Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Plakati

Matjaz26
03.10.2006, 11:25
Vceraj sem se vozikal naokoli in opazil neko cudno reklamo kjer nas pozivajo naj se pridruzimo Janezu, ki je ravno kar govoril. Kaj pa je tocno ta Janez, in kaj naj govorim pa mi ni jasno.

A je se kdo vidu to zadevo? A mi zna kdo pojasnit kaj je to?
Plakat je v beli in oranzni barvi.

crazylemonlemon
03.10.2006, 11:35
jap, vidu. spet ena tistih k te držijo u suspenzu. tko kot una za jogurt, pa še so... lohk pa ugibamo!!??

Matjaz26
03.10.2006, 11:44
Ja, dejmo ugibat. Najprej sem mislil da je povezano z volitvami, sam dvomim...

crazylemonlemon
03.10.2006, 11:53
men je najprej potegnil na JD-ja in njegovo gibanje za pravičnost in razvoj, ampak sm prehitr mim letel, da bi do konca prebral zadevo.:dontknow:

Matjaz26
03.10.2006, 12:00
Po mojem ni to to, se mi dozdeva mal cudno da bi Drnovsek razobesal kaj naokol.

crazylemonlemon
03.10.2006, 12:04
pozabljaš da je to 'the JD'. in je sposoben razobešat še kej druzga. ;)

Nikka06
03.10.2006, 12:53
Govoril sem, zdaj pa govori ti... , se mi dozdeva mal nerealen moto za politiko,ce bomo slucajno navadni smrtniki lahko kdaj uplivali na najbolj neumne politicne odlocitve, kot je recimo Ruplovo imenovanje za zunanjega ministra ze n-tic, najbrz ne bomo vec zivel v taksnem sistemu kot zivimo!

Sicer pa se vedno ne vemo kaj za ena reklama je to...

yamamoto
03.10.2006, 16:57
Mogoče pa so se Janezi toliko pobotali, da so naredili eno reklamo za vse skupaj. ;)
Glede na to, koiko jih je, so kar pršparali. :D

namgyal
03.10.2006, 17:09
Obstaja še drugi plakat: revolucija se širi v vse države, pridruži se Janezu, nimaš pravice biti tiho. Meni je zato potegnilo na nekega drugega Janeza, ki ga trenutno obtožujejo zganjanja revolucionarnih metod in sem to dojel kot nekakšno za...bancijo na ta račun. Potem sem opazil, da barve sovpadajo z barvami Gantarjeve KD Group. Zato ugibam, ali ne gre za kak investicijski sklad? Če je tako, in če je to res namig na JJ-ja, potem se mi vse skupaj zdi morbidno.

Wella
04.10.2006, 08:58
Ne, ne, to ni politika. Tko vsaj jaz mislim.

Politiki imajo plakate s svojimi ogabnimi frisi... ta je prevec prefinjen.

Matjaz26
04.10.2006, 12:21
Res premorejo ponavadi samo taksne, ampak vseeno, tisti ki se je spomnil taksne volilne kampanije je legenda, ker ni kaj, jaz bi podelil glas tistemu ki ne razobesa njegovih obrazov in ne kvari pogled obcanom.

Wella
04.10.2006, 13:31
al pa glin kak Arhar al kaj podobnega, govori in brani naso nacionalnost z Janezi ...

zivelo domobranstvo in zapeckarstvo .... :rolling: :veryevil:

No sicer nisem Jankovicev, da me ne boste takoj popljuval!

bajs01
04.10.2006, 14:43
če sem prav videl , je to reklama za t2

Matjaz26
05.10.2006, 09:08
Ne, ne, T2 ima drugacne reklame in tudi drugacne slogane. Ta reklama me je zal cist obsedla. Sem si jo mal bolj podrobno ogledal in ugotovil da Janeza prekosi stavek: revolucija se širi.

Pa kaksna revolucija se lahko siri iz slovenije? Ce slucajno mislijo na nasega predsednika ki igra frulo z indijanci in pece kruh medvedom bi mogoc se slo, sam ta je po moje za kako stranko.

Bluebabe
05.10.2006, 09:11
V današnjem Delu piše o teh plakatih. Nimajo veze z volitvami, tko da tale tema ne paše v sklop lokalnih volitev....

Goody
05.10.2006, 09:16
če se pogovarjete o reklamnih plakatih, potem tudi po sklop SLO tole ravno ne paše?

meni se je zdelo, da se nanaša na tole:
URAD PREDSEDNIKA REPUBLIKE SLOVENIJE
Plakati v Piranu naj se odstranijo

Zvedeli smo, da so po občini Piran nalepljeni predvolilni plakati s sliko predsednika republike dr. Janeza Drnovška. Uporabljeni so za predvolilno kampanjo inž. Ivana Dekleve in njegove kandidatne liste.

