Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ena lustna naloga

mrjerry
10.10.2006, 09:41
Nekega dne je gospod Smith prenoceval v sotoru. Zjutraj je zgodaj vstal in se odpravil na sprehod. Najprej je prehodil natanko kilometer in pol na jug. Nato je obrnil proti zahodu in tako hodil se kilometer in pol. Nazadnje je obrnil na sever in po kilometru in pol hoje prisel nazaj pred sotor. Spotoma je gospod Smith videl medveda. Kaksne barve je bil medved?

Soleil
10.10.2006, 09:47
Nekega dne je gospod Smith prenoceval v sotoru. Zjutraj je zgodaj vstal in se odpravil na sprehod. Najprej je prehodil natanko kilometer in pol na jug. Nato je obrnil proti zahodu in tako hodil se kilometer in pol. Nazadnje je obrnil na sever in po kilometru in pol hoje prisel nazaj pred sotor. Spotoma je gospod Smith videl medveda. Kaksne barve je bil medved?

Rjave?

pinky
10.10.2006, 10:10
bele :approve:

TuNina
10.10.2006, 10:13
gospod smith se je na pohod odpravil, ne da bi pred tem zajtrkoval. zato je spotoma zaradi praznega želodca dobil privide in medveda v bistvu sploh ni bilo.

crazylemonlemon
10.10.2006, 10:23
kle neki fali:
1. do šotora sam ni prišel, ker mu je manjku še 1,5km na V,
2. če pa je, ga je prinesel medved po kosih in ga izsral pred šotor

kakšne barve pa je bil, ve samo g Smith, ampak ga po moje boli qurc. MENE BI TUT.:veryevil:

pinky
10.10.2006, 10:24
šotor postav na severni tečaj.....

mrjerry
10.10.2006, 12:32
pinky :kisses:

Neuromancer
10.10.2006, 13:34
A ni zanimivo, da je na Severnem polu vsaka smer jug?

freya
10.10.2006, 13:58
tudi to je zanimivo, da so kožuhi in koža svetlejše čimbolj se bližamo tečajema in obratno

Neuromancer
10.10.2006, 15:54
A ti dam eno drugo nalogo? :veryevil:

Kaj, če bi najprej rešili tisto diferencialno od polža?

freya: dlake severnih medvedov so prozorne in votle. Zrak v njih siplje svetlobo vseh valovnih dolžin in zato se nam zdi kožuh bel.

mrjerry
11.10.2006, 07:22
Kaj, če bi najprej rešili tisto diferencialno od polža?

freya: dlake severnih medvedov so prozorne in votle. Zrak v njih siplje svetlobo vseh valovnih dolžin in zato se nam zdi kožuh bel.

Ko imam enkrat diferencialko, me naprej ne zanima vec :angel:
Sploh zato, ker sem po dusi numerik, se mi pa po pravici povedano ne ljubi tlaciti runge kutte in ustavitvenih kriterijev v matlab. Preprosto prebanalno :D