Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : dolgoletna zveza...

veska
07.10.2006, 17:35
Se kdaj počutite osamljene ob partnerju? Vprašanje za tiste k ste dlje časa v zvezi...recimo nad 5 let in več...

Hvala.

donvito26
07.10.2006, 20:04
hmmm.... ja bil sem že v tej situaciji in nisem edini, ne prvi in ne zadnji....tako je...tega se ne da preprečit, je čisti naravni postopek, proces, ki se odvija v naših glavah.sploh pri mladih osebah,...to ni nič slabega, kajti svet je velik, lep , širen, in vedno dober in treba ga raziskovati, treba ga ljubiti, treba ga vzeti za svojega kajti naš je , od vseh ljudi, tako k temu spada tudi to da manjavamo partnerje in s tem širiimo ljubezen in širiimo svoja obzorja in znanja.....prepusti se naj te odnese tok, vendar nikoli ne pozabi tega, da znaš tudi plavati tako, da ti krmariš!!pa srečno!

veska
09.10.2006, 17:45
hvala

miss K.Ritika
16.10.2006, 19:04
z bivšim tipom sem bila v vezi 13 let in moram reči,da sem se tam nekje po petih letih začela počutiti osamljeno, ljubezen je že davno minila, istih ciljev nekako nisva imela, privlačil me več ni,čeprav je bil vizuelno zelo dober tip in kot z leti ugotavljam, enostavno ne verjamem več v monogamnost veze, pomoje je treba imet vsaj 5 tipov naenkrat,da od vsakega nabereš najboljše kvalitete in sestaviš kao enega "normalnega" moškega:D

nickyta
16.10.2006, 19:10
pri meni pa je še vedno isto kot je že ves čas...lepo je!!!

pridejo trenutki ko nama je obema mal dolgčas...nikoli pa ni bilo samo meni dolgčas ob njem in kontra

clea
16.10.2006, 19:11
To sem tud jaz že razmišljala. Vedno ista pesem. Spoznaš nekoga, se zatreskaš, pol to neki časa traja, pol se stvar ohladi, pol ti grejo malenkosti, po možnosti tiste, ki so se ti na začetku zdele ful simpatične, blazno na živce... Pa pol spoznaš spet enga novga, bolj zanimivga, ker stalnega partnerja poznaš do potankosti in ti ni več zanimiv....začaran krog. In kaj zdej? Ostat v neki vezi, kjer se dolgočasiš, kjer ni več ljubezni, sam še navada? Al spet nova pot? Ki jo čez nekaj let čaka ista usoda kot prejšnjo? Se prav se ustalit, imet družino in živet neko zlagano življenje, al skakat iz ene veze v drugo, ko tista začetniška zaljubljenost mine. Pa ne me narobe razumet, ne trdim, da je pri vseh tako, sam sama mam take izkušnje.

miss K.Ritika
16.10.2006, 20:31
To sem tud jaz že razmišljala. Vedno ista pesem. Spoznaš nekoga, se zatreskaš, pol to neki časa traja, pol se stvar ohladi, pol ti grejo malenkosti, po možnosti tiste, ki so se ti na začetku zdele ful simpatične, blazno na živce... Pa pol spoznaš spet enga novga, bolj zanimivga, ker stalnega partnerja poznaš do potankosti in ti ni več zanimiv....začaran krog. In kaj zdej? Ostat v neki vezi, kjer se dolgočasiš, kjer ni več ljubezni, sam še navada? Al spet nova pot? Ki jo čez nekaj let čaka ista usoda kot prejšnjo? Se prav se ustalit, imet družino in živet neko zlagano življenje, al skakat iz ene veze v drugo, ko tista začetniška zaljubljenost mine. Pa ne me narobe razumet, ne trdim, da je pri vseh tako, sam sama mam take izkušnje.
jaz sem se odločila skakat iz ene veze v drugo,ko se enga naveličam,se ga pač naveličam,tega se ne da več popravit, treba je najt novega....seveda pa je to večno kroženje...žal je tako

namgyal
16.10.2006, 21:26
jaz bom pa malo drgač vprašal: a se kdaj počutimo (pre)polni samega sebe, recimo v zvezi nad 30 let in več?....

madmitch
17.10.2006, 08:00
17 let, nikoli dolgčas, nikoli se ne počitim osamljen in ko je ni, (še)vedno komaj čakam da se vrne in ko jaz kam grem, mi vedno manjka.

temp64
17.10.2006, 08:01
Se kdaj počutite osamljene ob partnerju? Vprašanje za tiste k ste dlje časa v zvezi...recimo nad 5 let in več...