Predsednik republike o tem ni bil niti obveščen niti ni dal soglasja za uporabo njegovega imena ali slike v kakršnokoli predvolilno kampanjo. Ker gre za očitno zlorabo, predsednik Republike Slovenije zahteva, da tisti, ki so plakate nalepili, takoj poskrbijo za njihovo odstranitev. Če se to ne bo zgodilo, bo predsednik Republike Slovenije moral uporabiti ustrezne pravne poti.

Matjaz26
05.10.2006, 09:25
Ok. To ocitno ni politika, ceprav so si ti lisjaki nardili linke na spletne strani vlade. Ni mi pa cisto jasno kaj ponujajo, in s cim bom prihranu s to njihovo telefonijo. Ce jo tako obsezno trzijo bo ze kaj pozitivnega, sam da to ni novi T2.

Nikka06
05.10.2006, 10:13
Ce je to tako obsirno reklamirajo je najbrz zelo ugodno. Komaj cakam.:rolling:

Janezi so pa zelo zanimiva izbira za temo reklame.
Kaksno revolucijo zaboga pa lahko sirijo ti Janezi?

TuNina
05.10.2006, 10:37
na koncu bo spet reklama za neke omake, tako kot Gorski Gregor :D

Nikka06
05.10.2006, 10:42
Upam da bo kaj bolj zanimivega in uporabnega kot so omake. :nonono:

Ce ze reklamiraje naj je to vsaj kaksen pameten produkt. Kaj si bom pomagal z omakami? Jih je ze na tone na trziscu in jih ne potrebujem nujno, bolj bi bil navdusen da je to reklama za kaksnega novega ponudnika interneta.

TuNina
05.10.2006, 10:44
hja.. en ful zanimiv in oh in sploh produkt ne potrebuje take kampanje.

ravno bedarije, ki jih imamo že poln kufer, rabijo oglas, ki vzbuja pozornost.

Bluebabe
05.10.2006, 10:45
če se pogovarjete o reklamnih plakatih, potem tudi po sklop SLO tole ravno ne paše?

meni se je zdelo, da se nanaša na tole:
URAD PREDSEDNIKA REPUBLIKE SLOVENIJE
Plakati v Piranu naj se odstranijo

Zvedeli smo, da so po občini Piran nalepljeni predvolilni plakati s sliko predsednika republike dr. Janeza Drnovška. Uporabljeni so za predvolilno kampanjo inž. Ivana Dekleve in njegove kandidatne liste.

Predsednik republike o tem ni bil niti obveščen niti ni dal soglasja za uporabo njegovega imena ali slike v kakršnokoli predvolilno kampanjo. Ker gre za očitno zlorabo, predsednik Republike Slovenije zahteva, da tisti, ki so plakate nalepili, takoj poskrbijo za njihovo odstranitev. Če se to ne bo zgodilo, bo predsednik Republike Slovenije moral uporabiti ustrezne pravne poti.

Piranski plakati prikazujejo Drnovška, plakati, ki govorijo v smislu "pridruži se Janezu" in "govoril sem, govorite tudi vi" pa nimajo z Deklevo nobene veze...

Aldebaran
05.10.2006, 10:59
tole sem naše v povezavi s temi plakati... telefonija kot kaže....

http://www.de-tel.com/
http://www.inlife.si/

...em aj a parti brejker or uat:)

crazylemonlemon
05.10.2006, 11:11
škoda, sm že upal, da je kej bol.....jah, zanimivga. Škoda ker ni JD, bi blo poln debat.

iri
05.10.2006, 11:11
Ni čist povezano s temo, a vseeno - a kdo ve, za kaj so pa tisti jumboti, ki majo gor napisano "itak" in potem v vogalčku "vikend revolucija"? :shy: Barovci majo en bean bag z istim napisom. :D

Aldebaran
05.10.2006, 11:13
iz nepreverjenih virov sem slišal, da naj bi imelo tisto čudo nekaj veze z mobitelom...
citirano iz nekega drugega foruma:
Mobitel menda pripravlja zelo hudo ponudbo paketnih prenosov. Več mi ni uspelo izvedeti, ker skrivajo info kot nori. Mogoče je kaj povezano s HSDPA in bolj usmerjeno k navadnim uporabnikom in ne poslovnežem.

