Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Bar 2.2

Strani : [1] 2 3 4 5

TuNina
23.10.2006, 12:45
No, pa nadaljujmo :D

TuNina
23.10.2006, 12:48
Primorec Jernej že razmišlja o svoji prihodnosti. Na glas se namreč sprašuje, kaj bo počel, ko bo prišel iz BARa. Med drugim je izpostavil tudi možnost, da bi postal član ene izmed modnih agencij. Ob tem pa je takoj dodal, da bo najprej moral narediti nekaj za svoj izgled. Sam pravi, da se dobro zaveda, kako bi moral izgledati, da bi bil primeren za tovrsten posel.Poleg tega pa ga je nekdo na blogu opomnil, da nihče ne želi gledati natakarja s trebuhom in bi se lahko nad tem malce zamislil. Žiga ga je nato potolažil, da mu bo pomagal shujšati in ga odpeljal do modnih agencij, pri katerih je že stari znanec.

hnjoj, zadnje cajte so vsi manekeni..

eisenhower
23.10.2006, 12:51
strašni manekeni ja, kaj bojo pa reklamiral, absint:veryevil::rolling::rolling:

Neuromancer
23.10.2006, 20:27
Tinino in Špelino šepetanje:

1VUSh1-qVqo

ponga
23.10.2006, 21:34
Ažbe je pa še bolj napihnjen in našopirjen kot je bil lani! :dead: :dead: :dead:

Kolk časa ga bomo zdej gledal namest Gabra?

lady_lucifer
23.10.2006, 21:41
spela bi sla tud lahk mal k frizerju, matr, same lase so je :D

galaxy
23.10.2006, 21:46
mislim, da je reku do četrtka:)
ponga, a ga še vedno ne morš:D :D

sej se je neki popravu, nekje sem zadnič vidu njegovo fotko s plastenko vode...kao fant se zresnil:clown: Pa zdej še tole.Sej bo vsaj mal zanimiv, ker Gaber pa letos ni tist taprav.Neki se je omehčal.

rambo 3
23.10.2006, 21:56
ja a ni ažbe že vn letu

ponga
23.10.2006, 21:57

sej se je neki popravu, nekje sem zadnič vidu njegovo fotko s plastenko vode...kao fant se zresnil:clown: Pa zdej še tole.Sej bo vsaj mal zanimiv, ker Gaber pa letos ni tist taprav.Neki se je omehčal.

Ne, galaxy, še vedno ga ne morem. Takile napihnjenci res niso po moje okusu.
No, če ugotovim, da se je popravil, bom vzela vse besede nazaj! ;) A se bojim, da ne bo treba. :D Po današnjih prvih izrečenih stavkih sodeč bi sklepala lahko samo to, da je ratal še večji samovšečnež! :censored:

Do četrtka? :eek:
Bom razmislila, če par dni spustim gledanje bara! :D
Gaber je zakon! :2thumbs: :D :D :D

Duh
23.10.2006, 21:59
evo mene spet...

nekak se ne morem al niti nočem opredelit za posameznega kandidata, vsaj tistega ne, ki bi naj zmagal..dost je še cajta do konca, da razkrijejo ali skrijejo svoje osebnosti...

lažje se mi je odločit, kateri barovec mi nikakor ne štima...in to se samo potrjuje iz oddaje v oddajo, ehhe...

Če si je kdo zaslužil izhod iz bara, je to mamin sinko žigec....prvo dobi histerični napad, zaradi neke kokoši in ji celo grozi, da jo bo ZAKLAL, potem je prvi od barovcev, ki začne ŠPECAT nadrejenim, pa še skriva se za džerijem...***at ga, tipček je ena navadna zguba..in če si je kdo zaslužil izlet ven, pred vsemi ostalimi je to Žigec...ga ni boga, da bi me prepričal da je faca...tipček je eno navadno ****e!

Drugače pa sem opazil še nekaj...daleč od tega, da bi bila špela moj favorit...zgleda že dobro...zanimivo pa je, da konstantno zavrača vse akcije, ki so jim zaukazene s strani pro plusa in ji po možnosti niso všeč...ne ***e sistema..če se ji ne da laufat, pač ne laufa, če se ji ne da oblačit v neke neupne maske, se pač ne preobleče, in tako dalje...skratka, se ne pusti delat budale iz sebe...če je to sploh mogoče v baru :p

še zdaleč, da ji dam vedno prav...ampak proplus se poigrava (zaradi nas) z kandidati...špela je pa edina, ki proplusa ne ***e...to "***anje" je sprejela res na tisti minimum, ki ga še more, hehe...po svoje je faca ;)

ponga
23.10.2006, 21:59
ja a ni ažbe že vn letu

ja, lani že.
a njegov duh je spet oživel v baru 2. :veryevil:

rambo 3
23.10.2006, 22:01
no sej, sam da je cupi še not

Duh
23.10.2006, 22:02
ja, lani že.
a njegov duh je spet oživel v baru 2. :veryevil:

ja , tud v prejšnjem baru sem bil prisoten...vsaj na forumu tukaj, hehe

Morena
23.10.2006, 22:08
spela bi sla tud lahk mal k frizerju, matr, same lase so je :D
Ja kaj pa je s tem narobe, če ima lepe in negovane? :D Jaz mam tudi nekje iste, če ne še daljše. :D

Za kaj se sploh gre pri tistem šepetanju? ****a, so dolgocajtni. :D

lady_lucifer
23.10.2006, 22:12
Ja kaj pa je s tem narobe, če ima lepe in negovane? :D Jaz mam tudi nekje iste, če ne še daljše. :D

Za kaj se sploh gre pri tistem šepetanju? ****a, so dolgocajtni. :D

ni nc narobe, sam ma pa tok drobno glavo, da lasje izpadejo gromozanski :D:D:dontknow:

summer
24.10.2006, 06:30
Tinino in Špelino šepetanje:

1VUSh1-qVqo

zakaj se gre:dontknow: :D

tomba11
24.10.2006, 07:28
Ažbe je pa še bolj napihnjen in našopirjen kot je bil lani! :dead: :dead: :dead:

Kolk časa ga bomo zdej gledal namest Gabra?
Ponga, se povsem strinjam s tabo!!!

Kahla
24.10.2006, 07:38
Lepo!!

http://www3.shrani.si/files/161417691020674.jpg

Zjutrej okol 04.30 je Bojana izjavila, da si želi pirsing v bradavičko.

bejba020
24.10.2006, 07:54
na tipu pirsing v bradavičku zgleda dobr , na ženski pa res ne ! :)

nemehecat
24.10.2006, 08:15

v uvodni oddaji je reku, da se je zaljubu.:approve:

nemehecat
24.10.2006, 08:57
a sem prav videla, da se je Špela z nekom lizala v soboto?:O Na, pa vsa njena predavanja o ****išču, zdej je pa še ona začela:O

orchid
24.10.2006, 09:16
ja, bila je Špela....itak....sej zato pa vsi pravijo, da igra.....navzven se kaže čist drugačna, kot je v resnici....in zgleda, da je po določenem času tud pri njej ven udarla potrebnost...:veryevil:

soncnica
24.10.2006, 09:56

s plastenko vode a?fant bere Novo:rolling:

nemehecat
24.10.2006, 10:20
na tipu pirsing v bradavičku zgleda dobr , na ženski pa res ne ! :)
pa sej glede na to, da ni glih obdarjena, bi tud na njenih dobro zgledalo:veryevil:

orchid
24.10.2006, 11:38
drgač si pa Žigec pripravlja teren za morebitni odhod iz bara....po sistemu: "jest mam tega dost, ej stari, men se ***e, jest grem ven u soboto, k se mi ful ne da več tuki bit, k usi neki igrajo, pa ej stari, pa jest mam stike z žensko sam tuki u baru....a nej bom pa z unimi droljami u bajti, al kva"....:veryevil:

orchid
24.10.2006, 11:46
bar update ........ali "Kako bi se znebili Špele" - delovni naslov...................podnaslov "Misija nemogoče" :veryevil: :veryevil: :veryevil:

Barovci so po končanih karaokah v Baru razpravljali. Tema: 'ena oseba'

Pogovor je sicer tekel o tem in onem, predvsem pa o medsebojnih odnosih. Ali si povedovse v faco, koliko sodelujejo kot skupina in kdo je morda moteč faktor. Začel je Žiga.

Žiga: Banalen primer ... Ugodijo nam, da gremo v Atlantis v savne... Dva tedna jih prosimo... Rečejo: 'Prosim, bodite zunaj ob pol devetih'... ker so odvisni od urnika. Pridejo vsi ob pol devetih ven, zamudi ena oseba pol ure. Rečeš: 'Punca, zamudila si pol ure,' in ona ****i nazaj!

Grega (pogleda v zrak): Stari...

Tina: Jaz se s tem čisto strinjam...

Potem govorijo vsi vprek, ker hočejo nekaj pripomniti. Potem besedo prevzame Jernej.

Jernej: Isto... sta bili dve osebi... S tem. da se je eni osebi dalo lepo dopovedati in ni rekla nič nazaj, ker je dobro vedela, da to ni prav, druga pa se je delala pametna in je zijala na to osebo...

Gregor poskuša seči v besedo in še sam nekaj povedati, pa ga preglasi najprej Jernej, ki reče, da ta dotična oseba svak dan zamuja, potem pa besedo prevzame Tina.

Tina: Jaz se s tem strinjam. Ampak, a veš, kaj je moj edini problem? Moj edini problem je bil to, da se mi je srce paralo, ker je nisem hotela pustiti same. Predober človek sem in ko sem jo videla z mokro čupo, sem ostala zraven...

Spet jo fantje skoraj preglasijo...

Tina: A lahko povem, no?! Vem kako smo punce občutljive... Jaz sem čakala z njo. Meni se je smilila. In sem rekla 'Lej, zdaj moram it dol fantom sporočit, da ti zamujaš'. Moja edina napaka je, da sem bila predobra. Srce se mi je trgalo, ker sem drugače navajena biti točna na minuto... Hotela sem ji samo pomagati...

Grega: V zvezi s tem sem rekel: 'Špela poglej, ti se razlikuješ od nas že zato, ker si vegetarijanka, ne piješ, ko mi žuramo, greš spat in si bolj zase.' Ni problem, jaz o razumem. Ampak nekaj moramo razumeti. Primer: Atlantis... Mi imamo kratke lase, ona dolge ...

Žiga (vpade vmes): Tina ima dolge lase, Klemen ima dolge lase, ...

Vpade še Jernej: Ma, ne Gregor... Smo pri banalnih primerih, ok?... Edina oseba, ki je šla posebej cel kur*ev dan, je bila ona! Si je dobila kolegico...

Gregor: Ma, dobro. Je človek zase....

Jernej: Ma, nisem rekel da ni. Je človek zase...

Žiga: Človek zase v kolektivu

Jernej: Ja, v kolektivu... in ne gre...

Gregor: Saj je ne zagovarjam, stari! Samo, mi moramo držati skupaj... in če v kolektivu vedno nekdo zamuja – in ona je ta oseba, ki zamuja – jo moramo spoštovati...

Jernej: Ma, kaj spoštovati? Kaj jo boš spoštoval?!... Ma, jaz sem bil vedno točen in ne bom zamujal zaradi določenih oseb!

TuNina
24.10.2006, 11:48
jaz bi jo tud ven ruknila.. takoj za žigcem.. škoda je samo, da že itak žensk primanjkuje.

shema
24.10.2006, 11:52
drgač je bla pa shema v soboto v baru, k to je pa res treba videt....in k vstopiš v bachusa, mislm zgleda k da bi nevem kaj blo, obvezno morš mal čakat v vrsti pred fbiajevskim vratarjem....dol je pa blo prej velik bolj zanimiv....presvetlo, čudna gužva, odbijajoče za žurat.....uni delajo za šankom, sam majo res dela....
drgač pa emil je v živo lep, klemen je še lepši, tina fejst zgleda, pa špela tut, so pa vsi drobčkeni, sploh gregor je en tak mičken štoflc....men osebno ni sedl tam žurat in smo se pobral v holidaysa...

shema
24.10.2006, 11:55
jst bi rajš dala prej ven gabra, ažbeta, žigca, gašperja in hinavčk đerija, k vsak komentar napove k da bere osmrtnce....

a je koga kaj zmotil, kako je gaber mirno gledu, k so vpil en na druzga vpričo njega zjutraj v baru? res dober manager, ni kej.....

