Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Najboljši so že poročeni ??

Žeruh
02.10.2006, 00:04
Ne ne mislim, da je to res. Drugače bi enako veljalo tudi obratno, pa vendar glčejte naprimer moj primer:

Nisem bil eden od tistih srečnežev, ki je zapeljal punco, samo ko je rekael "Ćao." Ko sem poskušal koketirati z neznanko (diskač, tgovina, bus,...) niso koketirale nazaj. Če sem neznanko ogovoril, je pogovor bil zelo kratek.
Za punce sem se moral res potrudit....poslat dost SMS-ov, peljati na en kup zmenkov, in ne vem še vse, da sem jo končno zapeljal:shy: -no nagovoril, da skup hodiva.
Vedno sem zvidal tistim fantom, ki so z enim stavkom spravili punco, da se je nasmejala in naslednji dan sta se v javnosti lizarila:evil:
Ampak pazi zdaj.

Sedaj, ko sem poročen, ful deklet se z menoj spogleduje (predvsem bivše in tiste, ki so me nekoč zavrnile). Če se naprimer v trgovini (medtem ko iščem kak izdelek) moj pogled sreča s pogledom nenznanke, se mi ta vedno nasmehne. Nekatere me celo ogovorijo, in se hočejo ful dolgo pogovarjat. Moram ful papk ispadit, da prekinem pogovor:veryevil: .

Ali se je komu tem forumu podobno zgodilo?

Žeruh
02.10.2006, 00:09
Aj še tole.

Spomnim se še iz najstniških dni, ko mi je nekdo od poročenih povedal, da ful prej dobi (saj veste ;) ) od žensk kot prej, ko je bil samski. Totalno se ne sekira in se ne boji zavrnitve, saj ga v vsakem primeru ena čaka doma. Tako sprošče naredi ful dober vtis na žensko in doseže svoj namen.:veryevil:

Andreea
02.10.2006, 00:21
Jah...ni to sam za porcene, tud za tiste, k samo hodijo z nekom. Pac, ce imas partnerja, se ne trudis tako obupano, da bi koga dobil. Podzavestno si bolj sproscen in posledicno bolj privlacen za nasprotni spol.
-------
Pa da so vsi ze poroceni ne bo drzalo... Vem js za enga ful dobrega, k se ni... :P:P
:blush:

NOTORIOUS
02.10.2006, 08:49
od kje pa ves zame:O
joke:rolling:

nattka
02.10.2006, 10:17
Najboljši so že poročeni ??

pa najboljše tudi ...:approve: :approve:

mobi-tel
02.10.2006, 10:47
Najboljši so že poročeni ??

pa najboljše tudi ...:approve: :approve:

Najboljši se nikoli ne poročijo. Nas je škoda za poroko. To je veljalo pred 50 leti, danes ne več.

dvojčica
02.10.2006, 10:58
Najboljši se nikoli ne poročijo. Nas je škoda za poroko. To je veljalo pred 50 leti, danes ne več.

Važno, da si IN.

freya
02.10.2006, 12:15

res...dokler vas mame pedenajo vam je kul
:approve:

Njuška Trap
02.10.2006, 12:17
res...dokler vas mame pedenajo vam je kul
:approve:
Auč. :D In pri večini tole ni daleč od resnice.

kopron
02.10.2006, 13:30
tudi jaz sem včasih mislil, da so najboljše že poročene, vendar se mi zadnje čase dokazuje, da to ne more povsem držati , na srečo . Ker zdaj spoznavam več ljudi, ki so bolj napredne duše, poročeni pa se mi zdi, da kot da obstanejo v razvoju , čeprav nekateri še zdaleč ne . In potem se zaradi razlik ločijo . Včasih, telesno zdrava partnerja sploh ne moreta imeti otrok , zaradi teh razlik. To pa zato , ker enostavno nista dovolj sorodne duše . In v novejših časih srečujem čedalje več teh sorodnejših duš tudi moji ... zatoreeej ...

