Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nadležne reklame povozijo novice

marjan jerman
10.10.2006, 18:09
Pogosto grem na Siol pogledat novice. Zadnjič me je grozno ujezilo, ko se je med branjem kar naenkrat čez tekst prikazala zelo nasilna reklama, ki mi je onemogočila branje. Reklamo sem sicer uspel ugasniti, ampak me je vse skupaj tako dekoncentriralo, da sem pozabil na tekst.

Mislim, da je popolnoma nepošteno in neposlovno, da moramo naročniki Siolovih storitev, ki storitve pošteno in drago plačujemo, prenašati takšno nadlegovanje.

oskar1
10.10.2006, 19:16
Se povsem strinjam, ampak "money makes the world go round"
:nonono: :dontknow: :dontknow::dontknow: :nonono:

SloCop
10.10.2006, 19:23
plačaš internet ne pa obisk siolove strani :)
jst pa sem za reklame, drugo je ce se ti pojavi na servisnih straneh.

oskar1
10.10.2006, 19:26
Tud jaz nimam načelno nič proti njim ,če ostanejo nekje na robu, ne pa da naenkrat skočijo čez cel zaslon

clutch
10.10.2006, 21:09
To je bla povsod ze stalna praksa.. Tako da mi je cudno, da se ni ze prej pojavlo... So pa izjemno nadlezne in posiljevalne... Sploh pri kaksnih, kjer takoj ne najdes gumba za izkop :S

Jakec
11.10.2006, 17:52
sem mislil da sem edini...

MaZUrKo
11.10.2006, 19:45
Mislim da tuki siol še ni tok hud s temi reklamami....
Tisti k res težijo s takimi reklamami so na 24ur....tam pa znorim tko da zadne čase sploh ne hodm več tja....

Siol upam da ne oponašate njih!!!

Metek
12.10.2006, 08:24
lahko uporabite kak napreden ad-aware programček oz. ne uporabljate Internet Explorerja, ampak napredne brskalnike, ki imajo možnost plug-inov za preprečevanje reklam ... recimo Mozila ali Opera.

1mb-lol
12.10.2006, 09:56
A ste vidl cenik oglaševanja? :D haha speending on your money money...

Maj
13.10.2006, 06:41
Pogosto grem na Siol pogledat novice. Zadnjič me je grozno ujezilo, ko se je med branjem kar naenkrat čez tekst prikazala zelo nasilna reklama, ki mi je onemogočila branje. Reklamo sem sicer uspel ugasniti, ampak me je vse skupaj tako dekoncentriralo, da sem pozabil na tekst.

Mislim, da je popolnoma nepošteno in neposlovno, da moramo naročniki Siolovih storitev, ki storitve pošteno in drago plačujemo, prenašati takšno nadlegovanje.

Najboljše je, da takšnih strani, ki se tako delajo norca iz nas enostavno ne bi obiskovali več in potem bi jim hitro padlo v glavo kaj je razlog.

Sicer si pa namesti Firefox in vključi Adblock pa boš imel mir.

Lp