TuNina
24.10.2006, 11:57
pol na koncu se je kao raz****il, ampak je hudo smešno delovalo, ko se je začel dret.. čudno, da se mu niso začeli v faco smejat.

nemehecat
24.10.2006, 11:58
Mene pa zanima, zakaj ima Špela še vedno relativno visoko priljubljenost, ker do zdaj ni pokazala še nič, razen, da je parkrat razložila, da "sm to kr sm" in pa kar ji kdo reče je njen odgovor: "ti si meni ful vredu kot oseba, ful karakterno, ful si priden, meni si ful vredu, ful se ujameva...":dontknow:

orchid
24.10.2006, 11:58
ja, en cajt se je še mal muzal zraven, ampak pol na konc je pa mogu pokazat kdo je šefe, je pa zatulu ene parkrat, sam za vsak slučaj, da se vidi kdo je glavni na selu....:clown:

orchid
24.10.2006, 12:00
Mene pa zanima, zakaj ima Špela še vedno relativno visoko priljubljenost, ker do zdaj ni pokazala še nič, razen, da je parkrat razložila, da "sm to kr sm" in pa kar ji kdo reče je njen odgovor: "ti si meni ful vredu kot oseba, ful karakterno, ful si priden, meni si ful vredu, ful se ujameva...":dontknow:

ja, sej to je za njene fene zgleda dost....:clown:
svoje k svojim :veryevil:

shema
24.10.2006, 12:00
ja đabe na konc neki dret se....takoj oba utišat pa vsakmu dat svoj kot pomest in pomit....
lohk je srečn, da ga pr vsej jezi ni noben prkloopu....

kakšn manager je pa to, da se dere?

TuNina
24.10.2006, 12:01

zgleda da folk še ni pozabil, da so bli prvič vsi proti njej.. in zgleda, da se pri nas vsi postavijo za tistega enega, tud če je čisto mimo.

in če bojo špelo ta teden dali na vroči stol, bo ziher ostala not.. ker bojo vsi rekli "boga, vsi so proti njej, ona pa je prijazna blablabla".

nemehecat
24.10.2006, 12:02
jst bi rajš dala prej ven gabra, ažbeta, žigca, gašperja in hinavčk đerija, k vsak komentar napove k da bere osmrtnce....

a je koga kaj zmotil, kako je gaber mirno gledu, k so vpil en na druzga vpričo njega zjutraj v baru? res dober manager, ni kej.....
Men so pa (ne kot osebe, ampak kot igralci v tej sagi) najbolj face Gregor, Jernej in Žiga, ker ko njih ne bo več ne bomo mel kaj gledat. Klemen bo ležal na kavču, Bojana sedela za mizo, Špela ****ila sama s sabo, Tina se bo matrala z njenim narejenim navdušenjem, Emil pa ne bo imel družbe za žur. Že tko se mi zdi, da bo z vsakim tednom bolj dolgočasno, ker jih bojo skregali z nekimi Ažbe zankami in bojo kmalu sedeli vsak v svojem kotu.

freya
24.10.2006, 12:02
ja, en cajt se je še mal muzal zraven, ampak pol na konc je pa mogu pokazat kdo je šefe, je pa zatulu ene parkrat, sam za vsak slučaj, da se vidi kdo je glavni na selu....:clown:

ta pravem šefu ni treba tulit

praviš šema, da ni nič kaj posebnga?

shema
24.10.2006, 12:06
nak freja, posebnega je za najstnice....joj žiga je šel mim mene in pol rahla nezavest....

nemehecat
24.10.2006, 12:06
zgleda da folk še ni pozabil, da so bli prvič vsi proti njej.. in zgleda, da se pri nas vsi postavijo za tistega enega, tud če je čisto mimo.

in če bojo špelo ta teden dali na vroči stol, bo ziher ostala not.. ker bojo vsi rekli "boga, vsi so proti njej, ona pa je prijazna blablabla".
Ne vem, zakaj smo vsi tko prekleto pravični in glasujemo (no ja tisti ki) za tistega, ki se pred kosilom največkrat pokriža, namesto da bi glasovali za tiste, ki bi naredili oddajo najbolj zanimivo. Lani je bil zadnji mesec ful dolgočasen. Polovica skreganih in pa vse skupaj premalo za en žur, spat so hodil takoj po šihtu, niti govoril niso med sabo...

orchid
24.10.2006, 12:11
Ne vem, zakaj smo vsi tko prekleto pravični in glasujemo (no ja tisti ki) za tistega, ki se pred kosilom največkrat pokriža, namesto da bi glasovali za tiste, ki bi naredili oddajo najbolj zanimivo. Lani je bil zadnji mesec ful dolgočasen. Polovica skreganih in pa vse skupaj premalo za en žur, spat so hodil takoj po šihtu, niti govoril niso med sabo...

:2thumbs:

orchid
24.10.2006, 12:12
nak freja, posebnega je za najstnice....joj žiga je šel mim mene in pol rahla nezavest....

:veryfunny: :veryfunny: :veryfunny: :veryfunny:

mrjerry
24.10.2006, 12:22

zigatova, predvidevam :shy:

Kahla
24.10.2006, 12:35
Pred kakšno uro in pol sva šla z Ninecom mem Bara - očitno je bilo še zaprto - pred ograjo je stal kup vreščečih najstnic, ki so očitno čakale, da jih spustijo notr. Kdo dons dela?:rolling:

nemehecat
24.10.2006, 12:44
ja, a si morte mislit, da pridejo otroci na kulturni dan predstavo v cankarjev dom gledat, pa se ustavjo še v baru. Enkrat jih je par avtobusov izmenično prišlo v bar, Klemen ki je takrat delal je moral pa avtograme dajat, pa slikce. Očitno bar spada že pod kulturo:rolling:

Aldebaran
24.10.2006, 14:08
Enivej ... tudi meni ni jasno, kako ima lahkonekdo, ki se skoraj nič ne kaže pre kamerami tako visoko podporo... Tale špela je živ dokaz za to... kr neki... Ma nej jo dajo na stol v soboto... bom zapravil tistga jurja al pa dva, čle bo pomagal, da gre domov...

P.S.: upam, da bojo potalal kakšne kartone za tistole špelino/tinino šepetanje in skrivanje za vrati omare... to pa res ni nikamor več podobno!

LP
in se vidimo v Baru2.2 mwuahahaha

CaptainBlackAdder
24.10.2006, 14:41
Enivej ... tudi meni ni jasno, kako imam lahkonekdo, ki se skoraj nič ne kaže pre kamerami tako visoko podporo... Tale špela je živ dokaz za to... kr neki... Ma nej jo dajo na stol v soboto... bom zapravil tistga jurja al pa dva, čle bo pomagal, da gre domov...

P.S.: upam, da bojo potalal kakšne kartone za tistole špelino/tinino šepetanje in skrivanje za vrati omare... to pa res ni nikamor več podobno!

LP
in se vidimo v Baru2.2 mwuahahaha

Za nas, ki ne spremljamo te scene redno in ne poznamo vseh pravil (:shy: ) - kaj točno je bilo v tisti omari???

Hvala! :clown:

Aldebaran
24.10.2006, 14:59
... sej ni scena v tem kaj je bilo v omari... fora je v tem, da se glede na pravila obnašanja ne smejo skrivati za omarami in ne smejo šepetat... dec it. Posnetek je pa nekaj postov višje objavil Neuromancer:)

LP

TuNina
24.10.2006, 15:39
Za nas, ki ne spremljamo te scene redno in ne poznamo vseh pravil (:shy: ) - kaj točno je bilo v tisti omari???

Hvala! :clown:

baje so bli neki tamarini dnevniki..

TuNina
24.10.2006, 15:39
še tekst s strani:

Tina in Špela sta v spalnici odprli vrata omare in se skrili za njimi, si nekaj šepetali in, sodeč po zvokih 'dopisovali' na papir tisto, kar javnosti naj ne bi bilo namenjeno.
Izdalo ju je 'klikanje' kemičnega svinčnika, škrebljanje ob pisanju in čudno dolge tišine, z na videz nelogičnimi pripombami ter Tinina pripomba, da grdo piše.
Ko so ju pri ilegalnem početju odkrile tudi 'kamere na dveh nogah', sta se opravičevali, da sta gledali neko revijo in da sta pri pospravljanju našli Tamarine dnevnike.
»Jaz tega nisem brala,« je kasneje precej neprepričljivo rekla Špela. In Tina se je nadvse neprepričljivo smehljala v ozadju. »Jaz teh listov nisem hotela brati, ker me osebne stvari ne zanimajo ... Vem, da je bilo nekaj o parih fantih napisano, ampak to sem opazila,« je rekla Špela. In dodala, da sta s Tino gledali neko revijo. Tudi neprepričljivo....

TuNina
24.10.2006, 15:55
jeeej, nardili so Bar strip generator :D

http://img60.imageshack.us/img60/4469/stripoo7.jpg

Aldebaran
24.10.2006, 16:04
...do solz... mwuahaha... Samo če pa tko pogledamo jima pa kr paše...
akterjema na slikcah , that is...

TuNina
24.10.2006, 16:09
uh, kere mučke majo not.. črni si pišejo listke in se dogovarjajo, kako bi špelo ven vrgli. noben nič ne reče, samo pišejo :D

Neuromancer
24.10.2006, 16:13
Koko se prkaže strip tle?

http://24ur.com/bar2/bar_strip.php?id=95
http://24ur.com/bar2/bar_strip.php?id=120

nemehecat
24.10.2006, 16:31
beli so se na lep način rešili Špele. Tko je vse na ramenih črnih, oni bodo na koncu grdi, ker je ne marajo "samo zato, ker ne pije". Samo še za Tino ne morem pogruntat, kam jo nese: ko je s Špelo, sta ful kolegici, ko je ni zraven, pa hitro zna kaj čez njo povedat..

ponga
24.10.2006, 16:44
Samo še za Tino ne morem pogruntat, kam jo nese: ko je s Špelo, sta ful kolegici, ko je ni zraven, pa hitro zna kaj čez njo povedat..

Točn tko - tale Tinka mal po hinavščini diši...:nonono:

TuNina
24.10.2006, 17:24
Koko se prkaže strip tle?

http://24ur.com/bar2/bar_strip.php?id=95
http://24ur.com/bar2/bar_strip.php?id=120

jaz jih vidim.. za brezkartične ljudi pa ne vem.

Morena
24.10.2006, 17:35
Brezkartični tudi vidimo. :cool:

iri
24.10.2006, 17:40
uh, kere mučke majo not.. črni si pišejo listke in se dogovarjajo, kako bi špelo ven vrgli. noben nič ne reče, samo pišejo :D
a tole pisanje listkov ni nič against the rules?

ponga
24.10.2006, 18:11
a tole pisanje listkov ni nič against the rules?

najbrž je, samo eni imajo očitno imuniteto na rumene kartone. :dontknow:

Duh
24.10.2006, 18:59
Jaz bi najrajši videl (ne vem če je mogoče), da gresta na stol Žiga in Špela in potem naj ga Špela premaga...bi rad videl njegovo faco potem...poraz od špele je genau za njega...

me ne zanima žur, ki bi ga naj žiga počel v baru, če ostane. Izpade, ki si jih je privoščil so bili krepko preveč, za moj okus...

Petra je bla vredna svojega gnara, ampak če bi tipček bil res frajerček si ne bi smel privoščit takih izpadov, da ji grozi z KLANJEM...mladost in alkohol nista opravičilo...tud tamara in gašper sta še mlada, pa nista delala podobnih sranj...

Pa da ne omenjam tistega p.i.z.d.uneksega obračanja hrbta, ko je prejel več glasov. Saj se ne bi rabil jokat al pa hlinit žalost, lahko bi pa bolj normalno odreagiral...

Pa da ne omenjam TOŽARJENJA...kdo je tisti, ki je edini TOŽIL onemu gabru, ker sta oni drugi dve nekaj popile in ga nista poslušale? če bi tip bil frajer, bi mel tud avtoriteto,če si je pa že ne zna ustvarit, pa naj vsaj ne TOŽARI...

pessde malo, eheh

pa da ne omenjam šlepanja na račun džerija...

in če si kdo zaluži odhod iz bara je to Žiga in še posebej bi bil ta izpad slasten, če bi ga na stolu premagala špela...bi prav rad vidu njegovo reakcijo

galaxy
24.10.2006, 20:11
Vsi notri že približno vejo kok K glasov so težki.Tud tumpast Žiga bi poštekal, da nima šans prozi Špeli.

Brez skrbi Duhec, Žiga odhaja:)

nemehecat
24.10.2006, 20:14
duhec, ne bit tok zlo slovenski daj...:D ;)

TuNina
24.10.2006, 20:18
Vsi notri že približno vejo kok K glasov so težki.Tud tumpast Žiga bi poštekal, da nima šans prozi Špeli.

Brez skrbi Duhec, Žiga odhaja:)

jp, žiga je sam rekel, da ma najmanjšo priljubljenost od vseh. itak jim folk svašta pove na blogih.

