Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : NBA live 2007

ManBoy
05.10.2006, 11:11
Lp.

Organizira se NBA turnir prek interneta(direkt ip povezava)
Igralo se bo 5vs5,1vs1,trice,...

Imamo svojo stran vendar verjetno ne smemo delati promocije!
zato vsi ki ste zainteresirani da i igrali prosim vpisite moj msn du-ka@hotmail.com

kjer boste dobili dodatne informacije!.izberete pa si lahko katero koli od ekip.

Turnir bo potekal po razporedu,seveda se bomo tudi prilagajali ce kdo od igralcev nebo imel casa.

Ogralo pa se bo vsaj teden mogoce vec v popoldanskih urah oz. se boste lahko z nadsptotniku zmenili o času tekme

nbalive2007cup.ifastnet.com

Pepko
07.10.2006, 10:08
ta igra je fulllllll dobra res moj prjatu je je full pohvalu tko da

IceY
07.10.2006, 14:12
Najbol zanic nba serija kar jih je lahko...

_Es_
08.10.2006, 15:03
Ja preveč je podobna 06

Vsaj po grafiki kar se tiče freestyle control pa tud ni nekih gromozanskih sprememb

Edino prosti meti se malo drugače mečejo

PS vidim da si brez gamepada zelo prikrajšan za nekaj dobrot :D

IceY
08.10.2006, 21:40
Ah tale 07 je podobna 04 ah se ta je bolsa! Men osebno je to neki freestyle control se slabs k pa pri 06! Skoda besed res...

Nincha II.
08.10.2006, 22:40
Ja preveč je podobna 06

Vsaj po grafiki kar se tiče freestyle control pa tud ni nekih gromozanskih sprememb

Edino prosti meti se malo drugače mečejo

PS vidim da si brez gamepada zelo prikrajšan za nekaj dobrot :D

Jst sm celo vecnost iz meni neznanega razloga vztrajala pri igranju na tipkovnico, ceprov sem vidla, da so eni spodobni padi za igrat ubistvu poceni... Pa si ga usejen nisem kupila... Do pred 2 leti nazaj ... :shy:

Res, pa to je neki cist drugega kot tipkovnica, sploh za igre, kot je NBA in FIFA ... Da se navadis na gumbe na padu, je pa itak samo stvar parih minut...
Zadnjic sem za foro probala igrat na tipkovnico, pa sem ze cist pozabila, sploh ne znam vec, ceprov sem vcasih skor v mize znala s tipkovnico v FIFI zabit gol :veryevil:

Res, gamepad doda igri nek "feeling" , splaca se kupit :blush:

PS: tanove NBA 07 se nisem igrala, kasni so kaj rookieji v igri? A so kej sposobni al so bl svoh? :)

IceY
08.10.2006, 23:34
Ah nasplosno je igra zanic! Cela igra stoji na PG-jih samo oni tocke dajajo! Favlov je neomejeno! grafika je podn igralost enako nevem no...

Nincha II.
08.10.2006, 23:47
Ah nasplosno je igra zanic! Cela igra stoji na PG-jih samo oni tocke dajajo! Favlov je neomejeno! grafika je podn igralost enako nevem no...

Kako mislis faulov je neomejeno?
To si mors ti sam v nastavitvah nastimat, kolk naj jih bo, to nima z igro nic zveze...

Mogoce tvoja igra bl temelji na PGjih in ne podajas sploh tok na krila?
Tut to ne vem, ce ma kej direktno zvezo z igro samo, pomoje bolj s tvojim nacinom igranja, a ne?

Tole igro morm sprobat, pol bom pa kej pokomentirala.

Ti nisi objektiven, ker vidm, da ti grejo pri EA Sports mocno na zivce :D ;)

gogo
09.10.2006, 12:30
Najbol zanic nba serija kar jih je lahko...

se strinjam

IceY
09.10.2006, 12:50
Kako mislis faulov je neomejeno?
To si mors ti sam v nastavitvah nastimat, kolk naj jih bo, to nima z igro nic zveze...

Mogoce tvoja igra bl temelji na PGjih in ne podajas sploh tok na krila?
Tut to ne vem, ce ma kej direktno zvezo z igro samo, pomoje bolj s tvojim nacinom igranja, a ne?

Tole igro morm sprobat, pol bom pa kej pokomentirala.