Baje je nekakšna najava tega tista skrivnostna reklama ITAK, če jo je kdo opazil. Sem videl danes in je naročnik Mobitel d. d., torej je verjetno nekaj na tem. Bom poskusil izvedeti še kaj, čakam le na priložnost, da eno ali dve osebi z Mobitela spravim na moj privat žur in jima pokažem fini vpliv lanske zaloge refoška

TuNina
05.10.2006, 11:14
Ni čist povezano s temo, a vseeno - a kdo ve, za kaj so pa tisti jumboti, ki majo gor napisano "itak" in potem v vogalčku "vikend revolucija"? :shy: Barovci majo en bean bag z istim napisom. :D

barovci majo zdaj že ful stvari s tem napisom :D

iri
05.10.2006, 11:28
sem vedla, da je to orto sumljivo :D

Kahla
05.10.2006, 11:33
Jaz sem vidla ja, pa sem tud sama študirala, kaj naj to pomeni, pa žal nič nisem ugotovila. Mogoče bi znale barve plakata kaj več ponazartjat - kak Izi mobil al kej podobnega. :dontknow:

Aldebaran
05.10.2006, 11:40
Jaz sem vidla ja, pa sem tud sama študirala, kaj naj to pomeni, pa žal nič nisem ugotovila. Mogoče bi znale barve plakata kaj več ponazartjat - kak Izi mobil al kej podobnega. :dontknow:

edit: preberi moja prejšnja posta:)

Kahla
05.10.2006, 11:44
Sori. ;)

Aldebaran
05.10.2006, 11:51
hehe je že uredu:)

bajs01
05.10.2006, 14:23
če sem prav videl , je to reklama za t2
se opravičujem. danes sem pozorno pogledal in res na koncu piše Ti! , kar pa med vožnjo lahko zgleda tudi T2

had
06.10.2006, 07:18
evo resitev :)
http://had.blog.siol.net/2006/10/06/pridruzi-se-janezu/

inlife..

eh.. ze reseno :( :)

bejba020
06.10.2006, 07:27
sem pa mislila da je kakšna reklama za vikend magazin :) kao da ga bodo preuredili :)

iri
06.10.2006, 08:15
Sej had misli tisti plakat od Janeza (sicer je že Aldebaran isto napisal, v čem je catch), ne vikend revolucije. Ampak o Vikend magazinu definitivno ni ;)

Aldebaran
06.10.2006, 09:12
vikend revolucijo sem tudi omenil, kot citat iz nekega drugega foruma... po neuradnih podatkih, ki jih tam navajajo gre pri tej ''revoluciji'' za agresivno mobitelovo kampanjo oziroma odgovor na Simobilov Na-5... citat je par postov višje...
dec it 4 nau

mrjerry
06.10.2006, 09:15
Po mojem gre za preprosto ugotovitev, da gre drzava v qoorac in da je treba zadevo vzet v svoje roke, postavt giljotino in rezat glave.

Ker pa ljudje med tednom za to nimamo casa, saj moramo hoditi v sluzbo, vzdrzevati druzine in drzati sistem pokonci, je edino logicno, da taksne dejavnosti vkljucimo v svoj rekreativno-relaksacijski vikendski program :)

bejba020
07.10.2006, 07:19
jap danes vidla to je Mobitelova reklama!

PoisonIvy
07.10.2006, 21:28
hja.. en ful zanimiv in oh in sploh produkt ne potrebuje take kampanje.

ravno bedarije, ki jih imamo že poln kufer, rabijo oglas, ki vzbuja pozornost.
:2thumbs:

Matjaz26
10.10.2006, 10:07
Meni se zdijo plakati "Janez" dosti bolj atraktivni kot ta Mobitelova "Vikendarica". Al pa sem samo sit mobitela in simobila in podobnih, za moje pojme utrujajo.
Itak vedno na koncu mobi preplacam, tko da jim ne verjamem vec o nizkih cenah. :(

Tale Janez pa obeta malo svezega zraka, da vidimo kaj je to. Mogoce ni nategavscina...

Aldebaran
12.10.2006, 06:58
No tale Itak paket je prinesel nekaj svežine na mobitelovo sivo ponudbo... Samo je pa haklc: 1 cent na minuto velja samo ob vikendih od petka ( 18i ) do ponedeljka (7ih) ... Med tednom so pa cene iste, kot so določene s splošnim cenikom ... Itak... Enivej je pa simobil takoj pograbil mobitelov Itak in ga vključil v svojo reklamo...
ja 'detel' zna prinesti nekaj dodatne svežine... Ampak pustimo se presenetiti...

Matjaz26
12.10.2006, 10:31
Mislim da Detel, za razliko Mobitela in podobnih res prinaša nekaj svezine. Kot sem razumel ponuja nekaksno alternativo Skypu in podobnim, sam z veliko novosti in slovenskim poreklom! Sem videl se nekaj plakatov, men je posebno vsec maskotka!

Wella
12.10.2006, 10:34
Sem zasledil na drugem forumu nov plakat z maskoto!

