Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Gothic 3

Alneo
20.10.2006, 00:16
kej čakate sto temo nikjer je ne videm tko da jo bom jaz odprl prvi...

No ja men zanima vaše mnenje o tej igri..No jaz po vsej sreči si bom kupo to igro čez en teden ko bo finančno boleš.No ja ker nočem imer piratsko podomačeno povedano..Slik nimam opisa nimam tko da userji tega foruma prispevajte ktemu da čim več zvemo o tej igri hvala ..:D

mertseger
26.10.2006, 14:46
potegnu dol pa mi ne dela k mam preslab računalnik, bo treba drugega nabavit:(

Alneo
26.10.2006, 18:07
Ja sam pri men je tut tak morem si nove rame nabavit ker te ki jih trenutno man vgrajene mi nedeluje tko kot bi mogli zdaj sem gledau 11jurjev 500mb rami kinston zlo dobri tko da si nabavim pa bo špil laufau.Pa trenutno sem zaslediu da bo kmalu priše novi direk x prišel ven 10tka tko da pisalo je v reviji Računalniške novice da bo to do2krat pobolšalo igranje igr tko da nebo problema :D

alessy
27.10.2006, 08:37
Ma jajce so . Res vam pravim, da se vam ne splača kupovat novega računalnika, da bote gothic 3 igral.

Jaz sem zadevo sprobal, pa je jajc igra. V 5 min. sem jo deinstaliral iz računalnika.

Srt
27.10.2006, 16:35
Sam ti si res mal tko, da bi kupu orginal špil LE ZAKAJ sej mam jst piratsko izdelavo pa je čist dobr mi vse dela, zakaj bi dajo take velike mastne tisoče tolarjev če pa maš internet in živeli hekerji al nevem gdo k to vse skreka. Pa za ta Ghotic 3 rabiš najman 1GB ramov da ti dela kokr ti treba , z 512 ramov dela kr slabo vrjemi :2thumbs: :2thumbs:

KRUNCHY
27.10.2006, 16:46
Čakamo na Neverwinter Nights 2....eh gothic.sm že iz parih ust slišu da ni to to.

ostante pr Oblivionu.precej bolš.

Alneo
27.10.2006, 22:19
Ne nemore se Oblivion primerjat moje mnjenje jaz sem ga igrau pa je igra total bv ker hodš po svetu eno pa isto delaš se po luknjah plaziš znjih ven prideš in v grad in pa nazaj eno pa isto delo cel čas..

No več bom lahko povedu šele ko si nove rame nabavim da bo lepše delovala igra ker trenutno niti nočem igrat igre ker bi preveč velik zaostanek bil v igri in bi mi jemalo čas pri igranju in vzdušju.
Že drug del me je tko navzdušil da ima vse Prvega,Drugega drugi del plus dodatek no tko da Gothic 3 nimaš kaj igra leta!!

KRUNCHY
28.10.2006, 14:41
no,no za igro leta bi jest počaku še na izid NWN-ja 2, če bo seveda izšel letos.

Teo
28.10.2006, 14:52
kaj pride letos še kej pametnega ven? ...nimam kej igrat (razen trial bikes na gsmju:D)
kdaj bo UT2007?

KRUNCHY
28.10.2006, 14:57
nekje v aprilu 2007.

Teo
28.10.2006, 15:02
damn.
vem da pride konc novembra ponavadi ogromno iger ven. dej razpiši se mal:)
men se nažiga:)

KRUNCHY
28.10.2006, 15:26
hm...mal prečekirej tukile:http://pc.ign.com/index/release.html?constraint.eq.game.locale=us

ker izbire je mnogo.

recnat
08.11.2006, 09:14
Ja sam pri men je tut tak morem si nove rame nabavit ker te ki jih trenutno man vgrajene mi nedeluje tko kot bi mogli zdaj sem gledau 11jurjev 500mb rami kinston zlo dobri tko da si nabavim pa bo špil laufau.Pa trenutno sem zaslediu da bo kmalu priše novi direk x prišel ven 10tka tko da pisalo je v reviji Računalniške novice da bo to do2krat pobolšalo igranje igr tko da nebo problema :D

Kaj misliš bo potem delal, če boš opravil nakup, tudi meni dela počasi, grafika je pa odlična.
LP

KRUNCHY
19.11.2006, 13:14
Ne nemore se Oblivion primerjat moje mnjenje jaz sem ga igrau pa je igra total bv ker hodš po svetu eno pa isto delaš se po luknjah plaziš znjih ven prideš in v grad in pa nazaj eno pa isto delo cel čas..

