Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Depilacijske kreme in moski?!

Gaius
23.10.2006, 22:17
Pozdravljeni,

S punca sva oba rada urejena tako da redno skrbiva tudi za intimne predele, da se tam ne zadrzuje kaj prevec dlacic, no meni britje po kakem letu ali dveh ze posteno preseda, res treba je biti pazljiv pa tudi traja in traja, pa se vedno se najde kje kaka ki jo clovek spregleda, odlocil sem se da probam depilacijske kreme/spreje, tako sva se danes s punco sprehodila skozi muller in gledal veet, najbolj me mika tisti gel z gobico, vendar sem rekel za prvic da jaz to vidim da bom kar od mullerja kupil zadevo v spreju z gobico.. Po osmih minutah, tako kot pise, je zadeva identicna kot pred nanosom, sepravi nobenega efekta, sedaj nevem ali bi moral pustit ocitno 15 min ali je ta varianta preprosto prepoceni in naj poizkusim veet gel z gobico ali pa pac to ni za moske..

Kaj pravite?

Hvala za odgovore

mrjerry
24.10.2006, 07:01
Depilator :approve:

Soleil
24.10.2006, 07:15
Pozdravljeni,

S punca sva oba rada urejena tako da redno skrbiva tudi za intimne predele, da se tam ne zadrzuje kaj prevec dlacic, no meni britje po kakem letu ali dveh ze posteno preseda, res treba je biti pazljiv pa tudi traja in traja, pa se vedno se najde kje kaka ki jo clovek spregleda, odlocil sem se da probam depilacijske kreme/spreje, tako sva se danes s punco sprehodila skozi muller in gledal veet, najbolj me mika tisti gel z gobico, vendar sem rekel za prvic da jaz to vidim da bom kar od mullerja kupil zadevo v spreju z gobico.. Po osmih minutah, tako kot pise, je zadeva identicna kot pred nanosom, sepravi nobenega efekta, sedaj nevem ali bi moral pustit ocitno 15 min ali je ta varianta preprosto prepoceni in naj poizkusim veet gel z gobico ali pa pac to ni za moske..

Kaj pravite?

Hvala za odgovore

Tista pena z gobico dlak še po ženskih nogah ne nese, pa veš kako nežne dlake so na ženskih nogah, kaj šele moške sramne dlake. Preostane ti britje, voskanje ali silkepil.

bejba020
24.10.2006, 08:01
mach 3 in pena za občutljivo kožo pa bo,...al pa depilacijska krema....ki nima gobice pa pusti malo več časa gor, pa bo :)

soncnica
24.10.2006, 09:53
veet depilacijska krema, brez gobice, pac pa z tako "lopatko"...po parih minutah baje prnese rezultate...:approve:

bejba020
24.10.2006, 14:36
ja saj so se u BARU z njo fantje depilirali, in je rezultat več kot odličen ...baje :)

Gaius
24.10.2006, 15:01
Hvala za odgovore!

@ Soncnica, tole? http://www.veet.co.uk/images/1_CREAMS_RASERA.jpg

soncnica
26.10.2006, 19:32
Hvala za odgovore!

@ Soncnica, tole? http://www.veet.co.uk/images/1_CREAMS_RASERA.jpg

nope...ne to- v navadni sktlici je- tko kokr zobna pasta, sam mal vecja....pa sesnsitiv je za "tam spodi"...

Andreea
27.10.2006, 07:22
JAO... :think: :mad:
Se ena definicija, po kateri sm moski... :veryfunny:
A (ostalim) zenskam te kreme res delujejo? Tko, samo prasam, ker meni namrec niti ena dlakca ne gre ven???
(tle je govora o intimnih predelih)

:think:

TuNina
27.10.2006, 07:28
ja, delujejo.
čeprav je preveč ene packarije, da bi bilo vredno. učinek je pa itak pribl. enak (ali pa še malo slabši) kot pri britju.

Andreea
27.10.2006, 07:30
Jah, hm. Meni nobena se ni ucinkovala, pa tudi, ce sem jo pustila 20 min gor..
:mad:

TuNina
27.10.2006, 07:42
uh.. to ni najbolj zdravo :D

mrjerry
27.10.2006, 07:53
ja, delujejo.
čeprav je preveč ene packarije, da bi bilo vredno. učinek je pa itak pribl. enak (ali pa še malo slabši) kot pri britju.

Ponavadi je manj pikic in vrascenih dlak, ce seveda nisi alergicen/na na kremo...

TuNina
27.10.2006, 07:56
jaz nimam pikic in vraščenih dlak :approve:

mrjerry
27.10.2006, 08:28
A se brijes? :blush: :P

TuNina
27.10.2006, 08:39
v tem trenutku ne.

mrjerry
27.10.2006, 09:51
advanced grammar ti pa ni v sloves, a?

TuNina
27.10.2006, 10:08
to mi ni treba.

Morena
27.10.2006, 12:38
No, jaz sicer s temi kremami nimam izkušenj (zvesta uporabnica (d)epilatorja), ampak, kot sem že pisala, se mi je že večkrat en kolega pohvalil, da te kreme dajejo rezultate. :D Po testisih ne gre šariti s kakšnimi ostrimi predmeti, zatorej je najboljše nabaviti tole kremo in pa priloženo gobico. Namažeš, počakaš 5 minut (tole obdobje zna biti sila komično) in potem z gobico pod tekočo vodo splakneš in voila - si lastnik spoliranih jajc. Punca ti bo hvaležna. :D

cliena
08.12.2006, 17:57
Js uporablam deilator in se mi zdi da je res najbolš. Presgam nanj! Seveda pa je to za intimne predele malo...hm...boleče! so pa tudi kreme veet vredne besed...Baje je najboljša tista zelena z tisto turkizno ''lopatko''...preizkusi in boš videl kaj je najbolje!