TuNina
24.10.2006, 20:31
Jerneja in Žigo sta na poti do lokala presenetili Tamara in Katja. Srečanja po vsej verjetnosti ne moremo uvrstiti v kategorijo naključij, sodeč po vklikih in vzdihljajih pa je bilo precej prijetne narave. Tamara in Katja sta dobesedno naskočili Jerneja in Žigo, BARovca pa se nikakor nista branila njunih pozornosti. Ko se je navdušenje malce poleglo, so si uspeli izmenjati novice in prenesti pozdrave znancev in prijateljev. Tamara je potožila Jerneju, da so jo novinarji spraševali, če sta bila med seksom zaščitena, BARovec pa je odgovoril: "Da, s kovtrom!"
Katja je nato krenila proti Celju, Tamara pa se je srečala z Majo. Malce spremenjena zasedba nekdanjih BARovk je nato pričakala naslednjo skupino BARovcev. Zgodba je bila precej bolj umirjena, celo romantična! Kajti ujeli smo ju! Gašper in Maja se nista mogla, znala ali hotela zadržati...

a niso taka "srečanja" prepovedana?

ponga
24.10.2006, 20:32
Jerneja in Žigo sta na poti do lokala presenetili Tamara in Katja. Srečanja po vsej verjetnosti ne moremo uvrstiti v kategorijo naključij, sodeč po vklikih in vzdihljajih pa je bilo precej prijetne narave. Tamara in Katja sta dobesedno naskočili Jerneja in Žigo, BARovca pa se nikakor nista branila njunih pozornosti. Ko se je navdušenje malce poleglo, so si uspeli izmenjati novice in prenesti pozdrave znancev in prijateljev. Tamara je potožila Jerneju, da so jo novinarji spraševali, če sta bila med seksom zaščitena, BARovec pa je odgovoril: "Da, s kovtrom!"
Katja je nato krenila proti Celju, Tamara pa se je srečala z Majo. Malce spremenjena zasedba nekdanjih BARovk je nato pričakala naslednjo skupino BARovcev. Zgodba je bila precej bolj umirjena, celo romantična! Kajti ujeli smo ju! Gašper in Maja se nista mogla, znala ali hotela zadržati...

a niso taka "srečanja" prepovedana?

najbrž je šlo za "naključno" srečanje, ki "se ga ne da preprečiti".:D

TuNina
24.10.2006, 20:37
ja, in naključno so ble kamere zraven in naključno so na dolgo in široko debatirali in naključno sta se gašper in maja lizarla. :D

TuNina
24.10.2006, 20:39
pa še jernejevo pisno sporočilce..

http://24ur.com/media/images///extra/Oct2006//16141990.jpg

Morena
24.10.2006, 21:21
Gašper in Maja? A ni kao z Žigatom blo nekaj? Da je Žiga svašta čutil do nje oz. čutil neko obojestransko naklonjenost? Glede na to, kak je hudovalen, čudno, da ga ni razbil.

Kaj piše na tem listku?

TuNina
24.10.2006, 21:25
ne, maja pa gašper sta nekaj srala in zdaj ga ona ČAKA. :D

na listku pa piše 1. stol Klemen, 2. stol Špela.
po njihovo lahko samo klemen premaga špelo. pa še prav majo.

enivejz, glede današnje oddaje.. bogi gregor :D
ko ti fredi miler razlaga, kako se PRAV poje.. se tud lahko samo še zjokaš :D

Morena
24.10.2006, 21:29
To pa sem očitno spregledala. Ker sem skos mela v mislih, da ona čaka (ja, haha) Žigata, ker se je skos govorilo, da bi naj ble neke simpatije med njima... no, predvsem Žiga je govoril, če se ne motim. :D
Glede Fredija pa ja... to je že absurd, pravzaprav. :D

ponga
24.10.2006, 21:37
pa še jernejevo pisno sporočilce..

http://24ur.com/media/images///extra/Oct2006//16141990.jpg

zakaj pa Klemnu največ minusov? :O
razumem, da ga dajo na 2.stol, ampak na prvega???
sej vem da ni razlike na konc nobene, ampak vseen...

Duh
24.10.2006, 21:40
duhec, ne bit tok zlo slovenski daj...:D ;)

NE ti MENEHECAT ;)

heh, sem lahko samo slovenski, ker če bi bi drugi, bi bil fake...zdaj pa, al je to dobro al salbo, je pa že druga debata, eheh...

glej, žiga je tukaj v baru eno čisto navadno p.e.s.d.e in nič drugega...ma mu ne pomaga noben žur v stanovanju..pa še vedno se bo njega pogrešalo dosti lažje, kot pa kirega drugega dedca v baru...povedal še ni nič zanimivige, razen tega, da je pijan težil 45 kilski smrklji, da jo bo zaklal...mater je to korajžno dejanje?
potem je tožaril dve kolegici, da sta kao srknili kozarček alkota, med tem ko ga je on popil ne vem koliko?...tožaril? Dedc?..***em li mu takega dedca, ko se mora it tako jadat enemu gabru?
pol se pa še celi cajt šlepa na džeriju?

Žiga je pri meni izpadu v tem kompletnem baru, kot čisto en navaden, smrkljav, mamim p.e.s.d.e in nič drugega...in takih ne maram...z prejnnšnjim barom ga lahko primerjam samo z enim...in to je andrej...čeprav s težkim srcem, ampak vseeno moram priznat, da se tud andrejček ni spustil na tak nizek nivo, kot se zdaj spušča žigec...

in zato si zasluži way out in to ne s komerkoli na stolu, ampak s Špelo...

Pa ne da so mi vsi ostali kandidati OK...je pa ta razvajen mulc edini, ki si zasluži brco...glede na to, da ni dobil rdečega kartona ob prvem trenutku (še bolše da ga ni dobil, ker bi se znal komu še zasmilit), so vse kasnejše debate o rumenih kartonih brezpredmetne, pa naj gre to za pogovore iza vrat omar, nedolžno popivanje, prikrivanje mikrofonov...itd...

Na tistem listki pa po mojem piše...1. stol kleme in 2.stol špela ;)

PoisonIvy
24.10.2006, 21:41
pol na koncu se je kao raz****il, ampak je hudo smešno delovalo, ko se je začel dret.. čudno, da se mu niso začeli v faco smejat.

najbrž mu je pro plus prepovedal prehitro gasit zanimive spopade :veryevil:

mislm, pa glih tega dripca od ažbeta so mogl spet v bar porint...kt da ni že v enki predstavu zadost novih razsežnosti prmitivizma :nonono:
na konc mi bo gaber še všečen ratu :(

ponga
24.10.2006, 21:46
na konc mi bo gaber še všečen ratu :(

v primerjavi z ažbetom je gaber zakon! :2thumbs:

PoisonIvy
24.10.2006, 21:49
v primerjavi z ažbetom je gaber zakon! :2thumbs:sej to :(

PoisonIvy
24.10.2006, 21:50
zigatova, predvidevam :shy::rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :2thumbs:

šema a si mu dala umetno dihanje?:D

galaxy
24.10.2006, 21:52
enivejz, glede današnje oddaje.. bogi gregor :D
ko ti fredi miler razlaga, kako se PRAV poje.. se tud lahko samo še zjokaš :D

hehe, sem se spomnil na eno njegovo izjavo:"Če komu ni všeč moja glasba, naj se obrne za 360° in se obrne stran..." :D :D

ponga
24.10.2006, 21:57
hehe, sem se spomnil na eno njegovo izjavo:"Če komu ni všeč moja glasba, naj se obrne za 360° in se obrne stran..." :D :D

pevski in intelektualni genij ;)

TuNina
24.10.2006, 22:08
mislm, pa glih tega dripca od ažbeta so mogl spet v bar porint...

čaki še malo.. ko bojo tisti dve črni kuverti odprli, bojo ugotovili, da še cupi nazaj pride :D

TuNina
24.10.2006, 22:09
zakaj pa Klemnu največ minusov? :O
razumem, da ga dajo na 2.stol, ampak na prvega???
sej vem da ni razlike na konc nobene, ampak vseen...

mogoče zato, ker bi se folku špela spet kao zasmilila, če bi ji vsi minus stisnili. tako pa bojo vsi s klemnom potegnili, ker "ga hočejo barovci vreč ven". v bistvu kar pameten načrt :D

SvartKraka
24.10.2006, 22:44
Ta Bar je eno tako veliko sranje da bog pomagi...

Kahla
25.10.2006, 06:08
Aha, dons so +/-. Aha, aha...

orchid
25.10.2006, 06:34
in po trenutnih podatkih imajo imuniteto črni :censored:

pa se bojo Žiga & co. spet šlepal en teden :nonono: :nonono:

rambo 3
25.10.2006, 06:41
čaki še malo.. ko bojo tisti dve črni kuverti odprli, bojo ugotovili, da še cupi nazaj pride :D

jaaaaaaaa, cu - pi, cu - pi, cu - pi...

go cupi, go cupi, ...

cupi, ti boš moja bla za zmerom

http://www.mediaspeed.net/dinamic/medium/21479.jpg

3nity
25.10.2006, 06:56
jaaaaaaaa, cu - pi, cu - pi, cu - pi...

go cupi, go cupi, ...

cupi, ti boš moja bla za zmerom

http://www.mediaspeed.net/dinamic/medium/21479.jpg

a ni to rada, ne pa cupi?
a ni bla cupi tista s hripavim glasom?:dontknow:

rambo 3
25.10.2006, 06:57
ja, sej, cupi...

sam pomoje bo vseen andrej zmagu. nea vem. tak blesavi filink mam

rambo 3
25.10.2006, 07:06

fredy ownz!!!!

http://www.mobisux.com/tabla/files/1652501-1SM-FM.jpg

iri
25.10.2006, 07:20
mogoče zato, ker bi se folku špela spet kao zasmilila, če bi ji vsi minus stisnili. tako pa bojo vsi s klemnom potegnili, ker "ga hočejo barovci vreč ven". v bistvu kar pameten načrt :D ah ne, sej so povsod kazali, kako planirajo Špelo ven vržt, tko da pomoje nihče ne bo povlekel več glasov kot ona. Folku se bo pač smilila, ker ji za hrbtom neke cele plane delajo. Ampak so pa res... :rolleyes: Veselega parčka Jerry+Žiga pa tud ne morem več gledat, malega prepotentnega smrkavca čimprej ven! :evil:

shema
25.10.2006, 07:38
:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :2thumbs:

šema a si mu dala umetno dihanje?:D

nak, nisem bla zadrogirana.....

orchid
25.10.2006, 07:57
ah ne, sej so povsod kazali, kako planirajo Špelo ven vržt, tko da pomoje nihče ne bo povlekel več glasov kot ona. Folku se bo pač smilila, ker ji za hrbtom neke cele plane delajo. Ampak so pa res... :rolleyes: Veselega parčka Jerry+Žiga pa tud ne morem več gledat, malega prepotentnega smrkavca čimprej ven! :evil:

ampak jih bomo žal mogl najmanj še en teden gledat :dead:

iri
25.10.2006, 08:16
mah, jst sem nehala kej dost gledat (po tvju, kartice itak nimam), so mi njihove scene preveč glupe in itak me na forumu o vsem pomembnem obvestite. :D :shy:

lady_lucifer
25.10.2006, 08:25
kdo so pa crni in kdo beli?:dontknow:

Štrudl
25.10.2006, 08:35
reče se afriški američani :shy:

lady_lucifer
25.10.2006, 09:07
http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/ekspres/20061024_3082853_16142061.php
:D:D

CaptainBlackAdder
25.10.2006, 09:30
Reakcija od Tamarinega očeta je kul, samo sprašujem se, če ni to samo na ven :D :clown: Doma pa :fight:

Pa a je res tako zelo težlp reči sex??? "vsi TO počnejo" "Sva TO počela" .... OMG!!! Očitno je sex še vedno a dirty word

CaptainBlackAdder
25.10.2006, 09:33
ja, sej, cupi...

sam pomoje bo vseen andrej zmagu. nea vem. tak blesavi filink mam

Ne, to je Rada. Cupi je bila tista s hecno čupo v stilu te Šatjerke, ki je že letela ven.

mrjerry
25.10.2006, 09:41
Reakcija od Tamarinega očeta je kul, samo sprašujem se, če ni to samo na ven :D :clown: Doma pa :fight:

Pa a je res tako zelo težlp reči sex??? "vsi TO počnejo" "Sva TO počela" .... OMG!!! Očitno je sex še vedno a dirty word

To po moje najbolj prodaja bar kartice.

CaptainBlackAdder
25.10.2006, 09:48
To po moje najbolj prodaja bar kartice.

A "to"? :D

biba
25.10.2006, 09:55
..nooo,..... po kom bomo danes pljuvali :angel: :shy:

CaptainBlackAdder
25.10.2006, 09:58
..nooo,..... po kom bomo danes pljuvali :angel: :shy:

Po Žigatu - da ne bo zmanjkalo materiala :blush: :D

biba
25.10.2006, 09:59
..čaki,..grem pogledat kateri spljoh je to:shy:

biba
25.10.2006, 10:01
...ja po žigatu,..pa klemnu in gašperju,...bljak,...smrk,..pljunk:clown: :D :rolling:

CaptainBlackAdder
25.10.2006, 10:01
Tisti pokovc, ki ima lastno firmo, je direktor in ima 4 študente pod sabo. :clown:

CaptainBlackAdder
25.10.2006, 10:02
Kul! Slovenčki smo spet na delu. :rolling:

lady_lucifer
25.10.2006, 10:04
dejte rajs povedat, kateri so crni in kateri beli :mad::shy:

biba
25.10.2006, 10:05
..aja,..firmo ima,..vau:clown: ,..pa celo 4 študnte pod sabo,..kako se pa sedaj znajdejo brez njega:clown:

..slovenčki ja,..sama škodoželnjost nas je,...obup:clown:

biba
25.10.2006, 10:06

..o čem ti to :dontknow: :shy:

solsikke
25.10.2006, 10:07

Ja, jst tudi ne vem (se oproščam, spremljam Bar sam tlele pa na 24kur).
Je zdej že tok očitno znano, sam vseen ne vem.
A zdej je dobla una skupina od Špele imuniteto al kako? :rolling:

lady_lucifer
25.10.2006, 10:08
Ja, jst tudi ne vem (se oproščam, spremljam Bar sam tlele pa na 24kur).
Je zdej že tok očitno znano, sam vseen ne vem.
A zdej je dobla una skupina od Špele imuniteto al kako? :rolling:
upam da ja:veryevil::veryevil:

CaptainBlackAdder
25.10.2006, 10:09
Zakaj že?

solsikke
25.10.2006, 10:09
Hu-do!!! :veryevil:
Sam pol zdej leti nekdo iz une skupine, ko je bila zdej na stolih ne?
Torej Emil pa Tina. Pa kdo še? :dontknow:

solsikke
25.10.2006, 10:10
Zakaj že?

