Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : In memoriam

Kajtimar
13.10.2006, 07:06
01.10.2006

Rubrika Šepet sedmega dne Aleksandra Lucuja in Alenke Žavbi se natanko po 575 nedeljah poslavlja. Poslej bodo na teh straneh nastopali najrazličnejši ljudje, ki jih bomo »zasačili«, ker smo prepričani, da so vredni vaše pozornosti.

Uredništvo Nedela
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pred časom, ko sem na tem forumu pisal, da je samo še vprašanje časa, kdaj bodo Lucuja zaradi razkrivanja "čudnih" poslov posameznih slovenskih družinskih klanov "odstrelili", mi tega nihče ni verjel. :approve:

cornholio
13.10.2006, 07:13
:( :2thumbs:
ena redkih dobrih stvari ki so ostale cenzurirani hiši. upam da bosta dobro delo nadaljevala pri boljšem časopisu....

Kajtimar
13.10.2006, 07:43
:( :2thumbs:
ena redkih dobrih stvari ki so ostale cenzurirani hiši. upam da bosta dobro delo nadaljevala pri boljšem časopisu....

Tudi jaz! Vse Hobotnice, Udbomafije, Kučanovi, Drnovškovi in Janšini klani, so navadno prodajanje megle. Lucu in Žavbijeva sta v svojem trač-podlistku nazorno pokazala v katero štalo posamezni oligarh sodi in zakaj so so se nekateri dogodki odvijali na način, kot so se ter zakaj so nekatere stvari danes takšne, kot so.
Butalci si pa še naprej zatiskajo oči v prepričanju, da jim vladajo od njih izvoljeni politiki... :veryevil:

Lep dan vsem skupaj... :)

človek
13.10.2006, 08:14
Fantje NedeljskiDnevnik kupit pa ga boste lahko spet brali. Ima popolnoma enak naslov; ŠŠŠŠŠŠEPET.....:evil:

Pa še to, da je sedaj pa res brez dlake na jeziku!:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

ElQurc
13.10.2006, 09:42
Dnevnikov dolgoletni dvorni norček TOF gre končno v maloro :2thumbs:
Nadomestila ga bosta dva pajaca z Nedela :2thumbs:

Novica, da te kap :2thumbs:

Mowgli
13.10.2006, 09:45
Nej bil "adstrel", le Dejlo jesensku listje admetava. :veryevil:

človek
13.10.2006, 09:56
Dnevnikov dolgoletni dvorni norček TOF gre končno v maloro :2thumbs:
Nadomestila ga bosta dva pajaca z Nedela :2thumbs:

Novica, da te kap :2thumbs:

Ne TOF ne gre v maloro, vsi skupaj bodo postali debel trn v peti politikov!

FerdoX
13.10.2006, 10:00
01.10.2006

Rubrika Šepet sedmega dne Aleksandra Lucuja in Alenke Žavbi se natanko po 575 nedeljah poslavlja. Poslej bodo na teh straneh nastopali najrazličnejši ljudje, ki jih bomo »zasačili«, ker smo prepričani, da so vredni vaše pozornosti.

Uredništvo Nedela
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pred časom, ko sem na tem forumu pisal, da je samo še vprašanje časa, kdaj bodo Lucuja zaradi razkrivanja "čudnih" poslov posameznih slovenskih družinskih klanov "odstrelili", mi tega nihče ni verjel. :approve:

Prosim lepo, da mi eden pove ka sta tako udarnega odkrila in obdelala omenjena novinarja. Nedela namreč ne berem.

FerdoX
13.10.2006, 10:02
Ne TOF ne gre v maloro, vsi skupaj bodo postali debel trn v peti politikov!

Zelo lepo si povedal :2thumbs: :clown:

Kaj so pa do sedaj delali? :veryevil: :veryevil: :rolling: :rolling: :rolling:

bob marley
13.10.2006, 10:03
Od kdaj pa jočemo za tračarji???