Wella
12.10.2006, 11:04
A ima kdo link za to zadevo ?

tunna
15.10.2006, 19:52
sm sel pogledat link in si downloadal zadevo...in dejansko deluje. Ze v startu dobis 1€ da mal pretestiras klice...hudooooo!

mahatma
20.10.2006, 09:03
ma kakšne pleybojeve breskvice. mene iritira tale predvolilna neumnost na jumbo plakatih. pa na splošno nizek nivo oglasov v smislu motorka in delavske rokavice za samo - gigantska cena - ali pa kakšni, ki jih sploh ne razumem ali pa kakšni, ki so totalno čudni.
www.mumbojumbo.si
tukaj jih napičijo tri vsak mesec ampak to je premalo glede na vso nebulozo,:mad: ki nas bombardira s pločnikov... se še komu zdi zadeva čudna?

bluesy
06.11.2006, 23:08
Jst bi pa pohvalu plakat za Lisco, kdor je tist fotkal pa osvetljeval pa tista punca na njem, vse je njami...

Redko me kak tak plakat tko pritegne, tole si zasluži čisto 10ko od mene. Človk bi si ga najraj dol vzel pa doma nalepil :D

:angel:

BMX
10.11.2006, 22:40
Zadnje dni mi je padel v oči plakat za varnost pri vožnji: ali telefonirate med seksom?

iri
11.11.2006, 08:43
Ja, meni tudi in so mi kar všeč, ker mi grejo resno na živce ljudje, ki telefonirajo med vožnjo. Jst pojma nimam, kaj se dogaja okoli mene, če hodim in govorim po telefonu, kaj šele nekdo, ki je za volanom. :nonono:

BMX
11.11.2006, 11:50
Zanimivo kako vsi opazimo plakate, samo če je na njem čudežna beseda - seks..........

iri
11.11.2006, 12:14
Jst tega plakata nisem čisto nič bolj opazila kot druge. :dontknow:

Tanatie
11.11.2006, 13:45
Ja, meni tudi in so mi kar všeč, ker mi grejo resno na živce ljudje, ki telefonirajo med vožnjo. Jst pojma nimam, kaj se dogaja okoli mene, če hodim in govorim po telefonu, kaj šele nekdo, ki je za volanom. :nonono:

mors bit mal multiaktivna...js brez cika, sendvica, radia do fula, telefona pa s stirimi gumami sploh vozit ne znam...

BMX
11.11.2006, 16:21
Jst tega plakata nisem čisto nič bolj opazila kot druge. :dontknow:
Ne se zdej izgovarjat!

iri
11.11.2006, 21:30
jah sori, če se vozim z busom pač redno hote ali nehote preverjam vso okoliško barvitost na jumbotih. Sem pa danes opazila enega, s katerega je visel nek pokrovček, pa ne vem, za kaj je bil :D

BMX
11.11.2006, 21:57
Iri, vse je samo šala....... Pa si prepričana da je bil pokrovček?

iri
11.11.2006, 23:02
ne :shy: samo tako od strani sem ga videla, pa je izgledal kot napol odprt pokrovček od kakšne paštete :D :blush: bom jutri preverila :approve: čeprav so take zadeve hudo primerne za trganje.

Aldebaran
11.11.2006, 23:31
ja tale :'' poznate koga , ki telefonira med seksom'' je pa res svetovn... Upajmo, da se bo to dotaknilo vseh tistih, ki telefonirajo med vožnjo...

Bobby Long
20.11.2006, 04:59
ja tale :'' poznate koga , ki telefonira med seksom'' je pa res svetovn... Upajmo, da se bo to dotaknilo vseh tistih, ki telefonirajo med vožnjo...

Ko sem ga zagledal sem takoj poklical svoje dekle in ji povedal, kako dober plakat sem videl. :rolling:

Tanatie
20.11.2006, 07:54
jst nism nobenga klicu, ker nimam avta trenutno:)

iri
20.11.2006, 08:00
Iri, vse je samo šala....... Pa si prepričana da je bil pokrovček? bil je pokrovček :approve: samo da ne od kakšne paštete, ampak od sladoleda :)

Tanatie
22.11.2006, 18:44
sm mislu da bos napisala da je bla reklama za kondome...pa tole se slis zdej k da je sou en mim pa prlimu gor pokrov od sladoledne banjce:)

anyway, je ze kdo porajtu reklamo, ki je cez celo tobacno? reklama za siol, sestavljena iz ene desetih jumbo plakatov...zanimiv, ker je neki novga...pa verjetn so se mogl ornk skesirat:)

Tanatie
30.11.2006, 07:15
guess not...

mahatma
04.12.2006, 09:13
www.mumbojumbo.si