Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : sluzba ali materinstvo

veska
26.09.2006, 19:48
Stara 27 let, pred kratkim se zaposlila v podjetju na delovno mesto o katerem sem sanjala pol življenja:rolling: :2thumbs: , s fantom 7 let...on bi počas otroka, tud jaz sem si ga do zamenjave želela, ma sedaj ni sans...kaj naj nardim?:dontknow: Pisuka...veza se mi krha...to je se dodatno NE za otroka....nevem, odtujena sva...to traja pol leta, ma drugace je za nama precudovota veza...sj neki se trudiva ohranjat vezo ma nevem...res nevem kaj bo cez pol leta...in ni sans da mam na to sranje se otoka..Sj ene pol leta sva projekt odlozila za froca, ma umes se kriza stopnjuje...nevem ce bo on zacel tezit za froca...kaj naj? Se odrecem svojim sanjam? Ne predstavljam pa si da bi sla narazen..nevem.:dontknow:
help!!

Hvala.

nattka
26.09.2006, 19:58
najprej poštimajta odnos ... potem se pogovorita glede službe ... in za otroka imata še nekaj časa ...

nič ni narobe če si želiš ohraniti zvezo ... imaš pa prav, otrok bo vse skupaj samo še poslabšal ... najprej nujne stvari popakirat na pravo mesto ...

sej bo šlo ... držim pesti ...:approve: :2thumbs:

lila5
26.09.2006, 20:15
Stara 27 let, pred kratkim se zaposlila v podjetju na delovno mesto o katerem sem sanjala pol življenja:rolling: :2thumbs: , s fantom 7 let...on bi počas otroka, tud jaz sem si ga do zamenjave želela, ma sedaj ni sans...kaj naj nardim?:dontknow: Pisuka...veza se mi krha...to je se dodatno NE za otroka....nevem, odtujena sva...to traja pol leta, ma drugace je za nama precudovota veza...sj neki se trudiva ohranjat vezo ma nevem...res nevem kaj bo cez pol leta...in ni sans da mam na to sranje se otoka..Sj ene pol leta sva projekt odlozila za froca, ma umes se kriza stopnjuje...nevem ce bo on zacel tezit za froca...kaj naj? Se odrecem svojim sanjam? Ne predstavljam pa si da bi sla narazen..nevem.:dontknow:
help!!

Hvala.

Najprej poštimajta v vezi, pa pol otrok......podobno se je zgodilo nama, ko sva začela razmišljati o otroku.....saj verjetno veš kako je, oba si ga želita....vendar se pojavi strah, kaj se bo zgodilo s službo....ženske ponavadi takoj začnemo paničariti, da bomo ostale po porodniški brez službe, da bomo ujete doma.....itd., itd....to se potem posledično kaže v nervozi v vsakodnevnem življenju, partner začuti, misli, da ga odrivaš in pride do tega, da se veza začne "krhati".......midva sva se nekako uspela pogovoriti in "odložiti" otroka za kako leto....takrat o njem sploh nisva govorila.....nakar se je, ko sva stvari v vezi in seveda v svojih glavah poštimala in je začetni šok ob odločitvi za otroka minil, spet začutila željo, da pa bi zdaj imela otroka.......ni to stalnica, da bi se pa morale ženske odločati med službo in materinstvom in se odpovedati ali enemu ali drugemu.....večinoma si te probleme same delamo v glavi in si odločitve, ki sploh ne bi smele biti take planske odločitve, ker pripravljen za prvega otoka se itak redko kdo čuti, sami zakompliciramo......

