Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Klici iz tujine

Erikfrik
04.10.2006, 19:15
Nekaj me zanima in sicer: Ali je možno, da se meni nič ne odšteva denar iz računa na GSM-ju, če me nekdo kliče iz tujine konkretneje iz Grčije?

popka
04.10.2006, 19:44
teb se za dohodni klic v Sloveniji nikol nč ne obračuna. to plačaš samo takrat, ko si ti v tujini.

Rusy
05.10.2006, 09:02
Seveda da ti se obračunava če tudi si ti v sloveniji on pa v grčiji se tebi tut trga z računa on plača do meje ti pa od meje na prej...Tko pač gre če te kdo kliče iz tujine...;) popka to pa ne drži kar ti praviš...

Jelengar
05.10.2006, 11:21
Jaz se bom kar s Popko strinjal. :yes: :helo: Ce se nahajas v domacem omrezju, klic iz tujine placa tisti, ki te je (po)klical. :approve:

sreckozn
05.10.2006, 11:42
Vsekakor plača samo klicatelj. Finta razdelitve stroškov klica je v tem, da če je klicani v tujini klicatelj tega ponavadi ne ve. Smatra, da je v SLO in je za to tudi pripravljen plačati. Če pa je klicani v tujini pa razliko od cene klica v SLO in tujino poravna klicani.
Torej če kličemo iz tujine vemo (predvidevamo), da je klicani doma (in plačamo polno ceno.;)

Rusy
05.10.2006, 11:47
Jaz se bom kar s Popko strinjal. :yes: :helo: Ce se nahajas v domacem omrezju, klic iz tujine placa tisti, ki te je (po)klical. :approve:

To pa ni res če si ti v sloveniji v svojem omrežju plačaš del pogovora če te negdo kliče iz tujine on plača do meje ti pa od meje ....ker jst to vem ko sem sprejel klic iz tujine je tut meni zaračunavalo klic...tko da govorim iz izkušenj ....:veryevil: pa tut klicatelj je bil iz slovenije sam da se tiskrat nahal v tujini...

Jelengar
05.10.2006, 12:15
Vsekakor plača samo klicatelj. Finta razdelitve stroškov klica je v tem, da če je klicani v tujini klicatelj tega ponavadi ne ve. Smatra, da je v SLO in je za to tudi pripravljen plačati. Če pa je klicani v tujini pa razliko od cene klica v SLO in tujino poravna klicani.
Torej če kličemo iz tujine vemo (predvidevamo), da je klicani doma (in plačamo polno ceno.;)
:approve: Natanko tako!

Jelengar
05.10.2006, 12:17
To pa ni res če si ti v sloveniji v svojem omrežju plačaš del pogovora če te negdo kliče iz tujine on plača do meje ti pa od meje ....ker jst to vem ko sem sprejel klic iz tujine je tut meni zaračunavalo klic...tko da govorim iz izkušenj ....:veryevil: pa tut klicatelj je bil iz slovenije sam da se tiskrat nahal v tujini... Sorry Rusy, ampak pojma nimas. ;)

popka
05.10.2006, 12:24
Seveda da ti se obračunava če tudi si ti v sloveniji on pa v grčiji se tebi tut trga z računa on plača do meje ti pa od meje na prej...Tko pač gre če te kdo kliče iz tujine...;) popka to pa ne drži kar ti praviš...
pojma nimaš;)

kvaka
05.10.2006, 13:08
Ne plačaš nič (seveda pod pogojem, da nisi pri nas, pa vseeno gostuješ v tujem omrežju - kar se da spregledat).

Erikfrik
05.10.2006, 13:54
Sem poklical na mobitelov center za pomoč uporabnikom in pravijo da plača popolnoma vse tisti, ki te kliče, če pa ti kličeš njega se pa obračunava po isti ceni kot da bi klical po SLO... tako, da se ni treba več kregat :)

Rusy
05.10.2006, 14:28
Ma vsi vi skupaj nimate pojma a na Mobitelu itak lažejo...kot vedno...:censored:

Jelengar
05.10.2006, 14:40
Sem poklical na mobitelov center za pomoč uporabnikom in pravijo da plača popolnoma vse tisti, ki te kliče, če pa ti kličeš njega se pa obračunava po isti ceni kot da bi klical po SLO... tako, da se ni treba več kregat :)
Zakaj pa nisi tja poklical se preden si prisel na forum s tem vprasanjem? ;)

Erikfrik
05.10.2006, 16:26
Pol vam bi blo dolgčas, če ne bi blo tuki nove teme ;)

popka
05.10.2006, 19:16
Ma vsi vi skupaj nimate pojma a na Mobitelu itak lažejo...kot vedno...:censored:

ja, vsi mi nimamo pojma, ti maš pa prav:kisses:

Snif
18.10.2006, 18:04
Jst pa Popki verjamem :)