Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Gremo dalje!

Kajtimar
05.10.2006, 19:05
Potem ko je vlada danes za delovanje predsednika republike do konca leta 2006 zagotovila sredstva v višini 60 milijonov tolarjev, so v uradu predsednika republike povedali, da ima urad zdaj dovolj sredstev za izvajanje svojih aktivnosti do konca letošnjega leta...

Država kot celota spret funkcionira normalno - gremo dalje do naslednjega kraha! :D

aladin
05.10.2006, 19:14
Potem ko je vlada danes za delovanje predsednika republike do konca leta 2006 zagotovila sredstva v višini 60 milijonov tolarjev, so v uradu predsednika republike povedali, da ima urad zdaj dovolj sredstev za izvajanje svojih aktivnosti do konca letošnjega leta...

Država kot celota spret funkcionira normalno - gremo dalje do naslednjega kraha! :D

nisem vedel, da ste skrahirali...

Mogwai
05.10.2006, 19:24
nisem vedel, da ste skrahirali...
For Whom The Bell Tols?

fackoo
05.10.2006, 19:37
A to poj pomen, d bo meu Drni dost za moko pa kvas?:evil:

zverina
05.10.2006, 19:38

Kajtimar na kateri strani si?

sstane
05.10.2006, 20:32
Kajtimar na kateri strani si?
Na svoji :D

mytilus
05.10.2006, 22:39
A to poj pomen, d bo meu Drni dost za moko pa kvas?:evil:

Ne, za solato in krompir pa ja.:approve:

buba
05.10.2006, 23:38
--saj razumem, da je "novi mesija", kot nalasc, za dezurno tarco, tako poniglavih, kot tistih, ki to po nareku morajo -- pa vendarle --- samo, za telefoniranje ( mobilno ), zapravi javna uprava 800 miljonov na leto --- kako lepo, da imamo taksnega predsednika, ki ga lahko vedno uporabis, za preusmerjanje pozornosti...:veryevil:

Jelengar
05.10.2006, 23:53
Kdaj so naslednje predsedniske volitve? Komaj cakam. :evil:

Medved Pu
06.10.2006, 08:03
--saj razumem, da je "novi mesija", kot nalasc, za dezurno tarco, tako poniglavih, kot tistih, ki to po nareku morajo -- pa vendarle --- samo, za telefoniranje ( mobilno ), zapravi javna uprava 800 miljonov na leto --- kako lepo, da imamo taksnega predsednika, ki ga lahko vedno uporabis, za preusmerjanje pozornosti...:veryevil:
Mislim, da se tvoja teorija vozi na vozičku, potem ko ne more več šepat...
Pozornost..????
Kako spregledaš človeka, ki je malodane prisoten še na WC papirju, ker se rine v vsak medij in vsako poro družbe...
By the way, le engleška kraljevska hiša in vrhuška Gibanja še uporabljata isti "dobri stari" plemiško-partijski fevdalni pristop-imenovanje svojih oprod na vodilna mesta...
Ne pozabimo na njegovi http://www.zofijini.net/mediji_drnovsek.html dve kraljevi telesi in glavnina njegovih rojalističnih atributov je pred nami..
Naš Kralj se je slekel sam, nihče mu ni pomagal..Sam zna to najbolje..:dontknow:

fackoo
06.10.2006, 08:33
Učeri je đejđej dau đideju 60 mio SIT, da se bo do konc leta loži za..bavu. Matr je tala igrača (Slovenija) draga zadeva.