človek
13.10.2006, 10:07
Zelo lepo si povedal :2thumbs: :clown:

Kaj so pa do sedaj delali? :veryevil: :veryevil: :rolling: :rolling: :rolling:

....v kontekstu ..... - ....skupaj....!

človek
13.10.2006, 10:11
Od kdaj pa jočemo za tračarji???

Sicer me oberkovanja ne zanimajo, vendar pa je bila zadeva dotičnega novinarskega angažmaja malčkeno drugačna kakor gola tračerija. Zadeva je očitno bila vroča, drugače nebi bila ukinjena!! - bila je edina pametna stran nedela!!

Po tvoje pa je itak vsako pisanje v časopisih trač....:dontknow:
Vsako pisanje, ki razkriva ozadja se potemtakem dotikajo govoric-tračarij!

FerdoX
13.10.2006, 10:22
Sicer me oberkovanja ne zanimajo, vendar pa je bila zadeva dotičnega novinarskega angažmaja malčkeno drugačna kakor gola tračerija. Zadeva je očitno bila vroča, drugače nebi bila ukinjena!! - bila je edina pametna stran nedela!!

Po tvoje pa je itak vsako pisanje v časopisih trač....:dontknow:
Vsako pisanje, ki razkriva ozadja se potemtakem dotikajo govoric-tračarij!

Zanimivo... ne znaš povedati kaj naj bi bil uspeh teh novinarjev. Edini "argument" ki ga imaš naj bi bil, da se pač ukinjajo da je za tem nekaj (klasičen "ko stoji iza toga"). To je tisti "argument", ki se za "drugo stran" uporablja kot argument za NESPOSOBNOST.

človek
13.10.2006, 10:24
:veryfunny: :veryfunny: :veryfunny:

Tudi za smejat, ampak še bolj za jokat je vse tisto kar pišejo..... Zakaj jih nikoli ne obtožijo če se lažejo ali nakladajo? Mislim, da resnica ni daleč od njihovega pisanja in da bodo zaradi tega še močno tekle solze državljanov, ko bodo prepozno spoznali kruto resničnost "mafijske" ureditve naše države! Pa naj bodo to levi ali desni!!!

človek
13.10.2006, 10:26
Zanimivo... ne znaš povedati kaj naj bi bil uspeh teh novinarjev. Edini "argument" ki ga imaš naj bi bil, da se pač ukinjajo da je za tem nekaj (klasičen "ko stoji iza toga"). To je tisti "argument", ki se za "drugo stran" uporablja kot argument za NESPOSOBNOST.

Sam si rekel da nisi bral nedela zato te prosim, da se vzdržiš takih in podobnih komentarjev!:mad:

Če ti novinarji dražijo zavedeno dušo in kritizirajo oblast še ne pomeni, da so nesposobni..... BLEFER

FerdoX
13.10.2006, 10:28
Tudi za smejat, ampak še bolj za jokat je vse tisto kar pišejo..... Zakaj jih nikoli ne obtožijo če se lažejo ali nakladajo? Mislim, da resnica ni daleč od njihovega pisanja in da bodo zaradi tega še močno tekle solze državljanov, ko bodo prepozno spoznali kruto resničnost "mafijske" ureditve naše države! Pa naj bodo to levi ali desni!!!

Ej... mene resno zanima o katerih "resnicah" to pišejo Tof pa Luci pa tista koka?

FerdoX
13.10.2006, 10:30
Sam si rekel da nisi bral nedela zato te prosim, da se vzdržiš takih in podobnih komentarjev!:mad:

Če ti novinarji dražijo zavedeno dušo in kritizirajo oblast še ne pomeni, da so nesposobni..... BLEFER

PA sprašujem te kakšno "trofejo" imajo ti novinarji pa mi ne znaš povedati. Kar neki flozaš o neki kritiki pa ne vem o kateri misliš.

