Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kateri dogodek mi je najbolj ostal v spominu

Verbal
28.09.2006, 23:13
V strahu pred velikim potopom, ki so ga pred nekaj leti napovedovali nekateri cerkveni dostojanstveniki, smo se s sošolci zatekli na najvišji del planeta Zemlja, ki smo ga lahko dosegli. Po prvotnem planu naj bi to bil vrh K2 v Himalaji, vendar pa je Perčijuu v Slovenski Bistrici zmanjkalo nafte in smo se pač povzpeli na Areh, ki je sicer nekaj nižji, ima pa zato na vrhu kočo, kaj kočo, pravi hotel!
Brila je strupeno mrzla burja in ledene snežinke so nam rezale obraz, vendar smo neumorno rinili proti vrhu, kajti vedeli smo, da je to vzpon za življenje. V koči je na naše veliko presenečenje veliki dogodek čakalo kar nekaj znanih obrazov - med njimi tudi Severina, Michael Jackson in originalni ansambel ABBA.
Da bi nam čas hitreje minil, smo se igrali slepe miši. Med igro je Michael Jackson goljufal, zato smo ga vrgli v školjko. Še danananes nas zato peče vest in vsakič, ko gremo na WC, slišimo njegovo milozvočno grgranje iz globin podzemlja.

Napišite še vi!

Prašičja Farma
01.10.2006, 17:46
ko sem prvič zaril jezik v mokro špranjo svoje prijateljice....

... bila je namreč skregana s kopalnico:D

galaxy
01.10.2006, 18:01
Enkrat, zdaj že dolgo tega, sem se v nekem baru zakačil z nekim črnogorcem z ogromnimi brki...:D Je tip pobral nož s šanka in zavpil " Sad če te vidit kako muso dere jarca".Pa sva šla......po ulici, pa pol pa cesti cca 150m ...run forrest!!!:rolling:

*tyra*
01.10.2006, 18:08
Enkrat, zdaj že dolgo tega, sem se v nekem baru zakačil z nekim črnogorcem z ogromnimi brki...:D Je tip pobral nož s šanka in zavpil " Sad če te vidit kako muso dere jarca".Pa sva šla......po ulici, pa pol pa cesti cca 150m ...run forrest!!!:rolling:

:rolling: :rolling: :rolling: ...omg!...:rolling: :D :D