Njuška Trap
26.09.2006, 20:34
najprej poštimajta odnos ... potem se pogovorita glede službe ... in za otroka imata še nekaj časa ...

nič ni narobe če si želiš ohraniti zvezo ... imaš pa prav, otrok bo vse skupaj samo še poslabšal ... najprej nujne stvari popakirat na pravo mesto ...

sej bo šlo ... držim pesti ...:approve: :2thumbs:
Agreed. :approve:

madmitch
26.09.2006, 21:00
Ljubica zlata, kakšna veza neki, če je na silo. Najprej si ti, potem pa vse ostalo, ker če boš ti nesrečna, nisi z ustrajanjem v zvezi naredila nič, razen neumnosti, ki jo bosta plačevala oba (in bog ne daj, še otrok). Če bosta šla narazen, bo hudo bolelo a vseeno manj, kot če bi ustrajala na silo.

Potrudita se pa le, ne sedaj takoj kufrov pakirat. Pa še nekaj, otroka imasta dva, tako da res ne vem, zakaj bi morala ravno tvoja kariera trpeti.

Jelengar
26.09.2006, 23:54
Pri tebi ni vprasanje "sluzba ali materinstvo", ampak bolj vprasanje ali imas tapravega partnerja za do konca zivljenja? Ko ti bo to jasno, ti bo jasno tudi vse ostalo. :dontknow: Ne verjamem, da materinstvo izkljucuje sluzbo (in obratno).

Smarty
27.09.2006, 09:17
Pri tebi ni vprasanje "sluzba ali materinstvo", ampak bolj vprasanje ali imas tapravega partnerja za do konca zivljenja? Ko ti bo to jasno, ti bo jasno tudi vse ostalo. :dontknow: Ne verjamem, da materinstvo izkljucuje sluzbo (in obratno).

Se strinjam. :approve:

Vezo porihtat. :nonono:

spela26
27.09.2006, 09:19
NIKAKOR NE-OTROČKA,CE SI ZE ZDAJ V DVOMIH GLEDE VAJINE VEZE IN SE PROBLEMI SE STOPNJUJEJO...:nonono: NE

mrjerry
27.09.2006, 09:21
Noben te ne more prisilit, da bi imela otroka.

In ti ne mores nikogar prisilit, da ga ne bi imel.

ain
27.09.2006, 10:15
še je čas za otroka, se ne mudi še... zato najprej preštudirat, porihtat stvari pol pa ja otrok..

dvojčica
27.09.2006, 10:30
Tako kot je večina rekla...preden se odločita za otročka, poštimajta vezo. Sicer bo vse samo še slabše.:)

veska
27.09.2006, 17:36
Hvala folk
;)

grofica
28.09.2006, 19:50
help!!

Hvala.

LUBICA...PREBER KNJIGO "TRIJE V POSTELJI"...PA TI BO VSE JASN....;) :2thumbs:

tsuaF
28.09.2006, 19:54
Stara 27 let, pred kratkim se zaposlila v podjetju na delovno mesto o katerem sem sanjala pol življenja:rolling: :2thumbs: , s fantom 7 let...... Se odrecem svojim sanjam? Ne predstavljam pa si da bi sla narazen..nevem.:dontknow:
help!!

Hvala.
Daj, dokler sta lahko v nadaljevanju zivljenja vsaj se znanca mu odkrito povej, da naj gre raje drugam si ustvariti familijo ;)
No lahko pa pristanes na to, da ima on z drugo otroka s tabo pa tvojo kariero :approve:

roxa
29.09.2006, 08:44
help!!

Hvala.
za otroka je še čas in nikar se ne odločaj zanj...dokler ti ne boš pripravljena in si boš ti to želela....ker se tiče otrok so moški mal zviti:(

Jelengar
29.09.2006, 09:11
....ker se tiče otrok so moški mal zviti:(
kaj pa to pomeni? :dontknow:

roxa
29.09.2006, 09:12
kaj pa to pomeni? :dontknow:
včasih ga hočjo nardit sam, da žensko obdržijo....:evil:
(in ženske so iste)

Jelengar
29.09.2006, 09:21
Res je. :( Namesto, da bi se je iznebili. :approve:

roxa
29.09.2006, 09:22
Res je. :( Namesto, da bi se je iznebili. :approve:
čustva, čustva....:nonono: :dontknow: (tako je, kaj čmo?)