Hvala.

nikoli....kako pa to zgleda?

istare
17.10.2006, 08:49
Jaz sem v zvezi 20 let. Lahko rečem, da se s partnerko dopolnjujeva.
Furam svoje delo, hobije in se dobro počutim v svoji koži. Od ženske ne pričakujem, da se obnaša po mojih pričakovanjih. V takih primerih so na sporedu razočaranja in neko čakanje, kdaj bo to to.
Poanta je, prvo pri sebi poštimaj.

iztok

mrjerry
17.10.2006, 08:51
z bivšim tipom sem bila v vezi 13 let in moram reči,da sem se tam nekje po petih letih začela počutiti osamljeno, ljubezen je že davno minila, istih ciljev nekako nisva imela, privlačil me več ni,čeprav je bil vizuelno zelo dober tip in kot z leti ugotavljam, enostavno ne verjamem več v monogamnost veze, pomoje je treba imet vsaj 5 tipov naenkrat,da od vsakega nabereš najboljše kvalitete in sestaviš kao enega "normalnega" moškega:D

Ocitno se bolano oklepas moskih, ki imajo cel kup pomanjkljivosti.
For your own sake pa upam, da ti to nikdar ne bo nehalo uspevati.

Lana2
26.10.2006, 20:50
da seveda se.Jaz se počutim zelo osamljeno...kot da sem sama.

MERLIN
29.10.2006, 16:53
midva sva skupaj 4 leta in vse je kot prvi dan..
še lepše še boljše...
včasih sem se vedno kregal in končal po 2,3 mesecih..
sedaj po 4.letih niti enega nesporazuma,nobenega fajta,niti minutke slabe volje...

roxa
29.10.2006, 18:20

Hvala.
velikokrat:blush:

lady_lucifer
29.10.2006, 19:07
men je ful dobr :approve:

La-di-da
30.10.2006, 08:12
Če se zraven tipa dolgočasiš, kak bi se šele, če bi bla samska in zvečer ne bi imela koga poklicat. Če je zveza že na takem podnu, da se počutiš osamljenega, pol je vredno razmislit, če se še sploh splača fura tako vezo. Moje mnenje, čeprav še nisem bila v več letni zvezi imela sem pa kar nekaj krajših.

RunningMan
02.11.2006, 07:58
Veza 12 let, la vita e bella :2thumbs: . Ni nama zmanjkalo stvari za odkrivat in prostora za rast, je pa dejstvo, da ljubezen ni ista kot na začetku. Morala sva vsak popustit na nekaterih zadevah, zato pa zdej vse bolj klapa.

Ana Borut
03.11.2006, 23:07
pri ljubezni je tko; med se poliže ,problemi pa ostanejo...:evil:

Ana Borut
03.11.2006, 23:08
[QUOTE=Ana Borut]pri ljubezni je tko; med se poliže ,problemi pa ostanejo...:evil:[/QUOTE
pa ni trba besede jemat dobesedno...

PoisonIvy
05.11.2006, 15:48

Hvala.mela sm partnerja skor 8 let, in zadnja 3 leta sem se počutla ko da sva iz različnih planetov..... zdraven njega mi je blo enostavno dolgčas, stran pa nisem mogla ker sem bla tko navezana nanjga.... jeeba... še dobr da sm bla več al manj sama in sem se zabavala po svoje, hodila na žurke, na potovanja, itd (on z mano itak nikdar nikamr ni hotu) tko da res ne morem rečt da sem bla osamljena... ampak sam zato ne ker sm sama poskrbela za to....
zdej mi sploh ni jasno kaj sem počela z njim, ker sva bla tko različna da glava peče....
zdi se mi da je to ponavadi glavni razlog za občutek osamljenosti v zvezi....

temp64
05.11.2006, 15:50
....in nato si spoznala tempa

PoisonIvy
05.11.2006, 15:53
in od takrat naprej mi ni blo niti za sekundo dolgčas:approve: :approve: :kisses:

čudežni
05.11.2006, 17:41
Jaz sem v zvezi 20 let. Lahko rečem, da se s partnerko dopolnjujeva.
Furam svoje delo, hobije in se dobro počutim v svoji koži. Od ženske ne pričakujem, da se obnaša po mojih pričakovanjih. V takih primerih so na sporedu razočaranja in neko čakanje, kdaj bo to to.
Poanta je, prvo pri sebi poštimaj.

iztok

To je za si zapomniti! :2thumbs:

snežko
05.11.2006, 18:45
:) zapomnit ni problem, izvajat pa malo težje...