D' Andre
02.10.2006, 14:59
Mah, neumnost. Poročeni dedci pač največkrat posedujejo neko nepremičnino, bajto ali flet. Morda so zaradi tega tako zanimivi za frustrirane babe, ki plezajo za poročenimi dedci. Druga možnost, na katero pomislim je, da babe rajca misel, da je tip že ujet v zakonski jarem in da je potem res kerlc, če je eno tam že uspel pohopsat. Tretja opcija pa je čista škodoželjnost: zakonolom povzroči bistveno več škode kot 'le' prelom navadne zveze. Js bi rekel, da je stavek 'najboljši dedci so že poročeni' zgolj dokaz splošne babje frustriranosti in zavisti - 'pih, ona ga ima, js pa ne...', in seveda neke lenobe. Očitno se vsem babam ne da jagat za dedci, ali pa so tako 'high' - očitno mislijo, da bodo Romei kar na njihova vrata vletaval. Yeah, right. Taka miselnost je po mojem mnenju posledica zatohlosti v določenem organu. Tud dedci očitno več tako f*kotožni, kot babe mislijo hehe. In da vsaki mrhovini tudi mi nismo (več?) pripravljeni 'nastavit'. :rolling:

tamikena
02.10.2006, 15:07
Mah, neumnost. Poročeni dedci pač največkrat posedujejo neko nepremičnino, bajto ali flet. Morda so zaradi tega tako zanimivi za frustrirane babe, ki plezajo za poročenimi dedci. Druga možnost, na katero pomislim je, da babe rajca misel, da je tip že ujet v zakonski jarem in da je potem res kerlc, če je eno tam že uspel pohopsat. Tretja opcija pa je čista škodoželjnost: zakonolom povzroči bistveno več škode kot 'le' prelom navadne zveze. Js bi rekel, da je stavek 'najboljši dedci so že poročeni' zgolj dokaz splošne babje frustriranosti in zavisti - 'pih, ona ga ima, js pa ne...', in seveda neke lenobe. Očitno se vsem babam ne da jagat za dedci, ali pa so tako 'high' - očitno mislijo, da bodo Romei kar na njihova vrata vletaval. Yeah, right. Taka miselnost je po mojem mnenju posledica zatohlosti v določenem organu. Tud dedci očitno več tako f*kotožni, kot babe mislijo hehe. In da vsaki mrhovini tudi mi nismo (več?) pripravljeni 'nastavit'. :rolling:

Mislim,d maš kar prav...kok smo babe grozne.:tongue:
:D

nejc
02.10.2006, 15:15
Js bi pa reku, da je vse v samozavesti in energiji, ki jo človek oddaja. Je pač tako, da tisti(ženska ali moški), ki mu gre vse kot namazano, je najbolj samozavesten in oddaja največ pozitivne energije. Ljudje se pa limamo na to.

kopron
02.10.2006, 15:45
Sicer si malo divji, ampak si vseeno precej posrečeno tole napisal, moram pač pohvalit, čeprav " po domače" . Nekatere bejbe se sicer ne bojo strinjale, s tem, zaradi lastnega napuha, ampak, nič zato. Times are changin' ... Priznam, tudi zame bi bilo hudo, če bi mi nekdo takele napovedal . Ampak , za vsakega je zdravilo najprej grenko, potem pa, ko ozdravi, je vseeno vesel tudi grenkobe .

dvojčica
03.10.2006, 07:08

Sej ni treba tok moške izpostavljat pa "babe" šimfat...je tud obratna situacija precej pogosta veš;)

Sharkica
03.10.2006, 08:30
Js bi pa reku, da je vse v samozavesti in energiji, ki jo človek oddaja. Je pač tako, da tisti(ženska ali moški), ki mu gre vse kot namazano, je najbolj samozavesten in oddaja največ pozitivne energije. Ljudje se pa limamo na to.

