Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : išče se clio 1.4 RT

clio
22.10.2006, 11:43
Lep pozdrav!

Že kar nekaj časa iščem Cliota 1.4 RT vendar naletim na neprave ponudnike (avto je ponavadi v zelo slabem stanju). Če kdorkoli pozna koga, ki ga prodaja naj mi prosim sporoči.

Jakec
22.10.2006, 13:54
letnik?model?avto. net?

clio
22.10.2006, 15:01
letnik 94 - 97, model faza 1, RT (oprema: električni pomik pr. stekel, el ogledala, meglenke,...) na avto.met ni primernega...

brumer
25.10.2006, 22:47
Lep pozdrav!

Že kar nekaj časa iščem Cliota 1.4 RT vendar naletim na neprave ponudnike (avto je ponavadi v zelo slabem stanju). Če kdorkoli pozna koga, ki ga prodaja naj mi prosim sporoči.
Če boš kdaj v Novem mestu s4e oglasi pri meni in si oglej avto ni pa nujno ker ga namreč ne prodajam ampak dobremu kupcu bi ga prodal ima vso opremo RT letnik 1997,dodatno 4 zimske Michelin na feltnah,prikluček za prikolico (nov nikdar uporabljen) servisna knjižica,garantirani kilometri 70K ,klima,nove prednje zavore,na 60K narejen servis(vsa jermena,šponer,vodna črpalka,alternator,z zavore zamenjane,zunanji in notranji termometer,radijo grunding s kasetofonom,plave H 4,piščalke proti divjadi,piskač za vzvratno vožnjo,opozorilo za lući(za vklop in izklop)Verjetno sem še kaj pozabil kot je gumijasti orig. tepihi pa prevleke na pr.sedežih in še par rezervnih delov npr.komlet zavorne zadnje ploščez oblogami in zavornimi cilindti,obe prednji roki-novi,en prednji feder,sklopka s potisno ploščo itd. Će si interesent se enkrat oglasi,da vidiš ta avto.Moj naslov je Avtoelektrika Verbič Peter Vandotova 8 N.m
ali pokliči na GSM 40/702370 Ps najraje bi ga šele spomladi prodal.

Jakec
29.10.2006, 14:49
o marija, pa kaj si ti delal da si menjal kuplingo in fedre pri 70k km?

brumer
29.10.2006, 22:36
Preberi ponovno saj nisem menjal sklopke ampak imam rezervno kot tudi prednji feder in roke pa še veliko rezervnih delov nisem sploh vsega naštel.

Jakec
30.10.2006, 12:02
aja, sedaj sem opazil.zakaj si pa sploh nabavil te dele?

jagoda75
01.11.2006, 16:34
ja če še kupuješ kliota imamo mi enega je letnik 1997 nalepka je do 5.6.2007 je znamke fidji je bordo rdeče barve nikoli ni bil razbit so vsi računi kaj je bilo rihtano v renojevem servisu.če te zanima pokliči na tel.041977194

brumer
03.11.2006, 21:06
aja, sedaj sem opazil.zakaj si pa sploh nabavil te dele?
Zato ker sem jih dobil od kolega je imel klijota pa ga je prodal-verjetno bi jih tudi ti vzel namreč to so popolnoma novi deli pa to sploh ni važno vedi samo eno to je klio,nikoli barvan,nikoli hitro vožen orig. kilometri ,servisna knjiga za vse to ti lahko podpišem. Do nedavnega sem imel še R-4(vglavnem za pozimi)pred kratkim odrajžal na odpad. Doma so še štirje motorji zato ima avto tako malo kilometrov,pa v končni fazi je vseno saj ga itak še ne prodajam.Spomladi ga boš lahko klupil pri Avtovalu kupujem novega BMW-eja pa nasvidenje.