Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zaupati ali (ne)zaupati....

spartan
26.09.2006, 20:21
...kako gledate na zahtevo npr. partnerke, da pred skupnim spolnim odnosom naredita "majhen test" kar se tiče spolnih bolezni. Npr.: punca si vas želi, ampak je pazljiva......v smislu....nikoli se ne ve. Seveda se testirata oba.

V tujini je to že kar ustaljena praksa....kaj pa pri nas? Smo še zmeraj 100 let za leseno žlico, ali smo tukaj napredni oz. modisch kot drugod po svetu?

Kako bi vi reagirali na takšno zahtevo....moški....ženske...anybody:shy:

...aja...test je brezplačen

Njuška Trap
26.09.2006, 20:31
Been there, done that. Pa še kdaj bi. :approve:

nattka
26.09.2006, 20:42
jaz tudi nimam nič proti ... morda bi bilo smiselno, da tudi pri nas postane ustaljena praksa ...

Njuška Trap
26.09.2006, 21:01
jaz tudi nimam nič proti ... morda bi bilo smiselno, da tudi pri nas postane ustaljena praksa ...
Še posebej, ko beremo podatke o tem, da naj bi 40% punc, žensk v Sloveniji obolevalo za klamidijo.

kekez
26.09.2006, 21:09
A vsakič :O ?

Njuška Trap
26.09.2006, 21:13
A vsakič :O ?
S stalnim partnerjem najbrž ne, če jih pa menjavaš, pa v poštev pride redna uporaba kondomov, ali kako? :D

popka
27.09.2006, 02:01
jest sm čist za to

Kahla
27.09.2006, 06:15
Se strinjam ja.

sadie_007
27.09.2006, 08:06
men se zdi to zelo pametno :approve:

čeprov, roko na srce, sama v resnici nisem bla nikol tolk pametna :clown:

mdg
27.09.2006, 08:11
Ni neumno.

Čeprav tako zahtevo ponavadi partner razume
kot veliko mero nezaupanja. Kar je na začetku hudo škakljivo...

Ampak...pametno je. Vsaj dvomov ni ! :approve:

D' Andre
27.09.2006, 08:33
Z bivšo sva želela seksati brez kondoma, zato sva šla na test. Seks brez kondoma je vendarle bolj kul. Gumica ni ravno afrodiziak. Ta 'zahteva' po testu je dobra v obojestransko zadovoljstvo. ;)

roxa
27.09.2006, 08:37
kaj pa vem kako bi reagirala na to zahtevo....mahhh..če bi ful to hotu bi nardila, ampak ne z veseljem:shy:

ozayrus
27.09.2006, 08:58
Šel bi.

D' Andre
27.09.2006, 09:02
Men se zdi noro, da seksaš z nekom (čeprav ga kao ful ljubiš in mu zaupaš) brez kondoma. Ko enkrat fašeš kako bolezen, vso to emocionalno sranje v trenutku zbledi. Tko da dejmo karte na mizo in pejmo na test. Če nimaš kaj skrivati, boš to naredil(a) brez ugovorov!

ain
27.09.2006, 10:17
superca ideja... mislim da bi kar kul sprejela, konec konce tud mene zanima kk je z njim...

gia
27.09.2006, 10:40
se mi zdi čisto pametno in se mi ne zdi na mestu, da bi npr. partner zavrnil tako željo ali bil zaradi tega užaljen. to bi bilo enostavno otročje.

mrjerry
27.09.2006, 10:41
...kako gledate na zahtevo npr. partnerke, da pred skupnim spolnim odnosom naredita "majhen test" kar se tiče spolnih bolezni. Npr.: punca si vas želi, ampak je pazljiva......v smislu....nikoli se ne ve. Seveda se testirata oba.

V tujini je to že kar ustaljena praksa....kaj pa pri nas? Smo še zmeraj 100 let za leseno žlico, ali smo tukaj napredni oz. modisch kot drugod po svetu?

Bi sel, ce bi tako hotela. Ni fore v tem, da se gres delat finega, ampak se gre za to, da je treba seksat sprosceno. Ce je zanjo to sprostitveni faktor, se gres pac testirat.

Menda pa traja precej casa, da dobis rezultate HIV testa... Vsaj pred leti vem, da je trajalo nekaj mesecev...

ain
27.09.2006, 10:44
Bi sel, ce bi tako hotela. Ni fore v tem, da se gres delat finega, ampak se gre za to, da je treba seksat sprosceno. Ce je zanjo to sprostitveni faktor, se gres pac testirat.

Menda pa traja precej casa, da dobis rezultate HIV testa... Vsaj pred leti vem, da je trajalo nekaj mesecev...
super, umes si lahko še koga okužu

lila5
27.09.2006, 12:50
Danes rezultate HIV testiranja dobiš v v kakem tednu.......

Njuška Trap
27.09.2006, 13:10
Danes rezultate HIV testiranja dobiš v v kakem tednu.......
V štirih dneh. Testiranja so v ponedeljkih na infekcijski, če se odločiš za telefonsko preverjanje rezultatov, pokličeš v petek in izveš. No, vsaj moja izkušnja iz davnega leta 1998 je taka. :D

Sharkica
27.09.2006, 13:22

Podpiram. :approve:

MrJerry_si
27.09.2006, 13:42
Kaj pa iz čiste obzirnosti do drugega
no pa mogoče vedenja o svojem zdravju

se pa čist tako zaradi samozavedanja
se pa nihče ne da iti pregledati

soncnica
27.09.2006, 16:58
ma ja, men se tut ne zdi to nc groznga...js bi sla , ce bi hotu...:dontknow:

grofica
28.09.2006, 20:06

JESM SE SAM ENKAT..KJE BIU TIP PAČ NA IGLI...USE KUL...NI BLEMA..ČE BI KDO RAD, DA TO NARDIM, BI PAČ NARDILA, KER KR DOSTKRAT SEKSAM S KONDOMI V ŽEPU......ČE BI MI BLO DO NJEGA...

tsuaF
28.09.2006, 20:11
prizorišče Global ipd...
"3,2,1... tišina, snemamo..."
Cosmo bejba se že drgne ob njegovo stegno, on jo je itak že celo poslinil...
opening line: "Lubiiii, a ne, da maš zdravnišk potrdiu?"
dramaturška pavza...
lift pade
fade out

Pametne zadeve se ne primejo :veryevil:
Ce lahko nosijo trakce na rokah, da so placali vstopnino bi lahko imeli tudi bedz z zadnjim datumom pregleda in rezultatom testa ;)

lump muc
11.10.2006, 20:41
povsem normalna stvar,da greš na pregled,če zahteva partner.bolje preventiva že na samem začetku kot slabe posledice trenutne strasti.

neresno in celo nevarno zna biti zavračanje takšnih pregledov