Sam si rekel da pač se ukinja rubrika na nedelu in da TO samo dejstvo nekaj pomeni in si napletal neke "disidentske" abotne teorije. To sem ti pokomentiral. Samo dejstvo, da omenjeni odhajajo tebi nekaj govori, meni pa popolnoma nič. Ker mi ne znaš povedati kaj hudiča tako "briljantno kritičnega" do oblasti so storili omenjeni pisci?

človek
13.10.2006, 10:40
PA sprašujem te kakšno "trofejo" imajo ti novinarji pa mi ne znaš povedati. Kar neki flozaš o neki kritiki pa ne vem o kateri misliš.

Sam si rekel da pač se ukinja rubrika na nedelu in da TO samo dejstvo nekaj pomeni in si napletal neke "disidentske" abotne teorije. To sem ti pokomentiral. Samo dejstvo, da omenjeni odhajajo tebi nekaj govori, meni pa popolnoma nič. Ker mi ne znaš povedati kaj hudiča tako "briljantno kritičnega" do oblasti so storili omenjeni pisci?

Ne samo do oblasti, razkrivajo ozadja povezav, odločitev, dejanj mnogih znanih osebnosti (od Kučana, Rodeta, pa do Bajuka). Konkretno ti ne moram povedat, ker se ne učim na pamet člankov iz časopisa (kakor je to očitno v navadi na vaši strani) ampak ti bom našel nekaj in ti nalpopal gor.

človek
13.10.2006, 10:51
Žal te bom moral razočarati. Do celih člankov v arhivu prideš lahko le z geslom, ki pa ga nimam tako, da ti žal ne moram podati nobenega članka!:dontknow:

Ali pa poglej na tej strani nedeljskega. www.dnevnik.si/novice/nedeljski_dnevnik/205831/

Isti novinar!

Kajtimar
13.10.2006, 11:11
Žal te bom moral razočarati. Do celih člankov v arhivu prideš lahko le z geslom, ki pa ga nimam tako, da ti žal ne moram podati nobenega članka!:dontknow:

Ali pa poglej na tej strani nedeljskega. www.dnevnik.si/novice/nedeljski_dnevnik/205831/

Isti novinar!

Kaj se trudiš! Naj Delu plača za Lucujeve članke, če so ga naenkrat tako grozno začeli "zanimati"! :rolling: :rolling:

Lep dan vsem skupaj... :)

Medved Pu
13.10.2006, 11:18
Ta rubrika je bila pravi postkomunistični anahronizem....Lucu je v njej klečeplazil in se prilizoval plenilcem in njihovim nakradenim kupom denarja, moči, paritvenim obredom(porokah, ki so postkomi..barone združevale v plenilske alianse)...
V zadnjem obdobju je začel vpletati tudi tisto, kar rdeči manjševiki imenujete druga stran, mavrico prave(ne subvencionirane in dirigirane) civilne družbe in podjetnike, ki so uspeli z delom, namesto s plenjenjem..
Razglasna stanica, tako bi se morala ta zadeva dejansko imenovati, je sporočala podanikom s speglanimi možgani in podarjenimi službicami-še smo v sedlu, še smo močni....
Seveda je bilo Lucujevo šopirjenje zabavno, toliko škode, ki jo je ta bard rdečega napuha in plenilske brezobzirnosti naredil LDS-SD ne more naredit nobena vlada nasprotnikov rdečih skvadristov!
Upam, da bo drugje nadaljeval z ogabnim prilizovanjem in napihovanjem rdeče zore ultrakapitalizma okrancljanega z vsemi zgodnje fevdalnimi atributi....:veryevil: :angel:

človek
13.10.2006, 11:27
Ta rubrika je bila pravi postkomunistični anahronizem....Lucu je v njej klečeplazil in se prilizoval plenilcem in njihovim nakradenim kupom denarja, moči, paritvenim obredom(porokah, ki so postkomi..barone združevale v plenilske alianse)...
V zadnjem obdobju je začel vpletati tudi tisto, kar rdeči manjševiki imenujete druga stran, mavrico prave(ne subvencionirane in dirigirane) civilne družbe in podjetnike, ki so uspeli z delom, namesto s plenjenjem..
Razglasna stanica, tako bi se morala ta zadeva dejansko imenovati, je sporočala podanikom s speglanimi možgani in podarjenimi službicami-še smo v sedlu, še smo močni....
Seveda je bilo Lucujevo šopirjenje zabavno, toliko škode, ki jo je ta bard rdečega napuha in plenilske brezobzirnosti naredil LDS-SD ne more naredit nobena vlada nasprotnikov rdečih skvadristov!
Upam, da bo drugje nadaljeval z ogabnim prilizovanjem in napihovanjem rdeče zore ultrakapitalizma okrancljanega z vsemi zgodnje fevdalnimi atributi....:veryevil: :angel:

BRAVO!!!!!!

"Kdor je proti nam je komunist"!

Mislil sem, da se vi ne greste igre s kakršno so se igrali komunisti!

FerdoX
13.10.2006, 11:29

Isti novinar!

Pa dobro navedi kakšen primer. Če naj bi to bila eminenca kritičnega pisanja ti verjetno ne bo težko podati kakšen primer iz glave. Jaz se namreč ne spomnim, da bi pisanje te trojice kakorkoli odločilno vplivalo na politično življenje ali vladanje oziroma da bi odkrili kakšno strašno povezavo pred drugimi novinarji. .

človek
13.10.2006, 11:30
Pa dobro navedi kakšen primer. Če naj bi to bila eminenca kritičnega pisanja ti verjetno ne bo težko podati kakšen primer iz glave. Jaz se namreč ne spomnim, da bi pisanje te trojice kakorkoli odločilno vplivalo na politično življenje ali vladanje oziroma da bi odkrili kakšno strašno povezavo pred drugimi novinarji. .

Ne bodi naiven!!

:nonono: :nonono:

Medved Pu
13.10.2006, 11:35
BRAVO!!!!!!

"Kdor je proti nam je komunist"!

Mislil sem, da se vi ne greste igre s kakršno so se igrali komunisti!
Za Lučkota pa res ne moreš reči, da ni s kožo in kostmi in tekočim računom oproda bivših...
Meni bolj leži izraz Komi, izraz komunizem ne moreš zlorabljati za capeljsko plenjenjenje, ne da bi Karl Marx rotiral v grobu z 20 000 obrati na sekundo... :angel: :2thumbs:

FerdoX
13.10.2006, 11:35
Ne bodi naiven!!

:nonono: :nonono:

http://www.world-of-smilies.com/wos_sonstige/-30.gif (http://www.World-of-Smilies.com)
Naiven???? :O :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Kaj pa ima moje vprašanje z naivnostjo??????? E?

človek
13.10.2006, 11:38
Naiven???? :O :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Kaj pa ima moje vprašanje z naivnostjo??????? E?

Toliko kakor prejšnja oblast z komunizmom!!:dontknow:

FerdoX
13.10.2006, 11:44
Toliko kakor prejšnja oblast z komunizmom!!:dontknow:

Jaz nisem komunizma nič omenjal. Zato ne bodi zmeden. Počasi dobivam občutek, da odgovora ne veš oziroma da nimaš argumentov za tvoje trditve.

BLEFER!!!!

Tvoj stavek (lapsus?) ,da bodo ZAČELI biti trn v peti vladajočih je meni vse povedal. Do sedaj namreč očitno niso bili.:veryevil:

človek
13.10.2006, 11:53
Jaz nisem komunizma nič omenjal. Zato ne bodi zmeden. Počasi dobivam občutek, da odgovora ne veš oziroma da nimaš argumentov za tvoje trditve.

BLEFER!!!!

Tvoj stavek (lapsus?) ,da bodo ZAČELI biti trn v peti vladajočih je meni vse povedal. Do sedaj namreč očitno niso bili.:veryevil:

Nekateri se upirajo zgolj na dejstva, ki so jim povšeči. Ko sem rekel "bodo začeli" sem mislil v kontekstu sedaj SKUPAJ (bodo in ne bosta ali bo), kajti preje so bili v različnih medijskih hišah!!!

