Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Trio - naknadni prehod na razvezan dostop in prenos stevilke

janezpesec1
05.10.2006, 11:58
Zivjo,

mene pa zanima ce je naslednje izvedljivo: narocim Trio s PSTN (da mi ni potrebno cakati 1 mesec na prenos stevilke), ob tem mi seveda SiOL dodeli telefonsko stevilko iz omrezne skupine 0599. Nato naredim prehod na razvezan dostop (centrala to omogoca, oziroma vsaj na spisku central za razvezan dostop je). Ali je mozno potem prvotno telefonsko stevilko vrniti tako da bi uporabljal samo preneseno stevilko ?

Hvala za odgovore.

storz
05.10.2006, 19:42
Zivjo,

mene pa zanima ce je naslednje izvedljivo: narocim Trio s PSTN (da mi ni potrebno cakati 1 mesec na prenos stevilke), ob tem mi seveda SiOL dodeli telefonsko stevilko iz omrezne skupine 0599. Nato naredim prehod na razvezan dostop (centrala to omogoca, oziroma vsaj na spisku central za razvezan dostop je). Ali je mozno potem prvotno telefonsko stevilko vrniti tako da bi uporabljal samo preneseno stevilko ?

Hvala za odgovore.

lahko in tako tudi hitrje pridete do ADSL priključka, ker ne čakate prenosa telefonske, ki ponavadi traja.

lp,
storz

T-a-d-e-j
05.10.2006, 22:20
Lahko pa se zgodi da naročiš TRIO, razvezan pa ti ni odobren. Posledica je 24 mescev dodatne naročnine... Jaz bi počakal.

clutch
05.10.2006, 23:26
Lahko pa se zgodi da naročiš TRIO, razvezan pa ti ni odobren. Posledica je 24 mescev dodatne naročnine... Jaz bi počakal.

Dodatne?

T-a-d-e-j
06.10.2006, 08:09
Isdn/pstn

janezpesec1
06.10.2006, 08:41
Storz hvala za potrditev!

T-a-d-e-j tvoj pomislek je upravicen, upam sicer da se mi to ne bo zgodilo (centrala je na spisku za razvezan dostop pa nadgradila se bo tudi na ADSL2 v kratkem). Ce pa se mi bo to zgodilo bom pocakal na T-2 VDSL (centrala je v planu kolokacij) in pac placal pogodbeno kazen, v 2 letih bom prinesel notri razliko (24 x 2800 = 67200).