi bu sicer to odsvetovala....ravno zarad vseh možnih zapletov...ki bi jih takšna ženska povzročila sama (večina jih naredi tako)....to so naveličane ženske in takšnih se mora pazit...

NOTORIOUS
02.10.2006, 06:41
ja kriv je svoje narave, pac sprejel je ponujeno- zensko, k ga ocitno privlac:P
sj ne recm, da je to 100% prov, sam pac tko je ona se mu je ponudla, ce mu ustreza- zakaj ne?
ona je pa tista, k bo vedla o svoji vezi najvec, pa na njej je da se zave posledic.:nonono:
ona bo mogla razcistit s svojim mozem. kaj pa ce je ze razcistla, pa se pac dobiva za drugimi?:rolling:
itak nj pa fant nardi s svojo glavo- sj tud je/ bo!:2thumbs:

soncnica
02.10.2006, 08:24
nja...je vredno riskirat, da se bo dečko iz - seksa brez obveznosti spremenil v zelo zaljubljenega človeka....kar se zna zgodit, pa pol?trpel...raj si najdi deklico k bo samo tvoja, pa je ne boš rabil delit!

Jelengar
03.10.2006, 00:27
Ej, Pepe, weekend je mimo. ;) Kako je kaj bilo? A te je mati treh otrok dobro "popedenala"? A je zdaj naenkrat postala ze mati stirih otrok? :veryevil:

roxa
03.10.2006, 09:00
?
ona je pa tista, k bo vedla o svoji vezi najvec, pa na njej je da se zave posledic.:nonono:
ona bo mogla razcistit s svojim mozem. kaj pa ce je ze razcistla, pa se pac dobiva za drugimi?:rolling:

imaš prav tole veš....če si frej lahko počneš kar te je volja, tisti, ki so vezani so odgovorni....

Rincha
11.04.2007, 13:52
kaj bi jest naredila?

no jest se samska ne bi dobivala s poročenim tipom.:approve:
ker bi hotela kaj več kot neobvezni seks.

kabala
14.04.2007, 17:29
ma tud če se dobivaš z nekom, ki je vezan in vse teče kot "mora", zaradi tega ful zgubiš zaupanje v nasprotni spol, ko zraven vidiš, kako to laufa, da je ženička po eni strani zelo prijazna do svojega možeka, ga lepo pokliče in mu pove, da se ji bo v službi malo zavleklo, potem sledi :sex: , nakar ga zopet pokliče, da zdaj pa gre domov in da naj pogleda, če je doma kaj kruha, ker sicer bo še ona skočila v trgovino. no, ko imaš svojo vezo in te dekle pokliče, da se ji je zavleklo v službi ... hmmmmmmm:evil: