Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : duo paket

tor
27.09.2006, 21:56
sprašujem vas kdo uporablja siol telefonijo,ali ste zadovoljni.jaz bi uzel paket duo.na forumu berem da imate eni probleme,s telefonijo oziroma z modemom sagem.zato naj kdo kaj opiše ali je v redu ali ni:2thumbs:

vajenc
27.09.2006, 22:16
Jz mam duo paket, telefonija mi dela, sagem tut. Trkam ob les TOK TOK TOK
Imel pa sem težave in to VELIKE iz strani Telekoma, Siola, mam polni razvezan dostop, s prenosom cifre, še vedno urejam položnice s strani Telekoma k mi jih še vedno dostavljajo k mislijo, da mam še vedno ISDN priklop, tko da takle smo mel in še več se je dogajal, se mi ne da pisat vsega, mogoče kakšna knjiga kdaj.
Drugač pa men dela Duo paket. Za nekaj časa pa ne bom spreminjal paketa k je preveč štale, živcev, bencina, telefona šlo za urejanje, pa še zdj nisem zrihtal, ker je vsak mesec kakšen nov izziv.

gasilko
28.09.2006, 14:33
Po groznih težavah mi od 03.09.2006 dela BP imam razvezan duo paket ,odločit se moraš sam.

clutch
28.09.2006, 17:07
Jst vsakmu recem, da ce je dejansko odvisen od telefona (se pravi, da v primeru okvare ne zna zdrzat recimo cez vikend brez telefona), naj ne jemlje tega... Sej ne, da bi se to zgodilo vsak vikend... Meni se v 4-ih letih ni modem 1x odsinhroniziral.. Zna pa pridet kdaj tudi do take scene...

synopsis
28.09.2006, 23:09
Meni se v 4-ih letih ni modem 1x odsinhroniziral

aha...pejt se 5x prebrat ;)

Jaz imam duo ze kaksne 3 mesce in je blo vsekga skup tezav 2 mesca :) Odkar pa je centrala posodobljena deluje sagem popolnoma brez problema. Paket je 10/768 in pri teh hitrostih celo deluje :) 24/7

torej se strinjam s sklopko, da ce nisi ravno firma, potem je to prava stvar :) Temu se rece...za domaco uporabo ;) Vzemi si to telefonijo za hobij :)