Bo držalo. Najboljši niso samo poročeni ... so tudi korzuniki, samski itd. - tisto, kar vleče, je pozitivna energia, pristop, nastop itd. Velja za moške in ženske.

roxa
03.10.2006, 08:33
Men, če mi je kak poročen všeč si ga vzamem (in vedno dobim)...:blush: ..tudi zdej imam ločenega-ločil se je pa zarad mene...tko, da niso vsi kul zasedeni, tud če so si jih lahko vzameš....:veryevil:

freya
03.10.2006, 10:48
Kakorkol jaz na tvojem mestu na to ne bi bila posebno ponosna
:dontknow:

Mowgli
03.10.2006, 17:02
Men, če mi je kak poročen všeč si ga vzamem (in vedno dobim)...:blush: ..tudi zdej imam ločenega-ločil se je pa zarad mene...tko, da niso vsi kul zasedeni, tud če so si jih lahko vzameš....:veryevil:
Kak poseben užitek bi bilo tebi košarico dati... Takole "na uč" se mi zdi, da odtehta vsaj tri orgazme... :angel: Pa ne (le) iz zlobe, predvsem zato, da osebnostno malo zrasteš tudi skozi zavrnitev. KAj morem, sem bil tabornik, pa sem vajen dobrih del... :veryevil:

Ampak nazaj k temi privlačnosti moške rinke:

A) če kar ostanimo pri samovšečnosti; najbrž vse tiste nedostopne in nekoč vzvišene mladenke rabijo čas, da spoznajo pravo kvaliteto. Super, so se vsaj nečesa v lajfu naučile. Očitno ženska intuicija in vedno pravilna odločitev nista vedno in povsem sto procentni. In potem skušajo popraviti, kar se popraviti še da in iskati povprečne(?) tipe, ki so jih znali nasmejati... :O

B) skromno; kaj vse leta in obup naredijo, če je samcev premalo... :clown:

soncnica
03.10.2006, 17:16
mene bi pa mal odbilo, če bi mi dečko reku...da je poročen...k nekak-druga violina bit...:nonono:

Lilly the Bear
04.10.2006, 08:22
Ko vas človek takole bere, dobi občutek, kot da je medsebojno jaganje edini smisel človeškega življenja.

Orion
04.10.2006, 11:55
Ko vas človek takole bere, dobi občutek, kot da je medsebojno jaganje edini smisel človeškega življenja.
Hehe, se strinjam.
Ljudje smo danes siti vsega, vsega imamo napretek, vse smo dosegli, zdaj lahko razmišljamo samo še o tem..

mrjerry
04.10.2006, 11:59
To ni samo danes. Tako razmislja vecina ljudi ze celotno zgodovino, ker jih je vecina prepricanih, da je to to in da smo dosegli ze vse.

mrjerry
05.10.2006, 08:30
Povprecnost sama po sebi ni nic slabega. Je namrec najpogostejsa lastnost populacije :kisses:

madmitch
05.10.2006, 08:51
Povprecnost sama po sebi ni nic slabega. Je namrec najpogostejsa lastnost populacije :kisses:
Povprečnost in skrivanje za povprečnostjo je odraz neambicioznosti in lenobe.
"Među ljudima je toplo ali smrdi." Vuk Karađić

"Oddani", da ne bodo samo v svetem zakramentu vezani tisti, nadvse zveličani, smo verjetno resda za nekatere bolj privlačni. To je kot rekord v športu, nanimivo je preseči tistega, ki ga je nekdo že osvojil, ne pa nekega marginalnega, nezanimivega.
Enako kot oddani osebki, so zanimive tudi "fame fatal", tiste prave, ne one "jaz-bi-bila-pa-fame-fatel-in bom-nos-vihala" ali pa res pravi "desci". Torej, neki vrhovi, težko dosegljivi, kakor osemtisočaki.
Tukaj speljevanje partnerja drugemu nima nobene veze, gre za čisti, izvirni, prvinski egoizem.