Ti nisi objektiven, ker vidm, da ti grejo pri EA Sports mocno na zivce :D ;)Lej favlov je neomejeno npr, če mu hočeš žogo uzet ali pa, da gres na kos ti ne bo piskal favla ko gre pa racunalnik na kos je pa sigurn v 1 napadu lahko do 2 favla! Glede PG-jih, če igras proti računalniku bo igral samo na njih jest ne igram na PG-je ampak računalnik! In ja nba igram ze od leta 89 vse serije sem preigral zmera sm bil fan EA sportsa! ampak letos, da so tok nategval folk ne hvala prov zameril so se mi! Oblublal so nevem kaksne stvari no sj so jih dobil samo lastniki konzol! PC- userji pa ne? Zakaj? Ker je EA podpisala eno pogodbo z xboxm za to next gen. do leta 2009! In kao za racunalnike ne razvijajo take igre kot pri xboxu... res podn! Pa ce pogledas nba 2k7 pa nba live 07! Sledna se skrije proti nba 2k7!

_Es_
09.10.2006, 14:03
Ja a to se kao razlikuje al kaj :rolleyes:

Nincha II.
09.10.2006, 17:47
Lej favlov je neomejeno npr, če mu hočeš žogo uzet ali pa, da gres na kos ti ne bo piskal favla ko gre pa racunalnik na kos je pa sigurn v 1 napadu lahko do 2 favla! Glede PG-jih, če igras proti računalniku bo igral samo na njih jest ne igram na PG-je ampak računalnik! In ja nba igram ze od leta 89 vse serije sem preigral zmera sm bil fan EA sportsa! ampak letos, da so tok nategval folk ne hvala prov zameril so se mi! Oblublal so nevem kaksne stvari no sj so jih dobil samo lastniki konzol! PC- userji pa ne? Zakaj? Ker je EA podpisala eno pogodbo z xboxm za to next gen. do leta 2009! In kao za racunalnike ne razvijajo take igre kot pri xboxu... res podn! Pa ce pogledas nba 2k7 pa nba live 07! Sledna se skrije proti nba 2k7!

Ne vem, zakaj se tko pritozujes...

Dons sem prvic igrala NBA live 07 in men se sploh ne zdi TKO ZLO slaba :dontknow: :)
OK, res je, da sem igrala samo 2 tekmi, ampak kar sem vidla, ni blo tko slabo, kot ti pravis. V prvi tekmi sem dobila velik faulov, pa sem potem v drugi tekmi zmanjsala v nastavitvah kolk hitr se favli piskajo in je blo velik boljs. Probi to spremenit, ce te fauli nervirajo :dontknow:

Recimo letos se mi izredno dopade to, da ko gres na kos, zoga tko realisticno odskakuje po obrocu in se zakotali not (al pa ven) ... Lani je dvakrat odskocila in potem si ze stal na prostih metih in ugibal, a je sla not al ne, a mas zdej 2 prosta al enga... :evil:
Vsec mi je se t.i. "the X Factor" - to je kr ena lustna zadeva, ko jo odklenes :approve: in vsec mi je tut to, da so dodal se nove Freestyle zadeve a la outside/inside stopper, pa da so dodal velik novih "signature moves", to mi je res dobr :)
Zdi se mi tut, da je igra zlo realisticna primerjavi z 06 in prejsnjimi vezijami. Pac tiscanje turbo gumba ni vec zadost, da prides do kosa ...

Kar mi pa ni vsec je pa to, da ima recimo Kevin Garnett rating 99 in dela prakticno kar hoce (sej je dober, sam to je kr neki prevec, a ne?!?), na zivce mi gre novo metanje prostih metov s stickom in zivcira me dejstvo, da ne najdem opcije, kjer si lahko nastimam, da bi mi racunalnik avtomatsko menjal igralce. A kdo ve, kje se to nastavi? :dontknow:

Glede xbox in ps verzij pa ne vem - jaz nisem se nobene igrala in si zard tega tut ne mislim kupit konzole. To je itak samo propaganda, da bomo zdej vsi letel kupit konzolo in igro, tko da imajo oni 3x dobicek. Jaz se tega ne grem. Sem cist zadovoljna s PC verzijo, je pa res, da je se veeeeeeeelik prostora za izboljsavo.

Tut na ESPN so recimo zelo skritzirali NBA live 07 in pohvalili NBA 2k7.

IceY
09.10.2006, 19:03
Lepo, da si jo sprobala ampak men osebno je zanič! Nevem no neki stvari je novih ampak te nove stvari pokvarjo "bugi" k jih je tok v igri! Tist, da zoga poskakuje po obroču ni se nič poglej nba2k7! Grafika podn totaln ista kot pri 06! Favle bom pustu tko k je saj je default nastimano!Freestyle totalna bedarija v 06 je blo dobr narejeno! V nba bi lahko nardil tako kot so v Madden nfl nardil! Superstar mode to je, da si nardis igralca zbers starse itd. In potem te draftajo ekipe! In igras z svojim igralcem zelo zanimivo je to! V nba pa ze nategujejo eno in isto 4 leta res bedarija! Glede menjanja igralcov se pa ne, da nastavt in to je se ena napaka :D Pa tut gre se za to kok so pri EA oblublal! Npr ena cista novost je bla "signature moves" Rekli so, da bojo dal od "zvez" znacilnosti njihovih metov? KJE PA SO? Pri men vsi isto mečejo ni razlike mogoce, da so na konzolah ampak kokr sm bral na nekaterih forumih tut tam jih ni :P

Nincha II.
09.10.2006, 19:31
Lepo, da si jo sprobala ampak men osebno je zanič! Nevem no neki stvari je novih ampak te nove stvari pokvarjo "bugi" k jih je tok v igri! Tist, da zoga poskakuje po obroču ni se nič poglej nba2k7! Grafika podn totaln ista kot pri 06! Favle bom pustu tko k je saj je default nastimano!Freestyle totalna bedarija v 06 je blo dobr narejeno! V nba bi lahko nardil tako kot so v Madden nfl nardil! Superstar mode to je, da si nardis igralca zbers starse itd. In potem te draftajo ekipe! In igras z svojim igralcem zelo zanimivo je to! V nba pa ze nategujejo eno in isto 4 leta res bedarija! Glede menjanja igralcov se pa ne, da nastavt in to je se ena napaka :D Pa tut gre se za to kok so pri EA oblublal! Npr ena cista novost je bla "signature moves" Rekli so, da bojo dal od "zvez" znacilnosti njihovih metov? KJE PA SO? Pri men vsi isto mečejo ni razlike mogoce, da so na konzolah ampak kokr sm bral na nekaterih forumih tut tam jih ni :P

Madden NFL ne poznam, ker igre nikol v zivljenju nisem igrala - jaz zares obozujem samo kosarko in nogomet, obcasno pogledam hokej. Torej, sem od EA igrala Fifo, Managerja, NBA Live in NHL ;)

Ampak, dej nehi no ... A se res ne da nastimat, da ti PC sam avtomatsko menjava igralce, ko jim stamina bar pade pod recimo 50% ??? Ce je pa to res, se bom pa upisala na EA Forum, tm k sprejemajo kritike in predloge za nove igre in jih mal okregala... Ja, vse mozne funckije so dal not, k jih pol sploh ne rabis, potem grejo pa tako osnovno stvar, kot so menjave, pozabit :mad:

Signature moves so!
Recimo pri men sem jih vidla pri Jasonu Williamsu, tist njegov tipicen no look pass, pa pri Nashu je bla podobna fora, pri Wadeu je pa mensezdi fadeaway jumper - enostavno ga mors sprobat!
A igras na pad al na tipkovnico?

Jaz na pad, in mi dela vse, kar propagirajo, samo mal zakompliciran je do tam pridet... to je pa res :blush:
Zard tega sem tolk mal igrala, ker sem se ful dolg samo gumbe ucila...

IceY
09.10.2006, 20:22
Menjat igralcev ne mors sama jih bos mogla! Igram pa na tipkovnico! Mors pa pribat Madden NFL res zakon, ce zastopis ta sport seveda :D

Nincha II.
10.10.2006, 11:15
Menjat igralcev ne mors sama jih bos mogla! Igram pa na tipkovnico! Mors pa pribat Madden NFL res zakon, ce zastopis ta sport seveda :D

Ja, ce igras na tipkovnico, bo pa znala bit mal tezka z vsemi opcijami, ki ti jih nudi igra :dontknow:

NFL gledam pa ponavad samo Super Bowl, pa se to ne vedno, tko da neki o pravilih vem, pa ksnga igralca sm pa tja poznam, to je pa tut vse. Mislim, da tale sport ni neki zame ;)

A kdo igra NBA live 2007 prek EA serverja in ima tam odprt uporabniski racun?

Nincha II.
17.10.2006, 18:07
Zakaj ne morem igrat NBA in FIFA online proti svojmu frendu? :dontknow:
Fant je menju modem neki casa nazaj in morem zdej verjetno kasne porte odpret al kaj?
A kdo ve katere... oz. zakaj mi ne dela?

Pliz, pomagat Nini, fantje :) Hvala :blush:

Nincha II.
18.10.2006, 16:49
Zakaj ne morem igrat NBA in FIFA online proti svojmu frendu? :dontknow:
Fant je menju modem neki casa nazaj in morem zdej verjetno kasne porte odpret al kaj?
A kdo ve katere... oz. zakaj mi ne dela?

