Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Neprestane vnete dlesni

mickena
21.10.2006, 00:27
Pozdravljeni, pozdravljene!

Že pol leta sem si umivala zobe s pretrdo ščetko in jo zdaj že pol leta uporabljam noramalne trdote. Šla sem k zobozdravnici in je rekla, naj si kupim gel in spray gengigel. Po pol leta ni rezultatov..vedno huje je :nonono:

Tako da vas prosim, če poznate kako skrito zdravilo ali pa nasvet od babice :P

Kajti res sem obupana..

Zobe si redno umivam in ne vidim drugega razloga,kot ščetko, zakaj bi do tega prišlo.

Hvala za pomoč!

ponga
21.10.2006, 08:38
Meni pri vnetih dlesnih najbolj pomaga (oz.edina stvar, ki sploh pomaga) ustna voda dokmann parodent - dobiš jo v lekarni.

Babice so pa prisegale na spiranje z žajblom.

biba
21.10.2006, 09:06
..tantum verde, dobiš pa ga v lekarni brez recepta

buba
04.11.2006, 13:41
---cesen-- je zakon --- sicer pece in smrdis, pomaga pa za vsa vnetja sluznic 100 % --- in ja -- zajbelj tud seveda...

radhika
05.11.2006, 11:56
Pozdravljeni, pozdravljene!

Že pol leta sem si umivala zobe s pretrdo ščetko in jo zdaj že pol leta uporabljam noramalne trdote. Šla sem k zobozdravnici in je rekla, naj si kupim gel in spray gengigel. Po pol leta ni rezultatov..vedno huje je :nonono:

Tako da vas prosim, če poznate kako skrito zdravilo ali pa nasvet od babice :P

Kajti res sem obupana..

Zobe si redno umivam in ne vidim drugega razloga,kot ščetko, zakaj bi do tega prišlo.

Hvala za pomoč!

Pomaga mazanje dlesni z medom ali propolisom. Meni je pomagalo, pa seveda vitamin C, pomanjkanje tega vitamina povzroča vnetje dlesni.

amaze646
05.11.2006, 17:20
žajbljova voda pomaga. zavres vodo, dodas zajbelj, ki ga je nabrala kaksna babica ali pa ga naberes sama, zajbelj dodas v vrelo vodo in pustis stati pribljizno 20 min. Grgraj, klopuncaj....to vodo po ustah. Skratka izpiraj usta z njo. To je star, ampak ucinkovit recept za taksne in tudi drugacne probleme.

Morena
05.11.2006, 19:11
Ultra nežne zobne ščetke, ki nimajo niti več ščetin, ampak že bolj dlačice, imajo ščetke od Curaprox. Na voljo v Sanolaborjih.

BMX
05.11.2006, 20:09
Žajbelj!