Ker so se zarotili proti Špeli in bi jim pol s tem vse njihove teorije zarote padle v vodo. ;)

CaptainBlackAdder
25.10.2006, 10:14
Aaa! Torej je tudi tu opazen za sindrom. ;)

lady_lucifer
25.10.2006, 10:17
Ker so se zarotili proti Špeli in bi jim pol s tem vse njihove teorije zarote padle v vodo. ;)

igzekli:veryevil:

lady_lucifer
25.10.2006, 10:20
aha, beli so tina, emil, gasper in gregor :D:D

solsikke
25.10.2006, 10:22
Zanimivo bo tole izbiranje danes. :clown:
Tinca mi deluje dokaj hinavsko, tko da jo zna doletet kak minus,
Emila pa verjetno na podlagi "slabega dobička", ker ima menda komolec še vedno adijo, ne?

Knez
25.10.2006, 10:30
Ažbe je hud šef.:)

To mi je všeč.Malo jih je zategnil.

D' Andre
25.10.2006, 10:36
Zanč ujel, ko se je en pisdil v lokalu sred noči, mislm da Jernej. V čem je bil štos? Zgledal je ko razvajeno dete, ki mu vzamejo liziko.

koca52
25.10.2006, 11:26
Zanč ujel, ko se je en pisdil v lokalu sred noči, mislm da Jernej. V čem je bil štos? Zgledal je ko razvajeno dete, ki mu vzamejo liziko.
Ja, moraš povedat kdaj sred noči! On to večkrat tko! Je šlo za to, da mu je Emil očital, kako on nič ne pospravlja, da eno uro prej zaključi in sedi in pije mehurčke z alkoholom,.... Pol je pa vn padu. :veryangry:

stLARA
25.10.2006, 11:28
Meni se zdi, da je Špela malo všeč Gregatu :dontknow:

soncnica
25.10.2006, 11:38
Meni se zdi, da je Špela malo všeč Gregatu :dontknow:

pomojem jo pa sam zagovarja, ker so vsi zarotil proti njej in njeni jogi, vegeterijanstvu, ipd..

btw- deklca se mi zdi kr mal anemicna, bele ustnice,.., tko da bi blo pomoje dobr mal vnest u telo kej hranljivga, ...al neki...

nemehecat
25.10.2006, 11:53
Jaz pa ne razumem, zakaj vsi tolk dr.kajo Jerija, ker ni nobenmu nič naredu. Njegove napake so: da rad žura, da se pusti pof.ukat, da si ga je Žiga zbral za šlepat, da ima dobre frende in da se ful boji vročega stola.
Od tega mene ne briga praktično nič, ker zaradi prvih treh napak je vse skupaj zanimivo in imamo sploh kaj pisat (če bi bli vsi Špela in Klemen stil, ne bi niti zvočnikov na kompu rabli, niti ne bi mel kaj gledat), zarad frendov zasluži več kot ostali, kar očitno moti dosti ljudi, saj jih s tem ogroža - zato pa mu tudi to nonstop ven mečejo in kao ni fer varijante, se ne čudim, da popisdi. Mogoče bi mogli drugič napisat, da za svojce in prijatelje barovcev je vstop v bar prepovedan. Konec koncev denar itak delijo na vse enako (razen ta teden, ko bo pol pobral Ažbe, pol pa en barovec) in pa tudi Gregorju je Popovič naredil ful biznis, Tini motoristi iz Medvod, ne razumem, zakaj je to zdaj tak big deal?:dontknow:

lady_lucifer
25.10.2006, 11:56
pomojem jo pa sam zagovarja, ker so vsi zarotil proti njej in njeni jogi, vegeterijanstvu, ipd..

btw- deklca se mi zdi kr mal anemicna, bele ustnice,.., tko da bi blo pomoje dobr mal vnest u telo kej hranljivga, ...al neki...

ahaha, ce so to njihovi razlogi, pol so sami se 3x bolj pathetic...

D' Andre
25.10.2006, 11:59
Alo nimam nč prot modelu, sam povedu sm kaj sem zapazil takrat. Mogoče je čist kul model, ne vem. Vsake kvatre ujamem kako novičko. Se mi pa zdi, da sem te dneve ob kofetih s kolegi (cami) kot Marsovec, ker nisem na tekočem z Barom.

soncnica
25.10.2006, 11:59
nja...drgacne "navade" majo kot ona...

lady_lucifer
25.10.2006, 12:01
drugacne navade, ja....upam, da niso ponosni na njih.

soncnica
25.10.2006, 12:04
drugacne navade, ja....upam, da niso ponosni na njih.

na koncu bara, bo ze verizna kadilka, s flaso absinta za pasom;)

lady_lucifer
25.10.2006, 12:05
dvomim :D

freya
25.10.2006, 12:07
Klemen je zarana spet zatežil Jerneju, ker mu je zameril, da je navedel razlog slab zaslužek, ko ga jepostavil n a stol.....in mu ne more zaupat. To so bila brezplodna modrovanja..tko da, jernej + zate, ker imaš včasih tudi precej potrpežljivosti.

Šema...hočem poročilo za vsazga posebej. Pustmo najstnike najstnikom in dermatologom, ker upam, da so v baru najstniki v manjšini???
:clown: :P

nemehecat
25.10.2006, 12:13
klemenu tudi ni prav, da so ta teden oni zmagali in da ni pošteno. Mogoče bi spet rad minuse z glupimi razlogi..:D

ponga
25.10.2006, 12:20
klemenu tudi ni prav, da so ta teden oni zmagali in da ni pošteno. Mogoče bi spet rad minuse z glupimi razlogi..:D

zmagal so, pa mu ni prav, da so zmagal? :shy:

CaptainBlackAdder
25.10.2006, 12:22
Dejstvo je, da se nam vsak posebej po svoje zdu čudak in težak. In to zato, ker se s temi modeli ne moremo nikakor poistovetiti. Ne štekamo tistega, kar jih v življenju žene naprej. Mi ne verjamete? Samo vprašajte se, koliko vaših prijateljev bi šlo afne guncat v tale bar. Verjetno nobem. V moji družbi sem en od redkih lolekov, ko tole spremljam. Pa še to bolj na pol. Pa ne ker bi bil a priori proti. Samo ta bar generacija je pa res kar neki! :nonono:

nemehecat
25.10.2006, 12:33
zmagal so, pa mu ni prav, da so zmagal? :shy:
blog od klemena:
25.10.2006

33. dan: Nov dan, nova zgodba

25.10.2006 10:38
Hmmmm,

Sploh ne vem, kaj naj rečem. Črni smo zmagali in bil sem šokiran, ko mi je Žiga to ponoči povedal. Takoj sem vedel, da na pošten način to ni šlo. In kaj dejansko se je zgodilo? Enostavno, kot že 2-3 krat prej je v lokal prišla od Jerryja družba in tekom večera kupila 8 Moetov (šampanjcev) po ceni 18.000/komad + drugo pijačo v skupni vsoti 1000 eur. Dodaten komentar mislim, da ni potreben. Res je, da igra dopušča mnoge manipulacije in v luči igre te poteze niso sporne, so pa sporne predvsem z osebnega stališča. Js tega ne bi nikoli naredil.

Poleg te naše "zmage" sem imel včeraj ponoči tudi odkrit pogovor s Špelo in kasneje proti jutru tudi z Jerryjem. Nimam kaj skrivati in pomembno mi je, da sem z vsakim odkrit. Za vsem, kar sem doslej v baru pokazal in vse kar sem naredil, trdno stojim in nimam se komurkoli za opravičevati, saj tudi kar se tiče pisanja listkov, le jaz sam vem, zakaj sem se šel to enourno igro.

Vse in še več popoldne, ko imam prosto.

Sploh pa ne dvomim, da boste že tekom dneva videli nočne clipe in dobili realno sliko včerajšnje noči.

Si pišemo.

zdej je pa tip res že mal čuden:nonono:

lady_lucifer
25.10.2006, 12:35
dej se blog od spele nalimej :D

nemehecat
25.10.2006, 12:37
evo, samo zate:

24.10.2006

POTEK TEDNA

24.10.2006 19:33
TOREK - ŠTUDENTSKI VEČER

- družabno - zabavne igre
- bull dog - vodka = 600 sit

SREDA - R` n B` VEČER

- nastop Zlatko in Trkaj
- nastop Overdose
- plesna skupina
- jeagermeister - cola = 600 sit

ČETRTEK - SLOVENSKI VEČER

- točka Gregorja in Fredy Millerja
- folklorni plesi barovcev
- družabno zabavne igre
- coctaily: bar II = 1000 sit, Itak = 1000 sit, brezalkoholni = 600 sit

nemehecat
25.10.2006, 12:38
Evo, pa od Tine:
25.10.2006

SREDA, + IN -

25.10.2006 12:29
Lep pozdrav!

Danes okol 17h imamo zopet + in -, žal se bo na sestanku zopet znašla naša bela skupina. Kljub veliki prednosti zadnjih dni, smo včeraj izgubili:črni so spet prodajali najdražje šampanjce...Res smo bli vsi beli kar mal šokirani, ampak tko je-v soboto se bo eden izmed nas moral posloviti.
Ne bom komentirala raznih listkov, ki so si jih nekateri izmed črnih dopisovali med sabo, vse vam pove že dejstvo, da sta bila nad včerajšnjim rezultatom razočarana tudi Klemen in Špela iz črne skupine , ki bi zmago privoščila nam.....
Čeprav se zavedam, da je vse skupaj samo igra in ne obžalujem ničesar, mi je žal samo tega, da smo se v naši skupini tako dobro razumeli med sabo, si pomagal, bli korektni in pravični in pravi team za šankom, zdaj pa enega izmed nas čaka odhod....

PS: ker se zavedam, da sta bila lista, ki jih je Tamara namerno pustila v predalu in, ki sva jih s Špelo našli in predali fantom, ČISTA PROVOKACIJA, se na komentarje ne odzivam,vse vam namreč pove sobotni rezulat glasovanja in žal mi je, da se njena peščica "navijačev" ne more sprijazniti s tem. Še Jerry je namreč priznal, da je za lista vedel, midve s Špelo pa sva bili pošteni in jih nisva pustili ležati v predalu, ampak odnesli fantom in verjemite res me ne zanima njuna vsebina.....

Vesela sem, da sem kljub vsemu ohranila trezno glavo, bila vedno iskrena in to kar sem! Hvala vsem, ki me podpirate, se postavite v mojo kožo in pravilno ocenjujete dogodke! Verjamem, da tudi vi cenite fair play in ne marate zahrbtnosti in škodoželjnosti!

Hvala in lepo se mejte!!!

(danes dopoldan imamo promocijo jutrišnjega eventa, zvečer sem fraj, upam, da bom lahko šla mal v bar pogledat, jutri pa delam od 22h dalje-upam da moji prijatelji pridete že okol 19h, bom tam in lahko mal poklepetamo...)

lady_lucifer
25.10.2006, 12:42
nemehecat, gracias;)

ceprou spela ni nc pametnega napisala :D

nemehecat
25.10.2006, 12:44
Evo, ta je od pon. (od Špele), je bolj zanimiv:
Začetek tedna

23.10.2006 01:36
Pozdravljeni!

Že en teden v skupini črnih, kjer je ozračje popolnoma drugačno kot v skupini belih.....Zadnje dni v celotni skupini barovcev poka - prihaja do nesoglasij, ki se očitno še posebej izrazijo po sobotnem večeru (ko je že drugič počilo med nekaterimi barovci).......- močno je čutiti čudno energijo, ki bazira na tekmovalnosti, ki pa ni več pozitivna, temveč se je obrnila v pogubno....

Tudi meni se dogaja kar nekaj stvari - vsi skupaj smo malce bolj na trnih, kar pri tako različnih karakterjih pomeni zgolj veliko točk, kjer pride do kratkih stikov..... Npr. Jerry je nekaj govoril čez mene in sem to slišala in mu potem to na poti od doma proti baru tudi omenila, a je rekel, da je govoril o vseh na splošno, jaz pa sem mu rekla, da če ima kakšno mnenje o meni, se mi zdi pošteno, da mi to pove v obraz, da lahko konflikte razrešiva, ne pa da govori za mojim hrbtom.....Pogovarjala sem se tudi s Klemnom, ki je mnenja, da igram, čeprav sem mu rekla, da ne, ker se mi zdi to brezpredmetno početi in ker potem bi bila verjetno celotna stvar najlažja zame tako, da bi šla po zlati sredini in bi bila bolj kot preostali barovci in bi pila in itd.....ne pa da se držim stvari, katere sem podpirala še preden sem prišla v bar......Strinjala sva se, da je najin odnos v takšni odmaknjenosti, ker on drži odmaknjeno pozo napram meni.......Ocenil me je na podlagi svojih opažanj, kako jaz komuniciram z drugimi, kar se mi zdi škoda, saj bi lahko sam prišel do mene in videl, kako bi se najina komunikacija razvila.....Rekel je, da se bo potrudil bolj komunicirati z mano in upam, da se bo res, a čas bo pokazal svoje, saj sem dobila občutek, da si je bolj ali manj že ustvaril mnenje, od katerega ne misli odstopiti, kar se mi zdi škoda, saj mislim, da bi se lahko zelo dobro razumela......vendar za odnos sta potrebna dva......še posebej pa za dober odnos.......