Pliz, pomagat Nini, fantje :) Hvala :blush:

OK, odprla vse potrebne porte, modem pa se vedno strajka in mi prikazuje samo IP modema (tisto takratko varianto IPja, interni IP al kako se ze rece) in ne IP, racunalnika, kamor naj bi se drug igralec povezal. Torej, multiplayer trenutno ni mozen :(
A so se kje kaksni triki? A je se kaj pri modemu takega, kar bi lahko pozabla, pa bi mogla vedet? Kakrsnakoli nastavitev? Zakaj mi ne dela?

Somebody ... Anybody? ... :shy:

selko
19.10.2006, 18:18
tta igrca je velek napredek u nba!!!!kake izgovore mate LOL :D naucte se spilat pol se pa oglaste LOL:angel:

selko
19.10.2006, 18:19
hehe _Es_ vlka razlika je med nba 06 pa med nba 07 LOL

Nincha II.
20.10.2006, 19:24
tta igrca je velek napredek u nba!!!!kake izgovore mate LOL :D naucte se spilat pol se pa oglaste LOL:angel:

Joj, se dobr, da si zdej ti nam prsel to povedat ... Ker mi je namrec tvoj post odprl nove dimenzije igranja te igre... :kmet: Obozujem konstruktivno kritiko :evil:

theend
21.10.2006, 12:30
pozdravljeni...

kako lahko menjaš med superstar (star) ikonami...ker majo eni igralci več ikon.... racunalnik to s pridom izkorisca, jas pa nevem kak se menja....

igram z gamepad-om

IceY
21.10.2006, 14:17
tta igrca je velek napredek u nba!!!!kake izgovore mate LOL :D naucte se spilat pol se pa oglaste LOL:angel:Potem nisi igral prejsnih... tale je najbol podn od vseh...

Nincha II.
22.10.2006, 16:53
pozdravljeni...

kako lahko menjaš med superstar (star) ikonami...ker majo eni igralci več ikon.... racunalnik to s pridom izkorisca, jas pa nevem kak se menja....

igram z gamepad-om

Kaj mas to zaen gamepad?

_Es_
22.10.2006, 20:41
Superstar Trigger+off ball

Nincha II.
23.10.2006, 10:28
Potem nisi igral prejsnih... tale je najbol podn od vseh...

Ma sej ni tok slaba, sam ma pa enih par napakic, ki zelo zivcirajo :O

Ne vem, kako to igre testirajo, da se lahko potem s takimi napakami prodajajo ... :dontknow:

IceY
23.10.2006, 13:06
Je ne igram več igrov sm jo kaksn tedn pa sm se jo navalicu

theend
23.10.2006, 20:02
Superstar Trigger+off ball

tenx... zaj pa dela :)

drugač da še pokomentiram špil na hitrico... zadeva ni slaba, čeprav sem pričakovel več... ne tolko v igralnosti kot v grafiki. pol so pa tu se take bedne, a.k.a samo 3 mozne kamere, ta superstar zadeva, ki mi tut ni najbolj prirasla k srcu (še). drugac pa ni švoh no... eni igralci so precenjeni (aka lebron, garnet itd.. sej sta mojstra, sam presneto tak dobra pa s5 nista :D ).

overall ocena (1-10) : 7

KRUNCHY
27.10.2006, 16:55
mečejo pa vsi prov lebavo.pa nobenih animacij igralcev, pa zatikajo se med sabo..pa tečejo ko hlodi....BUUUUUUUU

2003 je bil bolš pri tem.

v bistvu je bil sploh bolš.

KRUNCHY
27.10.2006, 21:01
a pa se tuki sploh kdaj kdo zmatra? glih sm odigral tekmo na 12 minut ves čas s prvo postavo, pa vsi so mel ves čas zelen bar pod imenom do konca na zelenmu.

Nincha II.
29.10.2006, 21:54
a pa se tuki sploh kdaj kdo zmatra? glih sm odigral tekmo na 12 minut ves čas s prvo postavo, pa vsi so mel ves čas zelen bar pod imenom do konca na zelenmu.

Kako ti je pa to ratal?

Pr men so vsi skoz zmatrani (razn enih superstarjev), pa me tok jezi, ker ne morem nastimat bolj pogostih menjav :mad: Vcasih, ko pa hocem rocno zamenjat, mi pa kr neki PC nazaj vzame menjavo, ker kao igralc ne igra na tisti poziciji, al jst ne vem zakaj... :dontknow:

mico23
18.01.2007, 16:28
kolko ye vlki nba 07..ker:dontknow:

Nincha II.
18.01.2007, 16:32
kolko ye vlki nba 07..ker:dontknow:

Hint : Ce bos vprasanje zastavil razumljivo, bos mogoce celo dobil odgovor. ;)

nejcvajda
13.10.2007, 19:34
Ali nba live 2007 dela na Visti?tnx:2thumbs:

nba live 07 je velik 3.5 gb nekje