Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Domači mojster

ribnik
16.10.2006, 21:04
Kakšne možnosti in poti mi svetujete za domčega mojstra, ki sem mu za delo dal kar nekaj denarja vnaprej, z obljubo, da bo končano v roku, sedaj se mi pa po dveh mesecih natezanja niti na telefon ne javlja več.
Hvala za odgovor in l.p.
Razočarani

Slowhand
17.10.2006, 05:40
neudomačenga bodyguarda al pa Čeferina....

mrjerry
17.10.2006, 09:34
Rajsi prvo. Ceferin bo ipak vse zasral, poleg tega pa na ustno obljubo ne mores kaj dosti storiti.

SloCop
17.10.2006, 11:15
tržni inšpektorat....

domači mojster bo plačal krepko kazen pa še tebi vrnil denar

Soleil
17.10.2006, 15:37
Kakšne možnosti in poti mi svetujete za domčega mojstra, ki sem mu za delo dal kar nekaj denarja vnaprej, z obljubo, da bo končano v roku, sedaj se mi pa po dveh mesecih natezanja niti na telefon ne javlja več.
Hvala za odgovor in l.p.
Razočarani

Če nimaš z njim sklenjene pogodbe:
Osebno do njega v spremstvu gorile s pozivom naj dokonča delo oz. vrne denar. Pri tem mu poveš, da si slišal kaj se je prejšnji teden pripetilo vodovodarju Alojzu, ko je prečkal cesto.

Če imaš z njim sklenjeno pogodbo:
Tržni inšpektorat, policija, ...

Mowgli
17.10.2006, 16:31
Osebno do njega v spremstvu gorile s pozivom naj dokonča delo oz. vrne denar. Pri tem mu poveš, da si slišal kaj se je prejšnji teden pripetilo vodovodarju Alojzu, ko je prečkal cesto.

Soleil hvala, ker meni ni treba pisat. :angel:

Api
18.10.2006, 11:42
Kaj misliš pod domači mojster? A sp al kr en ki po počitku v službi popoldne še mal fuša?

Če je SP mu lahko zagroziš tudi s prijavo na obrtno zbornico. Majo tam neko častno razsodišče ... Lahko pa mu tudi narediš "reklamo" po netu pa še pri kakšni morebitni stranki. Če pa gre za enga fušarja ... pol pa bo težka (če nimaš kakega močnega prijatelja)

fancy
21.10.2006, 06:32

Napisala si edini možni način rešitve problema :2thumbs:
Osebne izkušnje :dontknow:

SloCop
21.10.2006, 21:55
za tržni inđpektorat ne potrebuješ nobene pogodbe, ali računov.... teh ponavadi delavci na črno ne dajo in tudi zaradi dela na črno obstaja tržni inšpektorat... dovolj je samo prijava