Če izvzamem, da sem se preselila v novo sobo in so odnosi na splošno zaostreni, sem se imela danes (v nedeljo) super.....Bili smo na fitnesu in aerobiki, na kosilu in potem še v Atlantisu (vodnem mestu) na kopanju, savnah in midva z Grego tudi na tajski masaži, kjer te pretegnejo in zmasirajo (rahlo boleče, rahlo prijetno)...... Skratka vse skupaj je bilo res super - še posebej v savnah, katerih je bilo kar nekaj vrst in smo vsi pridno dajali iz sebe vse strupe......

Zdaj se pa že počasi spravljam spat, ker sem že kar pošteno zaspana.......

Lepo se imejte in uživajte..............ln in lp

ponga
25.10.2006, 12:46
blog od klemena:
25.10.2006

33. dan: Nov dan, nova zgodba

25.10.2006 10:38
Hmmmm,

Sploh ne vem, kaj naj rečem. Črni smo zmagali in bil sem šokiran, ko mi je Žiga to ponoči povedal. Takoj sem vedel, da na pošten način to ni šlo. In kaj dejansko se je zgodilo? Enostavno, kot že 2-3 krat prej je v lokal prišla od Jerryja družba in tekom večera kupila 8 Moetov (šampanjcev) po ceni 18.000/komad + drugo pijačo v skupni vsoti 1000 eur. Dodaten komentar mislim, da ni potreben. Res je, da igra dopušča mnoge manipulacije in v luči igre te poteze niso sporne, so pa sporne predvsem z osebnega stališča. Js tega ne bi nikoli naredil.

Poleg te naše "zmage" sem imel včeraj ponoči tudi odkrit pogovor s Špelo in kasneje proti jutru tudi z Jerryjem. Nimam kaj skrivati in pomembno mi je, da sem z vsakim odkrit. Za vsem, kar sem doslej v baru pokazal in vse kar sem naredil, trdno stojim in nimam se komurkoli za opravičevati, saj tudi kar se tiče pisanja listkov, le jaz sam vem, zakaj sem se šel to enourno igro.

Vse in še več popoldne, ko imam prosto.

Sploh pa ne dvomim, da boste že tekom dneva videli nočne clipe in dobili realno sliko včerajšnje noči.

Si pišemo.

zdej je pa tip res že mal čuden:nonono:

Klemen je prevelik poštenjakar za tale bar. :nonono:

lady_lucifer
25.10.2006, 12:48
aha, ja, ta je ze boljsi :D
pa zenska sploh ve, da je folk proti njej?:dontknow:

ponga
25.10.2006, 12:50
In kdo bo šel v soboto pol ven?
Žal žiga spet ne...
Tud s Špelo nič ne bo.
Grega? Glede na najnižjo priljubljenost - če tisti % kaj veljajo?

nemehecat
25.10.2006, 12:50
sej ma še vedno dosti podpore, ampak ko je to napisala, je pa dobila ogromno negativnih (žaljivih) komentarjev, tko da so se njeni fani kar zgubili

lady_lucifer
25.10.2006, 12:56
sej ma še vedno dosti podpore, ampak ko je to napisala, je pa dobila ogromno negativnih (žaljivih) komentarjev, tko da so se njeni fani kar zgubili

kukr kol, men je se vedno cist okej pupa:approve: je pa res da bl mal spremljam vse skup:D

nemehecat
25.10.2006, 12:56
Par komentarjev s Špelinih blogov:

23.10.2006 02:06 - everlast
A zdej so pa kao drugi krivi da z njimi ne najdeš neke skupne tocke, dej mal tut sebe poglej kaj naprimer je s tabo narobe, a to pa ne in veš zakaj ne, ker je kar precej velik s tabo narobe!!!! Baje se tudi z drugimi BARovci ne štekaš neki prou dobr. Lej preprosto povedano SPOKI SE DAM, KER NE PAŠEŠ V BAR, nisi zabavna, zanimiva, skoz neki pametuješ tja v tri dni in ta tvoa duhovnost je prav bedna za umret!!!!PEJT DAM PA TAM USTVARJI TO SVOO BOLANO DUHOVNOST!!!

23.10.2006 02:14 - everlast
SI IGRALKA IN HINAVKA!!!! Aja pa še neki: tudi ti drugim za hrbtom govoriš in ne deli se nedolžne Jerice, ker nisi. Upam, da bojo to tudi drugi spoznali. Kao poštena pa to rečeš Đeriju nej ti v faco pove, jah bla bla bla to vse je tvoja igra in zgleda ti gre dobro od rok. Alo folk odprite oči!!!

23.10.2006 10:18 - BAR68834
ŠPELA TI RES IGRAŠ,TI NISI V RESNICI TAKŠNA KOT SEDAJ...KO SI PA VČASIH PILA TI JE BILO FINO A NE....POKAŽI SE V TAKŠNI LUČI KOT V RESNICI SI...KLEMEN TE JE DOBER OCENIL,BRAVO..LP
23.10.2006 21:20 - Špela
Nikoli nisem pretirano pila -največ 2 ali 3 juice vodke.....in ne, ni mi bilo tako všeč, ker če bi mi bilo, bi to počela še danes......lp

23.10.2006 13:31 - BAR*aba*
Zakaj si se skupaj s Tino skrivala v kotu za vrati in tam čitali dnevnik? Ker sta predvidevali, da vaju kamera ne bo ujela. Veš kako sta bili bedni, ko so prišli reporterji, čeprav ti priznam, da si odlično tudi njim "nakladala". TI NE SEDE DA STA DVA VODJA? Blagor vsem, ki jim ni potrebno imet s tabo opravka, ker si tolk pozitivna, da si kar nad vsemi. neverjetno: Plestenjaku bi TI USLUGO naredila, če bi pel v Baru???! Če ti rabiš njega, da se lahko spet izpostavljaš, povej POŠTENO
23.10.2006 21:27 - Špela
Nisem rekla, da bi Plestenjaku naredila uslugo, če bi pel v baru, ampak da bi bila to dobra reklama za kogarkoli - verjetno tudi za njega..... To, da sva pa 2 vodji mi je pa čisto vredu, sicer naju je pa določil Ažbe.....lp

Bunny Muffin
25.10.2006, 13:04
Men je tud žal, da so beli zgubil zato, ker so mi vsi v tej skupini fajn.

Ampak vseeno ste mi bedni tisti, ki pravite, da Jerry ni fer, ker povabi frende ki pol naročujejo take drage pijače. Konec koncev je to igra in zakaj se ne bi boril za lastno rit. Sej ne počne nč kar ne bi smel. Folk ma pravico pridt v bar in naročit toliko pijače korlikor hoče, pa čeprav jim je to eden izmed kandidatov naročil. Važn da gre promet!!! A ni bolje neki narest za to, da se izmuzneš vročemu stolu kot pa da gledaš v luft.

nemehecat
25.10.2006, 13:14
Ampak vseeno ste mi bedni tisti, ki pravite, da Jerry ni fer, ker povabi frende ki pol naročujejo take drage pijače.
Torej kdo? Tlele ni noben tega reku. Tiste najdeš na blogih al pa na novičkah 24ur.com/bar.;)

shema
25.10.2006, 13:14
Klemen je zarana spet zatežil Jerneju, ker mu je zameril, da je navedel razlog slab zaslužek, ko ga jepostavil n a stol.....in mu ne more zaupat. To so bila brezplodna modrovanja..tko da, jernej + zate, ker imaš včasih tudi precej potrpežljivosti.

Šema...hočem poročilo za vsazga posebej. Pustmo najstnike najstnikom in dermatologom, ker upam, da so v baru najstniki v manjšini???
:clown: :P

žal freja, niso tok v manjšini....
zato se glih ne splača tam ostat ;)

nemehecat
25.10.2006, 13:15
a bo kdo poročal +/-?

orchid
25.10.2006, 15:22
razbil se je lonec in pravljice je konec....:veryevil:

v kraljestvu belih se je princeska Tina usedla za vreteno in čaka na prvi vroči stol....vso objokano jo tolaži skupina črnih, Tinka pa obtožuje svoje prince, da so se zarotili proti princeskam....in je čist obupana :O

eisenhower
25.10.2006, 15:29
kdo pa drugega izbira?

orchid
25.10.2006, 15:35
sej še niso mel sestanka, ampak si očitno povedal, komu je kdo dal minus in zdej je cela štala in jok in obtoževanje in sploh in oh prizadetost Tine.....predvsem je na tapeti Emil, ki je baje Tini dal minus in ona mu to zameri

eisenhower
25.10.2006, 15:37
aaaaa:D

in na resničnih podelitvah bo takoj vse drugače:rolling::rolling::rolling:, kdaj pa majo sploh talanje:dontknow:

galaxy
25.10.2006, 15:38
razbil se je lonec in pravljice je konec....:veryevil:

v kraljestvu belih se je princeska Tina usedla za vreteno in čaka na prvi vroči stol....vso objokano jo tolaži skupina črnih, Tinka pa obtožuje svoje prince, da so se zarotili proti princeskam....in je čist obupana :O

:shy:

verjetno se bo res usedla na stol.Na ta druzga pa Emil.:clown: Kdo pa drug?! Težka bo.

galaxy
25.10.2006, 15:43
aaaaa:D

in na resničnih podelitvah bo takoj vse drugače:rolling::rolling::rolling:, kdaj pa majo sploh talanje:dontknow:

zdele bo ,za 10 min:D

orchid
25.10.2006, 15:44
ja, res bo težka....škoda da razpada dober tim, kot so beli, črni pa ostajajo skupaj, čeprav imajo polno konfliktov in se sploh ne družijo med seboj....:nonono:

ampak največji štos bo sledil v ponedeljek, ko bojo moral črni enga dat v skupino belih, da bojo številčno spet enakovredni.....pa jim bojo vrnil Špelo :veryevil: :veryevil:

to bo še zanimivo, ja ja....:P

psi lajajo, karavana gre dalje :clown: :angel:

popka
25.10.2006, 15:53
sej še niso mel sestanka, ampak si očitno povedal, komu je kdo dal minus in zdej je cela štala in jok in obtoževanje in sploh in oh prizadetost Tine.....predvsem je na tapeti Emil, ki je baje Tini dal minus in ona mu to zameri

ponmoje je ona mal zagledana v Emila:shy:

popka
25.10.2006, 15:58
spet bo emil moru nekoga določt:O

Neuromancer
25.10.2006, 16:02
hehehe, neodločen rezultat (Gašper/Tina) po prvem krogu +/-, zato bojo ČRNI morali postavili na stol enega od belih

Špela: Tina + Gašper -
Žiga: Gašper + Tina -
Bojana: Gašper - Tina +
Jernej: Tina - Gašper +
Klemen: Gašper + Tina -

Tina na prvi vroči stol

orchid
25.10.2006, 16:03
uf, zdej mata pa Tina in Gašper po dva minusa in ker se tudi po ponovnem glasovanju niso mogli odločit, zdej o minusu med njima odloča zmagovalna črna skupina in so trenutno v sobi in se menijo o tem

orchid
25.10.2006, 16:07
Tina -

galaxy
25.10.2006, 16:08
Hehehe, cela drama je bla .:D

Tina je na stolu .