Pa poglejmo na to še malo drugače. Če nekdo spelje posel drugemu, je uspešen poslovnež, če športnik preseže rekord, je skorajda nacionalni junak, če pa nekomu partnerja spelješ, si pa prašič prve vrste. Sorči, to tako ne gre. Že res, da so nas skozi vrsto let učili (okoli 2000 let), da je tako prav, kakor so nas tudi učili, da je najbolje biti povprečen, saj so le tako lahko držali roko nad nami. Kaj pa pred tem. Po naravi stvari vedno je in vedno bo zmagal najboljši, ne najbolj zvest, niti ne najpovprečnejši.

Roxa, ****ga, če si boljša jih pač pobereš. Samo ne jokaj, ko bo tebe imel nekdo za shagtoy. Bodi načelna tudi takrat.

roxa
05.10.2006, 08:58
to, da ni slaba se strinjam....da je pa pogosta lastnost, pa ni uredu....

mrjerry
05.10.2006, 08:58
madmitch, lepo filozofiranje, ampak vprasaj se rajsi, kako tista zenska, ki ga zasanjano gleda v trgovini, ve, da je porocen?

roxa
05.10.2006, 09:01
Roxa, ****ga, če si boljša jih pač pobereš. Samo ne jokaj, ko bo tebe imel nekdo za shagtoy. Bodi načelna tudi takrat.
ne bom komentirala tvojga celega posta-to je pač tvoje mnenje:kisses: ...

bom pa tole povedala na tole v citatu...

kakšen shagtoy....?
vedno sem načelna....:approve:

mojmu tipu je zakon že razpadal-in jaz sem bla samo pika na i-pa kaj potem....in jaz, ko sem samska lahko počnem kar hočem s komer hočem in mi je vseeno, kaj si mislijo drugi...(lahko bi povedala še kaj bolj šokantnega:veryevil: )...ne obsojam početja drugih ljudi-dokler se ne tiče mene osebno....

mrjerry
05.10.2006, 09:01
to, da ni slaba se strinjam....da je pa pogosta lastnost, pa ni uredu....

roxa, pa ti sploh ves, kako je definirana povprecna vrednost? Povprecje je najbolj reprezentativen opis populacije. Druga beseda za povprecje je pricakovana vrednost, tretja pa statisticno upanje. To je tista vrednost, ki je najbolj pricakovana. Ce o cloveku ne ves nicesar, o njem sklepas glede na povprecje populacije, iz katere izhaja. Povprecen zobar je financno dobro situiran, povprecen delavec pa ne. Ni nujno, da je tisti konkretni, s katerim imas opravka, tudi tak, je pa najbolj verjetno to pricakovati. Zato ne mores rect, da ni u redu, da je povprecje pogosta lastnost situacije. Ker povprecje tocno to je. To kaze na tvoje nerazumevanje povprecja in tudi na to, da dejansko mislis, da je povprecje slabo.

Imas pa prav v tem, da je dobro, ce ljudje stremijo k temu, da bi bili boljsi od povprecja. Ce v povprecju vsi stremijo k temu, potem se povprecje scasoma premika navzgor ;)

sadie_007
05.10.2006, 09:16
to, da so najboljši že poročeni (al pa vsaj oddani), je navaden bulšit (al pa slaba tolažba oz. rešilna bilka za poročene :veryevil:) in nima nobene veze s tem, kolk je nekdo zaželen ... zaželen si al pa nisi, poročen al pa ledig

to, da ma pa nekdo željo dobit nekoga zato, ker je poročen (al pa zato, k se mu kot poročen zdi bolj nedosegljiv in večji izziv), je pa za moj okus navadno pumpanje lastnega bednega ega in bolezen, ki bi jo bilo treba zdravit pri psihiatru

ja :approve:

roxa
05.10.2006, 09:18
to, da ma pa nekdo željo dobit nekoga zato, ker je poročen (al pa zato, k se mu kot poročen zdi bolj nedosegljiv in večji izziv), je pa za moj okus navadno pumpanje lastnega bednega ega in bolezen, ki bi jo bilo treba zdravit pri psihiatru
a obstojajo takšni primeri, da nekdo nekoga hoče dobit-zato, ker je poročen?
tega pa še nisem vidla...

