Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kaj se dogaja v Rusiji?

BMX
12.10.2006, 18:23
Po namestniku predsednika ruske centralne banke Andreiu Kozlovu, novinarki Anni Politkovskayi je bil ubit še bančni direktor moskovske podružnice državne banke Vneshtorgbank Alexander Plokhin..........

1knap
12.10.2006, 20:21
Očitno z razlogom... no tudi predsednik nemške narodne banke je bil ubit pa kaj?
Odgovornost za umor je prevzela neka nova Rdeča brigada, ki pa ni pustila niti ene same sledi kar kaže na sodelovanje hdo izobražene ekipe...

buba
12.10.2006, 20:24
ne vem -- ali se samo meni zdi, da je imel g.Orwel, kar relevantno vizijo -- no marda razen letnice....:approve:

Nincha II.
12.10.2006, 21:12
Po namestniku predsednika ruske centralne banke Andreiu Kozlovu, novinarki Anni Politkovskayi je bil ubit še bančni direktor moskovske podružnice državne banke Vneshtorgbank Alexander Plokhin..........

Mene pa zanima, ce bo Putin, ko mu potece predsedniski mandat, res odstopil mesto svojemu nasledniku ... Ker po ruskih zakonih namrec se enega mandata ne more imet. Je pa ze poskusal spremeniti ta zakon, dal je predlog, ki pa potem ni bil sprejet... Torej mu misel, da ne bi bil vec predsednik ne ugaja prevec... :dontknow:

Men je tip sumljiv, zelo.

CRNO BELI
13.10.2006, 11:01
Rusi so čist zgubili kompas.

BMX
13.10.2006, 18:26
Mene pa zanima, ce bo Putin, ko mu potece predsedniski mandat, res odstopil mesto svojemu nasledniku ... Ker po ruskih zakonih namrec se enega mandata ne more imet. Je pa ze poskusal spremeniti ta zakon, dal je predlog, ki pa potem ni bil sprejet... Torej mu misel, da ne bi bil vec predsednik ne ugaja prevec... :dontknow:

Men je tip sumljiv, zelo.
Njegov naslednjik naj bi bil zdajšnji obrambni (?) minister........ Ampak dejansko je lahko v Rusiji vsakdo ubiti/nihče ni varen........