Pa čist so že spičeni med sabo.

orchid
25.10.2006, 16:10
galaxy....res je cela drama....po moje se še par dni ne bojo pobral :veryevil:

orchid
25.10.2006, 16:15
zdej sedijo u dnevni sobi in hodijo en do druzga, se neki objemajo in tolažijo, skratka zgleda tko kot na kakšni pogrebščni zraven truge, sam še vencev se manjka....noben ne govori....tih so in buljo vsak pred sebe....čist totalen odklop

galaxy
25.10.2006, 16:15
galaxy....res je cela drama....po moje se še par dni ne bojo pobral :veryevil:

in odsedeli so v tišini.:D

kaj je zdej to???:D

Aldebaran
25.10.2006, 17:14
se pravi je na prvem stolu Tina... Kako se gre že pol za drugi stol??? Tisti z največ plusi določi žrtev ali kaj???
... No kakorkoli že in oh in sploh kure ... bi bil pa počasi tudi že čas, da gre kakšen od tipov domov... Ker če bojo pa vse babe vn zmetal pa spet ne bo kul...
... kot zgleda se stvari začenjajo zapletati... spletkarstvo bo zelo dobra vrlina ... ikebanarstvo je tudi na porastu...
tole bo še zanimivo, ja ja ...

nemehecat
25.10.2006, 17:43
ja, res bo težka....škoda da razpada dober tim, kot so beli, črni pa ostajajo skupaj, čeprav imajo polno konfliktov in se sploh ne družijo med seboj....:nonono:

ampak največji štos bo sledil v ponedeljek, ko bojo moral črni enga dat v skupino belih, da bojo številčno spet enakovredni.....pa jim bojo vrnil Špelo :veryevil: :veryevil:

to bo še zanimivo, ja ja....:P

psi lajajo, karavana gre dalje :clown: :angel:
Špela je vodja, ona zbere kdo gre k belim:rolling:

iri
25.10.2006, 18:09
uf, zdej mata pa Tina in Gašper po dva minusa in ker se tudi po ponovnem glasovanju niso mogli odločit, zdej o minusu med njima odloča zmagovalna črna skupina in so trenutno v sobi in se menijo o tem

matr, so zakompliciral vse skupi... :rolleyes:

TuNina
25.10.2006, 18:45
jao, a spet bo ženska ven letela?
ker če gresta emil al pa gašper na drugi vroči stol, tina pomoje nima šans..

galaxy
25.10.2006, 19:26
jao, a spet bo ženska ven letela?
ker če gresta emil al pa gašper na drugi vroči stol, tina pomoje nima šans..

...ampak sej mal pa je že jokala:clown:

Emil izbira;) ...gašper bo najbrž sedel nasprot.Tko, da maš prav ja.:approve:

Morena
25.10.2006, 22:40
Tina, ne. To mi pa čisto nič ni všeč.
Je pa zanimivo, da, kljub temu, da fantje delajo pravzaprav jake ****arije in doživljajo primitivne izpade, kar ostajajo notri. Kakšni babi pa morda malo "spodleti", pa je že na vročem stolu in je noben ne mara.

Knez
25.10.2006, 22:43
Dejansko je vojak Grega še najbolj normalen tip tu not.Fant ima veliko srce in večkrat miri duhove.

Ostali tipi so pa večinoma ali zafrustrirani, ali razvajeni, ali psihotični, ali pa enostavno bebasti.

Morena
25.10.2006, 22:44
Eh, kaj veš, kaj ima za bregom. Meni so že vsi skup počasi sumljivi. :D

Knez
25.10.2006, 22:47
Ažbe pa je car.meni s ezdi, da je osebnostno napredoval v 1 letu.Pravi šef je.:2thumbs:

Knez
25.10.2006, 22:48
Je pa zanimivo, da, kljub temu, da fantje delajo pravzaprav jake ****arije in doživljajo primitivne izpade, kar ostajajo notri. Kakšni babi pa morda malo "spodleti", pa je že na vročem stolu in je noben ne mara.

Morena, to je izključno zato, ker seveda glasujejo predvsem ženske, po možnosti najstnice.

Normalno, da so jim tipi bolj všeč.

freya
26.10.2006, 06:22
žal freja, niso tok v manjšini....
zato se glih ne splača tam ostat ;)

ehhhh...
:rolling:

freya
26.10.2006, 06:28
Ažbe pa je car.meni s ezdi, da je osebnostno napredoval v 1 letu.Pravi šef je.:2thumbs:

car do prve konfliktne al pa stresne situacije....potem pa pade, to ne bo nikol drugač
aaa, take majo.
ne, ne...folk je že mal sit, da odpadajo ženske, če bo gašper, bo zelo ogrožen. pa kaj je zdej to, ženske bi morale mal skupaj držat
:2thumbs:

mrjerry
26.10.2006, 06:41
Po moznosti v bikinkah :P

nemehecat
26.10.2006, 07:10
To je zato, ker ma ena skupina imuniteto, p'a pač enga morjo zbrat. In glede na to, da so tipi dobri pivski kolegi, dajo pač minus tistemu, s katerim majo malo manj stika, to je pa punca.
Meni je pa zanimivo, da je taka uzbuna zarad kupovanja pijače oz. Jernejevih prijateljev. Očitno se vsi tolk bojijo stola, da nočejo pokazat, da tekmujejo in se delajo indiferentne in poštene, da se ja ne bi komu zamerili. Klemen si je upal to takoj povedat direkt, ostali pa ne upajo sklepat pakta z njim, priznali pa tudi ne bodo, da jim gre za zmago. En je vzel igro zares in po volji tistega, ki se je to spomnu, angažiral svoje prijatelje. Posel cveti, on je pa grd, ker ne dela tako, kot bi oni radi.

freya
26.10.2006, 07:36
vsak bi vzel 12 MIO
ampak če jih jernej dobi, bo moral velik vrnit prijateljem

basso
26.10.2006, 08:28
vsak bi vzel 12 MIO
ampak če jih jernej dobi, bo moral velik vrnit prijateljem

Vrniti bo moral tudi če jih ne dobi...

mrjerry
26.10.2006, 08:30
Se posebej, ce jih ne :veryevil: :D :2thumbs:

basso
26.10.2006, 08:32
A kdo razume, kako se med skupini razdeli strošek pijače, ki ni zaračunana?

Mislim na primer, ki ga je omenil Grega - isto naročilo stane pri eni skupini 26, pri drugi pa 22 jurjev. Se pravi, da druga skupina naredi 4jurje minusa in če nimajo ločenega vodenja zalog po skupinah, verjetno razdelijo pol-pol, tako da se taka politika splača (polovico popusta, ki ga da ena skupina, nosi druga...).

PoisonIvy
26.10.2006, 08:56
Men se tut zmerej bl zdi da je grega še najbol normalen...čeprav tisto zagovarjanje špele zadnjič kaže na to da je mal hinavski, najbrž jo zagovarja sam zato ker je priljubljena in računa na simpatije zarad nenih fenou... no pa sej, sej mal pa morjo taktizirat

Tina je pa s svojim prisiljenim navdušenjem že mal zoprna, tko da nimam nč kej dost proti če gre ven, ampak vseen bi pa rajš vidla če gre ven un orangutan od emila

Klemen je pa moj favorit:approve:

lady_lucifer
26.10.2006, 09:00
men se pa zdi ful brezveze, da neki pyzdijo glede pijac, k so jih narocili frendi od jerneja. mislm, hvala bogu, da je kdo tako neumen, da gre take pijace v lokal narocit, ker drgac niti priblizno neb mel prometa, ki se od njih pricakuje.

Duh
26.10.2006, 09:50
Ja Pojznca...

Gregor tud pri meni dobiva pike...na začetku mi je bil ta dečko daleč najbolj antipatičen, zdaj pa se je nekje izravnal na nuli, mogoče pike celo v plus kažejo, ehhe...

glih kontra se je pa zgodilo z maminim sinkom Žigecom...meni džeri ne sede, ampak tip se ne da in zna stvari vzet v svoje roke..spet ravno nasprotno je s tamalim, ki se konstatno skriva za njegovim hrbtom...

tista prodaja kolegom ni prepovedana...enim bo to všeč drugim pa ne...a ni včeraj na koncu gašper nekaj nakazoval džeriju, da ni bilo pošteno? ampak ne zato, ker so kupovali kolegai ampak da zato, ker so se kao drugače dogovorili in je džeri potem naredil drugače? to pa ne bi bilo lepo, če je res...

no kot sem rekel, džeri mi ne sede, ampak OK, žiga me pa nervira, bolj kot vsi ostali skupaj, eheh...naj leti že enkrat ven...

nemehecat
26.10.2006, 10:06
A kdo razume, kako se med skupini razdeli strošek pijače, ki ni zaračunana?

Mislim na primer, ki ga je omenil Grega - isto naročilo stane pri eni skupini 26, pri drugi pa 22 jurjev. Se pravi, da druga skupina naredi 4jurje minusa in če nimajo ločenega vodenja zalog po skupinah, verjetno razdelijo pol-pol, tako da se taka politika splača (polovico popusta, ki ga da ena skupina, nosi druga...).
Tistih šest buldogov, iz katerih so naredili tak big deal, sploh ni nič v primerjavi z litri vodke in viskija, cigaret, pira in še vsega kar jim manjka pri inventuri, pa jim menda odbijejo kar po prodajni ceni (vsaj Gabr tko pravi). Pa tam sploh ni dokazano kdo je te vodke kao polil, ali popil ali karkoli. Samo iz tega primera, ki ga je Gregor opazil in je nastal namenoma ali nenamenoma, to sploh na koncu ni važno, je ratala ena velika reč. Sicer pa šefi (tud Gabr ni tko glup kot zgleda) točno vejo kaj se jim splača in dokler služjo mastno na ta račun, njega ne moti. Problem je samo za fane nasprotne skupine, ker so tako bolj ogroženi, dobiček od raznih frendov in pijače, ki jo prodajo na ta račun, si pa itak delijo vsi. Enkrat je Gabr rekel, da je mislil, da bodo začel plače vlečt šele po enem mescu, ampak očitno tolk kasirajo, da so si do zdaj že kar nekaj razdelili.
Sicer pa mene boli, kdo se okoristi, važno da se dogaja in da je zanimivo za gledat. Za pravico se bom pa kje drugje gnala..:D

basso
26.10.2006, 10:29
Bar manager je seveda zainteresiran za čimvečji dobiček bara.
Posamezna skupina pa je zainteresirana za pridobitev imunitete - narediti mora "čimveč prometa". Ali se jim kalo (kozarci, "polita" vodka...) pri tem upošteva?

Če se ne, je zmagovalna taktika skupine, da ponujajo popust -> gostje raje naročajo pri njih kot pri drugi skupini -> večji promet. (problem (za bar managerja, za goste pa veselje) nastane, ko to začneta delati obe skupini in "popust" zraste čez "normalno" mero).
Če pa se kalo odšteva od prometa, je vprašanje, kako se kalo razdeli med skupini. Težko verjamem, da se da opredeliti, koliko kala je naredila posamezna skupina, zato predvidevam, da ga delijo pol-pol. V tem primeru je zmagovalna taktika enaka.

Ma, v bistvu je isti k.

Kar se pa nakupa šampanjcev tiče, je to šele začetek. Gre za 12 mio - brez davka znese to cca. 9mio neto. Ne zdi se mi čudno, če se kdo odloči v igro "vložiti" nekaj sredstev - plačaš 1 mio, dobiš pa 9..., konec koncev je verjetnost dobitka precej velika in se jo da spreminjati v svojo korist...

Spomnite se, kaj je bilo lani na koncu, ko se je izkupiček pretvarjal v glasove, in si predstavljajte, da se na koncu znajdeta Jernej s svojimi šampanjskimi prijatelji in Špela...

Čeprav mislim, da ženske zaradi strukture publike nimajo šans za finale in so v baru le za okras. Da pa bi jih organizator zaščitil kot redko vrsto pa je tudi že prepozno...
Hehe, razen če ne pripeljejo noter ene par novih, to bi bilo pa perverzno.

nemehecat
26.10.2006, 10:51
In ti se boš sekiral, če jeri premaga na koncu Špelo? Ne rečem, da ti dajo otok v Dubaju in doživljenjsko rento. Vsa stvar sploh ni zamišljena, da bi se špilala pravično, ampak tako, da sprovocirajo gledalce, ki s tem, ko jim gre en kandidat močno na živce podprejo toliko bolj drugega, popu pa itak štejejo samo glasovi in reklame. Zmagovalec je pa itak pozabljen takoj, ko da intervjuje za vseh pet slovenskih revij in je gost pri mariotu.:rolling:

PoisonIvy
26.10.2006, 11:18
krauca:2thumbs: :rolling: :rolling:

men tut ni jasno kaj se peezdijo - v bar lahko pride pit usak. če so to đerijevi prjatli, so pač đerijevi prjatli. so what. sicer pa, kot sm že rekla, teli tipčki in tipice zlo dobr vejo po kaj so pršli v bar - ni tko kot lani k so bli usi taki blazni frendi med sabo (razen andrejčka sevede :D ). Teli se bojo prec stoukl med sabo če bo treba, nema tle frendovstva.

Sam Špelo so pa dal umes prou z namenom da nervira use okol sebe :D :D :D kar se tega tiče, ji gre odlično od rok :veryevil:

Đeri mi je zmer bl mem, Žiga pa Gšper sta mi mem že od začetka, špela mi najeda čeprou je fajn da je umes, bojane se itak ne opza, Tina in Emil sta upam da kmalu history, grega in klemen si pa zaslužta finale ker sta fejst dečkota :approve: to je moje današnje mnenje.... čez par dni se bo najbž itak spet čist obrnl heheheh

nemehecat
26.10.2006, 11:26
čez par dni se bo najbž itak spet čist obrnl heheheh
Sej zato pa gledamo, ane:2thumbs: Polemizirat o pravicah in krivicah se mi pa res ne da, ker mam dost drugih stvari na glavi

basso
26.10.2006, 11:45
Spomnite se, kaj je bilo lani na koncu, ko se je izkupiček pretvarjal v glasove, in si predstavljajte, da se na koncu znajdeta Jernej s svojimi šampanjskimi prijatelji in Špela...

S tem nisem mislil na pravico in krivico, ampak, na to, da ker menim, da je Jernej izredno dobro pripravljen na igro in bi bila njegova premoč proti Šperli tako velika, da bo dolgčas.