No več bom lahko povedu šele ko si nove rame nabavim da bo lepše delovala igra ker trenutno niti nočem igrat igre ker bi preveč velik zaostanek bil v igri in bi mi jemalo čas pri igranju in vzdušju.
Že drug del me je tko navzdušil da ima vse Prvega,Drugega drugi del plus dodatek no tko da Gothic 3 nimaš kaj igra leta!!

Kaj pa pr gotiku pa nč ne delaš eno in isto, nč se po luknah ne plazš. Pa tut grafika se niti približno ne more primerjat.

Igra leta...dej ne pretiravej. NWN2 ga pihne kdr češ.

WarlordAlexander
19.11.2006, 16:56
KRUNCHY dobr no sam mal pa pretiravaš!!!!! Da ima Gothic 3 slabšo grafiko kot pa NWN2 KVA!!!!!
Sej vem kakšna je NWN2 kakšno grafiko ima, pa mi ima Gothic 3 petkrat boljšo.

KRUNCHY
19.11.2006, 17:27
govoril sm o oblivionu.in ja tut oblivion ga pihne kdr češ.za šalo.

WarlordAlexander
21.11.2006, 17:29
kva si pa tuki napisu??? " Kaj pa pr gotiku pa nč ne delaš eno in isto, nč se po luknah ne plazš. " Se vid d nis špilu dolg časa Gothica!!! Lukn v Gothicu je kr velik sam najt jo je treba, pa problem je če jo najdeš je notr kakšna močna živalca :)

Chef
27.11.2006, 15:32
Mene je Gothic 3 zelo razočaral. Grafični motor je obup, preveč je požrešen. Dejstvo, da zadeva melje in zatika na HIGH nastavitvah pri HW konfiguraciji 2 GB RAM-a, GeForce 7950 GTO in 3700+ AMD procesorju, pove vse. Btw, Oblivion mi teče gladko na maksimalnih nastavitvah (vklopil sem vse kar je le možno) in grafika je res prečudovita ... Gothic 3 se lahko skrije. Bo treba počakati na popravke.

Pa tudi borilni sistem mi je smešen ... zakaj hudilča so šli spreminjati že preizkušeni (in uveljavljeni) sistem?? Se ga bo treba navadit ...

Lp

KRUNCHY
27.11.2006, 16:09
jap, pogoru na celi črti, nti približno ni to, v kar so ga kovali.

Oblivionu ne seže do gležnjev, sedaj pa je nanj stopila še mogočna noga Neverwinterjeva.

WarlordAlexander
27.11.2006, 21:25
ej sta vidva sploh posnela zadn patch???? Men dela zlo dobr skor vse na high pa imam računalnik AMD Sempron 3100 pa 1.5 GB rama pa 6600 GT grafično

Chef
28.11.2006, 10:24
Je naložen zadnji patch (1.09), ki pa v bistvu ne reši nič konkretnega.

In pri kakšni ločljivosti igraš da ti tako lepo laufa? 800x600? Sori, ampak bi pričakoval boljše (lepše) grafične rezultate od tako požrešnega špila. Tudi pri ločljivosti 1280x1024 je vse nekam zapacano in če sem čisto iskren, mi je grafika v Gothicu 2 lepša, predvsem bolj natančna (npr. detajli orožja in oklepov).

Lp

KRUNCHY
28.11.2006, 15:43
Da ne omenjam, da barvno precej bolj pisani Oblivion grafično pomalica rjavi Gothic 3.

Tko da grafika v oblivionu je neprimerno lepša (tudi zahtevnejša), kar pa ni bistveno. Bistveno je da se tut igra precej bolje.