No pa ti povej in argumentiraj tvoje trditve!!:shy:

ElQurc
13.10.2006, 13:49
Ne samo do oblasti, razkrivajo ozadja povezav, odločitev, dejanj mnogih znanih osebnosti (od Kučana, Rodeta, pa do Bajuka). Konkretno ti ne moram povedat, ker se ne učim na pamet člankov iz časopisa (kakor je to očitno v navadi na vaši strani) ampak ti bom našel nekaj in ti nalpopal gor. človek, beri in morda se te bo kaj prijelo :rolling:

preko mojega domačega arhiva sem zagnal iskanje arhar+lucu in med zadetki izbral naslednje:
super duper branjevec aleksander lucu štrika zgodbo o arharjevi odpravnini v LHB frankfurt
ta ista branjevec doživi nočni izliv o nezakonitem poslovanju v lhb frankfurt (trnovske čenče ne škodijo: nekoč je lucu doživel izliv v ga. mijo, rezltat je današnji kandidat za urednika mladine)
nepozabno je lucujevo šlepomišenje o sukcesiji ex-juge
za potrditev si oglejte kopije nedela 16.4.2005 - stran 16 in stran 16, 26.4.2006 stran 16, 2.4.2006 - stran 17, ter odgovor arharja na ves lucujev kurji drek, 6.5.2006 - stran 5.le za pojasnilo: nisem arharjev volilec (druga občina), dobim pa drisko ob vseh neumnostih pisunov tipa lucu, tof, požar, .... in seveda njihovih fijakarskih zagovornikih po forumih :2thumbs:

http://www3.shrani.si/files/delo2006996211.pdf
http://www3.shrani.si/files/delo2006996227.pdf
http://www3.shrani.si/files/delo2006996228.pdf
http://www3.shrani.si/files/delo2006996230.pdf
http://www3.shrani.si/files/delo2006996231.pdf

Kajtimar
13.10.2006, 17:19
@ElQurc
Lepo, da si se potrudil in skeniral te članke (si že vedel zakaj... :D , meni se to nikoli ni zdelo vredno!)... zanimiv pa je tudi Arharjev odgovor. "Točno vsoto in številko računa, višina nagrade, kdaj in komu..." :rolling: Kot da je Lucu pri policiji zaposlen. Ob vsej tisti zmešnjavi transakcij, da se zakrije vse skupaj... vsi "botri", ki so pri tem sodelovali - tu moraš biti že pravi bančni ekspert in kriminalistični tim v eni osebi, da ti je vsaj približno kolikor toliko jasno za kaj je v bistvu šlo. Lucu je tu sigurno imel "zunanjo" pomoč, ki pa je ne sme razkriti, saj bi potem bil razkrit tudi vir, ki je nudil podatke (insajderski - bančni).
In epilog vsega? Je bila sprožena kakšna preiskava? Razen, da se je Lucu "peljal" z Dela se po mojih podatkih ni ničesar drugega zgodilo. Če bi bil Arhar kaj moža (seveda ni prepirljiv! :D ), bi šel Lucuja vsaj tožit zaradi obrekovanja. Upsss! Ni prepirljiv! :D Strah, da lahko drek postane še večji, če preveč brodiš po njem in ga potem "botri", kljub vsej dobri volji, ne morejo več prikriti... :dontknow:

PS: Vse to pisanje je bilo objavljeno v Nedelu še pred lokalnimi volitvami, ko se tudi še ni vedelo, ali bo Arhar sploh kandidiral. :approve:

Lep večer vsem skupaj... :)

aladin
13.10.2006, 17:51
@ElQurc
Lepo, da si se potrudil in skeniral te članke (si že vedel zakaj... :D , meni se to nikoli ni zdelo vredno!)... zanimiv pa je tudi Arharjev odgovor. "Točno vsoto in številko računa, višina nagrade, kdaj in komu..." :rolling: Kot da je Lucu pri policiji zaposlen. Ob vsej tisti zmešnjavi transakcij, da se zakrije vse skupaj... vsi "botri", ki so pri tem sodelovali - tu moraš biti že pravi bančni ekspert in kriminalistični tim v eni osebi, da ti je vsaj približno kolikor toliko jasno za kaj je v bistvu šlo. Lucu je tu sigurno imel "zunanjo" pomoč, ki pa je ne sme razkriti, saj bi potem bil razkrit tudi vir, ki je nudil podatke (insajderski - bančni).
In epilog vsega? Je bila sprožena kakšna preiskava? Razen, da se je Lucu "peljal" z Dela se po mojih podatkih ni ničesar drugega zgodilo. Če bi bil Arhar kaj moža (seveda ni prepirljiv! :D ), bi šel Lucuja vsaj tožit zaradi obrekovanja. Upsss! Ni prepirljiv! :D Strah, da lahko drek postane še večji, če preveč brodiš po njem in ga potem "botri", kljub vsej dobri volji, ne morejo več prikriti... :dontknow:

PS: Vse to pisanje je bilo objavljeno v Nedelu še pred lokalnimi volitvami, ko se tudi še ni vedelo, ali bo Arhar sploh kandidiral. :approve:

no no.

človek ti je lepo kulturno zminiral temo.

sem pa vesel, da si se nehal ukvarjati s cerkvijo(vera je opij za narod):veryevil:

Kajtimar
13.10.2006, 19:31
no no.

človek ti je lepo kulturno zminiral temo.

sem pa vesel, da si se nehal ukvarjati s cerkvijo(vera je opij za narod):veryevil:
Zminiral? Čudno, nikjer nobenega bombnega kraterja ali ruševin... :dontknow:
S samo vero in "normalnimi" verniki se nikoli nisem utrujal, na cerveno plemstvo in verske fanatike se pa lahko prav kmalu vrnemo, če bodo spet s kakšno govejo prišli na plano. Nikar se prehitro ne veseli. :approve:

cornholio
14.10.2006, 10:54
...glavno da ovce blejajo še bolj neumno....

en rupar še ne pomeni katarze...

človek
15.10.2006, 08:17
človek, beri in morda se te bo kaj prijelo :rolling:

preko mojega domačega arhiva sem zagnal iskanje arhar+lucu in med zadetki izbral naslednje:
super duper branjevec aleksander lucu štrika zgodbo o arharjevi odpravnini v LHB frankfurt
ta ista branjevec doživi nočni izliv o nezakonitem poslovanju v lhb frankfurt (trnovske čenče ne škodijo: nekoč je lucu doživel izliv v ga. mijo, rezltat je današnji kandidat za urednika mladine)
nepozabno je lucujevo šlepomišenje o sukcesiji ex-juge
za potrditev si oglejte kopije nedela 16.4.2005 - stran 16 in stran 16, 26.4.2006 stran 16, 2.4.2006 - stran 17, ter odgovor arharja na ves lucujev kurji drek, 6.5.2006 - stran 5.le za pojasnilo: nisem arharjev volilec (druga občina), dobim pa drisko ob vseh neumnostih pisunov tipa lucu, tof, požar, .... in seveda njihovih fijakarskih zagovornikih po forumih :2thumbs:
http://www3.shrani.si/files/delo2006996211.pdf
http://www3.shrani.si/files/delo2006996227.pdf
http://www3.shrani.si/files/delo2006996228.pdf
http://www3.shrani.si/files/delo2006996230.pdf
http://www3.shrani.si/files/delo2006996231.pdf

Doživiš pa orgazem vedno, ko prebiraš članke Slivnika, Jančiča in Markeša, a?

butcher1
15.10.2006, 08:52

BLEFER!!!!

Te tri veleume s svojimi simpaterji v celoti lahko primerjamo z ovcami iz literarnega dela G.Orwella Živalska farma!!!