Zame kot gledalca je edini kriterij, da je fight zanimiv. Da je drama. Da ljudje pokažejo čustva (tudi v treznem stanju).

Včerajšnja drama je po dogajanju okoli in zaradi tiste pupike, ki je skoz nekaj jokala, zaenkrat edini highlight tokratnega bara. No, in seveda sex, ki ga ni bilo... ;-)

nemehecat
26.10.2006, 11:59
no, sej se strinjam s tabo, ampak par postov nazaj si se spraševal o pravičnosti dajanja popustov, oziroma na čigav račun gre, sploh pa pri barovcih (nekaterih) mi malo že najeda, ker se obnašajo, kot da ne vejo zakaj so tam in ko ugotovijo, da se tudi drugi borijo kot oni, pa surlo potegnejo.
Meni Klemen sicer deluje en tak pameten, premišljen dečko, ampak res ne razumem, zakaj je tam v tisti luknji brez dnevne svetlobe, zavrača pa vsako tekmovalnost, če mu ni do keša. Evo isto velja za Špelo.

iri
26.10.2006, 12:22
Lih sem gledala ponovitev od Preverjeno in je prav zanimivo, kako Tamara zanika seks, Jernej pa pravi, da je seks bil, ampak v bistvu se ga pa ne spomni. :D

In do sedaj sem mislila, da je famozni "dej nared, da mi pride" stavek izustil Gašper, ne Gregor :blush: nenehno ju zamenjujem :shy:

basso
26.10.2006, 12:48
Men se zdi še nekaj zanimivo - kot v prejšnjem Baru se tako v oddaji in tudi na forumih, blogih... razpravlja o tem, al nekdo igra ali ne. Če se za nekoga reče, da igra, je to kao nekaj slabega...

Se vam to zdi pomembno? Zakaj naj bi bilo to slabo? Pa kaj naj bi sploh to pomenilo?

Zame je tisti, ki je zaprt v takem laboratorijskem okolju, car, če se lahko neprestano (in konsistentno) pretvarja. Po moje je ravno obratno - okoliščine (ki jih upravljajo producenti) izvabijo iz ljudi stvari, za katere še sami ne vejo, da so v njih...

basso
26.10.2006, 13:08
Lih sem gledala ponovitev od Preverjeno in je prav zanimivo, kako Tamara zanika seks, Jernej pa pravi, da je seks bil, ampak v bistvu se ga pa ne spomni. :D

Hehe, ta je dobra... :rolling:
Zakaj je pa potem prepričan, da je seks bil? So ga fani prepričal? Mogoče je pa on res spal, Tamara je pa take nagajive sorte in je v skrbi za gledanost dekco v ritmu migala...
(ampak zdaj je zunaj, torej se ji ni splačalo - lahko bi se kaj naučila od Maje, ki je malo skočnosti pokazala, pa morala takoj ven...)

Kar se mene tiče, seksa ni bilo...
Hočemo bolj eksplicitne in daljše posnetke!
(naj jim določijo, da morajo ponoči spati brez dekc in nagi) :evil:

freya
26.10.2006, 13:44

In do sedaj sem mislila, da je famozni "dej nared, da mi pride" stavek izustil Gašper, ne Gregor :blush: nenehno ju zamenjujem :shy:

in kaj je delala na Preverjeno draga Tammy
:O

iri
26.10.2006, 14:21
mel so nek pripevek o nespodobnostih v Baru, pa mal so njihove starše povprašali.. od Tamare fotr je v glavnem hudo napreden :D

nemehecat
26.10.2006, 14:49
Men se zdi še nekaj zanimivo - kot v prejšnjem Baru se tako v oddaji in tudi na forumih, blogih... razpravlja o tem, al nekdo igra ali ne. Če se za nekoga reče, da igra, je to kao nekaj slabega...

Se vam to zdi pomembno? Zakaj naj bi bilo to slabo? Pa kaj naj bi sploh to pomenilo?

Zame je tisti, ki je zaprt v takem laboratorijskem okolju, car, če se lahko neprestano (in konsistentno) pretvarja. Po moje je ravno obratno - okoliščine (ki jih upravljajo producenti) izvabijo iz ljudi stvari, za katere še sami ne vejo, da so v njih...

:2thumbs: se strinjam. Mislim, da vsak od teh ljudi igra, ker to sploh niso njihove običajne življ. okoliščine in sigurno vsak počne nekaj. česar doma ne - če ne drugega se vsaj potrudi, da bolj potiho prdne, da ne bi vsi slišali:D Se mi pa zdi, da če tip igra tako, da je ljudem (vsaj večini) všeč, potem je pošten, pa fajn, če pa igra tako, da poskrbi zase in se ne ozira preveč na komentarje, potem pa je takoj igralec, hinavc in luzer. Zmagal bo itak tist, ki mu bo uspelo pretentati največ ljudi.
Pa še nekaj je zanimivo. Lani sem po forumih brala kako je Andrej priden, fajn in oh in sploh, zanj se je zavzela praktično cela Slovenija, letos pa ne najdem več ene pozitivne besede o njem - on je zdej tist, ki se je delal bogega in je "igral". Se mi zdi, da je mel prav tisti, ki je na tem forumu (se ne spomnim njegovega nicka) pisal, da ne glasujejo "za" Andreja, ampak "proti" ostalim.

nemehecat
26.10.2006, 14:50
mel so nek pripevek o nespodobnostih v Baru, pa mal so njihove starše povprašali.. od Tamare fotr je v glavnem hudo napreden :D
kaj pa naj reče bogi tip?:D

biba
26.10.2006, 14:58
...samo eno pripombo imam,..in ta je čez mene osebno:mad: ,..pa vas,..ker mi niste povedali, da bo Špela snemala oglas na cityu in to je zraven mojega faksa,...bi ji lahko kaj naredila:veryevil: :clown: :D
..pardon centru

grofica
26.10.2006, 15:02
kaj pa naj reče bogi tip?:D

IN ZAKWA BOGI TIP? SREČN NEJ BO, DA MA HČERKO, KSE JI YEBE ZA CEU SVET IN K DELA KAR JI TIST TRENUTEK PAŠE IN JI JE VŠEČ...

NE PA KT ŠPELA MARELA DOSADNAUBOŽUMATR, POL JO PA VIDŠ, KK SE ZALIZUJE U BARU IN TO Z ENIM OBR SMOTANIM TIPOM..PO MOJE DA JO PI.ČKA TOK SRBI, DA JE ŽE OD TEGA ZMEŠANA PA DOLGOČASNA....PA SI NE UPA, KER MORE PRED TV BIT KAO PRIDNA PUNČKA..MARŠ

grofica
26.10.2006, 15:04
Al Pa Tina...dougcajtdatesratprtisne...

Ja Pojzka..smela Prou...ful Me Spominja Na šemo....

basso
26.10.2006, 15:26
če ne drugega se vsaj potrudi, da bolj potiho prdne, da ne bi vsi slišali:D
Izvrsten primer.

Lani sem po forumih brala kako je Andrej priden, fajn in oh in sploh, zanj se je zavzela praktično cela Slovenija, letos pa ne najdem več ene pozitivne besede o njem - on je zdej tist, ki se je delal bogega in je "igral". Se mi zdi, da je mel prav tisti, ki je na tem forumu (se ne spomnim njegovega nicka) pisal, da ne glasujejo "za" Andreja, ampak "proti" ostalim.

Jaz sem si zapomnil, da je bila "pridnost" v zvezi z Andrejem omenjana predvsem slabšalno s strani njegovih anti-fanov in kot taka ni bila pozitivna vrednota barovske publike, po moje tudi ne tistih, ki so glasovali za Andreja...

offtopic: a je na siolu še tema od starega bara in kje?

shema
26.10.2006, 15:35
Al Pa Tina...dougcajtdatesratprtisne...

Ja Pojzka..smela Prou...ful Me Spominja Na šemo....

uf, jest se nate še spomnla neb, če se sama neb ponujala....

Bunny Muffin
26.10.2006, 15:50
A veste kaj piše v unih kuvertah? To, da pride nazaj v Bar tisti, ki je prvi izpadel. V tem primeru je to Maja.

*Phoenix*Lady*
26.10.2006, 15:53
A veste kaj piše v unih kuvertah? To, da pride nazaj v Bar tisti, ki je prvi izpadel. V tem primeru je to Maja.

Kako pa to veš :?:

Čist brezveze, če je to res...

iri
26.10.2006, 15:53
Meni se zdi pa kul, še najboljša izbira za vrnitev nekoga, če že mislijo nekoga pač vračat. Sploh je pa to verjetno izhod v sili, ker jim žensk kritično primanjkuje. In z Majo lahko poskrbijo za nove ljubezenske peripetije :D

Bunny Muffin
26.10.2006, 16:01
To mi je en frend povedu k dela na pop tv-ju in je to baje zvedu od enih zanesljivih virov. Baje je to še najbolj možna varijanta. Ne me pa zdej vzet za besedo, ker lahko da tud nakladajo

Sej bi blo ful zanimivo če bi Maja nazaj pršla, ker se mi zdi ful v redu. Sploh nism mogla verjet, da jo je una kretenčasta Špela takrat premagala.

TuNina
26.10.2006, 16:20
men se je pa klemen malo zasral.. najprej se z đerijem šunta, kako bi špelo ven vrgli.. ko pa vidi, da se je zvedlo za to, začne razlagat, da je on samo sedel zraven in ugotavljal, kako drugi razmišljajo oz. taktizirajo.. dejdej, ne se zdaj ven vlečt.

nemehecat
26.10.2006, 16:58
..in pol je še pričakoval, da mu bo v objem skočila, ker ji je povedal:nonono:

*Phoenix*Lady*
26.10.2006, 17:10
men se je pa klemen malo zasral.. najprej se z đerijem šunta, kako bi špelo ven vrgli.. ko pa vidi, da se je zvedlo za to, začne razlagat, da je on samo sedel zraven in ugotavljal, kako drugi razmišljajo oz. taktizirajo.. dejdej, ne se zdaj ven vlečt.

Men je pa Klemen še vedno najbolši :)

Sej je Jerry do njega pršu pa načel ta pogovor o taktiziranju pa ga neki prepričval...

Pa konc koncev je Klemen to odkrito priznal, tud Špeli...

galaxy
26.10.2006, 17:12
..in pol je še pričakoval, da mu bo v objem skočila, ker ji je povedal:nonono:

heh, res je kekec.Kr lapa u tri krasne.V bistvu je bilo od njega odvisno, koga bodo poslali na stol, ker je glasoval zadnji.In se je odločil za Tino. Tina tam vsa objokana, on pa takoj do nje in ji razlaga, da je bilo na njemu, da se odloči kdo gre na stol.....blalabla...sej se ni slišal zakaj njo, ...ampak smešno, je tud pričakoval, da bo kr štekala in mu zato, ker ji je povedal kako je bilo, kar skočila v objem:D

nemehecat
26.10.2006, 17:53
...ker on pozna Emila in ve, koga bo dal na stol, da se bo vse skupaj uravnotežilo...:rolling: Tip malo preveč študira. Mogoče je pa on nastavljen in je psiholog, ker tako pozna vse in o vseh razmišlja:D

nemehecat
26.10.2006, 17:55
aja Galaxy, on je Špeli povedal, da so neke listke pisal, kako bi jo ven spravli, tisto o Tini je pa pravzaprav res zelo podobna zgodba, samo brez listkov

TuNina
26.10.2006, 18:02
I
offtopic: a je na siolu še tema od starega bara in kje?

http://forumi.siol.net/showthread.php?t=16213

Morena
26.10.2006, 18:58
Mislim, da bi on rad od Bara št. 1 :D

ponga
26.10.2006, 19:37
Kolk je dons Tini priljubljenost na netu zrasla. Prešiša vse fante!
http://24ur.com/bar2/bar_priljubljenost.php

_lunca_
26.10.2006, 19:56
Res bo zanimivo videt kdo bo ta vikend šow vn... ;)

popka
26.10.2006, 20:02
a ni to zanimiv, kako se folk zmer potegne za unga, k je kao neka žrtev?

_lunca_
26.10.2006, 20:06
ja...oziroma je čisto možno da se določeni 'tekmovalci' nalašč spravljajo v take situacije, kjer se celotni sloveniji prikažejo kot žrtve. Dosedaj se je to pokazalo kot najboljšo taktiko, saj so si s pohlevnostjo in ''nedolžnostjo'' pridobili veliko simpatij in seveda: glasov.

bejba020
26.10.2006, 21:58
sam če gre Gregor na drugi stol je pa možno da Tina not ostane ........

Teo
26.10.2006, 22:30
boli nas kuurac, za rezultaatee,
mi smo se priišli samo za***aavaat:)

Morena
27.10.2006, 00:24
Omg, zaj pa bodo folk, ki je izpadel, nazaj notri vlačli al kaj. Vse skup je že pod kritiko.

bejba020
27.10.2006, 05:31
kaj koga bodo nazaj not vzel??? ne štekam?

