Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kaj bo HOT v Sloveniji čez 5 let?

piroga
20.10.2006, 10:56
Zdravo!

Mene pa zanima, kaj mislite, da bo hot pri nas na področju telekomunikacij in interneta čez par let?

Kar nekaj se dogaja - Mobitel postavlja HSDPA, Siol in T2 sta dobila koncesijo za UMTS, pojavljajo se taki kot je Detelfon ... ADLS ponudniki se grejo cenovne vojne ... Eni napovedujejo, da bodo brezžične tehnologije dostopa povozile optiko, drugi da ne bodo...

Kaj vi mislite? Bo fiksna telefonija mrtva čez pet let? Katere storitve bi znale biti popularne?

lp,
piroga

Rusy
20.10.2006, 16:23
Zdravo!

Mene pa zanima, kaj mislite, da bo hot pri nas na področju telekomunikacij in interneta čez par let?

Kar nekaj se dogaja - Mobitel postavlja HSDPA, Siol in T2 sta dobila koncesijo za UMTS, pojavljajo se taki kot je Detelfon ... ADLS ponudniki se grejo cenovne vojne ... Eni napovedujejo, da bodo brezžične tehnologije dostopa povozile optiko, drugi da ne bodo...

Kaj vi mislite? Bo fiksna telefonija mrtva čez pet let? Katere storitve bi znale biti popularne?

lp,
piroga

Kdaj pa je siol dobil koncesijo za UMTS jst koker vem sta dobila Si.mobil in T2!!!!:rolling:

SPAM
21.10.2006, 00:02
vrjem mi da če si nebi mobilni operaterji nagajal pr postavoitvah oddajnikov, al pa če bi bla ena mesta bl dostopna za postaut jih, bi bla vrjetn fiksna telefonija že mrtva oz. bi bla sam še namenjena 911 klicem ;)

piroga
25.10.2006, 09:07
Rusty, Simobil seveda. My bad! :D