Medved Pu
06.10.2006, 08:40
Učeri je đejđej dau đideju 60 mio SIT, da se bo do konc leta loži za..bavu. Matr je tala igrača (Slovenija) draga zadeva.In če pomislš, de nas je vsga skup 2 mio folka, tok, k BronX pa 5 th avenue skup, pa tam nimajo poleg župana še častnega predsednika, ki kr neki eksotičnega počne...
Mislm, de ma španski Carlos občutek, ko se meni z dj zaplancem, da gre za ekscentričnega kulturnega animatorja iz predmestja Barcelone..:angel:

Kajtimar
06.10.2006, 13:15
In če pomislš, de nas je vsga skup 2 mio folka, tok, k BronX pa 5 th avenue skup, pa tam nimajo poleg župana še častnega predsednika, ki kr neki eksotičnega počne...
Mislm, de ma španski Carlos občutek, ko se meni z dj zaplancem, da gre za ekscentričnega kulturnega animatorja iz predmestja Barcelone..:angel:

Ti bi funkciji predsednika in "Reichskanzlerja" združil, tako kot Nemci v '30.letih prejšnjega stoletja, Medo? :dontknow:

Lep dan vsem skupaj... :)

cactus
06.10.2006, 13:42
"Ti bi funkciji predsednika in "Reichskanzlerja" združil, tako kot Nemci v '30.letih prejšnjega stoletja, Medo?" začuden skozi okno v prihajajočo zimo strmi zamišljeni Kajtimar.

osat pa prav takole: on je že.
Sam yeba je ta, da ni edini. In slovenski reichskanzler ni edini.
In skor polovica sveta je že spet komunistična, al pa vsaj krepko levičarska....

Kolikoleten ciklus matere narave? Vse se ponavlja, le nijanse so spremenjene.....bog jih nima rad!

Vsemogočni
06.10.2006, 14:27
In če pomislš, de nas je vsga skup 2 mio folka, tok, k BronX pa 5 th avenue skup, pa tam nimajo poleg župana še častnega predsednika, ki kr neki eksotičnega počne...

Španski Carlos ima o nas lahko resnično čudno mnenje, ampak ne zarad Drnovška, ampak zaradi Rupla, ki je tolk nespodoben diplomat (sej če bi bil diplomat bi blo še vse v redu) in misli, da bo s svojimi tercialskimi govoricami tolk zlezu Janši v rit, da ga bo ta gledal še ves svoj mandat.

Če je zunanji minister tako nesposoben, da ne zna naše zdrahe pustiti doma, zunaj pa nas zaradi tega opravičiti s tisoč in enim izgovorom, zakaj ni predsednika na obisk, potem nikakor ni sposoben opravljati svoje funkcije. Kar pomeni da nima niti toliko pameti, kaj šele kolesc na pravem mestu, da ne loči strankarskih razprtij od predstavljanja Republike Slovenije v tujini. Ala nam vera, res si ljudstvo pa to kakršno koli že smo, nismo zaslužili takega zunanjega ministra. Kot sem že enkrat povedal, Rupel leze Janši na vse načine v rit, samo zato, da bi obdržal funkcijo zunanjega ministra. Če ga Janša ne bi spravil na položaj, bi pa Rupel Janšo že zdavnaj brcnil v rit. Tako pa potrebuje Janšo le zato, da mu drži pogreti povštrček na stolu.

DrOnyx
06.10.2006, 18:50
Kdaj so naslednje predsedniske volitve? Komaj cakam. :evil:
JEST TUD.

Komi čakam dan, ko po zmagi pridem z kufri na Erjavčevo in moj prvi ukrep bo navodilo varnostnmiku, da mi postroji častno četo. :P

Moj drugiu ukrep bo potem delovna knjižica svetovalcu za zunanje zadeve in rušenje kipa Borisa Kidriča, ki tako sramotno spominja na NOMENKLATURO in kazi okoliški park pred predsednikovo palačo.

Glede režima varovanja predsednika dr. Onyxa bodo moja navodila Sektorju za varovanje in zaščito preprosta. Enkrat na teden opran avto od zunaj, dvakrat mesečno globinsko čiščenje sedežev in to je to. več varnosti ne potrebujem, KER SEM PO NARAVI AGRESIVEN. Moj zdravnik pravi, da je to posledica preveč levkocitev v urinu.;)