Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Rtvslo Varuh-inja

evajet
29.09.2006, 08:41
Sedaj ko bo na RTV varuh-inja se bodo levaški LDS simpatizerji pritoževali kako so na RTVSLO pristranski, naprimer: Mojca Pašek..., Studio City..., RA1...,Val 202.... !
Me pa prav zanima na kaj se bodo opirali ?:2thumbs:

Kajtimar
29.09.2006, 08:51
In kaj bo ta varuhinja počela? Mogoče Grando varovala, da se ne poškoduje v peskovniku? :veryevil:

Lep dan vsem skupaj... :)

evajet
29.09.2006, 10:22
Ne se hecat, to je resna zadeva, levaki to morate zagrabit !

Zdej imate enkratno priložnost da se kalimerovsko pritožujete in argumentirano oznanjate kako JJ nadzira javne medije,:2thumbs: čeprav sem sam prepričan da se levaki ne bodo množično pritoževali ćez svoje FSPN novinarje in novodobne AFŽejke !

evajet
29.09.2006, 12:41
Zadnej čase berem po forumih, da celo RKC nadzira javno RTVSLO ?

Ta novi Varuh-inja bo imel veliko dela, biti bo moral nekakšen poznavalec znanstvene fantastike in strokovnjak za psihoterapijo!:2thumbs:

Katrin
29.09.2006, 12:42
A to misliš kot varnostnik/ica?

evajet
29.09.2006, 13:08
levaki, sem pričakovel veliko pritožb čez javno RTVSLO ? kaj pa tale ?
Zdej postavijo Kacina, na hotiški most in tam javna RTVSLO brezplačno posname LDS predvolilni spot. Kaco potem slovenski javnosti in direkt na JJ naslavlja vprašanje kdaj bodo most porušili, ker je zgrajen na črno. Še prej pa je Kacin zakonito prečkal SLO - HR mejo na mejnem prehodu- plačal 200SIT,ker dobro ve, kje je meja, ker je predtem bil predsednik parlamentarne komisije za ZZ in dobro ve kaj so se takrat dogovarjal.

Stem se je kacin postavil na isti politični podn nivo kot Haider, ki verbalno ruši mostove med narodi EU. Tako kot bojevniki Mostarju, ki so zrušili most, ki so ga Turki zgradili ppred 600 leti, brez gradbenega dovoljenja

Dragi Borut - Dragi Tone še vedno deluje ta naveza, v glavah FSPN profi novinarjev ?:2thumbs:

človek
30.09.2006, 09:55
JA JA in čez 50 let, ko bo še vedno J.J. vladal - boste še vedno vpili, (ko bodo delali neumnosti) da so za pi....rije krivi LDSovci. Bureska.....