sadie_007
05.10.2006, 09:21
Sedaj, ko sem poročen, ful deklet se z menoj spogleduje (predvsem bivše in tiste, ki so me nekoč zavrnile).

roksa ... tole sem si jst tko razlagala ... bivše in tiste, ki so ga že enkrat zavrnile

madmitch
05.10.2006, 10:53
kakšen shagtoy....?
Se ti lahko pač zgodi, da te bo imel nekdo samo za dol dajat.

mojmu tipu je zakon že razpadal-in jaz sem bla samo pika na i-pa kaj potem....in jaz, ko sem samska lahko počnem kar hočem s komer hočem in mi je vseeno, kaj si mislijo drugi...(lahko bi povedala še kaj bolj šokantnega:veryevil: )...ne obsojam početja drugih ljudi-dokler se ne tiče mene osebno...
Seveda lahko počneš kar hočeš, dokler je ql zate. Vsekakor se strinam in sem povsem na tvoji strani, da ko **** kaj si drugi mislijo (če bi jaz na to gledal, bi se lahko že obesil). Samo prej si napisala, da je tip ravno zaradi tebe in ničesar drugega odšel, vsaj tako se je razumelo. Spet, pa kaj.

Hotem sem samo reči, da če bo situacija obrnjena, upam, da boš enako dostojanstveno sprejela in ne boš takrat vsega tega, kar ti počneš, obrnila na glavo in zganjala teatra.

kvaka
05.10.2006, 11:59
Ne ne mislim, da je to res.
itd. itd.

Kot prvo je ti, da so najboljši res poročeni/oddani verjetno res. Saj je za njih (posebej za take, ki so že na pogled očitno za večino v kategoriji "najboljši") največ zanimanja. Samski najbrž niso, če jim je do tega, da ne bi bili. Seveda pa, kot pravi roxa, zaradi tega niso "nedobljivi".

Kot drugo, to da te naenkrat vse osvajajo je pa malo verjetno. Mogoče si prej malo pretiraval v drugo smer, pa si v vsem videl zavrnitev, zdaj pa se ti običajna prijaznost zdi kar nekaj. Ne vem, nisem ravno neki "Brad Pitt" ampak, če se nekomu nevsiljivo nasmehnem, je običajno prijazen nazaj.

Glede povprečnosti pa... :> Seveda nas je večina v večini stvari povprečnih. In prepričan sem, da je ena od lastnosti povprečneža tudi to, da se zdi sebi nadpovprečen. :D

mobi-tel
05.10.2006, 18:32
Kot prvo je ti, da so najboljši res poročeni/oddani verjetno res. Saj je za njih (posebej za take, ki so že na pogled očitno za večino v kategoriji "najboljši") največ zanimanja.

Zakaj bi se najboljši sploh poročil in bil oddan samo eni, če jih ima lahko več? jaz poznam samo en odgovor in sicer da zaradi materialnih razlogov, drugače je pa skor brezveze.
No, verjamem, da je situacija na podeželju še vedno taka, kot si napisal.

paradox
05.10.2006, 18:50
... In prepričan sem, da je ena od lastnosti povprečneža tudi to, da se zdi sebi nadpovprečen. :D
:D ...

kvaka
05.10.2006, 20:52
Zakaj bi se najboljši sploh poročil in bil oddan samo eni, če jih ima lahko več? jaz poznam samo en odgovor in sicer da zaradi materialnih razlogov, drugače je pa skor brezveze.
No, verjamem, da je situacija na podeželju še vedno taka, kot si napisal.

Saj ne pravim nič o poroki ipd.. Lahko da jih ima toliko, da jih pač več ne more obdelat. Vsekakor pa je oddan in ni na voljo... vsaj ne za kaj drugega kot ekspres varianto, pa še pri teh je verjetno izbirčen, a ne? (In se strinjam s čudenjem, da nekateri mislijo, da je za "tadobre" samo ena možnost: da pač položijo pol sveta ker je to edino kar šteje...)