TuNina
27.10.2006, 06:08
jaz bi raje ven vrgla gašperja al pa emila kot gregorja.. fante je čist simpatičen ratal.

nemehecat
27.10.2006, 06:09
men pa ni čist nič več fajn gledat. Včeraj so se zbirali v tisti sobi kot otroci na kampiranju, kjer jim tovršica ne dovoli bit pokonci do devetih. Pa niti smešno mi ni blo več, kako je Špela filozofirala o moških, ki se bojijo žensk, omg...kašna zarota, očitno je bjonda bla prepričana, da bo notr do konca, zdej pa taki izpadi. Od stresa je zgleda še neko alergijo dobila. Sem pa vseeno pričakovala, da vejo, kam so šli. In pa najprej ji vsi tiste minuse potalajo, pol pa jočejo in se objemajo. :nonono:

PoisonIvy
27.10.2006, 06:40
jao kake poka tale tinca........ "ne morm se več zanest na svoje fante","postala sem previdna in nezaupljiva"... :nonono: :D mislm....

se prau dokler ji talajo pluse so njeni pridni fantje, k faše minus, so pa praisce :D :D :D

upam da bo letela ven v soboto

PoisonIvy
27.10.2006, 06:40
jaz bi raje ven vrgla gašperja al pa emila kot gregorja.. fante je čist simpatičen ratal.
:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: couldn't agree more

freya
27.10.2006, 06:46
men so pa vsi trije simpatični....zoprna mi je druga skupina
smolo pa majo-gašper prevezano koleno, emil komolec, tina virozo z izpuščaji, samo grega je zaenkrat b.p.

PoisonIvy
27.10.2006, 07:12
sam mater grega prnese ogromn dnarja.... po zaslužku je zmer med prvimi... pa nism nč slišala dab kšni prjatli h nemu hodil pa perinjone naročal....

nemehecat
27.10.2006, 07:14
sam mater grega prnese ogromn dnarja.... po zaslužku je zmer med prvimi... pa nism nč slišala dab kšni prjatli h nemu hodil pa perinjone naročal....
popovič je v soboto zapravil 260 jurjev pri njemu.;)

PoisonIvy
27.10.2006, 07:16
aha.... no vidš k sm neobveščena:D

Duh
27.10.2006, 07:44
popovič je v soboto zapravil 260 jurjev pri njemu.;)

a je plačal s kešem al občinsko kartico? :angel:

Drugače pa je Gregor pri meni spet pridobil nekaj pik...Ne vem za Tino al si je zaslužla te minuse al ne. Mene je bolj zanimalo glasovanje...dosti al vsaj večina je skozi tvezla, da se ne bo mogla odločit komu dat minus in so vsi nekaj bluzli z žrebanjem...potem pa je žrebal samo Gregor in ostal pri tem...ostali so pa čudežno in čisto po naključju zminusirali ravno Tino...to predvsem leti na Emila in Klemna, ki sta me tukaj malo razočarala...ne zaradi minusa, ampak zaradi tistega naključja, da ravno Tina ;)...kljub temu, da mi gregor deluje ne ravno nek intelektualec ampak kot ena vesela naivčina...pa kljub temu zgleda zna odločitve sprejemat sam in se jih tudi drži...vsaj do zdaj

Žiga pa tak al tak skače, tako kot mu đeri ukaže

orchid
27.10.2006, 07:54
jao kake poka tale tinca........ "ne morm se več zanest na svoje fante","postala sem previdna in nezaupljiva"... :nonono: :D mislm....

se prau dokler ji talajo pluse so njeni pridni fantje, k faše minus, so pa praisce :D :D :D

:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

maš prov, tko kot vedno, draga moja ;)

itak je zdej Tina nardila celo dramo iz tega, ker je fasala minus, ampak ne vem kako je folk tko kratkoviden in ji naseda....dva sta dobila v svoji skupini po dva minusa....enakovredno torej ona in Gašper,...sam on je tiho, ona pa največja bogica revica, tko da kr zboli .....in odločila je potem črna skupina in Klemen jo je zavestno posadil na prvi vroči stol, da ji je s tem naredil uslugo in ji dal čas do sobote, da pridobi fane in simpatije, kar ji to odlično uspeva, saj ima danes tako podporo, da ga ni junaka, ki bi jo premagal, celo Gašper ne, ki je bil do teh dogodkov prepričljivo prvi po priljubljenosti ..........
poleg tega - to potenciranje, da so se fantje zarotili proti puncam, da je vedno punca na vročem stolu, je že mal patetično in skrajno otročje.....itak telefonsko glasovanje odloča kdo gre ven, torej očitno gledamo rajši fante, ki so roko na srce malce bolj zanimivi, vsaj kej se jim dogaja.......Bojana je dolgocajtna, da o Špeli ne govorim....zdej se je še TIna spridila....in če bojo ostale v baru, bomo gledal pogrebno društvo in jest bi hotla kr dnar za kartico nazaj, k bo tak živ dolgcaj zapo****it.....še najhuje kar se lahko zgodi je pa to, da bo šel ven Gregor, ki je od vseh teh fantov v tej skupini najbolj fer in pošten poba, pa še ful mu dogaja in je zanimiv za gledat...:2thumbs:

pa še to.........ko je Tina glasovala za + in - na sestankih, je obakrat dala minus punci....prvič Špeli, zadnjič pa Tamari!!! Kdo se je pol zarotil proti puncam?? Tudi ona!! Najprej naj pomete pred svojim pragom, pol naj pa joka....:clown:

ponga
27.10.2006, 08:24

sploh ne razumem kaj se buni.
vsak da + ali - tistmu, kot ga hoče dat in nekomu ga je pač treba dat.
in je čist ******, da zdej igra eno žrtveno jagnje... :nonono:

SonoLei
27.10.2006, 08:29
Sam s tem žrebanjem so pa tud bedni. Se kao nočejo nobenmu zamerit... ah dej no, ti je pa že nekdo bolj simpatičen kot drug. Pa kaj jim ni jasn? Na koncu bo sam en pobral 12 mio, oni bi se pa kr objemal pa lubčkal...

ponga
27.10.2006, 08:31
drgač pa tud pri meni gregor dobiva pike, čeprou mi je bil na začetku na vso moč antipatičen.
pa se je izkazalo, da je med vsemi še najbolj normalen.

bo pa po moje jutri na stolčkih kar napeto.

eisenhower
27.10.2006, 09:51
a je nis mel v avatarju đeri:D, letos te še ni nobena tulk znervirala, da bi si jo dal v avatar:veryevil::rolling::rolling:

drgač sem jo pa zadnjič na denijevih zvezdah zapazu, rado mislim:D:rolling::rolling:

mrjerry
27.10.2006, 09:52
letos ne gledam sploh...
razen teh treh modelov, ki jih tukaj skoz omenjate, nimam pojma, kdo je not, ne kako zgleda, ne nicesar...

eisenhower
27.10.2006, 09:53
letos ne gledam sploh...
razen teh treh modelov, ki jih tukaj skoz omenjate, nimam pojma, kdo je not, ne kako zgleda, ne nicesar...

kako to, a je blo lani dosti al kaj:D

bejba020
27.10.2006, 09:58
a Ni Rada kao neki pol pela, in mela neki komad ??? :)

mrjerry
27.10.2006, 10:10
kako to, a je blo lani dosti al kaj:D

se za kaksne bolj zanimive stvari ni casa :(

nemehecat
27.10.2006, 10:14
:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

maš prov, tko kot vedno, draga moja ;)

itak je zdej Tina nardila celo dramo iz tega, ker je fasala minus, ampak ne vem kako je folk tko kratkoviden in ji naseda....dva sta dobila v svoji skupini po dva minusa....enakovredno torej ona in Gašper,...sam on je tiho, ona pa največja bogica revica, tko da kr zboli .....in odločila je potem črna skupina in Klemen jo je zavestno posadil na prvi vroči stol, da ji je s tem naredil uslugo in ji dal čas do sobote, da pridobi fane in simpatije, kar ji to odlično uspeva, saj ima danes tako podporo, da ga ni junaka, ki bi jo premagal, celo Gašper ne, ki je bil do teh dogodkov prepričljivo prvi po priljubljenosti ..........
poleg tega - to potenciranje, da so se fantje zarotili proti puncam, da je vedno punca na vročem stolu, je že mal patetično in skrajno otročje.....itak telefonsko glasovanje odloča kdo gre ven, torej očitno gledamo rajši fante, ki so roko na srce malce bolj zanimivi, vsaj kej se jim dogaja.......Bojana je dolgocajtna, da o Špeli ne govorim....zdej se je še TIna spridila....in če bojo ostale v baru, bomo gledal pogrebno društvo in jest bi hotla kr dnar za kartico nazaj, k bo tak živ dolgcaj zapo****it.....še najhuje kar se lahko zgodi je pa to, da bo šel ven Gregor, ki je od vseh teh fantov v tej skupini najbolj fer in pošten poba, pa še ful mu dogaja in je zanimiv za gledat...:2thumbs:

pa še to.........ko je Tina glasovala za + in - na sestankih, je obakrat dala minus punci....prvič Špeli, zadnjič pa Tamari!!! Kdo se je pol zarotil proti puncam?? Tudi ona!! Najprej naj pomete pred svojim pragom, pol naj pa joka....:clown:
O hudiča, kolk se strinjam:2thumbs:

TuNina
27.10.2006, 10:17
Rade ne damo :approve:

rade damo :approve:

nemehecat
27.10.2006, 10:20
Drugače pa je meni Gregor ful smešen. V nedeljo zjutraj sta s Klemenom ful opravljala Špelo, da igra, sploh po današnjem večeru (takrat ko se je lizala z nekom) in podobne scene. Potem je Špelo poklical, je prisedla in ji je začel naokoli nakladat, v glavnem, govoril je ogromno, povedal nič. Ženska sploh ni zastopila, da njej govori po ovinkih in na koncu sta obdelala vse druge, samo tega ni povedal, kar je mislu. Se mi fant prav smili. Ga je pa škoda, da bi šel ven, ker je vsaj malo zanimiv.

nemehecat
27.10.2006, 10:23
Žiga pa tak al tak skače, tako kot mu đeri ukaže
Jeri je samo en naivko, ki mu je veliko do zmage, se boji vročega stola in bi naredil vse, da bi ne prišel gor. Žiga si ga je zbral za zaveznika, ampak Žiga si ne pusti od nobenga ukazovati. Mislim, da je Ažbe prav rekel, da je sposoben, ampak mu je pod častjo delat v gostinstvu. Pač nima štempiljke in verjetno ga tati plača več. Zato se tudi ne sekira, če gre ven.

nemehecat
27.10.2006, 11:51
Volkovi v BARu

27.10.2006 12:30

Duša za 12 milijonov SIT?

Špelina mama je BARovko pomenljivo pozdravila: »A so te mladi, lačni volkovi napadli, dete moje?« BARovci, ki šepetajo za hrbtom njene hčere, jo menda spravljajo v smeh.
Špela se je odkrito norčevala iz njihovega poguma: »Muško! Da nimajo tok jajc, da pridejo do mene, pa mi povejo v faco!«

Špelina mama meni, da starši drugih BARovcev ne hodijo v lokal, ker jih je sram. Strah ji je menda, kaj bodo ljudje govorili o njih in njihovih otrocih. Špela jo je ustavila: »Ne bodi nesramna!«
Nato smo izvedeli, da naj bi Žiga hotel zaprositi za roko njene hčere. Hm… Žiga in poroka?
Kakorkoli že, Žiga je po mnenju Špeline matere pravi mali psihopat, ki se ga njena hči boji, in se pred njim umika zaradi njegove potencialne nasilnosti.
Nato sta se lotili interne družinske tematike. Mama ji je očitala, da se je Špela poljubljala pred kamerami, BARovka pa je negodovala nad njenim 'tečnarjenjem'.
Mati je prepričana, da Špela sodeluje 'v bitki' za 12 milijonov SIT, BARovka pa je protestirala: »Naj jih imajo!« Pristavila je še, da v BARu ne misli prodati svoje duše.

Znano je že, da proplus slovnično in vsebinsko zelo slabo piše te novice, ampak jaz si tega ne znam razlagat:dontknow:

TuNina
27.10.2006, 12:02
mama je veliki, špela pa mali psihopat. simpl.

iri
27.10.2006, 12:14
Kakorkoli že, Žiga je po mnenju Špeline matere pravi mali psihopat, ki se ga njena hči boji, in se pred njim umika zaradi njegove potencialne nasilnosti.

To pa čist verjamem, mali je res prepotentni mali psihopat :D

Drugače sem pa prej lih brala en intervjujčič s Tamaro, ki očitno zdej že mirne volje priznava, da seks je bil. In jo vprašajo, ali sta se zaščitila (oz., zakaj se nista), na kar odgovori, da je ona bila zaščitena. Jst ne vem, kako si ta mladina predstavlja zaščito, ki "pokriva" samo enega, ampak okej. Očitno se ji zdi, da so tabletke dosti in še bolj očitno je ob priložnostnem seksu samo nosečnost tista, ki skrbi osemnajstlenice. :rolleyes:

Nordung
27.10.2006, 19:14
BTW ali mogoče kdo ve, kdaj bo zadnja oddaja? Bi rad izračunal, če bodo še kake rezerve noter dal. Če jih ne bo, bi zadnja oddaja morala biti 10. decembra. Bo res takrat?