Žeruh
05.10.2006, 21:53
Kot drugo, to da te naenkrat vse osvajajo je pa malo verjetno. Mogoče si prej malo pretiraval v drugo smer, pa si v vsem videl zavrnitev, zdaj pa se ti običajna prijaznost zdi kar nekaj. Ne vem, nisem ravno neki "Brad Pitt" ampak, če se nekomu nevsiljivo nasmehnem, je običajno prijazen nazaj.

. :D

Verjetno bo to držalo. Sedaj ko pomislim:think: , včasih, bolj ko sem se gnal za puncami, manj je bilo uspeha. Če pa sem se "skuliral":uvi: in sploh "ne iskal" dekleta, je takoj bila ena že v igri.

Verjetno gre samo za hormone. Bolj ko si srečen, boljše feromone oddajaš in bolj si privlačen za nasprotni spol. Obupanci pa tako in tako oddajajo slabe vibracije:P

snežko
10.10.2006, 16:37
a obstojajo takšni primeri, da nekdo nekoga hoče dobit-zato, ker je poročen?
tega pa še nisem vidla...

:) doživel....in ko rečem, v tretjo da nisem poročen, reče.."u škoda si mi bil izziv" in je šla ... jest pa faco gor, da bi se vsi smejal cel let, če bi me kdo takrat slikal.

drgač pa sem se zadnjič z eno samsko pogovarjal o tem kdaj se misli kaj vezat, ko se tako počasi bliža 40. in je rekla da čez ene 5 let, ker takrat bodo že vsi ta dobri, ki so sedaj poročeni, ločeni in na trgu. vsi nesrečni in potrebni...ravno pravi zanjo...

nattka
10.10.2006, 21:22
:) doživel....in ko rečem, v tretjo da nisem poročen, reče.."u škoda si mi bil izziv" in je šla ... jest pa faco gor, da bi se vsi smejal cel let, če bi me kdo takrat slikal.

drgač pa sem se zadnjič z eno samsko pogovarjal o tem kdaj se misli kaj vezat, ko se tako počasi bliža 40. in je rekla da čez ene 5 let, ker takrat bodo že vsi ta dobri, ki so sedaj poročeni, ločeni in na trgu. vsi nesrečni [/B[B]]in potrebni...ravno pravi zanjo...

pravi sanjski moški ...

Ana Borut
10.10.2006, 23:41
za spremembo se strinjam s teboj...:D

snežko
11.10.2006, 15:45
pravi sanjski moški ...

:) jasno - z stanovanjem, avtom, preskrbljen, v formi, samo še prava ženska -- in to je to...

*DeeDee*
16.10.2006, 18:02
ja js pa mislim d najboljši še niso poročeni :)čeprav marskdo res prau d lazžje dubi kero u poslo poročen:Dja zdej pa poglej kak je...n morš ti ***at z enmu k nikakor ne zgleda...more met mal postave...skratka...SEXI more bit:P

clea
16.10.2006, 18:10
Roxa všeč mi je tvoja samozavest!!!!Kr tko naprej!

snežko
16.10.2006, 19:47
ja js pa mislim d najboljši še niso poročeni :)..SEXI more bit:P

:) maš prov....

miss K.Ritika
16.10.2006, 20:33
am, poročeni že, samo vprašanje kako dolgo še bodo poročeni:D

lila5
16.10.2006, 20:35
Ko več ne bodo, ne bodo več tako zanimivi......dostikrat je tudi "nedosegljivost" tista, ki privlači.......

clea
16.10.2006, 20:36
Ko več ne bodo, ne bodo več tako zanimivi......dostikrat je tudi "nedosegljivost" tista, ki privlači.......
Kdo pravi da poročen avtomatično pomeni nedosegljiv?

lila5
16.10.2006, 20:42
Pomeni v takem primeru, če oni drugi noče resne veze......ko postane "dosegljiv" za resno vezo, pa ni več aktualen in zanimiv........

Drugače pa tudi kakršna koli vezanost na partnerja, pa če je poroka ali koruzništvo, otroci, predstavlja določeno nedosegljivost v primerjavi s samskimi......